صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: دوستان حتما بخونین و نظر بدین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    نیت شما این بود که ثابت کنید مولتی هانتر بلد نیست. و شما خیلی کارتون درسته. اکی؟
    شما تو خیلی از مسائل سیاست کاری دژکوب رو ندارید
    مثلا مولتی هانتر ها اجازه دفاع از خودشون رو تو فروم ندارن اگه اشتباه کرده باشن خسارت میدون ولی اصلا مسئله رو عمومی نمیکنن واگه عمومی بشه از خودشون دفاع نمیکنن

یه سوالی کردم جوابشم دادم امیدوارم خونده باشیدش

نیت من این بود که کار کنم هر جا منو دیدید به یادم باشد (کاملا هم موفق شدم مثلا موقه ای که نامه میدم مستقیما نامه برای شما گزاشته میشه )

کلید کارکردن با من اینجوری جواب بدید منطقی میشم تفره برید مسخره میشم

اما روال کار شما اینجوره که بدون اینکه بدونین با کی دارید حرف میزنید جواب میدید
    پیش فرض پلیر ها رو نوب فرض میکنید و نامه رو نمیخونید (با دقت)
    این به دلیل حجم بالای نامه ها و کم بودن اعضاتون هست (سرور سرعت هم روش تعصیر داره )
    این دوستمون مسئله ای رو عنوان کرد که سنگین بود ونیاز به توضیح بیشتر داشت واسه همین متوجه نشدید

اما من جایی گفتم منبع کم شده کار نیرو نیست شما بدون تحقیق بلافاصله گفتید کار نیرو هست
    این نه به سطح اطلاعات من از بازی ربط داه نه به تجربه شما
    بلکه فقط به نحوه انجام کارتون ربط داره

اگه کارتون رو درست انجام میدادید جوابی که تو نامه بیستم دادید رو تو نامه چهارم میدادید
    دقیقا من مجبورتون کردم که کارتون رو انجام بدید
    این یکی از مشکلاته (که بخش اعضم اون از سرور سرعت ناشی میشه )
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    از اول که اومدین شروع کردین به گیر دادن به کل دژکوب:دی
    خب هر سایتی یه سری باگ داره کی میتونه بیاد بگه خود dejkoob.comبدون باگ؟کسی هست بخواد اینو بگه؟هرکسی هم اینو میگه به خاطر اطلاعات ضعیفش.
    اون مشکل ابادی که میگی اینه:
    از بعضی از ابادی های 50%وقتی جاسوسی میزنی نشون میده 8کیلو منابع داره ولی وقتی غارت میکنی 4کیلو میده فقط این قبلا گزارش شده ولی در کل چیزی نیست که قرار باشه بازی کسی رو خراب کنه.
    بیشتر پلیر ها با تفاوت هایی که این سرور ها با سرور های دژکوب قبلی ایران داشتن کنار اومدن چون 99%واقعا مهم نبودن و روی بازی تاثیر نمیزاشتن حالا یه نفر تیز مثل شما پیدا شده.
    یه مورد خیلی برام جالب بود دوست داشتم شما هم اطلاع داشته باشین اونم اینه که وظیفه مولتی هانتر بازی کردن تو سرور ها نیست.
    نه عزیز دلم من مشکل اصلی خودم رو تو پست بالا گفتم
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ferine نمایش پست ها
    ممنون حتما بگید :دی

خب از اول بوده! به هرحال اشتباهه! فکر کنم به این نقطه نظر مشترک رسیدیم! منم نگفتم اونا بیان عذرخواهی کنن گفتم بیان و بیاین(!!!) بگین آره ما بلد نبودیم! واقعیتم همینه اگه منی نبود که اینو به شما بگه شما تا الان نفهمیده بودید از الان به بعدم نمیفهمیدید! باگ کوچولو موچولویی هم نیست بگیم ای بابا حالا به چیا گیر میدی! )
    البته بگم اگه دژکوب تا حالا یکی از شما ها بازی کرده بود و تولید منابعشو با این سرورای شما مقایسه میکرد سریع همچین باگ بزرگیو میفهمید، پس نه شما تو دژکوب اصلی زیاد فعالیت داشتید نه تیمتون و نه پلیر های 147 سرور اینجا! خلاصه که داستان واضحه واسه همه! حالا من هی حرف خودمو بزنم شما هم هی حرف خودتونو بزنین، ولی درکل با این وضع که جا بررسی سریع میخواید بگید ما یکیم و دفاع کنید و ... ، پلیر های حرفه ای اینجا زیاد نمیشن هیچ کم تر هم میشن حالا شما بمونیدو 147 سرور بعدی مثل سالی که گذشت
    خود من به عنوان یه پلیر متوسط چون یه سرور رو شروع میکنم تا تهش میرم تو c1 موندم وگرنه هیچ دلیل دیگه ای ندارم واسه استارت زدن سرورهای بعدی مگر اینکه بنیان فکریتون رو عوض کنید، چند تا آدم با تجربه بیارین (تجربه دژکوب اصلی :|) وقتی گفته میشه این قوانین ipتون خیلی مشکل داره و برای سرور های حرفه ای جوابگو نیست بیاین تحقیق کنید نه از 147 سرور گذشتتون! dejkoob یک برند هست! شما که کپی کردین از روش حداقل ملاکتون .com باشه! اینکه اونجا چیکار میکنن قضیه چیه! برین اصلا اکانت بزنین اونجا شروع کنین از مولتی هانترش پرسیدن که یاد بگیرین! قوانین بازی رو اگه درست برداشت نمیکنین ساپورتشون واقعا عالیه بهتون پیشنهاد میکنم! اگه انگلیسی بلد نیستین برین گنده های قدیم رو پیدا کنین از اونا بپرسین، اگه نمیشناسین بگین تو پیام خصوصی شماره یسریشون رو بدم بهتون ازشون کمک بگیرید! خلاصه کلیییییییییی راه هست! دگم بودن جالب نیس این باعث دفع حداکثری میشه

پ.ن. این جمله انقدر قشنگه دوباره مینویسم : ندانستن عیب نیست!!!! نپرسیدن عیب است!!!!
    من گفتم 147 سرور ران کردیم که می فهمیم نیت کاربر از گزارش باگ چیه. ارتباطی به ادعای بلد بودن بازی نداره. نگفتم 147 سرور بازی کردم ! پس جواب حرف منو ندادید. (من نه گفتم پلیرها حرفه ای هستند نه مولتی هانتر ها پلیر حرفه ای)
    از ساپورت دات کام هم سوال زیاد پرسیدیم جواب اشتباه هم زیاد دادند. چند تا از بچه های انجمن هم شاهد هستند!
    در مورد ip شما یه سرور بازی کنید به مشکلip با یه اکانتی که پلیر واقعی داره بخورید بعد گزارش کنید تا بهتون بگیم چرا مشکل ip خورده.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان تا جایی که من متوجه شدم بحث آقا سعید و فرنود عزیز اینه که مولتی هانتر مغروره و وقتی باگ گزارش میشه باید خاکی تر برخورد کنه درسته؟
    من روزی چندتا نامه بیارم گزارش باگ؟ که 99 درصدش باگ نیست و اشتباهه کاربره؟ یا خیانت ، سو نیت و غیره.
    پس بحث سر اون یک درصده که کاربر درست گزارش میکنه.

همونطور هم که قبلا گفته شد در مورد اون یک درصد تیم فنی به ما گفته باگ ها رو تا زمانی که توسط چند پلیر گزارش نشده به ما ارجاع ندید.
    چون واقعا فرصت نمی کنند روزی 100 مورد باگ اشتباه رو بررسی کنند.
    پس ما مولتی هانتر ها در مقابل گزارش اول باگ نمی تونیم خاکی برخورد کنیم و از کاربرقدر دانی کنیم و بگیم بلد نیستیم.
    بلکه صبر میکنیم تا گزارش توسط چند کاربر تکرار بشه بعد اونو به تیم فنی ارجاع میدیم.
    پس اگه کاربری در گزارش اول باگ حلوا حلوا نشد نذاره به حساب مغرور بودن مولتی هانتر.
    روال سیستم به خاطر ضیق وقت اینطوریه.

واضح توضیح دادم یا بیشتر توضیح بدم؟
    نیاز به توضیح بیشتر نیست! :دی

ببینین مسئله واضحه! تو 147 سرور گذشته باگی که من گفتم رو کسی بهتون نگفته!
    تو 147 سرور گذشته کسی بلد نبوده با فیک کاتا نانکپ کسی رو پیدا کنه که بهتون بگه آقاااااا گزارشتون غلطه!!!
    تو 147 سرور گذشته کسی نبوده به شما بگه اگه ورژن 4 داریم بازی میکنیم چرا تو آهنگری زره و اسلحه جدان؟؟؟؟؟؟
    تو 147 سرور گذشته کسی نیومده بگه آقا این انباراتون 800 تا به صورت پیش فرض اضافه میدن )
    و ...!

اگه گفته بود الان بعد 147 سرور نباید این باگ هارو میدیدیم!!!
    پس نتیجه اینه :
    یه پلیر پیدا میشه که بلده! میاد میگه، چون هیشکی بلد نیست این تنها گزارش میشه پس شما هم توجه نمیکنین چون بازی اصلی رو بلد نیستین که بدون تحقیق سریع بفهمین "اااا! راست میگه این بیچاره!"
    نتیجه چی میشه؟ اینکه بعد 147 (!!!!!!!) سرور شما هنوز همونجایی هستین که 1 سال پیش بودین! حرف های منم واضح بود؟ یا بیشتر بگم؟

این حرفام در جوابه شما هم بود دوست عزیز :

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    از اول که اومدین شروع کردین به گیر دادن به کل دژکوب:دی
    خب هر سایتی یه سری باگ داره کی میتونه بیاد بگه خود dejkoob.comبدون باگ؟کسی هست بخواد اینو بگه؟هرکسی هم اینو میگه به خاطر اطلاعات ضعیفش.
    بیشتر پلیر ها با تفاوت هایی که این سرور ها با سرور های دژکوب قبلی ایران داشتن کنار اومدن چون 99%واقعا مهم نبودن و روی بازی تاثیر نمیزاشتن حالا یه نفر تیز مثل شما پیدا شده.
    یه مورد خیلی برام جالب بود دوست داشتم شما هم اطلاع داشته باشین اونم اینه که وظیفه مولتی هانتر بازی کردن تو سرور ها نیست.
    یا شما دژکوب اصلی بازی نکردید و همین الانشم که .com و سرورای کلی کشور دیگه هست بازی نمیکنین!
    یا شما بازی کردین ولی تعریفی از تفاوت ندارین! که در هر دو صورت من حرفی ندارم :دی

5. پسندیدن far zad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    شما تو خیلی از مسائل سیاست کاری دژکوب رو ندارید
    مثلا مولتی هانتر ها اجازه دفاع از خودشون رو تو فروم ندارن اگه اشتباه کرده باشن خسارت میدون ولی اصلا مسئله رو عمومی نمیکنن واگه عمومی بشه از خودشون دفاع نمیکنن

یه سوالی کردم جوابشم دادم امیدوارم خونده باشیدش

نیت من این بود که کار کنم هر جا منو دیدید به یادم باشد (کاملا هم موفق شدم مثلا موقه ای که نامه میدم مستقیما نامه برای شما گزاشته میشه )

کلید کارکردن با من اینجوری جواب بدید منطقی میشم تفره برید مسخره میشم

اما روال کار شما اینجوره که بدون اینکه بدونین با کی دارید حرف میزنید جواب میدید
    پیش فرض پلیر ها رو نوب فرض میکنید و نامه رو نمیخونید (با دقت)
    این به دلیل حجم بالای نامه ها و کم بودن اعضاتون هست (سرور سرعت هم روش تعصیر داره )
    این دوستمون مسئله ای رو عنوان کرد که سنگین بود ونیاز به توضیح بیشتر داشت واسه همین متوجه نشدید

اما من جایی گفتم منبع کم شده کار نیرو نیست شما بدون تحقیق بلافاصله گفتید کار نیرو هست
    این نه به سطح اطلاعات من از بازی ربط داه نه به تجربه شما
    بلکه فقط به نحوه انجام کارتون ربط داره

اگه کارتون رو درست انجام میدادید جوابی که تو نامه بیستم دادید رو تو نامه چهارم میدادید
    دقیقا من مجبورتون کردم که کارتون رو انجام بدید
    این یکی از مشکلاته (که بخش اعضم اون از سرور سرعت ناشی میشه )
    بله شما درست میگید مولتی هانتر به خاطر حجم زیاد گزارش باگ اشتباه وقت نمیذاره دونه دونه بررسی کنه. مگر اینکه توسط چند پلیر گزارش بشه.
    این الگوریتم مورد پسند شما نیست و ما متوجه شدیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FERIne نمایش پست ها

تو 147 سرور گذشته کسی بلد نبوده با فیک کاتا نانکپ کسی رو پیدا کنه که بهتون بگه آقاااااا گزارشتون غلطه!!!
    تو 147 سرور گذشته کسی نبوده به شما بگه اگه ورژن 4 داریم بازی میکنیم چرا تو آهنگری زره و اسلحه جدان؟؟؟؟؟؟
    تو 147 سرور گذشته کسی نیومده بگه آقا این انباراتون 800 تا به صورت پیش فرض اضافه میدن )
    و ...!

پس نتیجه اینه :
    یه پلیر پیدا میشه که بلده! میاد میگه، چون هیشکی بلد نیست این تنها گزارش میشه پس شما هم توجه نمیکنین چون بازی اصلی رو بلد نیستین که بدون تحقیق سریع بفهمین "اااا! راست میگه این بیچاره!"
    نتیجه چی میشه؟ اینکه بعد 147 (!!!!!!!) سرور شما هنوز همونجایی هستین که 1 سال پیش بودین! حرف های منم واضح بود؟ یا بیشتر بگم؟

یا شما دژکوب اصلی بازی نکردید و همین الانشم که .com و سرورای کلی کشور دیگه هست بازی نمیکنین!
    یا شما بازی کردین ولی تعریفی از تفاوت ندارین! که در هر دو صورت من حرفی ندارم :دی
    شما زحمت میکشی جمله من در مورد 150 سرور رو یه بار دیگه کامنت کنی؟ و زحمت بیشتر اینکه یه جمله در موردش توضیح بدی. حرفای شما هیچ ارتباطی به ادعای من در مورد 150 سرور نداره. عرض کردم چرا نداره اما مثل اینکه نخوندید. لطف کنید حداقل بخونید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان تا جایی که من متوجه شدم بحث آقا سعید و فرنود عزیز اینه که مولتی هانتر مغروره و وقتی باگ گزارش میشه باید خاکی تر برخورد کنه درسته؟
    من روزی چندتا نامه بیارم گزارش باگ؟ که 99 درصدش باگ نیست و اشتباهه کاربره؟ یا خیانت ، سو نیت و غیره.
    پس بحث سر اون یک درصده که کاربر درست گزارش میکنه.

همونطور هم که قبلا گفته شد در مورد اون یک درصد تیم فنی به ما گفته باگ ها رو تا زمانی که توسط چند پلیر گزارش نشده به ما ارجاع ندید.
    چون واقعا فرصت نمی کنند روزی 100 مورد باگ اشتباه رو بررسی کنند.
    پس ما مولتی هانتر ها در مقابل گزارش اول باگ نمی تونیم خاکی برخورد کنیم و از کاربرقدر دانی کنیم و بگیم بلد نیستیم.
    بلکه صبر میکنیم تا گزارش توسط چند کاربر تکرار بشه بعد اونو به تیم فنی ارجاع میدیم.
    پس اگه کاربری در گزارش اول باگ حلوا حلوا نشد نذاره به حساب مغرور بودن مولتی هانتر.
    روال سیستم به خاطر ضیق وقت اینطوریه.

واضح توضیح دادم یا بیشتر توضیح بدم؟
    امید وارم همین طوری پیش بریم و من مسخره نشم

قبول دارید که چیزی رو که من میبینم پلیر های 148 سرور شما نمیبینه
    من نمیتونم منتظربمنونم یکی دیگه هم بیاد گزارش باگ کنه

بعد از اینکه من گزارش واحه رو دادم چند نفر دیگه گزارش دادن و چه مدت بعد
    تو روز اول سرور ارزش منبع با روز دوم فرق داره

طبق گفته شما من باید 20 تا اکنت داشته باشم و با هر 20 تاش اعلام باگ کنم تا شما پیگیری کنید

من یه مسئله ایرو عنوان کردم که به زور 5 نفر اینجا بلدن (با نهایت احتمالات 5 نفر)
    توقع دارید که هر 5 تای ما همزمان یجا باشیم و یه چیز رو ببینیم
    جدا از این که بیشترشون در خفا بازی میکنن و اصلا خودشون رو نشون نمیدن

اگه بعضی از پلیر ها نمیان به دلیل این مشکلات ریز هست
    علی چیفر رو دیدم این جا شناختم (فک کنم با محمد رضا enemy) بازی میکرد

اومده اینجا می ناله (پلیری هست که من پستشو نخونده میگم حق داره )
    دوبار جواب نگیره بازی نمیکنه
    نه فقط اون خیلی ها مثل اون هستن
    وقتی اینا تو بازی باشن من بازی میکنم
    نه 2تا پلیری که با سیستم فارم یاب بازی رو یاد گرفتن
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله شما درست میگید مولتی هانتر به خاطر حجم زیاد گزارش باگ اشتباه وقت نمیذاره دونه دونه بررسی کنه. مگر اینکه توسط چند پلیر گزارش بشه.
    این الگوریتم مورد پسند شما نیست و ما متوجه شدیم.
    راه حل داره البطه الان باید برم (خدا رو شکر میکنی )
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FERIne نمایش پست ها

و ...!

پس نتیجه اینه :

دوست عزیز و پلیر بسیار بازی بلد یه سری تفاوت ها وجود داره چونکه دقیقا مثل.comنیست اسمشو میزارین باگ ولی این تفاوت ها به بازی اسیبی نمیزنه.
    اینجا اکثر قوانین به کمک پلیر ها وضع میشه یا تغییر داده میشه که خیلی هاش میشه گفت از دات کام بهتره 100%مشکلاتی هم هست که داره به مرور زمان رفع میشه.
    لطفا این قسمت رو تا اخر بخون:
    قوانین بازی : هر سیستمی ممکن است مشکلات و کاستی هایی داشته باشد، همچنین قوانین بازی ممکن است با سایر سایت های دژکوب و بازی آنلاین، متفاوت باشد. در صورتی که نمی توانید این نواقص را بپذیرید و این تفاوت ها را قبول کنید از ثبت نام خودداری نمائید. زیرا پذیرفتن این کاستی ها و تفاوت ها قانون ثبت نام در بازی می باشد. البته تیم دژکوب در حال رفع این کاستی ها بوده و سعی دارد بهترین بازی آنلاین را برای کاربران گرامی فراهم آورد.
    یه مورد تو قوانین سرور هست که خلاصش میشه این

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما زحمت میکشی جمله من در مورد 150 سرور رو یه بار دیگه کامنت کنی؟ و زحمت بیشتر اینکه یه جمله در موردش توضیح بدی. حرفای شما هیچ ارتباطی به ادعای من در مورد 150 سرور نداره. عرض کردم چرا نداره اما مثل اینکه نخوندید. لطف کنید حداقل بخونید.
    شما کلا حرفای منو یا متوجه نمیشید یا نمیخواید بشید!!!
    بله فهمیدم شما تجربه راجع به باگ زدن رو میگین! منم دارم همینو میگم :| تو این ۱۴۷ سرور ۱ نفر نبوده بیاد این باگ هارو به شما بگه، حالا یکی هم که پیدا شده شما باید ۱۴۷ تا سرور دیگه وایسین تا یکی دیگه هم پیدا شه تا طبق الگوریتم خفن داینامیکیتون ۲تا گزارش از یک باگ بشه که شما زحمت بررسی رو به خودتون بدین!
    الان حرف من واضح نیس؟ ترچ سن؟ ایستیسن ترچی دییم؟؟ or maybe you speak in english!
    الگوریتم شما اگه بر پایه ی n گزارش باشه، یعنی n گزارش از یک باگ صورت بگیره تا شما بررسی کنید،
    این n, بر حسب سطح سرور باید بالا و پایین بشه! یه سروری که ۱۰۰۰ تا پلیر حرفه ای داره این n رو ۵۰۰ هم باشه مشکلی ایجاد نمیکنه
    ولی تو سروری که ۱ دونه رو بزور داره که حتی 3.6 هم بازی کرده باشه و این چیزارو بفهمه این n شما باید ۱ باشه!!! چرا؟ چون ممکنه این ۱ نفری که گزارش باگ داده همون آدم خوبه باشه ) :دی

پ.ن. سعید جان اکانت داری تو این سرورا؟ قدیم کجا ها بودی؟ خواستم بگم اگه پست های آموزشی آیدین که فروم اصلی میزاشت رو اگه داری بزار اینجا ملت ببینن یکم شاید سطح اومد بالا )

12. پسندیدن far zad پسندید
صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین