نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
سلام دوست عزیز
ببخشید که ما خودمون رو نخود هر آشی میکنیم ، البته بیشترش به خاطر اینه که خیلی از عزیزان لاف در آشنایی دراومدن تو اینجا اینجا بحث اعلام آمادگی هستش ، آیا قراره شما و دوستان بیاین یا خیر :دی !؟ چون هر سرور یا اولش اومدن و گفتن نبودیم یا وقت نشد یا فروختن :دی دیگه خیال همه رو هم که راحت کردن گفتن تو اوج میخوان برن :دی اگه اینجا پست میذارین که به منظور اعلام آمادگی هس که بگین شاید ما هم رفتیم هر جا که بیابون تر باشه :دی هستین با تیم فینالتون آیا !؟
اما دلیل اصلی ریپلای کردنم ، من به غیر از دوستام و کسایی که آشنام باهاشون سعی میکنم کسی رو ریپلای نکنم به 2 دلیل
1. دوست ندارم عزیزی رو که نمیشناسم ناراحت کنم ( چون خودم میدونم پستام ناراحت کننده هستش :دی )
2. خیلی از عزیزان گنده های معاصر هستن ، در کل با فرهنگ گنده برداری کاذب مخالف هستیم و دوس نداریم کسی رو گنده کنیم ( کوچیک تک تک عزیزان هستم ، منظورمو میدونین که با چند نفر خاصم عزیزان دلم )

در مورد پستتون هم یک سوال ! همه میدونن که من تو ir تنها سروری که ج.غ بازی کردم همون سرور 10 بود ! ولی تا اونجا که من یادمه ج.غ به خاطر زیاد بودن پلیر اول سرورش همیشه به مشکل میخورد ، تیمایی که با هم مشکل داشتن در نتیجه درگیری داخلی و باقی قضایا ! ولی همون یه سرور که ج.غ بودم ، اندازه تمام سالایی که ترا بازی کردم و شاید حتی بیشتر ، دوست خوب پیدا کردم که به جز عارف و علی خونی ، میتونن تنها کسایی باشن تا حدودی که راضیم کنن بازی کنم !
حالا سوال اینجاس ، چون ما مدرک تحصیلیمون کنکاش و فضولی درباره پارینه شناسی ترا بوده :دی اونجاهایی که شما لرزه بر تن دیگران انداختین رو نام ببرین که ما هم در جریان باشیم یه کم ویبره بریم :دی

معمولا اینجاها بدون شرح میزنم ، ولی واقعا از توهین به شعور مخاطب بدم میاد :دی چیف شد که شد !؟ بیگ همر چیف شده آیا بعد اینگونه پاسخ میدهید :دی !؟ بچه همر که نمیگن ، معمولا میگن توله همر :دی والا این چیزی که ما میبینیم که همه بازی شده مدال ، فک نکنم خیلی خوشحال باشین از این قضایا که میگین :دی چون از طرز بیان هدف واسه منی که در جریان هیچی نیستم هم مشخصه در سروری که واندر 20مین آخر چنج میل شده :دی

پ.ن : خواستیم در جریان باشیم کیا هستن کیا نیستن :دی اوناییم که قرار بوده چندین بار باشن و یهو غیب شدن اگه بیان باید سفته بذارن درنرن وسطش ))

پ.ن : نیستیم آقا نزنین ، نمیایم ، مگر در شرایطی ودر بیابانی که اعلام کردم ))) ( شوخی در کل ، تحقیر نکنین ، کل کل کنین ، نه اینکه بیاین 10سال یه سری آدم رو به خاطر خوب جلوه دادن خودمون خراب کنیم )

با تشکر
سلام آرش جان با همه تفاسیری که گفتی اگر ما خواهش کنیم بیائی شمال غرب نمیائی
حتما اون سگ سبیل خخخخ باید باشه
قربانت
عطا