صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: در خواست ارسال حملات به صورت خودکار

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید

ضمن تایید صحبتهای مهدی جان باید اضافه کنم تو سروری که کلا دویستا اکانته و اونایی که هجومیم بازی میکنن قطعا از این اپشن استفاده میکنن پس این بحث که از استاندارد های اصلی بازی دور میشیم خنده داره- میلاد جون شما خودت داری میگی بهترین راه خرید وی پی اس هست ادرسشم میدی اینه استاندارد بازی!
    نود درصد اصلیش استاندارد نیست اون ده درصدم که راهکارش وی پی اسه(اینم استاندارد نیست) گیر همینیم!!!!

صمن اینکه اون حرف تعداد دفساز کم میشه همه همر میکشن هم کلا اشتباه بود و ربطی نداشت

پس خودمونو گول نزنیم داریم دژکوب بازی میکنیم با این شرایط و همه هم موافقن یا قابلیتشو خود سایت بذاره یا کلا برش داره - همه پلیرها هم تا الان در مورد این بحث اجماع داشتن اگر قرار بر وجود این اپشن باشه خود سایت بذاره
    سلام آقا محسن
    متوجه نود درصدی که استاندار نیست نشدم اصلا ، تراوی ن ورژن 4 داریم بازی میکنیم با نهایتا 5 درصد باگ یا فاصله یا تغییر یا هرچی با اصلیش ! یعنی شما میگین این 10 درصد غارت فقط استاندار هست اینم برداشته شه ! خوب نیست درباره سایتی که وقتی همیشه داریم توش بازی میکنیم بگیم 90درصدش واقعی نیست !

منم قبلا تو این فکر بودم که سایت انجام بده این کار رو ، ولی فقط فکر راحتی خودم بودم و اصلا به عواقیش فکر نکرده بودم
    ولی وقتی پست مدیریت رو دیدم ، علاوه بر اون مشکلات ، 10 تا مشکل دیگه هم توی ذهن من اومد ، و اینکه 20روز از سرور گذشته ، بیان این برنامه رو پیاده کنن کلی داستان درست میشه تا جا بیفته ، والا ما 3 تا اکانتت بودیم ، یک هفته غارت رو من میذاشتم ، یک هفته افشین ، یک هفته پیمان ، (حالا میشه 24ساعتی شیفتی شه یا هرچی )

استفاده از وی پی اس تخلف نیست، برای راحتی پلیر ها اجازه دادن وی پی اس آی پی داخلی مورد استفاده قرار بگیره

خب عزیز دل ، شما انتظار داری سایت مجانی این کار رو انجام بده ؟ خب طبیعتا نه ! پس باید هزینه شه برای هر اکانت به جز سیلوری که برای غارت اتوماتیک کم میشه ،

شما یک وی پی اس بخری 3 تا اکانت رو با جانشینی قانونی غارتشون رو بذاری ، دیگه این همه چالش ایجاد نمیشه و هزینشم با اونی که خود سایت بذاره تقریبا برابره ، زیرساختای سایت هم جوابگو هستش ،

اون حرفی ام که گفتم تعداد اکانت های همرساز خیلی بیشتر میشه ، واقعا بیشتر میشه نمیدونم چجوری میگین ربطی نداره ، اسپیدترا خودش بات میفروخت رید میرفت راحت ، مگه طرف 5تا واندرزن با 4 تا همر جنگی نساخته بود ؟ اونجا با این بات و سیستمش هم دفاع رو زیاد کرد هم همر ، ولی اینی که شما دارین میگین فقط تعداد و مقدار همر رو زیاد میکنه و تا حدودی یکم بالانس بازی به هم میریزه

آقا مهدی اول اینکه من هیچوقت جسارت نمیکنم بی ادبی کنم داریم صحبت میکنیم به یک نتیجه برسیم، اینکه نظر من با شما فرق داره دلیل نمیشه من بیام با شما دعوا کنم یا بی احترامی کنم و خواهشا اینجوری برداشت نکنین و صرفا جهت بهبود شرایط داریم حرف میزنیم ، من اصلا نگفتم منابع بفروشن ، گفتم با توجه به این چیزایی که شما میگین،بیان میزان تروپ رو در نظر بگیرن ، سهمیه بندی کنن ، اینی که من گفتم خیلی فرق داره با اونی که شما میگین طرف پولداره بیشتر بخره !

شما یک سرور دو سرور سه سرور بتونی هنر لیست فارم زدنتون و تایمش رو ازش بهره ببری ( چیز خاصی نیست ، ناتار با پاپ کم حذف میشه تایمش و مقدارش هم طوری باشه نیرو توی بیس نمونه و سقف غارت از هر دهکده رو پر کرده باشه) اینو همه میدونن حالا نهایتا 5% میشه بهتر یا بدتر شه ، بعد از چند تا سرور همه دیگه خیلی شیک و مجلسی یاد میگیرن ، بعد اون موقع باز میگن منابع کم شده همر نمیشه ساخت

فینال عید این همه اکانت غارتش اتوماتیک زده شد و نتیجش شد خرابی سرور و کم کردن میزان غارت ارسالی از هر اکانت و دهکده !

اصلا وظیفه ای نداره سایت بخواد غارت خودکار اکانت ها هم بذاره ،

اینکه هرجا رسید بگیم 200 تا پلیر داره باید فلان کار رو انجام بده درست نیست که ، باید 2 طرفه قضیه رو نگاه کنیم نه فقط راحتی خودمون

منم گفتم چون پلیر کم هست غارت خودکار، فارم یاب ، فارمیاب افزایشی ، پاکسازی لیست غارت ، آپشن های غارت لیست فارم رو گذاشته دیگه ، حالا هرچی شد بگیم 200 تا پلیر هست بیاید این کار رو انجام بدید درست نیست

اینی ام که گفتم استاندار خب قطعا کامل نیست ولی میتونه رفته رفته برسه به اون سطح با ایده های سنجیده ، اینجور که ما پیش گرفتیم داریم میریم به سمت اسباب بازی شدن سرور والا نه بهبود کیفیت

به قول دوستمون SW team به جای اینکه تعداد و مقدار همر رو زیاد کنیم ، میتونیم استفاده ی بهتری کنیم ازش

موقعی آدم تایید میکنه و نظری میده که همه ی عواقبش رو بسنجه و برای همش راه حل داشته باشه

منم الان میام میگم توی فیدر ها چه کاریه من کلیک کنم و دفاعی بسازم ، یک تیک بذارید کنار فیدر ، من اونو بزنم خودش برام دفاعی بسازه ، چه کاریه سیستم من روشن باشه بیام کلیک کنم ،
    ویرایش توسط 200t : 06-27-2020 در ساعت 07:55 PM

2. تشکر mohsen.2pac, sw team, Omid, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Omid, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام آقا محسن
    متوجه نود درصدی که استاندار نیست نشدم اصلا ، تراوی ن ورژن 4 داریم بازی میکنیم با نهایتا 5 درصد باگ یا فاصله یا تغییر یا هرچی با اصلیش ! یعنی شما میگین این 10 درصد غارت فقط استاندار هست اینم برداشته شه ! خوب نیست درباره سایتی که وقتی همیشه داریم توش بازی میکنیم بگیم 90درصدش واقعی نیست !

منم قبلا تو این فکر بودم که سایت انجام بده این کار رو ، ولی فقط فکر راحتی خودم بودم و اصلا به عواقیش فکر نکرده بودم
    ولی وقتی پست مدیریت رو دیدم ، علاوه بر اون مشکلات ، 10 تا مشکل دیگه هم توی ذهن من اومد ، و اینکه 20روز از سرور گذشته ، بیان این برنامه رو پیاده کنن کلی داستان درست میشه تا جا بیفته ، والا ما 3 تا اکانتت بودیم ، یک هفته غارت رو من میذاشتم ، یک هفته افشین ، یک هفته پیمان ، (حالا میشه 24ساعتی شیفتی شه یا هرچی )

استفاده از وی پی اس تخلف نیست، برای راحتی پلیر ها اجازه دادن وی پی اس آی پی داخلی مورد استفاده قرار بگیره

خب عزیز دل ، شما انتظار داری سایت مجانی این کار رو انجام بده ؟ خب طبیعتا نه ! پس باید هزینه شه برای هر اکانت به جز سیلوری که برای غارت اتوماتیک کم میشه ،

شما یک وی پی اس بخری 3 تا اکانت رو با جانشینی قانونی غارتشون رو بذاری ، دیگه این همه چالش ایجاد نمیشه و هزینشم با اونی که خود سایت بذاره تقریبا برابره ، زیرساختای سایت هم جوابگو هستش ،

اون حرفی ام که گفتم تعداد اکانت های همرساز خیلی بیشتر میشه ، واقعا بیشتر میشه نمیدونم چجوری میگین ربطی نداره ، اسپیدترا خودش بات میفروخت رید میرفت راحت ، مگه طرف 5تا واندرزن با 4 تا همر جنگی نساخته بود ؟ اونجا با این بات و سیستمش هم دفاع رو زیاد کرد هم همر ، ولی اینی که شما دارین میگین فقط تعداد و مقدار همر رو زیاد میکنه و تا حدودی یکم بالانس بازی به هم میریزه

آقا مهدی اول اینکه من هیچوقت جسارت نمیکنم بی ادبی کنم داریم صحبت میکنیم به یک نتیجه برسیم، اینکه نظر من با شما فرق داره دلیل نمیشه من بیام با شما دعوا کنم یا بی احترامی کنم و خواهشا اینجوری برداشت نکنین و صرفا جهت بهبود شرایط داریم حرف میزنیم ، من اصلا نگفتم منابع بفروشن ، گفتم با توجه به این چیزایی که شما میگین،بیان میزان تروپ رو در نظر بگیرن ، سهمیه بندی کنن ، اینی که من گفتم خیلی فرق داره با اونی که شما میگین طرف پولداره بیشتر بخره !

شما یک سرور دو سرور سه سرور بتونی هنر لیست فارم زدنتون و تایمش رو ازش بهره ببری ( چیز خاصی نیست ، ناتار با پاپ کم حذف میشه تایمش و مقدارش هم طوری باشه نیرو توی بیس نمونه و سقف غارت از هر دهکده رو پر کرده باشه) اینو همه میدونن حالا نهایتا 5% میشه بهتر یا بدتر شه ، بعد از چند تا سرور همه دیگه خیلی شیک و مجلسی یاد میگیرن ، بعد اون موقع باز میگن منابع کم شده همر نمیشه ساخت

فینال عید این همه اکانت غارتش اتوماتیک زده شد و نتیجش شد خرابی سرور و کم کردن میزان غارت ارسالی از هر اکانت و دهکده !

اصلا وظیفه ای نداره سایت بخواد غارت خودکار اکانت ها هم بذاره ،

اینکه هرجا رسید بگیم 200 تا پلیر داره باید فلان کار رو انجام بده درست نیست که ، باید 2 طرفه قضیه رو نگاه کنیم نه فقط راحتی خودمون

منم گفتم چون پلیر کم هست غارت خودکار، فارم یاب ، فارمیاب افزایشی ، پاکسازی لیست غارت ، آپشن های غارت لیست فارم رو گذاشته دیگه ، حالا هرچی شد بگیم 200 تا پلیر هست بیاید این کار رو انجام بدید درست نیست

اینی ام که گفتم استاندار خب قطعا کامل نیست ولی میتونه رفته رفته برسه به اون سطح با ایده های سنجیده ، اینجور که ما پیش گرفتیم داریم میریم به سمت اسباب بازی شدن سرور والا نه بهبود کیفیت

به قول دوستمون SW team به جای اینکه تعداد و مقدار همر رو زیاد کنیم ، میتونیم استفاده ی بهتری کنیم ازش

موقعی آدم تایید میکنه و نظری میده که همه ی عواقبش رو بسنجه و برای همش راه حل داشته باشه

منم الان میام میگم توی فیدر ها چه کاریه من کلیک کنم و دفاعی بسازم ، یک تیک بذارید کنار فیدر ، من اونو بزنم خودش برام دفاعی بسازه ، چه کاریه سیستم من روشن باشه بیام کلیک کنم ،

میلاد جان اول بگم اکانت sw team حمید رفیق دوال و همشهری من هست . حرف من و اون اینه که این غارت خودکار کلا برداشته بشه . ولی اگر قرار به برداشتنش نیست همگانی بشه امکاناتشم سایت بذاره- در مورد هزینه فرمودین این پیشنهاد رو اولین نفر خود من دادم
    گفتم هزینشو خود سایت بگیره - تو همین تاپیکم گفتم

اون مثال اخری واسه دفاعی که گفتی من هنوز نمیدونم چه ربطی داره- مگه الان داری دستی رید میفرستی- نه داداش لیستت که اتومات شکل گرفته اتک هم که غارت خودکار میزنه اون کلیک هر چند دقیقه یکبارشم وی پی اس واست میکنه- حالا بجای اون وی پی اس خود سایت قابلیتشو بذاره پولشم بره تو جیب خودش بده

اسپید ترا بدلیل فقط و فقط عدم برخورد با مولتی اکانتی داغون شد و اتفاقا اونجا مشکل اصلی مقدار غیر متعارف دفاع بود نسبت به همر - البته نه اینکه سایز و تعداد همرا متعارف باشه ولی همون اکانتای چهار همر هم بدلیل عدم بالانس دف و همر حکم پشمک پیدا کردن

ضمنا من در مورد این سرور بحثی ندارم- سرور اسپید هست نهایت صد روزه و منم مهمان شما

حالا کل مطلب به اینجا رسید که خودمون وی پی اس تهیه کنیم دیگه- حله اقا
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 06-27-2020 در ساعت 08:52 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

4. تشکر lucifer, sw team, Omid, morghe.atash, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

براشتن غارت خودکار فقط وقتی امکان پذیره که انتی بات هم برداشته شه اونجوری منم مشکلی ندارم!!! میشه مثل کام!!! ولی اگه انتی بات هست باید غارت اتومات هم باشه!! غارت اگه با وی پی اس باشه من کنار وی پی اسم دوتا ایپی مجرا هم میخرم دونه ایی 10 تتومن روش مولتی میکشم!!! پیشنهادم اینه شمام همینکارو کنید.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

6. تشکر mohsen.2pac, Omid, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
    نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    براشتن غارت خودکار فقط وقتی امکان پذیره که انتی بات هم برداشته شه اونجوری منم مشکلی ندارم!!! میشه مثل کام!!! ولی اگه انتی بات هست باید غارت اتومات هم باشه!! غارت اگه با وی پی اس باشه من کنار وی پی اسم دوتا ایپی مجرا هم میخرم دونه ایی 10 تتومن روش مولتی میکشم!!! پیشنهادم اینه شمام همینکارو کنید.
    اون قسمت 2تا ای پی و مولتی بدآموزی داره نکن:|
    موسن پشت سر نفر ده تاپ هستم

8. تشکر mohsen.2pac, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, lucifer پسندید
    200t
    Guest
    میلاد جان اول بگم اکانت sw team حمید رفیق دوال و همشهری من هست . حرف من و اون اینه که این غارت خودکار کلا برداشته بشه . ولی اگر قرار به برداشتنش نیست همگانی بشه امکاناتشم سایت بذاره- در مورد هزینه فرمودین این پیشنهاد رو اولین نفر خود من دادم
    گفتم هزینشو خود سایت بگیره - تو همین تاپیکم گفتم

اون مثال اخری واسه دفاعی که گفتی من هنوز نمیدونم چه ربطی داره- مگه الان داری دستی رید میفرستی- نه داداش لیستت که اتومات شکل گرفته اتک هم که غارت خودکار میزنه اون کلیک هر چند دقیقه یکبارشم وی پی اس واست میکنه- حالا بجای اون وی پی اس خود سایت قابلیتشو بذاره پولشم بره تو جیب خودش بده

اسپید ترا بدلیل فقط و فقط عدم برخورد با مولتی اکانتی داغون شد و اتفاقا اونجا مشکل اصلی مقدار غیر متعارف دفاع بود نسبت به همر - البته نه اینکه سایز و تعداد همرا متعارف باشه ولی همون اکانتای چهار همر هم بدلیل عدم بالانس دف و همر حکم پشمک پیدا کردن

ضمنا من در مورد این سرور بحثی ندارم- سرور اسپید هست نهایت صد روزه و منم مهمان شما

حالا کل مطلب به اینجا رسید که خودمون وی پی اس تهیه کنیم دیگه- حله اقا
    خب فدای شما بشم خودتون دارید میگید فرقی نداره وی پی اس یا سایت ، خود سایت هم داره میگه مشکل سازه و این همه داستان داره ، بحثی نمیمونه که
    اینم که شما با ایشون دوستی من کاری ندارم ))) به من ربطی نداره اصلا ، یک جملشون قشنگ بود من استفاده کردم ، شما ببخش مارو ))

در مورد اسپیدترا هم چون این سرور 3 به یک شد و واندر se دفش زیاد بود اون همر ها حکم پشمک رو داشتن ، اگه اینجوری نمیشد بازی اون همر ها هم تاثیر خودشون رو داشتن حتما
    یکی از دلیل هاش عدم برخورد با مولتی اکانت بود ، 50تا دلیل دیگه ام داره که نه من حوصلشو دارم بنویسم نه شما حالشو دارین بخونین

الانم میگین حرفتون اینه که برداشته شه ، تاپیک زدین که اتوماتیک بذارین ! بعد میگین حرف ما اینه برداشته شه ! کلا 2 نفر دارید میگید برای همه بذارید و داخل جمله هاتونم دیدم نوشتین نظر همه اینه که بذارید ، من نظرم این نبود اومدم نظرمو نوشتم ))

آقا مهدی شما ام دیگران رو ...... فرض نکن برادر
    خب آنتی بات فقط برای غارت نیست ، تراوی ن استراتژی و بات های دیگه برای دژکوب هم هست و همه کار میکنه ))))

آنتی بات ورداشته شه با یک imacros ساده میشه غارت رو مثل بنز زد )))))

اگه با وی پی اس و آی پی گرفتن میتونی مولتی بسازی واقعا دمت گرم ، و حلالت باشه

من نظرم اینه وقتی کسی میگه فلان کار رو کنین ، اول بیاد مشکلاتشم در نظر بگیره ، همه جوانب رو بررسی کنه ، راه حل برای همه ی مشکلاتش پیدا کنه ، بعد بگن فلان چیز انجام بشه

10. تشکر sw team, Omid تشکر نمود
    نپسندیدن morghe.atash نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    خب فدای شما بشم خودتون دارید میگید فرقی نداره وی پی اس یا سایت ، خود سایت هم داره میگه مشکل سازه و این همه داستان داره ، بحثی نمیمونه که
    اینم که شما با ایشون دوستی من کاری ندارم ))) به من ربطی نداره اصلا ، یک جملشون قشنگ بود من استفاده کردم ، شما ببخش مارو ))

در مورد اسپیدترا هم چون این سرور 3 به یک شد و واندر se دفش زیاد بود اون همر ها حکم پشمک رو داشتن ، اگه اینجوری نمیشد بازی اون همر ها هم تاثیر خودشون رو داشتن حتما
    یکی از دلیل هاش عدم برخورد با مولتی اکانت بود ، 50تا دلیل دیگه ام داره که نه من حوصلشو دارم بنویسم نه شما حالشو دارین بخونین

الانم میگین حرفتون اینه که برداشته شه ، تاپیک زدین که اتوماتیک بذارین ! بعد میگین حرف ما اینه برداشته شه ! کلا 2 نفر دارید میگید برای همه بذارید و داخل جمله هاتونم دیدم نوشتین نظر همه اینه که بذارید ، من نظرم این نبود اومدم نظرمو نوشتم ))

آقا مهدی شما ام دیگران رو ...... فرض نکن برادر
    خب آنتی بات فقط برای غارت نیست ، تراوی ن استراتژی و بات های دیگه برای دژکوب هم هست و همه کار میکنه ))))

آنتی بات ورداشته شه با یک imacros ساده میشه غارت رو مثل بنز زد )))))

اگه با وی پی اس و آی پی گرفتن میتونی مولتی بسازی واقعا دمت گرم ، و حلالت باشه

من نظرم اینه وقتی کسی میگه فلان کار رو کنین ، اول بیاد مشکلاتشم در نظر بگیره ، همه جوانب رو بررسی کنه ، راه حل برای همه ی مشکلاتش پیدا کنه ، بعد بگن فلان چیز انجام بشه

عزیزم این تاپیک رو من نزدم امید زد، امید هم عاشق چشم و ابروی من و مهدی نیست که واسه ما دوتا تاپیک بزنه، شما باقی تاپیکهارو نخوندی مشکل خودته بشین بخون ببین وقتی میگیم همه اومدن گفتن از چی داریم حرف میزنیم

مهدی و مصطفی که یه تیم تو اس ای هستن موافق بودن- مانی پارتیزان موافق بود- سعید ایتالیانو موافق بود- اکانت dana roja نیز همینجور- من هم موافق بودم - حد اقل خودمو میتونم بگم که نماینده بیست تا پلیر تیم خودمون هستم اینجا / امثال مهدی و مانی و غیره هم هرکودوم نماینده یسری دوستان دیگه هستن - حالا شما هم مخالفی باش اوکی دمتم گرم

اما این بحث تاپیک زدینو دونفر گفتینو اینا واسه کسی که مسئول فرومه و ندونه چی شده خوب نیست

اسپیدترا هم همون همرا به واندر اس ای تنها نخورد - رو کل واندرا واندر زن خورد و رو همگی حکم پشمکو داشت

درکل تمام دلایلتون در مورد اینکه خود سایت این قابلیتو نذاره فرافکنی بود و هیچ ربطی به موضوع نداشت

حالا بذار دوستان برن دنبال وی پی اس سه تا سرور دیگه ببین چی میشه میلاد جان-
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 06-27-2020 در ساعت 11:00 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

12. تشکر sw team, lucifer, Omid, morghe.atash, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن sw team, lucifer, morghe.atash پسندید
    200t
    Guest
    عزیزم این تاپیک رو من نزدم امید زد، امید هم عاشق چشم و ابروی من و مهدی نیست که واسه ما دوتا تاپیک بزنه، شما باقی تاپیکهارو نخوندی مشکل خودته بشین بخون ببین وقتی میگیم همه اومدن گفتن از چی داریم حرف میزنیم

مهدی و مصطفی که یه تیم تو اس ای هستن موافق بودن- مانی پارتیزان موافق بود- سعید ایتالیانو موافق بود- اکانت dana roja نیز همینجور- من هم موافق بودم - حد اقل خودمو میتونم بگم که نماینده بیست تا پلیر تیم خودمون هستم اینجا / امثال مهدی و مانی و غیره هم هرکودوم نماینده یسری دوستان دیگه هستن - حالا شما هم مخالفی باش اوکی دمتم گرم

اما این بحث تاپیک زدینو دونفر گفتینو اینا واسه کسی که مسئول فرومه و ندونه چی شده خوب نیست

