صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: در خواست ارسال حملات به صورت خودکار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    ربطش به تعداد سرور اینه که شمایی که هرچی سرور استارت میکنی میگی اومدم و بعنوان دفساز... وسط سرور هم سرت شلوغ میشه و لپ تاپت خراب و حذف میکنی میری... ولی من نوعی وقتی یه سرور استارت میکنم تا تهش میرم حالا چه دف چه همر برای اینکه تا تهش بمونم یا باید رید دستی بزنم یا از وی پی اس استفاده کنم اونوقته امنیت اکانت بفنا میره و عواقب بعدی...
    اما وقتی خود سایت رید خودکار راه بندازه با قوانین و چارچوب مشخص هم شرایط استفاده برا همه یکسانه هم امنیت اکانتها حفظ میشه... مسئولیتی هم ک میفته گردن سایت فقط در چارچوب شرایط و قوانینی هست که ابتدا اعلام شده ولاغیر... شما خودت تا 2سال پیش جز ایراد گیرها و منتقدهای سایت بودی و تقریبا هر سروری یادمه بدلایل کج بودن مپ و غیره نهایت موقع کتیبه ها حذف کردی :دی امید هم عادت کرده به حذف دست جمعی
    عزیزم به من از امنیت وی پی اس نگو که ، من کارم طراحی سایته . سایت مشتری میاریم بالا روش
    شما اگه از بات استفاده نکنی ، وی پی اس رو هم پسورد درست بدی بهش هیچ مشکلی نخواهد داشت
    وی پی اس زمانی امنیت نداره که شما از بات های سجاد استفاده کنی بجا رید خودکار سرور !

شما که میگی اومدم رفتم میشه لطف کنی و یه سرور اسم ببری که حذف کردم ؟! جز سرور ام 1 البته

2. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    عزیزم به من از امنیت وی پی اس نگو که ، من کارم طراحی سایته . سایت مشتری میاریم بالا روش
    شما اگه از بات استفاده نکنی ، وی پی اس رو هم پسورد درست بدی بهش هیچ مشکلی نخواهد داشت
    وی پی اس زمانی امنیت نداره که شما از بات های سجاد استفاده کنی بجا رید خودکار سرور !

شما که میگی اومدم رفتم میشه لطف کنی و یه سرور اسم ببری که حذف کردم ؟! جز سرور ام 1 البته
    فینالو سرور 2ایکس حدود 2سال پیش. Q1
    پیر شدیم ولی حافظمون هنوز کار میکنه...
    یه دور تو فروم سرورهای نرمال 3 4 سال گذشته بزنی خودت قشنگ آمار سرورهایی که بعنوان دفساز استارت کردی و موقع کتیبه گودبای سرور دادی درمیاری...
    در مورد بات و وی پی اس خداروشکر کلا نه استفاده کردم نه علاقه ای به استفاده دارم بجز ال1 که از وی پی اس بچه ها استفاده کردم... و ترجیح میدم اگه قراره از رید خودکار استفاده کنم از امکانات سرور باشه تا موارد دیگه...
    واقعا با خودمون چند چندیم؟!
    میبینم که مختصات مثبت منفی میزنی :|

4. تشکر mohsen.2pac, Omid, morghe.atash, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن morghe.atash, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    فینالو سرور 2ایکس حدود 2سال پیش. Q1
    پیر شدیم ولی حافظمون هنوز کار میکنه...
    یه دور تو فروم سرورهای نرمال 3 4 سال گذشته بزنی خودت قشنگ آمار سرورهایی که بعنوان دفساز استارت کردی و موقع کتیبه گودبای سرور دادی درمیاری...
    در مورد بات و وی پی اس خداروشکر کلا نه استفاده کردم نه علاقه ای به استفاده دارم بجز ال1 که از وی پی اس بچه ها استفاده کردم... و ترجیح میدم اگه قراره از رید خودکار استفاده کنم از امکانات سرور باشه تا موارد دیگه...
    واقعا با خودمون چند چندیم؟!
    میبینم که مختصات مثبت منفی میزنی :|
    بسم الله
    این شما و اونم فروم سرور های نرمال . یه ام 1 حذف شد اکانت ما اونم کل تیم حذف کرد و دلیلی نداشت ادامه بدم . در بقیه موارد اکانت مونده چه برنده و چه بازنده . چه دف ساز و چه پوشر بچه ها
    حالا من همون سرور هایی که شما میگی حذف کردم رو هم در نظر بگیرم ، بازم هزینه وی پی اس رو دادم ، به مدیریت گیر ندادم برا رید !
    و در آخر هم اینکه یکی با نظر شما مخالف باشه رو نباید ربط بدی به سرور هایی که بازی کرده یا حذف هایی که کرده . شما دلیل میاری برای خوب بودنش . منم دلیل میارم برای بد بودنش . این دیگه ناراحتی نداره که گل من
    فرض رو بر این بگیر که امید بیاد و این امکان رو اضافه کنه ، حتی وقتی همین سایت کلا روی یه وی پی اس قوی هست ، شما چرا فکر میکنی رید خودکار بزاره واست یه جای خوب میزاره . خوب بازم باید روی یه وی پی اس باشه دیگه
    بازم تهش به همون میرسیم که سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن . شما میخوایی هزینه کنی ؟!
    بسم الله ، ماهیانه 40 تومن ناقابل بده بنده برم برات وی پی اس بگیرم . ریدت رو بزارم . فکر کن که امید این امکان رید خودکار رو اضاف کرده واست
    والا ...
    چه کلاه به سر چه سر به کلاه
    اینقدر جنایی بازی و داستان سازی نداره . همه دارن استفاده میکنن این وی پی اس رو . شمام برو استفاده کن . ضرر نمیکنی . امنیتش هم خوبه . خواستی بیا من آی پی وی پی اس خودمو میدم . ببین اگر هک شد بیا بگو وی پی اس امنیت نداره

6. تشکر mohsen.2pac, Omid, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید

چند وقته میخواستم این پستو بذارم ولی گفتم دوست و آشنا ، غریبه و نا آشنا گارد میگیرن و بیخیال شدم تا اینکه این بحثهای اخیر پیش اومد دیدم موقعیت مناسبه
    در اغاز بگم اگر هدف ما پلیرهای سایت دژکوب این هست که کم کم به سطح دات کام برسیم باید آروم آروم یکسری تغییرات توی سبک بازی خودمون بدیم و بصورت موازی در کنارش هم امید خان کم کم یکسری تغییرات رو توی سرورها ایجاد کنه - هر دوی اینها باید باهم باشه وگرنه هیچوقت رضایت پلیرها حداکثری نمیشه

اتفاقی که اینجا داره میوفته باعث میشه همیشه همه از یچیز کار ناراضی باشند و هیچوقت این بحثها و نتیجه گیریها تمامی نداره جز اینکه همه چیز به حالت استاندارد خودش برگرده
    توی دنیای ت ر ا و ی ن یکی از سختترین کارها که نیاز به تجربه ،دانش و تایم بسیار زیاد داره غارت زدن هست و اینکار وجه تمایز بین پلیرهای غارتگر سطح بالا و پایین هست

در مورد خاص غارت حالت نرمال چجوره؟ باید دستی واحه خالی کنی - چون غارت خودکار وجود نداره باید دستی لیستتو استارت کنی - باعث میشه خیلی از کسانی که الان دارن غارت میکنن بیخیال غارت بشن (حد اقل بالای سی چهل خونه خودشونو نزن) -تمرکز روی اکانت و منابع در دسترس از اکانتها برای کشیدن یک همر بیشتر میشه -دوستانی که دوست دارن در کنار دفسازی همر هم بکشن با همون بضاعت اکانتشون یک همر جنگی و با تجربه تر ها یه واندر زن میتونن بکشن

اونی هم که وقتشو داره تجربشو داره میتونه با همون غارتگریش سه چهار همره بازی کنه

متاسفانه الان شاهد این هستیم با توجه فارم لیست اتومات تا صد خانه و غارت خودکار ، هشتاد نود درصد اکانتها دارند از این اپشنها استفاده میکنند و دارند حداقل صد خونه خودشونو خیلی راحت غارت میکنند (دیده شده حتی با دف- یعنی اکانت دفساز هم شرایط رو تشدید میکنه) روی هر واحه که بگیری تو مرکز مپ شصت تا هشتاد اتک هست و شاید در خوشبینانه ترین حالتش سی الی چهل درصد از اکانتهایی که خوب بلدن همر بکشن بین این جمع غارتگر هستن وباقی نتیجه کارشون یه توله همر هست - این باعث میشه هیچ وجه تمایزی بین غارتگر کار بلد و پلیر تازه کار نباشه و خروجیش میره به سمت پوشر و مولتی بازی به مقدار شدید

اینکه چون ما زمان یا تجربشو نداریم بگیم این اپشنا خوبه پاک کردن یسری بدیهیات این بازی و اغازگر یکسری مشکلات دیگس

مشکلاتی چون محدودیت اتک و مولتی بازی و زیر ساخت سایت به این دلیل پیش میاد که غارتهای بی کیفیت میلیونی هست - تازه این سرور اونقدرا هم شلوغ نیست فرض بگیرید با این اوضاع هزار ریجستر داشته باشه سرور و تنها سیصد اکانتش دو همره باشند باقی اصلا غارت نکنن- اونوقت اگر هر پانزده دقیقه لیستها ران بشه ما با مجموع حدود دوازده میلیون اتک در ساعت روبرو میشیم
    بجز اینکه باز هم اون غارتها بی کیفیت تر و خالی تر میشن شما ببینید چه فشاری به سرور میاره

خلاصه بیایید به سمتی بریم که همه چیز نزدیکتر به اصل بازی بشه نه اینکه باز هم دورتر بشیم
    فکر میکنم اون دوستمون amir salarهم منظورش این بود در پستش ولی به سمت مدیریت فقط هدف گرفت
    در حالی که این ما پلیرها هستیم که این خواسته ها رو داریم یعنی هر دو طرف مقصرند و وزنه بیشتر به طرف ما سنگینی میکنه دوست ندارم اینجور برداشت بشه که چون ذینفعم یا برام بهتره این حرفها رو زدم-خود من هم چهار پنج سرور اخیر از وی پی اس استفاده کردم برای غارت (وقتی هست و همه دارن استفاده میکنن اگر قصد جدی بازی کردن داری باید استفاده کنی) بجز این هم اکانت توپاک هیچوقت نه غارتگر خوبی بوده و نه چند همره نهایت اواخر سرور که همرها کم شده اگر همری واسمون مونده بود شاید نفر اخر تاپ میبودیم - تازه این زمانی هست که رو اکانت دو سه نفره بودیم وگرنه خودم تنها باشم که یه فارم تپلم

اما خندم میگیره یکسری از دوستان میان میگن همه چی نزدیک باشه به دات کام ولی غارت اتومات خوبه چون اینجوری ما میتونیم غارت کنیم اما امکاناتو سایت بذاره بده چون اونجوری یکسریا که وی پی اس ندارن نمیتونن غارت کنن یا میگن هزینه کردیم واسه وی پی اس :دی یا الان میگن محدودیت اتک برداشته بشه فکر میکنن خیلی تفاوت ایجاد میشه، نه عزیزان فقط واحه ای که الان ساعتی هفتاد تا اتک روش هست تبدیل میشه به ساعتی صد و پنجاه تا اتک، یا باید بری ته مپ یه همر بکشی بدون کمک کپ که واندر زن نمیشه نهایتش همر جنگی میشه اونم تو سرور نرمال با همچین مختصاتی همر جنگی به حساب نمیاد وقتی به مثال بیست و چهار ساعت تو راهه

بعد همچین هم میگن احتیاج به امکانات سخت افزاری داره غارت خودکار انگار دارن بیت کوئین استخراج میکنن - یه وی پی اس فکسنی ماهی شصت هفتاد تومنی که روش شش تا اکانت میندازی امکاناته سخت افزاریه!!!!!!

با خودتون چند چندین؟ یه لیست بنویسین چیا به چه شکلی واستون خوبه همونو امید واستون اجرا کنه شاید بتونید همر بکشید :دی

الان میفهمم امید چرا میگه اقا راحت منابع بخرید سر خودتون و مولتی هانترم درد نیارید واسه چیه
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

8. تشکر M3nTaL, sw team, Omid, morghe.atash, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Omid, morghe.atash, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نشستم پست ها رو خوندم
    کاملا به این نتیجه رسیدم که هرچقدر تلاش کنیم که این بازی شبیه بازی اصلی بشه امکان پذیر نیست علتش هم سایت هست که باز قابل قبول هست تا حدودی و علت که قابل قبول نیست بازیکن ها هستند
    تغییرات بازی اصلی تو دات کام الزاما خوب نیست چون تعداد پلیر تو اون سایت 30000 نفر هست اینجا 300 نفر !! پس الزاما نباید شبیه دات کام باشیم
    دونه دونه توضیح میدم
    1-مختصات واندرها تو ورژن قبلی همه واندرها تو خاکستری بودند الان رفتند یه تعدادی تو 100 100 یا 100 0 ما هم چشم بسته همین تغییرات رو داخل سرور به اصرار یک سری دوستان اعمال کردیم ولی به این فکر نکردیم که تو دات کام مختصات 300 300 هم پر پلیر و دهکده هست با توجه به تعداد پلیرها اومدن مختصات رو تا حدی تعدیل کردند که تصمیم مدیریت منابع و دف آزادتر باشه برای سایدها همه سایدها مجبور نباشند برن کل ساپورت تو حاکستری بگیرند فرصت دستشویی رفتن رو هم نداشته باشند ! نه اینجا که 300 تا پلیر داره
    2- بحث بودن امکان رید خودکار در اینجا و نبودش در سرورهای دات کام دیگه همه اسم دژکوب تاکتیک رو شنیدید فارم اد میکنه لیست فارم میزنه و ... ورژن دیگه همین سایت دژکوب تو سایت بغلی عینا همین امکانات رو داشت من یه اکانت زدم روش گلد زدم ته سرور گفتند بیا 1 میل محافظ داری 40 تا ده اصل اینکه اینجا رید خودکار اضافه شد برای این بود که بات هم اینجا وجود داشت برای هر آنتی باتی هم بات آپذیت میشد یه هزینه ای میرفت تو جیب آقای بات نویس اتفاقا بهترین کاری که سایت کرد اقزودن این آپشن ها به سایت بود که شمایی که میری بات میخری و میگی رید خودکار نباشه جای پر کردن جیب کسی که برای این سایت زحمتی نکشیده بیای گوشه ای از هزینه های سایت رو پرداخت کنی و این امکان برای همه باشه حالا این کجاش ایراد داره من نمیدونم !! دقیقا جز اینکه بگیم ما میتونیم بات بخریم پولش رو بدیم یا بات اختصاصی داشته باشیم این امکانات رو حذف کن
    3- ظرفیت انبارها !!! عزیز من اینجا سرور دات کام نیست اون باتی که بیاید برات هر 1 ساعت تعدیل هم بزنه وجود نداره سرور ها هم 1یکس و 2 ایکس فقط نداره پنجاه ایکس و 1000 هم داره تصور کنید تو سرور 50 ایکس که کپ ایکس فکر کنم حدود 25 ایکس میل منابع میده ظرفیت انبارها بشه 80 کی چون میخوایم شبیه دات کام بشیم !! ظرفیت انبارهای اینجا باعث میشه منابعتون گم بشه !! یا چی !! بگید ما هم بازی یاد بگیریم
    4- زاد و ولد نیروها تو آباده عزیز من دات کام دید 30000 تا پلیر داره باید یگ گاری بکنه که پلیرها با هم درگیری بیشتری پیدا کنند برن سمت فارم سازی مهاجم بره سطل بیشتر و گرونتر بخره مداقع بره ققس بخره و پلیرها صرفا با زدن آباده نتونن همر بکشن پلیرهای حرفه ای که میتونن بقیه رو فارم کنند اکانتهاشون بیاد بالا عینا باز یک سری دوستان گفتند زاد و ولد رو درست کنید شبیه دات کام بشه سرور که فقر پلیر داره تو یک ساید هم که همه هم تیمی ها هستند چه کنیم چی کار کنیم دوباره برگشتیم سر خونه اول زاد و ولد آباده ها کاهش پیدا کرد
    5- محدودیت غارت دقیقا اولین سروری که وزژن 4 بود و با دژکوب تاکتیک رید میزدیم محدودیت غارت هم وجود نداشت من یک اکانت توتن داشتم از ته شمال شرق همرهام ته جنوب غرب رو هم رید میزد سرعت ساخت هزینه گرزی و ظرفیت حمل گرزی بالاتره اومدن بررسی کردند دیدند با این وضعیت نژادهای دیگه تضعیف میشن اومدند محدودیت غارت رو گذاشتند که نژاد ها متعادل بشند !
    با تمام احترام به همه دوستان نظر دهنده این سری خواستید چیری رو به چالش بکشید راجع بهش فکر کنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    نشستم پست ها رو خوندم
    کاملا به این نتیجه رسیدم که هرچقدر تلاش کنیم که این بازی شبیه بازی اصلی بشه امکان پذیر نیست علتش هم سایت هست که باز قابل قبول هست تا حدودی و علت که قابل قبول نیست بازیکن ها هستند
    تغییرات بازی اصلی تو دات کام الزاما خوب نیست چون تعداد پلیر تو اون سایت 30000 نفر هست اینجا 300 نفر !! پس الزاما نباید شبیه دات کام باشیم
    دونه دونه توضیح میدم
    1-مختصات واندرها تو ورژن قبلی همه واندرها تو خاکستری بودند الان رفتند یه تعدادی تو 100 100 یا 100 0 ما هم چشم بسته همین تغییرات رو داخل سرور به اصرار یک سری دوستان اعمال کردیم ولی به این فکر نکردیم که تو دات کام مختصات 300 300 هم پر پلیر و دهکده هست با توجه به تعداد پلیرها اومدن مختصات رو تا حدی تعدیل کردند که تصمیم مدیریت منابع و دف آزادتر باشه برای سایدها همه سایدها مجبور نباشند برن کل ساپورت تو حاکستری بگیرند فرصت دستشویی رفتن رو هم نداشته باشند ! نه اینجا که 300 تا پلیر داره قطعا باید برگرده به اینکه همه واندر ها توی خاکستری باشه با توجه به تعداد پلیر- حد اقل اونموقع تیمهای هولدری هر ساید و یسری پلیر ساپورتر و دفساز مرکز رو ول نمیکردن برن ته مپ و یکم زد و خورد اجتناب ناپذیر داشتیم - بماند که من و شایان جان سه چهار سال پیش با توجه به کم شدن پلیرها پیشنهاد دادیم تو فروم تعداد کتیبه ها کم بشه تا یکم زد و خورد رو واسه کتیبه ها داشته باشیم و تیم وورک هم بره بالا برای شارژ با جنگ آموز - حتی گفتیم مختصات بازی کوچکتر بشه و مدالهای شخصی هم جاشو به مدالهای تیمی بده - ولی کسی پشتیبانی نکرد
    2- بحث بودن امکان رید خودکار در اینجا و نبودش در سرورهای دات کام دیگه همه اسم دژکوب تاکتیک رو شنیدید فارم اد میکنه لیست فارم میزنه و ... ورژن دیگه همین سایت دژکوب تو سایت بغلی عینا همین امکانات رو داشت من یه اکانت زدم روش گلد زدم ته سرور گفتند بیا 1 میل محافظ داری 40 تا ده اصل اینکه اینجا رید خودکار اضافه شد برای این بود که بات هم اینجا وجود داشت برای هر آنتی باتی هم بات آپذیت میشد یه هزینه ای میرفت تو جیب آقای بات نویس اتفاقا بهترین کاری که سایت کرد اقزودن این آپشن ها به سایت بود که شمایی که میری بات میخری و میگی رید خودکار نباشه جای پر کردن جیب کسی که برای این سایت زحمتی نکشیده بیای گوشه ای از هزینه های سایت رو پرداخت کنی و این امکان برای همه باشه حالا این کجاش ایراد داره من نمیدونم !! دقیقا جز اینکه بگیم ما میتونیم بات بخریم پولش رو بدیم یا بات اختصاصی داشته باشیم این امکانات رو حذف کن اینکه یکسری متقلب هستند رو نمیشه تعمیم داد به همه- اینکه شما از دژکوب تاکتیک استفاده میکردی ربطی به همه نداره و شما تو اقلیت هستی - اونم خود سایت باید اپدیت انتی بات بذاره برای کسانی که ازش استفاده میکنند و البته وقتی محرز شد کسی ازش استفاده کرده شدیدترین جرائم رو براش در نظر بگیرن اینجوری چهارتا سرور بگذره میبینیم چند درصد میرن دنبال تخلف- در مورد کمک به سایت خود شما گفتی قیمت گلد سالهاست تکون نخورده ببرن بالا منم لایک کردم زیر همون پستو - بله ببرن بالا کمک بشه به سایت اما اینکه یه چیزایی بیاد که کمک بشه به همه اکانتها بتونن غارت کنند در ازاش بگیم کمک شده به سایت اشتباهه
    3- ظرفیت انبارها !!! عزیز من اینجا سرور دات کام نیست اون باتی که بیاید برات هر 1 ساعت تعدیل هم بزنه وجود نداره سرور ها هم 1یکس و 2 ایکس فقط نداره پنجاه ایکس و 1000 هم داره تصور کنید تو سرور 50 ایکس که کپ ایکس فکر کنم حدود 25 ایکس میل منابع میده ظرفیت انبارها بشه 80 کی چون میخوایم شبیه دات کام بشیم !! ظرفیت انبارهای اینجا باعث میشه منابعتون گم بشه !! یا چی !! بگید ما هم بازی یاد بگیریم حق با شماست - منم نظرم همینه- دوستان تو سرور مثلا پنجاه که تایم بین کتیبه تا مپ مثلا ده روزه شما میخوایید سه روزشم از دست بدید که انبار رو بچرخونین؟ یا وقتی کپتون رو کراپ ۱۷ داره ساعتی پنج میل تولید میکنه روز پنجم بازی با انبار هشتاد کی میخوایید چکار کنید !!
    4- زاد و ولد نیروها تو آباده عزیز من دات کام دید 30000 تا پلیر داره باید یگ گاری بکنه که پلیرها با هم درگیری بیشتری پیدا کنند برن سمت فارم سازی مهاجم بره سطل بیشتر و گرونتر بخره مداقع بره ققس بخره و پلیرها صرفا با زدن آباده نتونن همر بکشن پلیرهای حرفه ای که میتونن بقیه رو فارم کنند اکانتهاشون بیاد بالا عینا باز یک سری دوستان گفتند زاد و ولد رو درست کنید شبیه دات کام بشه سرور که فقر پلیر داره تو یک ساید هم که همه هم تیمی ها هستند چه کنیم چی کار کنیم دوباره برگشتیم سر خونه اول زاد و ولد آباده ها کاهش پیدا کرد اینو من یادمه پنج شش سال پیش خیلی خوب بود حالا نمیدونم انگار یه موقع وحشتناک زیاد شده زاد و ولد - اما تو این سرور اصلا زاد و ولد نداره دارن با دف رید میرن خیلیها- الان پالادین خودش یه غارتگر شاخه :دی
    5- محدودیت غارت دقیقا اولین سروری که وزژن 4 بود و با دژکوب تاکتیک رید میزدیم محدودیت غارت هم وجود نداشت من یک اکانت توتن داشتم از ته شمال شرق همرهام ته جنوب غرب رو هم رید میزد سرعت ساخت هزینه گرزی و ظرفیت حمل گرزی بالاتره اومدن بررسی کردند دیدند با این وضعیت نژادهای دیگه تضعیف میشن اومدند محدودیت غارت رو گذاشتند که نژاد ها متعادل بشند !دقیقا- دوستان فکر میکنن محدودیت برداشته خیلی توفیر داره - دوست عزیز الان داری ده کی اتک میدی همه همینجورن ،بشه صد کی هم واسه تو تنها نمیشه بازم واسه همه میشه - اتک بیشتر که منبع واحه و ناتار رو بالا نمیبره فقط باعث میشه بری پنج جای مپ پنج تا توله همر بکشی همین و بس ، پس بشین الان رو همون دوتا همرت کار کن اونا رو به یه جایی برسون
    با تمام احترام به همه دوستان نظر دهنده این سری خواستید چیری رو به چالش بکشید راجع بهش فکر کنید

دوستان حتما روی مختصات واندرها تجدید نظر کنید با این تعداد کم که هستیم واقعا بی مزه تر شده سرورها، الان خاکستری کلا از بازی خارج شده بجاش مختصاتای سیصد چهارصد تو بورسه
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 07-02-2020 در ساعت 05:24 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

11. تشکر M3nTaL, Omid, morghe.atash, lucifer, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, morghe.atash, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام آقا مهدی

به نظرم روی کیفیت بازی تاثیر میذاره این همه تغییر و فاصله گرفتن از استاندارد های تراوی ن...

رید خودکار اضافه شده به سرور چون پلیر زیاد نیست واسه غارت و ...... . یعنی دلیلی داشته که اضافه شده. یک دلیل دیگشم این بوده خیلیا از بات مخصوص استفاده میکردن برای غارت و برای همه یکسان نبود شرایط سرور ،

اینکه این غارت رو با سیستم بذاریم یا گوشی یا وی پی اس ، هر کدوم هزینه هایی داره ، و خود آدم میتونه انتخاب کنه ، به نظر من وی پی اس با آی پی داخلی خیلی بصرفه تر باشه

به نظر من اگه این اتفاق صورت بگیره که غارت همه اتوماتیک گذاشته شه تعداد بازیکن های هجومی خیلی زیاد میشه و خیلی از دفساز ها میزنن تو کار همر ساختن ! و از کیفیت بازی کاسته میشه. حالا جدا از اون خیلی درگیری های دیگه ام به وجود میاد سر اینکه چه تایمی رفرش میشه لیستا ، لیست کم و زیاد بشه سریع مولتی هانتر رو مقصر میدونن ، اگه فارم لیست پاکسازی نشه سریع میندازن تقصر مولتی هانتر و کلی مسئله دیگه .....

سر همین واحه گرفتن و دف ریختن بدترین درگیری ها صورت میگیره

اگه این اتفاق بیفته و اعلام کنن هر 2 ساعت لیستا رفرش میشه ، خود من سر 2 ساعت و یک دقیقه واحه میگیرم ساید حریف دف میریزم تا یک ساعت و 58دقیقه بعدش!!!!

خیلی داستان میشه سر این قضیه و تهش همه یگلایه ها به سمت مدیریت میره که اصلا اشتباه کردین این سیستم رو راه انداختید
    اون قسمتی که میگید همه میرن سمت دفسازی رو که اصلا درست نیس سرور 3دسته پلیر داره یا اولای دژکوب بازی کردنشونه که نمیدونن دف چیه همر چیه هرچی بخوان میکشن یا پلیر تکین که اونا هم نمیشینن دف بکشن معمولا یه همر میکشن یه کرمی میریزن و میرن یا بقیه تیمن که با لیدر هماهنگ میشن دف بکشن یا همر اینکه سر غارت خودکار همه هجومی میشن اشتباهه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    ایده ای که واسه حل این مشکل به ذهنم میرسه اینه که این قابلیت فقط واسه اکانت هایی که در تاپ 10 مهاجمین هستند فعال بشه. یعنی همین که از تاپ 10 مهاجمین خارج شدید این قابلیت براتون غیرفعال بشه که کلا 10 اکانت داشته باشیم که بتونن رید کاملا خودکار بزنن.

یا این قابلیت رو بیاریم برای لیدرهای باشگاه کاربران.
    یعنی یه جوری این قابلیت رو محدود کنیم به چند اکانت سرنوشت ساز و مهم سرور. البته این ایده خام هست...
    ایده خوبیه اما بدی ای که داره اینه که 10 نفری که میرن تاپ غارت با این آپشن دیگه کسی به گردشون نمیرسه که بخواد این قابلیتو ازشون بگیره : )))))))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

13. تشکر mohsen.2pac, M3nTaL, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, lucifer پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    اون قسمتی که میگید همه میرن سمت دفسازی رو که اصلا درست نیس سرور 3دسته پلیر داره یا اولای دژکوب بازی کردنشونه که نمیدونن دف چیه همر چیه هرچی بخوان میکشن یا پلیر تکین که اونا هم نمیشینن دف بکشن معمولا یه همر میکشن یه کرمی میریزن و میرن یا بقیه تیمن که با لیدر هماهنگ میشن دف بکشن یا همر اینکه سر غارت خودکار همه هجومی میشن اشتباهه

- - - Updated - - -

ایده خوبیه اما بدی ای که داره اینه که 10 نفری که میرن تاپ غارت با این آپشن دیگه کسی به گردشون نمیرسه که بخواد این قابلیتو ازشون بگیره : )))))))
    تاپ مهاجمین عرض کردم نه تاپ غارت.

15. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

فراموش کنید به نظرم اصلا این گزینه تاپ رو!!! خیلی پیامد زیاد داره این کار
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

17. تشکر WondeR, Omid تشکر نمود
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234