نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
تشتک قرچگ جان
الهی بمیرم برات سرورهای ای ار هم شما رجیستر میکردی خصوصا تو نرمال پلیرها رجیستر میکردن تشکیل اتحاد میدادند ساید رو یک دست میکردند !!
عسلم سرورهایی که بردید و داری جار میزنی کلا زیر 200 تا رجیستر داشته بعد میای میگی 300 تا کمه!!
اون سرورهایی که جلوی 3 تا تیم بازی کردید یا 4 تا تیم بودید رو نام ببر
عزیزم شما در حدی نیستید که ما جلوتون اعلام حضور کنیم بخدا همون پرشین بلده 4 تا همر واندر زن بکشه دو لول واندر رو تکون بده
تو یه لینک همر واندر زن نشون بده ! 4 تا لینک همر جنگی نشون بده بعد بیا کری بخونی
عجل معلق در فروم منظورته دیگه !! تو سرور که اثری ازت نیست
تو اصلا پاشو بیا ببینم جلوی همین تک اکانت ها تا کتیبه میتونی دووم بیاری فارمت نمیکنن ! بعد بیا برای ما کری بخون
لامصب من گفتم یه اکانت میام اسمم هم میزارم کف فروم ! تو حتی این وجود رو نداری تنهایی ثبت نام کنی ! بدون چادر البته
والا یجا خوندم گفته لودی چهل سالته صفرشو حذف کنی معقولتر به نظرم میاد با توجه به اصطلاحاتی که استفاده میکنی تشتک و قرچک و ... و کری های سخیفی که میخونی منو ساد بچه های ۴ساله فامیلمون میندازی...

به هرحال در مورد لینک گفتم برو بگرد پیدا کن ما مث تو ندیده نیسیم بریم هرچی همرو دف میکشیم قاب بگیریم بزنیم دیوار خونمون روزی سه بار قربون صدقش بریم =))

در مورد آی و آر و... هم که حرف زدی بنده ابایی از بیان حقیقت ندارم قبلا هم تو تاپیک ای وان یا کیو وان یا فینال یادم نیس یکی از همینا بود گفتم کلا ۶-۷ ساله ترا میزنم و از وقتی به دنیا اومدم مث شما تراباز نبودم =)) به هرحال شما که از بدو تولد تراباز بودی و ای ار دات کام میکنی و مارو در حد خودت نمیدونی میومدی اعلام حضور میکردی برا نرمال تا با تیم بیایم جلوتون تا برای یکبار هم که شده یه سرورو بدون گریه و درخواست بک کردن تجربه کنی.

بحث دیگه ای نمیمونه حوصله ندارم هی بیام جواب کری خونیای کف فرومتو بدم عیار شما جلو همون پرشین که بدشو میگید و میگید در حال واندر زدن هم نیس مشخص شد ایام به کام!