اسپیدترا هم همون همرا به واندر اس ای تنها نخورد - رو کل واندرا واندر زن خورد و رو همگی حکم پشمکو داشت

درکل تمام دلایلتون در مورد اینکه خود سایت این قابلیتو نذاره فرافکنی بود و هیچ ربطی به موضوع نداشت

حالا بذار دوستان برن دنبال وی پی اس سه تا سرور دیگه ببین چی میشه میلاد جان-
    دوست عزیز این صحبتا ربطی به مسئول فروم بودن نداره ، من اکانت 200t هستم و از جانب اون دارم حرف میزنم ،

مسئول فروم وظیفش جلوگیری از تخلف و توهین و...... هست پس خواهشا ربط ندین به اون موضوع منم داخل بازی هستم مثل شما،

تمامی حرفا گفته شد ، اگه دلیل منطقی و سازنده وجود داشته باشه که همه جوانب در نظر گرفته شده باشه و کارشناسی شده باشه ، همه ازش استقبال میکنن ،
    ایده خام به درد نمیخوره
    حرفام سودی برای من نداشت ، یا غارت خودکار سرور درست بشه چیزی از من کم نمیشه ، چند تا دلیل منطقی آوردم و از کسی پله نساختم که بخوام رای جمع کنم برای خودم ،
    اگه ایده ی پخته ی کارشناسی شده باشه من نفر اول استقبال میکنم ازش

پستاتون رو مقایسه کنین با هم ، من نقطه مشترکی نمیبینم توش ، هر هدوم یه راهی داره میره منطق درش نیست و بیشتر حاشیست تا صحبت کارشناسی شده و راه حل مناسب !

در ضمن از زمانی که فهمیدیم میتونیم از وی پی اس آی پی داخلی استفاده کنیم و به صورت قانونی با جانشینی غارت های خودکار رو بذاریم ، تیم se هیچگونه مشکلی بابت غارت خودکار نداره ، تمامی حرفای گفته شده برای قبل از خبر دار شدن ما بوده

دیگه نظری ندارم
    موفق باشید

14. تشکر Omid, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    ایا بهتر نیست بجای اینکه بیایم از نبودن وی پی اس بنالیم سعی کنیم تا مدیریت ورژن سایت و تغییر بدن؟
    هم خدا رو میخوایم هم خرما تو تاپیک بغل بعضی از دوستان شاکی ان که این بازی ربطی به ت ر ا وین نداره بعد اینجا میایم این فاصله بیشتر هم میکنیم؟
    به نظر بنده (از طرف کسی حرف نمیزنم نیاین بگین مگه شما چند نفرین ) باید حتی فارمیاب و غنیمت گیری خودکار هم برای سرور نرمال برداشته شه این داستانا بیشتر به درد اسپید های بالا مثل 1000 میخوره که مثلا از 24 ساعت بشه یه 2 ساعت استراحت کرد
    اگه فارمیاب و غنیمت گیری خودکار و حتی گزینه کنار فارم لیست به عنوان غنیمت گیری از فارم هایی که حمله ای روی انها نیست نیز برداشته شود برای سرور های تا سرعت 5 خیلی بهتره در عوض ورژن اپدیت بدین و گریز نیروهارو هم درست کنین
    بحث گریز مخصوصا تو سرور نرمال یه امر طبیعیه حتی اگه رعد ها با کتیبه چکمه هم از یه ساید دیگه پاشن بیان حالا ده مرزی هم در نظر بگیریم زمان اومدنش باز خلیلیه حالا بهتر نیست فردی که نمیتونه در روز هر 4 .5 ساعت یکبار سری به اکانتش بزنه اصلا اک مستقل بازی نکنه بره به عنوان دوال پلی بده پس اصلاح گریز ربطی به انلاینی نداره و اگه میخوایم سطح سرور بره بالا گریز در ضمن اینکه فقط باید برای کپ فعال باشه باید مانند . کام تغییرات ریزی هم بکنه
    یا حق

16. تشکر mohsen.2pac, Omid, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

بنده میان نظرات یه نکته اشاره کنم اینکه کسی vps میگیره عواقب استفاده اش متوجه مدیریت سایت نیست. اما اگه غارت کاملا اتوماتیک گذاشته بشه و تصمیم خوبی نباشه عواقبش متوجه مدیریت هست.

بنده به شخصه خیلی خوشحال میشم که این قابلیت رو اضافه کنم چون کار پلیر رو راحت میکنه. اما تا این مشکلات و ابهاماتی که گفته شد رفع نشه ممکنه انگشت اتهام عواقب ناشی از وجودش متوجه بنده بشه.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که غارت کاملا اتوماتیک ایجاد می کنه که کمتر بهش پرداختید اینه که غارت کاملا اتوماتیک از اکثریت پلیرها یه پلیر تمام عیار میسازه. اما چطور؟ ببنید در سرور های سنتی تعداد اکانت هایی که تمام وقت ریدشون شارژه و متوقف نمیشه درصد کمتری رو نسبت به سایر پلیرها شامل میشن.

ازین رو اگه تولید منابع سرور در آبادی ها و ناتار ها رو مثلا 1000 منابع در ساعت در نظر بگیریم(اعداد کوچک انتخاب شده که درکش ساده تر باشه) این 1000 منابع بین 10 اکانت حرفه ای تقسیم میشه و سایر اکانت ها درصد کمتری از منابع رو دریافت میکنن و چون غارت کمتری دارن کسی شاکی نمیشه. در این حالت به هر اکانت حرفه ای 100 منبع میرسه. و اکانتی که ریدش شارژ نیست هم هیچ اعتراضی نداره چون یا کشاورزی میکنه یا غارت گاه و بیگاهش منابع قابل قبولی براش به ارمغان میاره.

اما اگه ما غارت کاملا اتوماتیک رو اضافه کنیم تعداد پلیری رید شارژ درصد بیشتری از کل کاربران رو شامل خواهد شد. فکر کنید حالا اون 1000 منابع قراره بین 50 تا پلیر تقسیم بشه که سهم هر کدوم میشه 20 منبع یعنی عملا کسی که داره حرفه ای بازی میکنه ازین قابلیت متضرر میشه.

از طرفی برداشت بیش از حد منابع سرور باعث میشه که کاربرانی که غارت دستی دارن هم سهم کمتری برداشت کنن. حالا ما 50 کاربر متضرر ازین قابلیت داریم که رید بی وقفه دارند و از منابع کم سرور شکایت میکنن.
    10 اکانتی که با 100 منابع میتونستند پلن مورد نظر خودشون رو بچینن حالا باید با 20 منبع اینکارو انجام بدن
    خوب ازونجایی که طبق پلنشون با 20 منبع نمیشه کاری کرد اقدام به حذف اکانت میکنن.
    یعنی 10 اکانتی که در سرور سرنوشت ساز بودن الان شدن 50 اکانت بی فایده.

ازونطرف کسی که دستی غارت میکنه هم چیزی عایدش نمیشه.

18. تشکر mohsen.2pac, Ali, lucifer, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن Ali, WondeR پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

ایده ای که واسه حل این مشکل به ذهنم میرسه اینه که این قابلیت فقط واسه اکانت هایی که در تاپ 10 مهاجمین هستند فعال بشه. یعنی همین که از تاپ 10 مهاجمین خارج شدید این قابلیت براتون غیرفعال بشه که کلا 10 اکانت داشته باشیم که بتونن رید کاملا خودکار بزنن.

یا این قابلیت رو بیاریم برای لیدرهای باشگاه کاربران.
    یعنی یه جوری این قابلیت رو محدود کنیم به چند اکانت سرنوشت ساز و مهم سرور. البته این ایده خام هست...

20. نپسندیدن Ali, lucifer, morghe.atash نپسندید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین