نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    آره واقعا چقدر هم سخته که 8 تا همر 800 کی داشتن با اون اکانت !
    یه اکانت که 4 ماهه کتیبه یونیک روشه ، کلا اکانتش دهنی همس ، 30 تا IP خورده ،کلا هر کی تو NW بوده یه دستی کشیده روش !
    2 تا ساید هم که با دستمال یزدی واستادن واسه خود شیرینی ، 10 تا پت خونگی که هر کودوم لیدرهای ساید های دیگن !
    واقعا خیلی سخته !
    این عکسم بذار تو ویترین دژکوب !
    تازه میفهمم چرا باخت نداشتین
    خوب من از همین جا شروع میکنم جواب دوستان رو بدم

برادر شما ده همرت پرید روش دف نداشتی(خود من با کتیبه مرتاض داشتن یه سوپر همر دقت کن 1 همر نمیتونم گندوم و اکی کنم)
    هنر اینه که اینا رو گندم بدی که داره میده
    داستان آی پی هم دیگه معلوم کی چی کار کرده
    این تیم باخت نداده چون من بعد از 6 سال اومدم بازی میکنم برا بار اول هست میبینم که لیدرها اینقدر مچ اینقدر با برنامه و با تدبیر هستند

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    پژمان تو دیگه کی هستی، 3 تا ساید ، 300 تا اکانت ، 3000 تا همر ، 30000 تا ادعا عملا جلوت زانو زدن، کل دف ما یک دهم همرشون نیست ولی دیوارشون کردی. ایول داری بخدا، پویان تو رو داشت دیگه لازم نداشت به 300 نفر گلد بده تا براش واندر بکشن بالا، تو خودت اندازه 3 تا سایدی
    دوستان توجه کنید بدون پوش، بدون بات، بدون گلد مجانی، بدون مولتی بازی کردن یعنی اکانت پژی
    حالا شما برید از ساپورترتون گلد بگیرین تا براش بازی کنین
    سلام عزیزم تو که لالایی بلدی چرا دها خوت پرید؟؟
    بابا جان به پیر به پیغمبر ما اینجا انقدر نیرو داریم گندم نداریم بخورن
    ما که فارم نیستیم هر ده ما کم کم 2 ک کاتا خشک داره((باز تاکید میکنم چون فارم نیستیم))

اکانت پژی هم مثل اکانت امیر فرقی ندارن ((تفاوت اینه که اکانت میر لیدر درست درمون و برنامه ریزی داره))البته فارمم نیست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    گل پسر من کلی مطلب نوشتم تو ی دفعه میری 1خط پایین رو ریپلی میکنی دوباره این مطلبو بخون

در مورد لوسیفر هم که کلا دوباره شروع نکن و میتونی نظره بچه های جنوب شرق رو در موردش تو همون صفحات که میگی بخونی که گند زد به ساید ...

مطلب قابل تعقل اینه که مهدی لوسیفر کثیف بازی کرد و شما هم مثل اون کثیف بازی کردین ...
    در ضمن وقتی اون حذف کرد و رفت ولیی شما موندین و از مولتی کلی استفاده کردین...

عزیز من شبونه بیای با اکانت مولتی چک کنی و بیای اتک بزنی که خیلی زشته و هنر نیست!اونم از همر 3 ساید استفاده کنی!!!

در ضمن تبریک ویژه به اکانت پژمان

به خدا من هر شب میگم اکانت شما رو بزنیما آرمان میگه هیچی نداره ولش کن.
    لول

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    ها ها ها ها
    نمونش این super cool boy دیگه
    مثلا لیدر NE بود ، حالا شده پت خونگی NW )
    ببین اتحاد های NE چی شد و به کجا رسید ، همه لیدراشون فرار کردن و چسبدن به NW که یه وقت کسی بهشون اتک نده
    شما واقعا بدرت این بازی نمیخورید ، باید دکتر بازی کنید
    بعد جالبیش میدونید کجاس ! اینکه طرف 30 تا اکانت ساخته باشه و بازم بترسه و بره بچسبه به ساید قوی !!!
    اینو دیگه باید گذاشت تو ویترین دژکوب
    یه مطلب و بگم محمد و نیما دوستان ما در سوپر کول بوی از روز اول کامل در اختیار شمال غرب بودن حتی وقتی جنوب شرق اولدورم بولدرم میکرد((نیما به یکی از لیدرا در حال حذف نامه زده بود تو هم که داری خذف میکنی بیا یه بوسه به دیوار ما بزن))
    MRS یه بار بهت نامه دادم ولی فک کنم متوجه حرف های من نشدی زیادی حرف بزنی این ممد اعصاب نداره بقیه ده هاتم میزنه که دیگه از شمال شرق دف ندی جنوب شرق که با یه همر ریز پاک شه!

و در پایان تبریک به آرمین سایلنت بابت همرش و تخریب واندر جنوب شرق

با کمال احترام همه واندر ها دف هاتون رو جمع کنید رو هم ((جز هایپر))میخوام دیوار شم خیلی خسته شدم
    21 روزه کل فرما مپ رو زدم یه ذره سبک شه همر بشه گندم داد
    کجایی لوسیفر؟؟
    ((دوستان 2 سطح واندر رو آوردن پایین تبریک میگم))
    ادمین عزیز از این پست عکس میگیرم چون نه توهینی شده نه در مورد مولتی صحبت شده نه ...
    ویرایش توسط No00oBs : 12-10-2016 در ساعت 12:33 PM دلیل: عکس اتک واندر و دیدم خندم گرفت

2. تشکر behdad, mrt_taleshi, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن behdad, mrt_taleshi, M3nTaL پسندید