نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1421

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    اره داداش گلم شما غربم داداش
    شما میگی اشتباه برداشت کردم خوب حتما همین طوره
    ولی از پلیر و لیدری مثل شما خیلی دور می بینم که بگه امار ساید شمال غرب رو نداره این بیشتر باعث سوء برداشت شد تا پست شما !
    نمی تونم بپذیرم که شما امار شمال غرب و ساید شو نداشته باشی ! کس دیگه ای اینو گفته بود حتما قبول می کردم ولی از شما قبول نمی کنم ! اینم تقصیر خودته داداش چون من می دونم که شما کارت رو خوب بلدی ! دلیل اشراف شما به قضایا هم همین نکته که خود عزیزت هم اذعان کردی که می دونی به کدوم مورد اشاره کردم !! به نظر شما چند نفر می تونن متوجه اون اشاره بشن ! کمتر از انگشتان یک دست فکر کنم ! پس نفرمایید ....از غرب بی خبرید بفرمایید که شمال غرب رو جز امار نیاورده بودید !

کلا از اومدن به انجمن قصدم گرم کردن بازیه

موفق باشید
    آرمان جان باز هم اشتباه کردی در جواب دادن. متوجه منظورم شدی به نظرم ولی جوابت در راستای سوالم نیست حالا یه نمیخوای بگی و موضوع رو عوض میکنی، یا سهوا و غیر عمدی بحث دیگه رو وسط میکشی.

ضمنا من هیچ وقت در هیچ مرحله ای از بازی نه تنها هیچ سایدی رو، بلکه هیچ اکانتی رو جوری بهش نگاه نمیکنم که از آمار بازی حذف بشه. بارها دیده شده همون اکانت هایی که تو چشم نیستن کارهای بزرگ کردن. اتفاقا بر خلاف نظر خیلی از دوستان شمال غرب این سرور نقش بسازایی در مشخص کردن سرنوشت بازی داره.
    همیشه بزرگترین ضربه رو از همون سمتی میخوری که خیالت ازش راحته. البته من اینجوری نیستم هیچ وقت. حواسم به همه جا هست و تقریبا همه چیز رو تحت نظر دارم. منتهاش یه اخلاقی دارم که خیلی حرف نمیزنم راجع به چیزایی که میدونم. میزارم بقیه صحبت کنن و من قط نظاره گر هستم که چه اتفاقاتی میفته جهت انجام حرکات فنی

در نهایت باز هم بدون توجه به نوشته های بالا، میخوام بدونم کسی هست در شمال غرب که مسئولیت امور ساید رو به دست گرفته باشه؟ الان من بخوام با کسی که ساید رو دست گرفته و رهبری میکنه، با کدوم اکانت باید صحبت کنم؟ میتونی به اکانتم نامه بزنی و خبر بدی. ممنون از لطفت
    ویرایش توسط Aref : 01-06-2015 در ساعت 11:40 AM
    AreF

2. تشکر Hawk, WondeR, FaTeB تشکر نمود

کلمات کلیدی این موضوع