صفحه 10 از 26 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    نه نه نه مثل این که واقعا ممد رضا راست می گفت شما بریز ببین چجور پیداشون می شه:d
    در مورد اون اکانت که ممد رضای عزیز توجیهتون کرد و خدا رو شکر شما هم می دونستید این اکانت چراغ قرمز بوده نمی دونم این حرفتون رو کجای دلم جا بدم اکانتی که نیست چجوری ازش حمایت کنم؟؟زدن یه بازیکن با این وضغیت افتخار نیست جیگر
    مورد بعدی این که این نتیجه گرفتیم دقیقا می شه بگی چه نتیجه ای این اتحاد ها قبل از تشکیل شورا هم تو تاپ بودن عزیز و نکته بعدی این که این نتیجه نیست جنگه کاملا دارید نشون می دید هیچ کدوم هم دیگه رو قبول ندارید اینم شد سیاست؟؟؟ هر اتحاد که زورش بیشتره تو شورا باشه:d

ممد رضا جون عکس بده جنازه تحویل بگیر

و در اخر عمو عطا تو رو خدا اثر بخر:d

- - - Updated - - -

حاج امین چش مایی
    بیا دیگه گفتن نداره یه عضو ساده که تازه وارد تراویین شده از فارم شدن شمال شرق و وعده ماه می ده پس یا اخر و الزمان شده و یا وضعیت شمال شرق اینقدر به هم ریخته هست که یه تازه وارد هم تشخیص می ده اینوLOL

امین جان شما تازه واردی پس بعضی ها دیگه چی بگن؟؟؟؟

ودر اخر
    عمو عطا قرارمون16 تا ده تو منطقه اول بود من کی گفتم کلا 8 تا ده تو رو خدا اثر هنری بخر

والا من نمیدونم چیجوری باید بفهمم چراغ کی تو اتحادتون قرمزه اگه راهی هست به ما هم یاد بدین جالبه حالا من فهمیدم چراغ قرمز بعد دوستانی که لیدر اون اتحاد بودن متوجه نشدن که طرفو زودتر بندازن بیرون

جا داره بگم اتحاد NE.۴ فقط یبار تو توسعه دهندگان بوده و الان تو تاپ غارت گراست انقدر سریع نتیجه گیری نکنید و اشتباه نکنین جالبه بدونین از اعضای شورا

unnamed اتحاد ne.۱

sharif اتحاد ne.۳

Legion اتحاد ne.۲

AnGeL اتحاد ne.۴

Rings اتحاد ne.۴

aLoNe اتحاد ne.۲

اینم اشتباه دومتون (که هر اتحاد که زورش بیشتره)

و کسی از اتحاد ne.۵ نیست چون هنوز چندروز تشکیل شده

و اینکه اگه درگیری داخلی داشتیم مثل بقیه سایدا تو تاپ مدافعین میومدیم اشتباه سوم

جای این فرافکنی و بی احترمیا یه مقدار وقت بذارین برای پیشرفت ساید تون

و به نظرم بازیکنی تازه وارد که نتون از تمام پتانسیل اکانت خودش استفاده کنه

اگه تونستین بدون یه قرون خرج کردن تنهایی بدون اینکه خوابتون به هم بریزه یا تفریحتون کم بشه به شرایط من برسین(جا داره بگم غارت تک دهکده ای با تلفات زیر ۱۰۰۰ سرباز در هفته) اون موقع یه بازیکنه معمولی هستین چون من یه بازیکنه معمولی بودم و هستم

2. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همه اساتید بویژه شمال غربی ها
    همون طور که محمد رضای عزیز قبلا اشاره کرده بود متاسفانه درساید شمال شرق هنوز اساتید لیدر به یکدیگراعتماد لازم رو ندارن و این باعث به وجور امدن همچین وضعیتی شده !!!!!
    فایل پیوست 1185

اما اینجا بنده شخصا پشت این اتحاد در میام و از حقوق اینا دفاع می کنم اقا این چه وضعیه چون اینا زبون ندارن باید حقشون خورده بشه و تو شورا نیان؟؟؟
    فایل پیوست 1186

و این یکی هم جالبه بدون شرح!!!!
    فایل پیوست 1187

اوه اوه اصل مطلب رو یادم رفته بود اینو چی می گید؟؟؟
    فایل پیوست 1188

و در اخر عمو عطا قلب توتنه!!!!
    سلام بر دوست عزیر و مهربانم ممد سکولار (ویرایش شده توسط مدیریت)

ممنون از اینکه توجه خوبی به ساید ما دارین و این نکته اینو می رسونه که شما ساید مارو رقیب جدی برای خودتون می بینید

ممنون می شم ازتون در مورد ساید شمال شرق اگر اشکالی رخ داد تو فروم بگین تا زود برطرف بشه

حتما این کارتون رو در شورا مطرح می کنم شاید یه پست اشکال یاب ساید هم بهتون دادیم

با تشکر

TX.NIMA

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود ممد سکولار عزیز
    و اینجاست که شاعر میگه شما دونت رو بریز با بقیش کاری نداشته باش با کله میاد میخوره!!!!

چرا ترور میکنی دوستان رو شاید رای زوج جدیدا مد شده و یا یک نفرشون مخفی هست

و در آخر عمو عطا تاج سره ماست

ممدرضا
    SpaRtaN
    سلام بر دوست عزیزم محمد رضای گل

شما چقدر ادبیاتت خوب شده عزیز

معلومه که اشعار شاعر های بنامی رو مطالعه می کنید و این موضوع می تونه بهتون تو بازی آرامش بده

و شما بعد این مطمئنا به آرامش زیادی نیاز خواهید داشت

در مود رای گیری هم نفر 7 ام ما یک نفر از ساید شماست که فکر نمی کنم به این زودی ها متوجه حضور اون در قلب سایدتون بشین

موفق باشید

TX.NIMA
    ویرایش توسط MOD Winter : 03-06-2015 در ساعت 12:54 AM دلیل: بی احترامی به کاربران

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NiMa haniballll نمایش پست ها

معلومه که اشعار شاعر های بنامی رو مطالعه می کنید و این موضوع می تونه بهتون تو بازی آرامش بده

در مود رای گیری هم نفر 7 ام ما یک نفر از ساید شماست که فکر نمی کنم به این زودی ها متوجه حضور اون در قلب سایدتون بشین

موفق باشید

TX.NIMA

دوست عزیز لهن نامه نگاری من همیشه این بوده و خواهد بود!

در مورد نفر7 شما ما دنبال کثیف بازی کردن نیستیم و این حرفی که میزنی دوتا تعبیر بیشتر نداره
    1-به قدرت خودتون مصمم نیستین تا مثل مرد مقابل حریف قرار بگیرین و سعی دارین حریف رو از درون و نامردی تخریب بکنین!
    2- از حریفتون در حدی میترسین که به ساید خودتون هیچ نگاهی نمیکنین که عایا مثل مرد میشه بازی کرد؟ و در جواب آره صد در صد میشه

یه سوال دارم از شما که امیدوارم قاطع و جوابی در خور سوال رو بدی
    با توجه به اینکه
    42 نفر از100 اکانت برتر سرور در شمال شرق هست
    یعنی از لحاظ پلیر و لیدر یک ساید کاملا غنی!
    و22 نفر از100 اکانت تاپ در شمال غرب!

حالا سوال این هست که با وجود بودن اکثریت بازیکنان و لیدر های خوب سایدتون باز در فکر بازی کثیف هستین؟
    اصلا فکرش رو کردی که نیازی به بازی کثیف نیست و قبل از هر اقدامی این یار7 خودتون رو ببری طرف خودتون به نفعتون هست و یه بازی جوانمردانه شاهد خواهیم بود؟!!!!!!!
    این دوستی که شما میفرمایید رو بهتر از شما میشناسیم اما امیدواریم قبل از شروع هر نوع بازی کثیف به پلیر های خوب و قدری که تو سایدتون هست رحم بکنید.
    لذا اینکارتون هم بازی خودتون رو میتونه خراب بکنه و هم همسایدی هاتون رو و همین طور باعث حذف ماهی ها از برکه میشه!

باتشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

5. تشکر mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن AmiN LeO, mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یا خدا اعتماد بنفس شمالشرق رو اگه لاکپشت داشت الان قهرمان دو 100 متر جهان بود. میشه این پلیرهای شمالشرق یه سرور رو به من نشون بدن که تونستن واندر 100 کنن؟ تا جایی که من یادمه یا قبل از کتیبه ها حذف کردن یا بعد از کتیبه ها توسط شمالغرب همیشه قهرمان فارم شدن.این سرور فقط یک درخواست از این عزیزان دارم . لطف کنن حذف نکنن فقط ما رو غارت منابع شما عزیزان و اساتید بنام حساب کردیم لوووووووووول

7. تشکر .SpaRtaN., mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiN LeO نمایش پست ها
    یا خدا اعتماد بنفس شمالشرق رو اگه لاکپشت داشت الان قهرمان دو 100 متر جهان بود. میشه این پلیرهای شمالشرق یه سرور رو به من نشون بدن که تونستن واندر 100 کنن؟ تا جایی که من یادمه یا قبل از کتیبه ها حذف کردن یا بعد از کتیبه ها توسط شمالغرب همیشه قهرمان فارم شدن.این سرور فقط یک درخواست از این عزیزان دارم . لطف کنن حذف نکنن فقط ما رو غارت منابع شما عزیزان و اساتید بنام حساب کردیم لوووووووووول
    والا مقام منتظریم اسم اکانتتو بدونیم

اگرم خواستی سر کتیبه ها اسم اکانتتو بگو که یه کتیبه بدون تلفات ازت بگیریم

تو ورژن ۴ به بالا من دومین بار تو شمال شرق بازی میکنم اولین بار انقدر شمال شرق قوی بود که من همرمو به خودمون زدم که بازی جذاب شه

منتظریم

رفع اسپم

http://s6.picofile.com/file/8174573942/1111.png

یه سریا چرا بازی میکنن
    میخوان باغ وحش درست کنن؟
    ویرایش توسط saiwnaay : 03-05-2015 در ساعت 11:26 PM

9. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها
    والا من نمیدونم چیجوری باید بفهمم چراغ کی تو اتحادتون قرمزه اگه راهی هست به ما هم یاد بدین جالبه حالا من فهمیدم چراغ قرمز بعد دوستانی که لیدر اون اتحاد بودن متوجه نشدن که طرفو زودتر بندازن بیرون

جا داره بگم اتحاد NE.۴ فقط یبار تو توسعه دهندگان بوده و الان تو تاپ غارت گراست انقدر سریع نتیجه گیری نکنید و اشتباه نکنین جالبه بدونین از اعضای شورا

unnamed اتحاد ne.۱

sharif اتحاد ne.۳

Legion اتحاد ne.۲

AnGeL اتحاد ne.۴

Rings اتحاد ne.۴

aLoNe اتحاد ne.۲

اینم اشتباه دومتون (که هر اتحاد که زورش بیشتره)

و کسی از اتحاد ne.۵ نیست چون هنوز چندروز تشکیل شده

و اینکه اگه درگیری داخلی داشتیم مثل بقیه سایدا تو تاپ مدافعین میومدیم اشتباه سوم

جای این فرافکنی و بی احترمیا یه مقدار وقت بذارین برای پیشرفت ساید تون

و به نظرم بازیکنی تازه وارد که نتون از تمام پتانسیل اکانت خودش استفاده کنه

اگه تونستین بدون یه قرون خرج کردن تنهایی بدون اینکه خوابتون به هم بریزه یا تفریحتون کم بشه به شرایط من برسین(جا داره بگم غارت تک دهکده ای با تلفات زیر ۱۰۰۰ سرباز در هفته) اون موقع یه بازیکنه معمولی هستین چون من یه بازیکنه معمولی بودم و هستم
    پس واقعا هنوز عمق پیام من رو در ک نکردی بحثی که ما انجام دادیم در مورد اختلافات در ساید شمال شرق بود که کسی به کس دیگه اعتماد نداره عزیز این که از هر اتحاد یک یا دو نفر میان تو شورا بیانگر این هست که چقدر ساید مشکل داره و همه عشق قدرت هستن و دنبال مقام شما که مرغان با تجربه هستید دیگه نباید بیاید اینجا بگید نه ما مشکل نداریم و از این حرفا
    و عزیز دلم ما پول خرج می کنیم و با این کار خوشیم شما هم با اون 1000 تا تلفاتتون خوش باشید قرار نیست به هم حسودی کنیم البته ما که از این ماجرا نسوختیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط NiMa haniballll نمایش پست ها
    سلام بر دوست عزیر و مهربانم ممد سکولار که اونقدر بانمکی که من دوست دارم بهتون بگم ممد شوکولات

ممنون از اینکه توجه خوبی به ساید ما دارین و این نکته اینو می رسونه که شما ساید مارو رقیب جدی برای خودتون می بینید

ممنون می شم ازتون در مورد ساید شمال شرق اگر اشکالی رخ داد تو فروم بگین تا زود برطرف بشه

حتما این کارتون رو در شورا مطرح می کنم شاید یه پست اشکال یاب ساید هم بهتون دادیم

با تشکر

TX.NIMA

- - - Updated - - -

موفق باشید

TX.NIMA

درود بر شما یادم نمیاد با شما دوستی داشته باشم اگه خیلی طلبه هستی می تونی بیای گرنا با هم دوست شیم بعدا این واژه رو به کار ببری
    مورد بعدی این که تو این سرور بجز این دو ساید بقیه ساید ها حرفی برای گفتن ندارن کار با ضعیف قوی بودن کسی ندارم در مورد رقیب جدی تون هم فقط LOL
    در ضمن اگر وقتی داشته باشم ترجیح می دم در خدمت سایدی باشم که داخل اون بازی می کنم که اونم روزی بیشتر از 2 ساعت نیست یه سری هم به فروم می زنیم که اینقدر فروم اینجا خواب نباشه

کلام اخر این که با هیچ کس درگیری و کل کل نداریم فقط گفتم بحث راه انداختن فروم هست حالا این کار یا با نقد کردن ساید های دیگه یا بحث های اموزشی هست که همیشه به همین نحو رفاقت های ما شکل گرفته این کار هم به درخواست رفقا انجام می دیم

عمو عطا تا 16 تا ده سند داری من گفتم 8 تا ده؟؟؟

11. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پس واقعا هنوز عمق پیام من رو در ک نکردی بحثی که ما انجام دادیم در مورد اختلافات در ساید شمال شرق بود که کسی به کس دیگه اعتماد نداره عزیز این که از هر اتحاد یک یا دو نفر میان تو شورا بیانگر این هست که چقدر ساید مشکل داره و همه عشق قدرت هستن و دنبال مقام شما که مرغان با تجربه هستید دیگه نباید بیاید اینجا بگید نه ما مشکل نداریم و از این حرفا
    و عزیز دلم ما پول خرج می کنیم و با این کار خوشیم شما هم با اون 1000 تا تلفاتتون خوش باشید قرار نیست به هم حسودی کنیم البته ما که از این ماجرا نسوختیم

- - - Updated - - -

اشتباه بعدی(نتیجه گیری غلط از روی ظاهر) اینکه کسایی که تو شورا بودن پخش شدن که رسیدگی سریع تر باشه و تصمیمات سریعا گفته شه و اگه مشکلی بود تا الان خودشو نشون میداد نقد شما کاملا ظاهریه

من با خرج کردن کسی مشکلی ندارم میگم اگه بازیکنای دژکوبو به ۱۰ تا سطح تقسیم کنیم یه بازیکن با سطح ۱ با گلد بیش از حد میتونه به اندازه یه بازیکن سطح ۷ خودشو نشون بده

من حاضر نیستم برای اینکه خودمو از سطح ۵ ببرم بالاتر با گلد ببرم (مشکلم پولش نیست اینکه شرایط نابرابر که درست میشه وگرنه اگه میخوای بگو همین الان ۱۰ تا پک ۵۵۰۰ تایی بگیرم برای یه اکانت دیگه نذارم کسی تو حراجی چیزی گیرش بیاد یا اگه شمارو خوشحال میکنه گلد خرج کردن برای شما بگیرم)

در آمدی که من برای دو سال کار کردن برای پدرم به وجود اوردم شاید از کل دژکوب های موجود تو ایران بیشتر باشه ولی هیچ وقت برای نشون دادن خودم از پول استفاده نکردم و به نظرم کسایی که این کارو میکنن عقده های نرسیده خودشونو نشون میدن

13. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سریا چرا بازی میکنن
    میخوان باغ وحش درست کنن؟
    انگاری این یارو حیوان های سعیدو دزدیه اینم به خاطر همین کوبیده بهش

این باغ وحش سعید تو سرور w1 بود که خودم هم رو اک بودم

http://upload7.ir/imgs/2014-08/51855785450172723734.png
    ویرایش توسط scar face : 03-06-2015 در ساعت 03:03 AM

15. تشکر .SpaRtaN., mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اشتباه بعدی(نتیجه گیری غلط از روی ظاهر) اینکه کسایی که تو شورا بودن پخش شدن که رسیدگی سریع تر باشه و تصمیمات سریعا گفته شه و اگه مشکلی بود تا الان خودشو نشون میداد نقد شما کاملا ظاهریه
    سلام و عرض خسته نباشید

بنده منظورتون رو از سریعتر گفتن تصمیمات متوجه نمیشم،طبیعتا" تصمیم گیری بین جمع بزرگتر سختر خواهد بود،پس این حرفتون رده.

دوست عزیزم فکر نمیکنید شورای لیدری ساید شما بیشتر شبیه میز گرد شوالیه هاست؟!
    یجورایی احساس میشه پشت پرده ی این نوع انتخاب شورا جلب رضایت همگانی بوده،یا یه چیزی شبیه این!

من با خرج کردن کسی مشکلی ندارم میگم اگه بازیکنای دژکوبو به ۱۰ تا سطح تقسیم کنیم یه بازیکن با سطح ۱ با گلد بیش از حد میتونه به اندازه یه بازیکن سطح ۷ خودشو نشون بده

من حاضر نیستم برای اینکه خودمو از سطح ۵ ببرم بالاتر با گلد ببرم (مشکلم پولش نیست اینکه شرایط نابرابر که درست میشه وگرنه اگه میخوای بگو همین الان ۱۰ تا پک ۵۵۰۰ تایی بگیرم برای یه اکانت دیگه نذارم کسی تو حراجی چیزی گیرش بیاد یا اگه شمارو خوشحال میکنه گلد خرج کردن برای شما بگیرم)

در آمدی که من برای دو سال کار کردن برای پدرم به وجود اوردم شاید از کل دژکوب های موجود تو ایران بیشتر باشه ولی هیچ وقت برای نشون دادن خودم از پول استفاده نکردم و به نظرم کسایی که این کارو میکنن عقده های نرسیده خودشونو نشون میدن
    با ورود ورژن4 مصرف گلد برای اکانتها کاملا" ضروری شد و همونطور که میدونید بدونه گلد به هیچ نحو نمیشه بازی کرد،من خودم تا میتونم تو مصرف گلد صرفه جویی میکنم ولی هیچوقت به کسی هم نگفتم گلد زیاد نزن.

شما مطمئن باشید اون شخصی رو که غیر مستقیم مخاطب قرار دادید احساس میکنه وقتی گلد مصرف میکنه درسته هزینه اش بالا میره ولی در زمانی که میخواد برای بازی بزاره صرفه جویی میشه و این حسش هم کاملا" درسته.

شنیدید که میگن بیل گیتس اگر یک صد دلاری رو از زمین برداره تو همون تایم خم و راست شدنش میتونه 10000 دلار درامد داشته باشه.

موفق باشید
    ویرایش توسط Need4Relax : 03-06-2015 در ساعت 03:51 AM

17. نپسندیدن SajjaD MaRiLyN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا مقام منتظریم اسم اکانتتو بدونیم

اگرم خواستی سر کتیبه ها اسم اکانتتو بگو که یه کتیبه بدون تلفات ازت بگیریم

تو ورژن ۴ به بالا من دومین بار تو شمال شرق بازی میکنم اولین بار انقدر شمال شرق قوی بود که من همرمو به خودمون زدم که بازی جذاب شه

منتظریم

رفع اسپم

یه سریا چرا بازی میکنن
    میخوان باغ وحش درست کنن؟

عزیزم اسم اکانتم duel هست ضمنا باید عرض کنم خدمتت زمانی که ما تو دات کام واندر میکشیدیم بالا شما به آقاجونت التماس میکردی برات کامپیوتر بگیره تا بتونی need for speed بازی کنی. بعدش هم من قربون اون اعتماد به نفست بشم که فکر میکنی تا کتیبه ها هستی هنوز مزه زدن کتیبه یونیک تو سرور یک دات آی آر از توتال لیدر شمالشرق زیره دندونامه که به مولتی هانتر نامه زده بود که سرور باگ خورده و اکانت LeO باگ زده... من نمیدونم شما با چه رویی میخوایین تاریخ رو تحریف کنین عزیزان؟ شمالشرق همیشه پر بوده از پلیرهای خوب که فقط 2 ماه اول بازی رو بلدن. شب دراز است و قلندر بیدار. ما هستیم خدمتتون عزیزان هر وقت دوست داشتین تشریف بیارین لووووووول
    محض اطمینان جنابعالی هم عرض میکنم یه سری به فروم دات کام بزنین و سوابق ما رو اونجا هم مطالعه کنین فکر میکنم بیشتر علاقه مند میششین که زودتر خدمت ما برسین تا ازتون پذیرایی بشه...

19. تشکر .SpaRtaN., N^VIDOO, Knig}{T تشکر نمود
صفحه 10 از 26 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع