صفحه 116 از 142 نخستنخست ... 1666106114115116117118126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود بر اساتید محترم و بزرگوار

از تجزیه و تحلیل ها که دوستان انجام میدن لذت میبریم
    ولی بحث کردن معنی متفاوتی داره به نظر من بحث یعنی تحمیل عقاید تا جایی که یک طرف موفق بشه

پیشنهاد من به دوستان اینه که دنبال امتیاز دفاعی ساختمان اصلی یا اقامتگاه نباشن ولی به جاش زمانی که نقطه ضعف حریف رو میدونن و یا به قدرت خودشون مصمم هستند اون موقع اقدام به کراپ لاک یا دیستروی کردن بکنن باید حریف رو طوری زد که به قول قدیمی ها جاش تو نقشه سوراخ بشه
    نه اینکه دنبال 800تا دونه امتیاز دفاعی بود البته بحث های شما بزرگواران دلنشین است و و زیبا:d اما سبک ما متفاوت :d

و در مورد انتخاب تارگت ها الحمدالله سرعت نت اکثریت ایرانی ها 5 گام حلزون در سال نوری هست یعنی به عبارتی . . ده
    پس توصیه میکنم تو انتخاب تارگت فقط روی8تای اول یا همون 4لاین اول حمله توجه داشته باشن که معمولا ما اول ساختمون اصلی قصر- اقامتگاه اردوگاه- انبار انبار غذا- میدون تمرین بازار- رو میزنیم و بعد از اون موج های بعدی برای کراپ لاک کردن همراه با اینسرت شکن میادو همین طور توصیه میکنم از چندین اکانت دیگه نیر در همون تایم بزنید که طرف کلا فرصت اینسرت نداشته باشه سنگتراشی هم که خیلی وقته از تمدن دور هستیم نمیدونیم الانم تصادفی هست یا نه

خدا رو شکر هیچ وقت تحلیل گر خوبی نبودیم و آخرشم یاد نگرفتیم ولی سویژه خوبی برای تحلیل گرا همیشه بوده ایم و خواهیم بود

و یه سوال شرعی و نوبگونه از تحلیل گران بزرگوار

زمانی که اتک رو لانچ بکنی و سپس تو دیسکو یا همون قهوه خونه خودمون یه جشن بگیری تاثیرش چطور خواهد بود؟ تارگت ها تغییر کرده و به تصادفی تبدیل میشن؟ و قدت هجومی نیروها بالا میره یا نه؟

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    درود بر محمدرضای عزیز

منم تا حدودی باهات موافقم ولی اون مواردی که دوستان گفتند برای یه سری شرایط کاربردیه فرض کن قراره همر هاتو خرد کنی هم زمان 10 تا فیدر کراپ لاک کنی اون موقع کاتاهات رو باید درست پخش کنی درست تارگت کنی که بیشترین ضربه ممکنه با همرت بزنی مخصوصا که این ریسک رو کردی که همرهاتو بشکونی البته بماند من خودم از طرفدارای فیدرزنی نیستم ولی بستگی به شرایط سرور گاهی مجبور به مقابله به مثل میشی وگرنه که لذتی که تو دیستروی کپ و چیف نانکپ هست تو هیچی نیست :دی
    در مورد سوالاتم با اینکه میدونم اینارو میدونیو خواستی یه خورده گرمتر کنی بحث های فنی فروم رو و داری شکسته نفسی میکنی :دی ولی اینم جواب من:
    کلا هنوزم نمیشه سنگتراشی تارگت کرد.قهوه خونه هم به محض اینکه جشن بگیری اثرش رو تمام دهکده ها اعمال میشه یعنی اگه 1 ثانیه قبل لند هم روشن شه همه تارگت بندی ها میشه تصادفی چیفرتم چیف نمیکنه همرتم اعصابش ناراحت میشه

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن HOSEIN, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از پستتون
    یه قسمتی از پستتون رو کات کردم که بیشتر راجبش بحث کنیم و امیدوارم چیز خوبی ازش بتونیم در بیاریم
    برای کراپ لاک کردن 2تا اسلات اصلی که باید تخریب بشه تا به اصطلاح ده کده کراپ لاک ( قفل شدن گندم زار ) صورت بگیره ساختمون اصلی و گندم زار ها هستن لزومی نداره حتما انبار هم زده بشه و یا بازار و اردوگاه .... معمولا هم تو ورژن 4 به زدن همین دو اسلات کفایت می کردن به خاطر محدودیت ارسال حملات همزمان از یک دهکده بدون میدون تمرین .... 8 موج با دلای 1 ثانیه که معمولا موج 5ام بود و با یه اینسرت شکن پرش می کردن ... 15تا هدف گندم زار و یک هدف ساختمون اصلی برای 15 کراپ .... برای 6 کراپ هم که 4 موج کفایت می کرد ... 6 هدف گندم زار 1 هدف ساختمون و 1 هدف دیگه که معمولا میدون تمرین رو می زدن برای کل کل ها داخل فروم :دی ...شیک و مجلسی :دی... ولی گزینه های بهتری مثل بازار یا اردوگاه هم بودن ....

وقتی بازار رو می زنی دیگه نمی تونه بازار سطح 1 بسازه !!! .... ( با پیغام اول ساختمان اصلی رو بساز مواجه میشه ) .... کلا دهکده ای که کراپ لاک شد تا زمانی که خودش رو کاتا نکنه نمی تونه هیچ ساختمونی رو بسازه حالا شما بازار و اردوگاهشم بزنی نه می تونه تعدیل بزنه نه تروپ اون دهکده رو تکون بده.... پس زدن بازار و اردوگاه هم ارزش داره .... انبار غذا رم بزنی که دیگه واویلا از صفر شدن هم بدتره :دی

پ.ن : مورال جمعیت واسه 30 - 40 تا جمعیت ساختمون ها تاثیر آنچنانی نداره ... به نظر من بهتره موج های اول هدف هایی رو بزنیم که آسیب بیشتری می تونه بزنه در صورت failed شدن پلن

بازم ممنون
    سلام مجدد
    در مورد کراپ لاک از نظر لغوی حرف شما کاملا درسته ولی خوب اینجا بهتر شد هدف از کراپ لاک ام به توضیح بدیم
    کراپ لاک کردن پارکینگ های کراپ بالا و دهکده های ساپورت و اکانت های پوشین خوب اینجا طبیعتا زدن کراپ ها کفایت میکنه ساختمان اصلی ام حتی زدنش لزومی نداره(ولی خوب چون برای 15اسلات 8ویو لازمه 16تاشم پر میکنیم) چون خودبخود اون دهکده ها از دور خارج میشن
    ولی اون کراپ لاکی که مدنظر من بود موقع تایپ کراپ لاک کردن دهکده های همر دار بود که اگه انبار زده نشه همر خیلی راحت گریز میخوره و گندم اش از طریق رید و ارسال منابع و تعدیل و... راحت تامین میشه ولی وقتی ساختمان اصلی و انبار ها(منظورم از انبار همون انبار غذاست) زده بشن اگه همری رو آبادیا پارک باشه یا خود دهکده همری داشته باشه که رو پارکینگ دیگه ای پارک نباشه استارو میخوره که همر هرچقدر بزرگتر تلفات سریعتر(که اکثرا همر صفرم نشه به اندازه ای که زهرش گرفته شه تلفات میده)

در مورد بازار م فکر کنم تو پاراگراف قبل منظورمو گفتم اینجاام روشن شده باشه که هدف نابودی و نگه داری همر بود و ساخت بازار برای تعدیل ضروری(البته اگه این خرج تعدیل رو هر فیدرا انجام نشه که نمیصرفه کاتای جمعیت از فیدر(البته جایی خوندم تو این ورژن ساخت به میزان گندم بستگی داره نه میزان تولید شایدم ورژن 5بوده) یه ساختمان اصلی لول 3 و انبار غذا لول 1 کار دشوار و وقت گیری نیست

پ ن:اشتباه از پست من بود که ناقص توضیح داده بودم 1.5سال درست بازی نکردیم کلا مطالب تو ذهن بسته شده
    پ ن: توتنی که یک همر رمر نداشته باشد توتن نیست...
    پ ن:منم با نظریه کلا بزن دهکده صفر شه موافقم هیچ اما اگریم نداره(البته خودم میتونم 7-8 تا اما اگر بیارم براش :| )

4. تشکر .SpaRtaN., ZartVam تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    درود بر محمدرضای عزیز

منم تا حدودی باهات موافقم ولی اون مواردی که دوستان گفتند برای یه سری شرایط کاربردیه فرض کن قراره همر هاتو خرد کنی هم زمان 10 تا فیدر کراپ لاک کنی اون موقع کاتاهات رو باید درست پخش کنی درست تارگت کنی که بیشترین ضربه ممکنه با همرت بزنی مخصوصا که این ریسک رو کردی که همرهاتو بشکونی البته بماند من خودم از طرفدارای فیدرزنی نیستم ولی بستگی به شرایط سرور گاهی مجبور به مقابله به مثل میشی وگرنه که لذتی که تو دیستروی کپ و چیف نانکپ هست تو هیچی نیست :دی
    در مورد سوالاتم با اینکه میدونم اینارو میدونیو خواستی یه خورده گرمتر کنی بحث های فنی فروم رو و داری شکسته نفسی میکنی :دی ولی اینم جواب من:
    کلا هنوزم نمیشه سنگتراشی تارگت کرد.قهوه خونه هم به محض اینکه جشن بگیری اثرش رو تمام دهکده ها اعمال میشه یعنی اگه 1 ثانیه قبل لند هم روشن شه همه تارگت بندی ها میشه تصادفی چیفرتم چیف نمیکنه همرتم اعصابش ناراحت میشه
    سلام
    اها قربونت داداش الان باید سوال های سخت پیدا بکنیم دوستان تحلیل کنن

نه حاجی شکسته نفسیمون کجا بود ما نوبیم ولی به قول شما لذتی که تو چیف نون کپ و دیستروی کپ هست تو هیچ چی نیست

البته دیگه دوستان حوصله فیک دادن رو ندارن چه برسه به پلن های بزرگی که اینجا تحلیل میشه

جنگ آموز بزرگ شمال شرق بدون هیچ نیروی پس از حذف اکانت الیسا 26 ساعت رو زمین بود تنها چیزی که میخواست یه خزانه سطح بیست و200تا کاتا با قهرمان بود که برداره و بیاره و مام ازش یه700کی غارت کردیم حال داد

و ظاهرا مرتاض کوچیکم دیگه براشون ارزش خاصی نداره اگه نمیزنین فقط یه ندا بدید لانچ کنم روش :d الان 30 ساعت هست که رو ده ناتار هست بدون نیرو تنها یه خزانه10 میخواد خوب بازیکنان تاپتون فکر کنیم حذف کردن از این33تا بازیکنی که تو اتحادتون جمع کردین هم نمیتونن بزنن؟ !!!ajaaaaaaaaab

حوصلمون سر رفته شیطون میگه بزنم یه جایی دیوار بشم و دوستان بیان تحلیل کنن

محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEIN نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوست من

لطفا این خط که قرمز کردم و بیشتر توضیح بده که اگر منظور شما از مورال پاپ همون Morale bonus هست رابطش با اینکه کدوم ساختمون رو اول بزنیم یا اخر چیه؟

با تشکر

درود
    بله همون مورال مد نظر هست
    ببین کلا سیستم محاسبات مورال از یه زمانی اعمال میشه که طرفین نا برابر باشن و این میزان زیاد باشه
    دق کنی نوشتم: سالیان قدیم در ورژن های 3.6 کلاسیک خیلی دقت میکردمیم که کدوم ساختمون رو اول بزنیم. کدوم رو آخر بزنیم
    اون قدیم ندیما قهرمان این شکلی نبود. کلا حراجی وجود نداشت. اثر هنری کسی ندیده بود
    قدیما چون شرایط بازی خیلی سخت تر بود و خیلی اکانت ها نزدیک به هم رقابت میکردن، خیلی وقتا از این مورال پاپ استفاده های فنی میکردیم.

مثلا اول نمیومدیم ساختمون های پاپ بالا رو خراب کنیم که جمعیت مدافع یهو بره پایین. خیلی وقتا مثلا مهاجم بود 5000 تا پاپ مدافع بود 5050 تا پاپ
    به محض پایین تر رفتن پاپ مدافع، شامل مورال میشد. این قضیه رو رعایت میکردیم مخصوصا به هنگام پلن های توتال وار و جنگ های گسترده.
    چون وقتی اول ساختمون های با جمعیت بالا رو میزدیم، یهو مثلا تمام گندم زارها سرجاشون بودن و جمعیت 500 تا افتاده بود پایین. لذا دقت بر این بود که کدوم ساختمون ها اول زده بشه و تعداد کاتا برای موج ها فرق داشت. مثلا برای آسیاب و نونوایی 20 تا کااتا بیشتر نمیزاشتیم. ولی امروزه 500 تا میزارن که 2 تاساختمون سطح 5 رو 0 کنن خیلی فرق داشت با اینجا.
    البته نا گقته نماند که هدف از حمله هم مهمه. باید دید چه هدفی در حمله کردن هست.
    و یه سری مسائل فنی ریز هم تو بحث مورال هست که چون با اومدن ورژن 4 منسوخ شد به طور کلی، صحبتش رو هم نمیکنیم که حوصله بچه ها سر نیاد چون دیگه کار آمد نیست.

پ.ن: لذت تمام دوران دژکوب با رفتن DK برام کمرنگ شد. شما کدوم حسین هستی؟ باید از دوستای مرحوم فرشید D.k باشی

قدیما یه اکانت با کاتای زیاد رو میزدیم تمام دهکده هاش رو 0 میکردیم 1 دونه کپ داشت توش پر از کاتا و تروپ ولی پاپش خیلی پایین. این مورال داشت برای اتک . حتی اون قدیما من یاده پول میدادی 25% اتک پوینت فعال میشد رو اکانت.
    AreF

7. تشکر .SpaRtaN., FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    سلام
    اها قربونت داداش الان باید سوال های سخت پیدا بکنیم دوستان تحلیل کنن

نه حاجی شکسته نفسیمون کجا بود ما نوبیم ولی به قول شما لذتی که تو چیف نون کپ و دیستروی کپ هست تو هیچ چی نیست

البته دیگه دوستان حوصله فیک دادن رو ندارن چه برسه به پلن های بزرگی که اینجا تحلیل میشه

جنگ آموز بزرگ شمال شرق بدون هیچ نیروی پس از حذف اکانت الیسا 26 ساعت رو زمین بود تنها چیزی که میخواست یه خزانه سطح بیست و200تا کاتا با قهرمان بود که برداره و بیاره و مام ازش یه700کی غارت کردیم حال داد

و ظاهرا مرتاض کوچیکم دیگه براشون ارزش خاصی نداره اگه نمیزنین فقط یه ندا بدید لانچ کنم روش :d الان 30 ساعت هست که رو ده ناتار هست بدون نیرو تنها یه خزانه10 میخواد خوب بازیکنان تاپتون فکر کنیم حذف کردن از این33تا بازیکنی که تو اتحادتون جمع کردین هم نمیتونن بزنن؟ !!!ajaaaaaaaaab

حوصلمون سر رفته شیطون میگه بزنم یه جایی دیوار بشم و دوستان بیان تحلیل کنن

محمدرضا
    SpaRtaN
    یعنی فقط میخواستی یه وقت من نگیرم مرتاض رو؟ :دی 40 ساعت راهه لامصب
    والا برنامه این بود همچنان رو کتیبه های شمال شرق اتک ندیم طبق صحبتای عارف و مهدی حالا من نمیدونم این شامل کتیبه های روی زمین ام میشه یا نه؟ کلا منم مثل شما حوصلمون سر رفته همه اینا هم تقصیر عارفه 1 ماه پیش قرار بود یه فایل بده ما هنوزم رفته که بده ... البته اون موقع میگفت نزنیم سرور بیابون میشه زود. الانم که نزده بیابون شده شمال... چشم امید ما به شمال غربه که با اون دو تا جنگ کوچیک و جنگ یونیکشون حسابی همر بسازن بیان از رومون رد شن :دی شاید باعث شه جنوب غرب از خواب زمستونی پاشه
    پ.ن:فرشید ...

9. تشکر .SpaRtaN., FaTeB, Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., FaTeB, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    درود
    ببین کلا سیستم محاسبات مورال از یه زمانی اعمال میشه که طرفین نا برابر باشن و این میزان زیاد باشه
    دق کنی نوشتم: سالیان قدیم در ورژن های 3.6 کلاسیک خیلی دقت میکردمیم که کدوم ساختمون رو اول بزنیم. کدوم رو آخر بزنیم
    اون قدیم ندیما قهرمان این شکلی نبود. کلا حراجی وجود نداشت. اثر هنری کسی ندیده بود
    قدیما چون شرایط بازی خیلی سخت تر بود و خیلی اکانت ها نزدیک به هم رقابت میکردن، خیلی وقتا از این مورال پاپ استفاده های فنی میکردیم.

مثلا اول نمیومدیم ساختمون های پاپ بالا رو خراب کنیم که جمعیت مدافع یهو بره پایین. خیلی وقتا مثلا مهاجم بود 5000 تا پاپ مدافع بود 5050 تا پاپ
    به محض پایین تر رفتن پاپ مدافع، شامل مورال میشد. این قضیه رو رعایت میکردیم مخصوصا به هنگام پلن های توتال وار و جنگ های گسترده.
    چون وقتی اول ساختمون های با جمعیت بالا رو میزدیم، یهو مثلا تمام گندم زارها سرجاشون بودن و جمعیت 500 تا افتاده بود پایین. لذا دقت بر این بود که کدوم ساختمون ها اول زده بشه و تعداد کاتا برای موج ها فرق داشت. مثلا برای آسیاب و نونوایی 20 تا کااتا بیشتر نمیزاشتیم. ولی امروزه 500 تا میزارن که 2 تاساختمون سطح 5 رو 0 کنن خیلی فرق داشت با اینجا.
    و یه سری مسائل فنی ریز هم تو بحث مورال هست که چون با اومدن ورژن 4 منسوخ شد به طور کلی، صحبتش رو هم نمیکنیم که حوصله بچه ها سر نیاد چون دیگه کار آمد نیست.

پ.ن: لذت تمام دوران دژکوب با رفتن DK برام کمرنگ شد. شما کدوم حسین هستی؟ باید از دوستای مرحوم فرشید D.k باشی

قدیما یه اکانت با کاتای زیاد رو میزدیم تمام دهکده هاش رو 0 میکردیم 1 دونه کپ داشت توش پر از کاتا و تروپ ولی پاپش خیلی پایین. این مورال داشت برای اتک . حتی اون قدیما من یاده پول میدادی 25% اتک پوینت فعال میشد رو اکانت.
    سلام
    نمیدونم من متن شمارو بد متوجه شدم یا تا الان من اشتباه میکردم یا شما برای اینکه معلوم بشه
    مورال بونوس برای اتک محاسبه نمیشه مورال بونوس فقط موقع دفاع اکانت با جمعیت کمتر نسبت به مهاجهم محاسبه میشه نه بالعکس(فقط مدافع میتونه از این امتیاز جمعیت کمتر استفاده کنه)
    در مورد مثال شما اگه پاپ دهکده هدف رو 1050 ام در نظر بگیریم تو ویو آخر اکانت مدافع مقداری حدود 1.5% بونوس میگیره که تو ویو چیدن واقع مقدار مهمی برای محاسبه نیست

پ ن:البته این بونوس هجومی که با گلد به اتک اضافه میشد برای دفاع هم وجود داشت
    پ ن:ورژن های قبل نقطه ضعف ام کم نداشتن مث همین بونوس با گلد یا برگشت نیروها ولی...

- - - Updated - - -

مقدار درصد افزایش قدرت هجوم هم 10% بود نه 25%

11. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن HOSEIN, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم من متن شمارو بد متوجه شدم یا تا الان من اشتباه میکردم یا شما برای اینکه معلوم بشه
    مورال بونوس برای اتک محاسبه نمیشه مورال بونوس فقط موقع دفاع اکانت با جمعیت کمتر نسبت به مهاجهم محاسبه میشه نه بالعکس(فقط مدافع میتونه از این امتیاز جمعیت کمتر استفاده کنه)
    در مورد مثال شما اگه پاپ دهکده هدف رو 1050 ام در نظر بگیریم تو ویو آخر اکانت مدافع مقداری حدود 1.5% بونوس میگیره که تو ویو چیدن واقع مقدار مهمی برای محاسبه نیست

پ ن:ورژن های قبل نقطه ضعف ام کم نداشتن مث همین بونوس با گلد یا برگشت نیروها ولی...

- - - Updated - - -

تاثیر مورال بیشتر برای دفاع هست و اکانت بدون دفاع هر ساختمون دوست داشتی بزن و تمرکز تو موج اول هستش و همه محاسبات هم برای اون .. طبق جدولی که براتون میزارم متوجه میشی که جمعیت 50 تا بالا پایین اونم تو پاپ 5000 اصلا تاثیر نداره

اینم جدول مورال که بر اساس فرمول کریلوید.
    4532165286_0ea9d4bdc1_o.jpg
    4531531545_ed06895546_o.jpg
    در این فروم که نو پا هست و نفرات جدید زیاد میان پیشنهاد من این هست سعی بشه آموزش یکم درست تر انجام بشه که یه سری نفرات بازی یاد بگیرن و به قول یکی از دوستان کتیبه رو زمین نمونه یا بازی سرد و بدون فیک لیست و پلن گسترده نباشه.

بله فرشید عزیز خدا بیامرز خیلی دوسش داشتم. حیف که زود رفت.

در ضمن توضیح جدول بالا نسبت جمعیت مدافع 1 و مهاجم اعدادی که در در زیر هست..

پ.ن: درسته کلاسیک مثل پیکان 59 بود و درش یخچالی بسته میشد اما خب آپشن های جنسیس رو نداشت که اگه رانندگی هم بلد نباشی زیر سرعت 50 به کسی برخورد نمیکنی.. در هر حال سرعت بالای 100 چه پیکان چه جنسیس هم جاده میخواد هم راننده.. حالا یکم تاثیراتش کمتر و بیشتر هست.. اما زیاد نباید جدی گرفت.

با تشکر
    ویرایش توسط HOSEIN : 02-24-2015 در ساعت 06:43 PM
    من نه رهبرم نه سرباز ، اما ؛ امروز میجنگم.
    من کسی نیستم که بیهوده دل به دریا بزند.

سکوت لطفا ثبت نام کنید. ، مرگ اوست

13. تشکر 3zar, Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید
    نپسندیدن 3zar نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    سلام

- - - Updated - - -

درود!
    100% شما درست میگید آرتام
    درود بر آرتام عزیز

شما 100% درست میگی. و دقیقا زدی تو خال مثل همیشه
    مورال پاپ فقط همون موقعی محاسبه میشه که شما گفتی.
    ولی حالا شرایط خاص تری رو فرض کنیم 2 تا اکانت هر 2 پاپ هاشون یکسان باشه تقریبا. در ضمن 50 تا پاپ فقط از 1 ساختمون محاسبه میشه. شما حساب کن بازار، ساختمون اصلی، انبارها، سربازخونه و... هر کدوم در سطح 20 یه پاپ مشخص دارن
    بعد که یهو مثلا 2 تا اکانت با پاپ 1000 وارد درگیری و ویو بشن، 2 تا مقدار بدیم به پاپ مدافع و مهاجم و مثلا مدافع 500 شده باشه و مهاجم 1000 باشه. اینجوری مهاجم با جمعیت 2 برابر داره میزنه. و این قضیه محاسباتش به صورت درصدی هست دیگه، اینجاست که یکم مشکل ساز میشه اگه با دقت زده نشه

البته اینجور مسائل مربوط به دوران قدیم بود. الان دیگه خیلی این موارد رعایت نمیشه.
    اگه یادت باشه قدیما بازیکن زیاد بود و درگیری هم خیلی خیلی لذت بخش. در اون موقع ها یه رقابت فنی بین یه سری از بچه ها بود که مثلا من با 1440 تا منجنیق 1 دهکده رو 0 کردم. یکی دیگه میومد میگفت من با 1420 تا کل کل های این مدلی بین بازیکنا داغ بود بحثش
    الان دیگه واقعا خیلی مهم نیست و دیگه کل کل این مدلی نداریم با هم. گذشته از این کارا دیگه.

اون قضیه گلد و اتک و دفاع بوناس که واقعا حکایتی بود برای خودش

- - - Updated - - -

ویراش رو برداشتن برای بالا 12 دققه که از پست گذشته باشه. این قسمت رو اضافه کردم

آرتام جان مقدارش دقیق تو ذهنم نیست اون دف و اتک که با گلد اضافه میشه. البته مهم نیست دیگه خیلی. چون موجود نیست به اون شکل.
    ولی تو ذهنم 25% میاد ها

- - - Updated - - -

تاثیر مورال بیشتر برای دفاع هست و اکانت بدون دفاع هر ساختمون دوست داشتی بزن و تمرکز تو موج اول هستش و همه محاسبات هم برای اون .. طبق جدولی که براتون میزارم متوجه میشی که جمعیت 50 تا بالا پایین اونم تو پاپ 5000 اصلا تاثیر نداره

اینم جدول مورال که بر اساس فرمول کریلوید.
    4532165286_0ea9d4bdc1_o.jpg
    4531531545_ed06895546_o.jpg
    در این فروم که نو پا هست و نفرات جدید زیاد میان پیشنهاد من این هست سعی بشه آموزش یکم درست تر انجام بشه که یه سری نفرات بازی یاد بگیرن و به قول یکی از دوستان کتیبه رو زمین نمونه یا بازی سرد و بدون فیک لیست و پلن گسترده نباشه.

بله فرشید عزیز خدا بیامرز خیلی دوسش داشتم. حیف که زود رفت.

در ضمن توضیح جدول بالا نسبت جمعیت مدافع 1 و مهاجم اعدادی که در در زیر هست..

پ.ن: درسته کلاسیک مثل پیکان 59 بود و درش یخچالی بسته میشد اما خب آپشن های جنسیس رو نداشت که اگه رانندگی هم بلد نباشی زیر سرعت 50 به کسی برخورد نمیکنی.. در هر حال سرعت بالای 100 چه پیکان چه جنسیس هم جاده میخواد هم راننده.. حالا یکم تاثیراتش کمتر و بیشتر هست.. اما زیاد نباید جدی گرفت.

با تشکر
    حسین جان این صحبت ها خیلی قدیمی هست و همون اول هم اشاره کردم که دوران قدیم خیلی این مباحث بین بازیکنا و پلنر ها مطرح بود. الان دیگه واقعا مهم نیست.

این جدول ها و نمودارهایی که گذاشتی هم خیلی خوب دارن صحبت میکنن راجع به یه سری مسائل، نه همه اونها!

از این قسمتی که نوشتی اینجا اینجور برداشت کردم که متوجه حرفام نشدی کلا
    من دقیقم منظورم اینه که وقتی میشه یه جایی رو با مثلا 2000 تا کاتا 0 کرد، چرا مثلا 2500 تا کاتا بفرستیم؟؟
    جهت اینکه متوجه بشی اشتباه متوجه شدی منظورم رو این شبیه سا رو باز کن لطفا:

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....:p1000s20#r2uU

در این لینک من اومدم 2 تا اکانت با پاپ فرضی 1000 تا رو تو شبیه ساز قرار دادم. اسلحه منحیق رو 20 کردم. برای اینکه عدالت برقرار بشه، سنگ تراشی هم 20 گذاشتم که شرایط تا حدودی زیادی یکسان باشه. وقتی نتیجه این شبیه سازی رو دقت کنی میبینی که با 109 عدد کاتا 1 دونه تارگت سطح 20 رو 0 کرده
    حالا همون لینک جمعیت مدافع رو میکنیم 900 یعنی در واقع 10% از مهاجم کمتر شده:
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....d:p900s20#r2uU

خوب حالا با یه نگاه متوجه میشیم که با همون 109 تا دونه کاتا که تو جمعیت برابر تونستیم 0 کنیم، فقط با کاهش 10 درصد جمعیت مدافع، تارگت کاتا روی سطح 1 باقی موند. حالا همون لینک ها جمعیت مدافع رو ببر پایین تا بکن 500 و ببین نتیجه چی میشه:

حالا برای هر تارگت سطح 20 که بخوایم 0 کنیم باید 24 تا دونه کاتا بیشتر بفرستیم.

حالا میرسیم به این قسمت از نوشته های شما:

سلام وقت بخیر دوست من

لطفا این خط که قرمز کردم و بیشتر توضیح بده که اگر منظور شما از مورال پاپ همون Morale bonus هست رابطش با اینکه کدوم ساختمون رو اول بزنیم یا اخر چیه؟

با تشکر

الان با این توضیحاتی که دادم قانع شدید حسین جان؟

البته خودم دقت کردم یه مقدار هم سنگین نوشتم و یه مقدار گنگ بود نوشته هام. شاید به همین خاطر متوجه منظور دقیقم نشدی

بازم تاکید میکنم این مسائل دیگه اهمیتی نداره و واقعا کسی به این روش ها عمل نمیکنه دیگه. خیلی کم هستند کسایی که اینقدر دقیق حساب کنن و عمل کنن.
    ویرایش توسط Aref : 02-24-2015 در ساعت 09:16 PM
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Wink

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

حسین جان این صحبت ها خیلی قدیمی هست و همون اول هم اشاره کردم که دوران قدیم خیلی این مباحث بین بازیکنا و پلنر ها مطرح بود. الان دیگه واقعا مهم نیست.

این جدول ها و نمودارهایی که گذاشتی هم خیلی خوب دارن صحبت میکنن راجع به یه سری مسائل، نه همه اونها!

از این قسمتی که نوشتی اینجا اینجور برداشت کردم که متوجه حرفام نشدی کلا
    من دقیقم منظورم اینه که وقتی میشه یه جایی رو با مثلا 2000 تا کاتا 0 کرد، چرا مثلا 2500 تا کاتا بفرستیم؟؟
    جهت اینکه متوجه بشی اشتباه متوجه شدی منظورم رو این شبیه سا رو باز کن لطفا:

در این لینک من اومدم 2 تا اکانت با پاپ فرضی 1000 تا رو تو شبیه ساز قرار دادم. اسلحه منحیق رو 20 کردم. برای اینکه عدالت برقرار بشه، سنگ تراشی هم 20 گذاشتم که شرایط تا حدودی زیادی یکسان باشه. وقتی نتیجه این شبیه سازی رو دقت کنی میبینی که با 109 عدد کاتا 1 دونه تارگت سطح 20 رو 0 کرده
    حالا همون لینک جمعیت مدافع رو میکنیم 900 یعنی در واقع 10% از مهاجم کمتر شده:
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....d:p900s20#r2uU

خوب حالا با یه نگاه متوجه میشیم که با همون 109 تا دونه کاتا که تو جمعیت برابر تونستیم 0 کنیم، فقط با کاهش 10 درصد جمعیت مدافع، تارگت کاتا روی سطح 1 باقی موند. حالا همون لینک ها جمعیت مدافع رو ببر پایین تا بکن 500 و ببین نتیجه چی میشه:

حالا برای هر تارگت سطح 20 که بخوایم 0 کنیم باید 24 تا دونه کاتا بیشتر بفرستیم.

حالا میرسیم به این قسمت از نوشته های شما:

الان با این توضیحاتی که دادم قانع شدید حسین جان؟

البته خودم دقت کردم یه مقدار هم سنگین نوشتم و یه مقدار گنگ بود نوشته هام. شاید به همین خاطر متوجه منظور دقیقم نشدی

بازم تاکید میکنم این مسائل دیگه اهمیتی نداره و واقعا کسی به این روش ها عمل نمیکنه دیگه. خیلی کم هستند کسایی که اینقدر دقیق حساب کنن و عمل کنن.

منم دوست ندارم زیاد کش بدم به این موضوع. اولا چه قدیم چه جدید هیچ پلنری اینقدر زمان خرج نمیکنه که دقیقا حساب کنه چه اکانتی چقدر پاپ داره و چقدر زیاد میشه و کدوم ساختمون 170 کاتا نیاز داره یا 172 کاتا معمولا رند به بالا لانچ میکنه بازم یکم بیشتر به طور مثال 200..

شما تو یه پلن اگر بخوای همه چی اون چیزی که خودت فکر میکنی انجام بشه که طرف رو باید نوب فرض کنی..(در حالی که یه اصل وجود داره برای همه پلنر ها که میگه طرف مقابلتو از خودت بهتر بدون)
    باید احتمال اینو بدی طرف تو لانچ شما ممکن هست یه دهکده خودشو 0 کنه تا پاپ بیاد پایین تر. اگر برای شما تا این لحظه چنین اتفاقی نیفتاده برای من چندین بار اتفاق افتاده.

این حرف های شما درست هست. اما برای 0 کردن یه فیدر. و اونم شاید به قول شما برای نمایش اینکه یه دهکده با کاتای کمتر 0 شده.

در ضمن دیگه گذشته اون زمان که 8 موج سیم سکند میزدیم.. بعد سرور 8 راند 1 دیگه نمیشد 8 موج زد. برای همین معمولا برای 0 کردن یه دهکده همر از چند اکانت استفاده میشده با تعداد ویو کمتر پس از یه اکانت تعداد کاتای کمتر لانچ میشه. احتمال اینسرت هم کمتر.

به هر حال من از لحاظ تئوری حرف شمارو قبول دارم.. اما چه قدیم چه جدید هیچ کسی این ریسک رو انجام نمیداد که پلنشو به خاطر 500 کاتا خراب کنه.. پس عملا حرف شما رد میشه.

در ضمن بعد کتیبه ها اگه زمان زیاد باشه تعداد کاتای یکسان استفاده میشه چون: ممکن هست کتیبه بیاد گیج یا معماری

پس باز هم میگم حرف شما از نظر تئوری درست هست..
    اما هیچ پلنری چنین ریسکی رو انجام نمیده به خاطر 500 کاتای بیشتر یا کمتر کل برنامه ریزی 1 ماهه یا کمتر یا بیشترش خراب کنه.
    ویرایش توسط HOSEIN : 02-24-2015 در ساعت 10:53 PM
    من نه رهبرم نه سرباز ، اما ؛ امروز میجنگم.
    من کسی نیستم که بیهوده دل به دریا بزند.

سکوت لطفا ثبت نام کنید. ، مرگ اوست

16. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref, ArTaM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

سلام
    من تا حالا تجربه کراپ لاکی نداشتم (دهکده تا صفر شدن رفته ولی کراپ لاک نبوده ، اومدن صفر کنن نشده ) برا همین یه سوال داشتم در مورد کراپ لاک؟
    به نظرتون تو دژکوب 4.4 چیزی به اسم کراپ لاک هست ، کراپ لاک واژه ای بوده تو تو ورژن 3 که دیگه به نظر منسوخ شده!!!
    هدف از کراپ لاک اگه این باشه که حریف با جمله معروف ((کمبود غذا: اول گندم زار را ارتقا دهید)) روبرو شه و نتونه هیچ ساختمانی ارتقا بده و استرو بده نیروهاش و خودش مجبور به کاتا کردن دهش بشه و از این حرفا ...

بییان با یه مثال بریم جلو، فرض کنیم یه دهکده 15 گندمی قرار کراپ لاک شه ، کراپشم برفرض 16 هست ، جمعیت دهشم یه چیزی حدود 1600 تاست مثلا!!!
    15 تا گندمزار سطح 16 صفر بشه و ساختمون اصلی هم صفر بشه (انبارو بازار هم زدیم ولی من اصلا از جمعیت کم نمی کنم ) این اکانت جمعیتش 221 تا کم میشه میرسه به 1158 تا، یه 15 گندمی الان اگه گندماش و 5 کنه (تازه اگه انبارشم خورده باشه تا سطح 5 چیزی به اسم انبار نیاز نیست ساختمون اصلیم جز پیشنیازاش نیست )
    تولید گندمش میشه 690 تا (اگه اسیاب و نانوایشم بمونه میشه 1035 ، فرض میکنیم اینا هم نباشه همون 690 تا باشه ) الان ایشون یه قهرمان داره که تو t4.4 میتونه تا 1200 تا گندم تولید که اگه 468 تا هم تولید کنه واسه بیرون اومدن از کراپ لاکی کافی خواهد بود !

18. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref, HOSEIN پسندید
صفحه 116 از 142 نخستنخست ... 1666106114115116117118126 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع