نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 122

موضوع: Z1

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    سلام افشین تو هنوز دنبال پاک کردن بازی هستی ؟ نمیشه عزیز مولتی بازی بوده هست و خواهد بود روز به روز داره پیشرفته تر هم میشه و چیزی جلوشو نمیگیره بجز بررسی دستی که اونجوری که کل سرور باید بن شن شاید کلا 50 تا اکانت بمونه. به هرحال هیچکسی موافق این سبک از بازی نیس مخالف هم نیستن فقط قبلا یکم حیا داشتن مولتی بازیو حاشا میکردن الان افتخار میکنن :دی خلاصه که به نظر من بهتره بیخیال این داستان بشیم و بذاریم با سبک خودش امید مبارزه کنه با مولتی بازی =)) همین که بات اکانت اپ نکنه من راضیم ینی طرف 100 تا مولتی میزنه گلد و وقتشو میذاره اما بات گلد و وقتم حروم نمیکنه.

- - - Updated - - -

واقعا این آنتی بات تو مخی شده ما 3 4 نفر رو یه اکانتیم هرکی یه کلیک میکنه یه انتی باتم برا همه میاد اینو باید یه فکری براش بکنید :دی
    سلام عزیزم
    آقا قدیما هم مولتی بازی بود . اما افتخار نداشت . درد اینه که الان جزو افتخاراته . همین روزاس که از امید بخوان که مدال واسه مولتی باز برتر هم بزاره تا اینا بزنن تو پروفایلشون )
    آقای مدیر چند مورد دیگه هم گزارش میکنم و میرم
    • - مسیر تجاری رو هر یک ساعت گذاشتم . ۲ تا رو توی نیم ساعت زد . یکی رو ۲ ساعت بعد زد و کلا اون هر یه ساعت یه بار رو در نظر نگرفت
    • - مسیر رو گذاشتیم به عنوان مثال از هر منبع ۱۳۰۰ که میشه ۴ تا تاجر . ولی منابع کم بود و ۳۰۰تا از هرچی بردن که در مجموع باید یک تاجر بره اما در کمال تعجب بازم ۴ تا با هم رفتن . مثل اینکه تنهایی حال نمیده بهشون
    • - آمار نیرو ها قفل کرده از دیروزه . زیاد و کم نمیشه
    • - توی حراجی گیر میده که کد رو بزن .اما کدی نمیاری که بزنیم . اصلا جایی نداره که بزنیم .

پ ن : جون هرکی دوست دارین اون حراجی رو درست کنین . بشه یه جا بیشترین رقمی که میخوایم بخریم رو پیشنهاد بدیم بره پی کارش . با یه من ریش و پشم نشینیم ۲ کی ۲ کی چکش بزنیم

- - - Updated - - -

راستی یه پیشنهاد واسه آنتی باتتون
    سبک لاگینتون رو عوض کنین به یکی از این روش های جدیدتر .
    بعدش هم وقتی یکی آنتی بات رو اشتباه حل کرد لاگ اوتش کنین نه اینکه یه تصویر دیگه بدید .
    اکانتی که زیاد اشتباه حل آنتی بات داره به احتمال خیلی بالا هم بات هستش و میتونین بن - پانیش یا ... براش در نظر بگیرید
    ویرایش توسط M3nTaL : 12-12-2023 در ساعت 01:08 PM دلیل: غلط املایی محاسباتی و چیزای دیگه

2. تشکر WondeR, Omid تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید