صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 114

موضوع: Z1

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    امید جان یه حساب کتاب ساده واسه شما کردم
    در کمترین حالت این دوستان حداقل دارن ۳۰ تا کپ رید میرن
    شما مولتی هانترت رو مجاب کن که رید کسایی که تاپ رید هستن رو بررسی کنن فقط .
    نیازی به آنتی بات بهتر و این داستان ها نیست
    الان ورژن دات کامش جطوری داره مقابله میکنه با این داستان ؟
    جز اینکه قوانین سفت و سختی داره و مولتی هانتر های فعالی داره
    در بهترین حالت شما ۲ تا مولتی هانتر دارید .
    خیلی بعید به نظر میرسه که اصلا شما دلتون بخواد با مولتی بازی مقابله کنین . غارت توافقی یا هر اسم دیگه ایی که میخوایید روش بزارید . این درست نیست که توی سرور نرمال هفته ۵ سرور این حجم از غارت رو ببینیم توی تاپ رید .
    به دلیل کمبود پلیر و ساخت دف میشه مولتی داشتن رو توجیه کرد . اما از هفته های اول رید مولتی دیگه خیلی زشته
    ببینین الان من یه پلیر بدون تیم . بدون مولتی و .... در بهترین حالت دارم نزدیک ۲ میل رید میرم در هفته . تفاوت ساخت نیرو میدونین چقدر میشه ؟
    همر هایی که توی این دژکوب ساخته میشه مشابه نداره . هرچند سایت اسپیدترا هم دست کمی توی این موضوع نداره و باتوجه به نژاد مصری که اونا دارن مولتی سازی اونا به صورت صنعتی شده دیگه و غارت ها ملیاردی میشه .
    شدیدا پیشنهاد میکنم برید به سمت ورژن اصلی و دات کام . جدید ترین نسخه با همون قوانین . با تعداد مولتی هانتر مناسب . شاید اولش یه خورده درآمد شما کم بشه . اما کیفیتتون خوب باشه پلیرتون برمیگرده
    فقط یک سرور عربستان نزدیک ۱۰۰ ایرانی بودیم که دوستان گلد هم میخریدن با اون قیمت بالا . میتونین نبود ورژن اصلی رو در ایران شما جبران کنین .
    دقیقا چند سال پیش همینکارو کردیم و یه پلیر مدعی اومد مارو به سخره گرفت و با کلی توهین گفت که ما بازی بلد نیستیم!
    بعد ما تصمیم گرفتیم که تمام بررسی ها رو سیستمی کنیم که درگیر این تهمت ها نشیم.
    بحث مقابله مولتی اکانتی یه بحث قدیمی هست که چندین بار تو انجمن بررسی شده که درنهایت دو کار میشه کرد :
    یک برخورد شدید با مولتی اکانتی که همینطور که الان شما شاکی هستی و گذاشتی روی حذف باعث گلایه اکانت هایی که باهشون برخورد شده میشه و اونا میذارن روی حذف پس عملا ما عملی انجام دادیم که فقط نارضایتی رو از عده ای منتقل کردیم به عده دیگه. شاید بگید عوضش بازی جذاب تر میشه. حالا باز بحث این پیش میاد که اصلا مگه میشه جلوی مولتی اکانتی رو گرفت. همونطور که گفتم ما در گذشته با از روی غارت اکانت ها رو پانیش میزدیم که مشخص شد کار درستی نیست چون اصلا اگه اکانت ها پلیر داشته باشند اینکار تخلف نیست حتی از مولتی هانتر دات کام هم پرسیدیم. اگه یه زحمت بکشید و انجمن رو سرچ بزنید تمسخر اون بازیکن و صحبت های رد و بدل شده هنوز هست. و از طرفی اگه قراره عده ای بالاخره ناراحت باشند و در نهایت هم نشه جلوی مولتی بازی رو گرفت تصمیم عاقلانه اینه که ما انرژی خودمون رو صرف برخورد نکنیم و خودمون با اقداممون باعث نارضایتی نشیم.
    روش دوم هم اینه که مولتی اکانتی سیستمی باشه و هر تیمی هر کاری که تیم متخلفش به نظرش میکنه انجام بده یعنی اگه اونا 30 تا کپ رید میرن شما 40 تا برو
    فقط ما باید جلوی بات رو بگیریم تا همه اکانت ها بتونن هرکاری که تیم های دیگه میکنن انجام بدن و منوط به استفاده از بات نباشه.

2. تشکر M3nTaL, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دقیقا چند سال پیش همینکارو کردیم و یه پلیر مدعی اومد مارو به سخره گرفت و با کلی توهین گفت که ما بازی بلد نیستیم!
    بعد ما تصمیم گرفتیم که تمام بررسی ها رو سیستمی کنیم که درگیر این تهمت ها نشیم.
    بحث مقابله مولتی اکانتی یه بحث قدیمی هست که چندین بار تو انجمن بررسی شده که درنهایت دو کار میشه کرد :
    یک برخورد شدید با مولتی اکانتی که همینطور که الان شما شاکی هستی و گذاشتی روی حذف باعث گلایه اکانت هایی که باهشون برخورد شده میشه و اونا میذارن روی حذف پس عملا ما عملی انجام دادیم که فقط نارضایتی رو از عده ای منتقل کردیم به عده دیگه. شاید بگید عوضش بازی جذاب تر میشه. حالا باز بحث این پیش میاد که اصلا مگه میشه جلوی مولتی اکانتی رو گرفت. همونطور که گفتم ما در گذشته با از روی غارت اکانت ها رو پانیش میزدیم که مشخص شد کار درستی نیست چون اصلا اگه اکانت ها پلیر داشته باشند اینکار تخلف نیست حتی از مولتی هانتر دات کام هم پرسیدیم. اگه یه زحمت بکشید و انجمن رو سرچ بزنید تمسخر اون بازیکن و صحبت های رد و بدل شده هنوز هست. و از طرفی اگه قراره عده ای بالاخره ناراحت باشند و در نهایت هم نشه جلوی مولتی بازی رو گرفت تصمیم عاقلانه اینه که ما انرژی خودمون رو صرف برخورد نکنیم و خودمون با اقداممون باعث نارضایتی نشیم.
    روش دوم هم اینه که مولتی اکانتی سیستمی باشه و هر تیمی هر کاری که تیم متخلفش به نظرش میکنه انجام بده یعنی اگه اونا 30 تا کپ رید میرن شما 40 تا برو
    فقط ما باید جلوی بات رو بگیریم تا همه اکانت ها بتونن هرکاری که تیم های دیگه میکنن انجام بدن و منوط به استفاده از بات نباشه.
    شما نمیتونی قانون رو ندید بگیری فقط واسه اینکه بازیکن متخلف ناراحت میشه و حذف میکنه
    بعدش درخواست زیادی نیست اینکه برین فقط رید بازیکن های تاپ رید رو بررسی کنین . ببینین جلوی این رید ملیونی گرفته بشه . با مولتی میخوان دفسازی کنن بکنن .
    اینکه تیم حریف هرکار میکنه ما هم بکنیم هم درست نیست . الان من یه آدمی که با کلی مشغله صرفا بخاطر یاد قدیم اومدم یه سرور بازی کنم باید بشینم ۵۰ تا مولتی و وی پی اس بخرم که فقط مثل بقیه تخلف کنم ؟
    صحبت های بنده صرفا در حد پیشنهاد بود .
    اسکریپت سرورتون رو به روز کنین و ۵ نژاده کنین اگر امکانش رو دارید . مشکلات حراجی رو برطرف کنین . کسی با این قیمت گلد نمیاد سیلور فروشی بکنه
    در مورد بات هم با توجه به امکاناتی که پایتون داره . فکر نمیکنم دیگه آنتی بات شما جوابگو باشه . به نظرم بهتره برید به سمت آنتی بات های جدید تر . مثلا بعضی از سایت ها الان عکس رو میدن و میگن در یه جهت مشخصی قرار بگیره و امثال اینا .

4. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن Makhi پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

شما نمیتونی قانون رو ندید بگیری فقط واسه اینکه بازیکن متخلف ناراحت میشه و حذف میکنه
    بعدش درخواست زیادی نیست اینکه برین فقط رید بازیکن های تاپ رید رو بررسی کنین . ببینین جلوی این رید ملیونی گرفته بشه . با مولتی میخوان دفسازی کنن بکنن .
    اینکه تیم حریف هرکار میکنه ما هم بکنیم هم درست نیست . الان من یه آدمی که با کلی مشغله صرفا بخاطر یاد قدیم اومدم یه سرور بازی کنم باید بشینم ۵۰ تا مولتی و وی پی اس بخرم که فقط مثل بقیه تخلف کنم ؟
    صحبت های بنده صرفا در حد پیشنهاد بود .
    اسکریپت سرورتون رو به روز کنین و ۵ نژاده کنین اگر امکانش رو دارید . مشکلات حراجی رو برطرف کنین . کسی با این قیمت گلد نمیاد سیلور فروشی بکنه
    در مورد بات هم با توجه به امکاناتی که پایتون داره . فکر نمیکنم دیگه آنتی بات شما جوابگو باشه . به نظرم بهتره برید به سمت آنتی بات های جدید تر . مثلا بعضی از سایت ها الان عکس رو میدن و میگن در یه جهت مشخصی قرار بگیره و امثال اینا .
    اگه یه تیم تصمیم بگیرن که به یه اکانت منابع بدن و غارت اون رو بالا ببرند خلاف قانون نیست که .
    در مورد آنتی بات داریم همینکارو میکنیم تست اولیه رو رد کرده و در سرور بی پایان داره آزمایش میشه.
    متشکرم از پیشنهادتون.

6. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه یه تیم تصمیم بگیرن که به یه اکانت منابع بدن و غارت اون رو بالا ببرند خلاف قانون نیست که .
    در مورد آنتی بات داریم همینکارو میکنیم تست اولیه رو رد کرده و در سرور بی پایان داره آزمایش میشه.
    متشکرم از پیشنهادتون.
    در مورد منابع .
    فکر نمیکنم غارت از متحد بیشتر از یه سقفی ممکن باشه .
    باید اکانت ها خارج از اتحاد باشن تا بتونن غارت کنن . اکانت از اتحاد خارج بشه هم تا ۳ روز نمیشه برگرده
    شما همین قوانین رو بزارید .
    من قول خود بچه هایی که مولتی ندارن طوری این اکانت های مولتی رو رید بدن که دیگه برای کسی نصرفه غارت توافقی زدن
    تا قبل از کتیبه ها پوش به هر صورتی ممنوع هستش . چه تیم تصمیم بگیره و چه تصمیم نگیره . ارسال دفاع به خارج از اتجاد هم ممنوع هستش
    همین قوانین رو شما هم بزارید . قول میدم این اوضاع مولتی بازی یا غارت توافقی سایتتون درست بشه

8. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن Makhi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شکر میون کلامتون

تحریف قانون همیشه هم خوب نیست . به دفعات زیاد شاهد این بودم که هرکسی هرچیزی دوست داره تو سایت اعمال بشه ارجاع میکنه به قوانین دات کام . قوانینی که حداقل بنده تو چند سروری که اونجا بودم حتی یکبار شاهدش نبودم و از کسی هم که داخل تیممون باشه نشنیدم

صرفا واسه روشنگری بگم در دات کام هیچ برخورد سلیقه ای و شخص محور نمیبینید تماما یه رشته قوانین داره مثلا شما تا وقتی از n اکانت واست منابع پوش بشه(از طریق بازار) هیچکس کاری به کارتون نداره اما بشه n+1 اونموقع شما پانیش میخورید (هیچ بن اکانتی در کار نیست مگه مشخص بشه بات روی اکانتهای مولتی ران شده)

رید رفتن کپ که ایپی باهاش نداررید چه بسا رنک فلان تاپ باشید باز هم حتی پانیش نمیخورید چه برسه بن کردن اکانت (خودمون رنک 3 بودیم اینو به چشم دیدیم حتی تعجب کردیم که با چند تا ایپی خوردیم اما باز اقدامی صورت نگرفت)

به هر حال من هم با امید موافقم تنها راه برخورد تشخیص سیستمی و جلوگیری از بات هست
    ویرایش توسط EaGl : 12-10-2023 در ساعت 10:15 PM

10. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EaGl نمایش پست ها
    شکر میون کلامتون

تحریف قانون همیشه هم خوب نیست . به دفعات زیاد شاهد این بودم که هرکسی هرچیزی دوست داره تو سایت اعمال بشه ارجاع میکنه به قوانین دات کام . قوانینی که حداقل بنده تو چند سروری که اونجا بودم حتی یکبار شاهدش نبودم و از کسی هم که داخل تیممون باشه نشنیدم

صرفا واسه روشنگری بگم در دات کام هیچ برخورد سلیقه ای و شخص محور نمیبینید تماما یه رشته قوانین داره مثلا شما تا وقتی از n اکانت واست منابع پوش بشه(از طریق بازار) هیچکس کاری به کارتون نداره اما بشه n+1 اونموقع شما پانیش میخورید (هیچ بن اکانتی در کار نیست مگه مشخص بشه بات روی اکانتهای مولتی ران شده)

رید رفتن کپ که ایپی باهاش نداررید چه بسا رنک فلان تاپ باشید باز هم حتی پانیش نمیخورید چه برسه بن کردن اکانت (خودمون رنک 3 بودیم اینو به چشم دیدیم حتی تعجب کردیم که با چند تا ایپی خوردیم اما باز اقدامی صورت نگرفت)

به هر حال من هم با امید موافقم تنها راه برخورد تشخیص سیستمی و جلوگیری از بات هست
    دوست عزیز . ارسال با بازار محدودیت داره به شدت . لااقل همین تورنومنتی که بازی کردیم داشت .
    غارت متحد ممکن نیست .
    جایی نگفتم سلیقه ایی . کلا میگم کل قوانین اصلی رو بزارن . اگر اینطوری که شما میگید میبود که سرور با ۴۰۰۰ تا پلیر ناتار بیشتری داره و پلیر بیشتری هم داره باید تاپ رید بیشتری هم داشته باشه نسبت به سرور یک ایکس اینجا . اما برعکسه
    از نحوه پاسخگوییتون هم مشخصه خودتون هم از اون دوستان اهل غارت توافقی هستید
    صحبت های بنده اصلا در مورد این سرور نیست . این سرور که از دست رفته است . صرفا یکسری پیشنهاد برای سرور های آینده بود . مدیر سرور میتونن استفاده کنن و یا با همین فرمون برن و همین ۵۰ تا پلیر با ۵۰۰ تا اکانت هر سرور رو نیگه دارن

12. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان و دشمنان
    نظر دوستان رو به تاپ رید توی ۲ روز گذشته جلب میکنم. فکر کنم ۵ شنبه شب تاپ ریست میشه اگر اشتباه نکنم
    فایل پیوست 3363
    با توجه به اینکه سرور نرمال هستش و محدودیت رید داریم و البته توی ناتار و آبادی هم دست برده شده و درست منابع نمیدن
    دوستان چطوری این حجم از منابع رو رید میرن .
    تعداد پلیر ها هم که زیاد نیست که بخوایم بگیم پلیر دارن میزنن !
    مولتی بازی قشنگ مشخصه . اما اینطور که مشخصه همچنان سیاست امید در قبال مولتی بازی تغییری نکرده و ترجیه میده پلیر کمتر اما پر خرج تری داشته باشه
    سوال من بیشتر از دوستان مولتی باز هستش که این بازی الان چه لذتی واستون داره . بیشتر از ۱۰ ساله که مولتی رید میرید . همر ملیونی میکشید و مدال ها رو با هم تقسیم میکنین . خوب بعدش چی ؟
    مثلا به نوه هاتون میخوایید مدال ها رو نشون بدید که ان ملیون مدال رنگارنگ توی یه سرور فیک دارید ؟
    آقای مولتی هانتر میفرمایند که برخورد با مولتی بازی به صورت خودکار هستش . خوب برادر من همین ۱۰ تای تاپ رید رو به صورت شخصی بررسی کن کجا رو دارن رید میرن که توی نرمال همچین ریدی دارن .
    هر کپ در بهترین حالت ۳۵ کی منابع میده در ساعت . میشه روزی حدود ۸۵۰ کی منابع . چند تا کپ باس بزنی که بیشتر از ۲۳ میل توی کمتر از ۴۸ ساعت غارت کنی ؟!؟!
    درک این مورد واقعا سخت هستش ؟
    من که میزارم روی حذف . اما دوستان این سبک بازی واقعا لذتی نداره

موفق باشید و پر از مولتی

- - - Updated - - -

جواب مولتی هانتر دوست داشتنی عزیز

اسم مولتی بازی رو عوض کردن به غارت توافقی !
    در انتها هم استقبال کردن از اینکه گذاشتیم روی حذف و آرزوی موفقیت ....
    ۱۰ تا پلیر با ۵۰۰ تا اکانت رو بیشتر دوست دارن تا ۵۰۰ تا پلیر واقعی رو .
    سلام افشین تو هنوز دنبال پاک کردن بازی هستی ؟ نمیشه عزیز مولتی بازی بوده هست و خواهد بود روز به روز داره پیشرفته تر هم میشه و چیزی جلوشو نمیگیره بجز بررسی دستی که اونجوری که کل سرور باید بن شن شاید کلا 50 تا اکانت بمونه. به هرحال هیچکسی موافق این سبک از بازی نیس مخالف هم نیستن فقط قبلا یکم حیا داشتن مولتی بازیو حاشا میکردن الان افتخار میکنن :دی خلاصه که به نظر من بهتره بیخیال این داستان بشیم و بذاریم با سبک خودش امید مبارزه کنه با مولتی بازی =)) همین که بات اکانت اپ نکنه من راضیم ینی طرف 100 تا مولتی میزنه گلد و وقتشو میذاره اما بات گلد و وقتم حروم نمیکنه.

- - - Updated - - -

سلام انتقادات شما وارده اما راه حلی نیست بیشتر مشکل ما با بات ها هست که متاسفانه توازن بازی رو بهم میزنند. برای مقابله با بات ها داریم روی سیستم جدیدی کار میکنیم که به یاری خدا در آینده شاهد اثر کمتر آنها در بازی باشیم.
    اما هرچقدر مقابله با بات ها رو بیشتر کنیم کاربران عادی بیشتر به خاطر سیستم تشخیص بات ممکنه آزرده خاطر بشن. و ازین بابت عذرخواهیم.
    واقعا این آنتی بات تو مخی شده ما 3 4 نفر رو یه اکانتیم هرکی یه کلیک میکنه یه انتی باتم برا همه میاد اینو باید یه فکری براش بکنید :دی
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

14. تشکر M3nTaL, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    سلام افشین تو هنوز دنبال پاک کردن بازی هستی ؟ نمیشه عزیز مولتی بازی بوده هست و خواهد بود روز به روز داره پیشرفته تر هم میشه و چیزی جلوشو نمیگیره بجز بررسی دستی که اونجوری که کل سرور باید بن شن شاید کلا 50 تا اکانت بمونه. به هرحال هیچکسی موافق این سبک از بازی نیس مخالف هم نیستن فقط قبلا یکم حیا داشتن مولتی بازیو حاشا میکردن الان افتخار میکنن :دی خلاصه که به نظر من بهتره بیخیال این داستان بشیم و بذاریم با سبک خودش امید مبارزه کنه با مولتی بازی =)) همین که بات اکانت اپ نکنه من راضیم ینی طرف 100 تا مولتی میزنه گلد و وقتشو میذاره اما بات گلد و وقتم حروم نمیکنه.

- - - Updated - - -

واقعا این آنتی بات تو مخی شده ما 3 4 نفر رو یه اکانتیم هرکی یه کلیک میکنه یه انتی باتم برا همه میاد اینو باید یه فکری براش بکنید :دی
    سلام عزیزم
    آقا قدیما هم مولتی بازی بود . اما افتخار نداشت . درد اینه که الان جزو افتخاراته . همین روزاس که از امید بخوان که مدال واسه مولتی باز برتر هم بزاره تا اینا بزنن تو پروفایلشون )
    آقای مدیر چند مورد دیگه هم گزارش میکنم و میرم
    • - مسیر تجاری رو هر یک ساعت گذاشتم . ۲ تا رو توی نیم ساعت زد . یکی رو ۲ ساعت بعد زد و کلا اون هر یه ساعت یه بار رو در نظر نگرفت
    • - مسیر رو گذاشتیم به عنوان مثال از هر منبع ۱۳۰۰ که میشه ۴ تا تاجر . ولی منابع کم بود و ۳۰۰تا از هرچی بردن که در مجموع باید یک تاجر بره اما در کمال تعجب بازم ۴ تا با هم رفتن . مثل اینکه تنهایی حال نمیده بهشون
    • - آمار نیرو ها قفل کرده از دیروزه . زیاد و کم نمیشه
    • - توی حراجی گیر میده که کد رو بزن .اما کدی نمیاری که بزنیم . اصلا جایی نداره که بزنیم .

پ ن : جون هرکی دوست دارین اون حراجی رو درست کنین . بشه یه جا بیشترین رقمی که میخوایم بخریم رو پیشنهاد بدیم بره پی کارش . با یه من ریش و پشم نشینیم ۲ کی ۲ کی چکش بزنیم

- - - Updated - - -

راستی یه پیشنهاد واسه آنتی باتتون
    سبک لاگینتون رو عوض کنین به یکی از این روش های جدیدتر .
    بعدش هم وقتی یکی آنتی بات رو اشتباه حل کرد لاگ اوتش کنین نه اینکه یه تصویر دیگه بدید .
    اکانتی که زیاد اشتباه حل آنتی بات داره به احتمال خیلی بالا هم بات هستش و میتونین بن - پانیش یا ... براش در نظر بگیرید
    ویرایش توسط M3nTaL : 12-12-2023 در ساعت 01:08 PM دلیل: غلط املایی محاسباتی و چیزای دیگه

16. تشکر WondeR, Omid تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود به تمام عزیزان
    افشین جان اینکه فکر میکنید مولتی کشیدن راحته نه اینجورام نیست .
    شمام میتونی با هر خط گوشی خونه و فامیل بگی یدونه اکانت بسازن
    شما فکر نکن کسی که داره غارت میزنه این ۱ ماهو گرفته خوابیده اکانتش به اذن پروردگار رفته تو تاپ
    عزیزم اگه اکانتی برای کمک به هم سایدی داده شده برا غارت با بات آپ نشده پشتش یه ادم نشسته که گندم یک رو انداخته ۲ ۲ رو انداخته ۳
    هزینش اصلا مهم نیست ولی وقتشو گذاشته که هیچ جوره نمیشه ارزششو گفت.
    حالا اینکه طرف داره از اکانت هم سایدی کمک میگیره چیزیه که برا همه یکسانه.شمام میتونی از این قابلیت استفاده کنی.
    ولی صرفا در بحث بات و این موضوعات هم عقیده هستم باهاتون امیدوارم سخت پیگیری شه .

دیگه اگه مشکلیم هست تو سرور شما که نزدیک آقا امام رضایی و دستتون زودتر به ضریح میرسه یه دعا کن زودتر حل شه
    ن تنها مشکلات این بازی بلکه مشکلات خارج از این بازی
    موفق باشی افشین جان

18. تشکر M3nTaL, WondeR, Assasin, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD OF TERA نمایش پست ها
    درود به تمام عزیزان
    افشین جان اینکه فکر میکنید مولتی کشیدن راحته نه اینجورام نیست .
    شمام میتونی با هر خط گوشی خونه و فامیل بگی یدونه اکانت بسازن
    شما فکر نکن کسی که داره غارت میزنه این ۱ ماهو گرفته خوابیده اکانتش به اذن پروردگار رفته تو تاپ
    عزیزم اگه اکانتی برای کمک به هم سایدی داده شده برا غارت با بات آپ نشده پشتش یه ادم نشسته که گندم یک رو انداخته ۲ ۲ رو انداخته ۳
    هزینش اصلا مهم نیست ولی وقتشو گذاشته که هیچ جوره نمیشه ارزششو گفت.
    حالا اینکه طرف داره از اکانت هم سایدی کمک میگیره چیزیه که برا همه یکسانه.شمام میتونی از این قابلیت استفاده کنی.
    ولی صرفا در بحث بات و این موضوعات هم عقیده هستم باهاتون امیدوارم سخت پیگیری شه .

دیگه اگه مشکلیم هست تو سرور شما که نزدیک آقا امام رضایی و دستتون زودتر به ضریح میرسه یه دعا کن زودتر حل شه
    ن تنها مشکلات این بازی بلکه مشکلات خارج از این بازی
    موفق باشی افشین جان
    نه اتفاقا اصلا مولتی کشی آسون نیست عزیزم
    مولتی بازی نکردم اما همین تک اکانت هم سخته کشیدن بالاش چه برسه به مولتی . اما اینکه یه تیم بیاد با مولتی سوپر همر بکشه اولا لذت بازی رو از بین میبرن و دوما ظلمه در حق پلیر هایی مثل من که نه تیمی باهام اومده و نه مولتی دارم )
    فقط صرفا دارم مشکلات رو اعلام میکنم . انشاالله که همش برطرف بشه
    اگر امام رضا مشکلات رو حل میکرد که تا الان مشکلات خودم رو حل کرده بود داداش

20. تشکر GOD OF TERA, Omid تشکر نمود
صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین