درود
عرض تسلیت دارم ایام ماه محرم رو خدمت دوستان عزیزم

پست شما رو دیگه ریپلای نمیکنم چون اعتقادم اینه که به جنبه یه تفریح فروم رو فقط نگاه میکنی.

دوست عزیزم این فینال جاری اخرین سرور ما هست خیالت راحت باشه:d

من میگم 4تا همر داشتم شما چیف کردی همرو خودت تنهایی چیف کردی تا اینجا حلله؟ بحثی نداری؟؟!!!!!! یه پلیر واقعی(فرقی نمیکنه چ سایدی)
هرکاری میکنه باید در جهت پیشرفت سایدش باشه من سرور اولی نمیدونم ولی اینو شنیدم از لیدرام اگه همرت هم صفر بشه ارزشش خیلی بالاتر از
اینه که 3ماه کتیبه جنگ کوچیک که استراتژیک ترین کتیبه است رو روی یه دهکده نگه دارم که یه همر واندر کوب بکشم و بیگ همر بگیرم اخر سرور
هم ترشی بندازم و بزنم به واحه. چنین شخصیتی نمیتونه از دوتا چیز حرف بزنه 1_ از سوق پیدا کردن سرورا به مدال گرایی و ظاهر گرایی که واقعا
عمل و نوع بازیش همینو نشون میده که حاظره هیچکس شارژی نزنه با کتیبه و بقیه رو حساب نکنه اخر سرهم از گینه بی سائو شدن سایدش غر بزنه.

دوم اینکه از قدیم گفتن از هر دستی بدی از همون دست هم میخوری... اکانت نبادین خیلی وقت بود گفت نمیرسم سر بزنم بیاید واندرمو ببرید بالا ما هم
دوتا پلیر گزاشتیم واندرو بردیم بالا اگه رضا نگفته بهتون دلیلی داشته دیگه دلیل نمیشه که تاپ لیدرتون بهتون نمیگه حرفی رو از ما ناراحت بشی که
مشکلات داخل سایدی رو اصن دخالت نمیکنم و دوس ندارم واردش بشم.

تو اکثر سرورای که بودیم از سرور 3راند یک راند دوم و سرور 6 راند دوم که چیزی حدود 7سال الی 10سال پیش هست ارادتی که به ساید جنوبی دارم

هیچوقت به هیچ سایدی نداشتم کلا پاییناس که خیلی چیزا خاکی تره_

وقتی بودنــــت مــرا به وَجـــــد نمی آورد ،
پس نبـــودنت هم مـرا رنـــــــج نمی دهد !

یاحق
storm