نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
قشنگ صحبت میکنه اینن ممد اشخور دلم نمیاد جواب ندم!! والا!!! اخه ممد اشخور عزیزم من همرمو نصفه بلند کردم برات!!! میخوام 4 تیکش بکنم 4 بار واندرتوانو بزنم باهاش راستش!!! حالا نصفش یه دوبارم لانچ شه مهم نیست واسم چون نه دف دارید نه هیچی!! دف واندر nw خیلی دوس دارم راستش!! 100 کی میشه؟؟؟؟ ریکاوریو خوب امدی ولی احتیاج نسیت یه نان کپی ازت میزنم همین هفته حالشو ببری مثل اون دوتا همرت که زدیم. واستا نگاه کن اشخور. هههههه میگه ریکاوری!!!! تمام شده بازی که درسته چون یا ما بریم یا ناتار!!! همین الان حاظرم 10 بار کل واندرتاونو از تو se بزنم !!! دف واندرتونم خودم میدم!!! ریکاوری!!ههههههههه!!! زیر پرچم sw شدیی هی پرچم پرچم میکنی!!! لول!!! نزار فایل صوتی پخش کنم ابرو برها!!! ریکاوری!!!! ههههههه!!!!! دوباره میخوام بلند کنم همرمو حالشو ببری!!! تونستی دفش کن!!! شنیدم انقدر دف نداشتی همر جلو تروپا گزاشتی!!!! ههههه!!! ریکاوری کنم برات دفتو!!!! انقدر گنده میای نشکنی؟؟؟ نگرانم براتا!!!! منتظر سوپر پلن sw هم هستما!!!! ریکاوریییی!!هههههههههه!!!! نشکنی!!!!!!! ههههههه!!! ریکاوری!!!! دف واندر بک میدی !! انقدر بی دفی!!!!ههههههه!! ریکاوریییی
آقای لوسیفر یبار گفتم بازم میگم شما پست منو ریپلای نکنی خیلی راحت ترم میدونی چرا؟؟؟ چون در حدم نیستی
اس ای زیر پرچم هر سایدی رفت الان میخواد بره زیر پرچم ناتار ))
میتونی بزن نمتونی حرف نزن منم منم نکن واسه من یکی اینقدر نوب تشریف داری که 3 ماه یونیک دستته کل غارتت توافقیه واسه من بیگ بیگ میکنی؟؟
ما دف نداریم میشه یه لطف کنی امار دف ده 2 منو بدی :دی
میگی فایل صوتی رو میکنی آبروم بره هرکی نکنه اصن میدونی چیه مرد باش تو عمرت فقط یبار سر حرفت بمون فایل صوتی تصویری هرچی دوست داری رو کن ببینم چه میکنی اما رونکردی دیگه اینورا پیدات نشه
میگی دوتا دمپایی ازم پروندی اونو قافل گیر شدم کل همراتون دمپایاتون واندر زناتون اومد روم چه کردین بابا بیخیال اینکاره نیستین شماها
دف اندبلیو دوست داری بیا گلم اینسری با چی میزنی؟؟؟یه توضیح مختصر بده واسه کسایی که تو سرور نیستن.همر از ناتار میگیری؟؟؟
اینقدرم اعصاب خودتو خورد نکن عمو سکته میزنی سر بازی.این ههههه ههههه هههه مال بغض کردنه فکر کنم بد منهدم شدی اشکت در اومده.
هرچی باشه فارم اسدبلیو ... شرف به تو یکی. من تو یکی خوب میشناسم دیگه
مرد نیستی این هفته ناین کپمو نپرونی.جلو همه میگم حرف زدی عمل نکنی مرد نیستی.
دیگه خودانی بین مرد بودن و دیوار شدن یکی انتخاب کن