صفحه 50 از 139 نخستنخست ... 40484950515260100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1383

موضوع: محل گفتمان و بررسی سرور نرمال a1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه دوستــان

نقل قول نوشته اصلی توسط LEO نمایش پست ها
    به به کی اینجاست شانفی بزرگ !!!!!!!
    در بزرگی من شکی نیست چه با علامت تعجب چه بی علامت تعجب، انقدر بزرگ هستم توی دژکوب که دوست و دشمن بلافاصله با دیدن اسم شایان شانگفی ، میگن به به شانگفی بزرگ.

نقل قول نوشته اصلی توسط LEO
    من همیشه اعتماد به نفس شمارو ستودم
    این رو به عنوان یه تعریف صادقانه میپذیرم، ممنون از تعریفتون.

انشالا سطح سرور با وجود شما بالا میره :دی ....
    شک نکن اگه تصمیم به موندن بگیرم سطح سرور رو بالا میبرم. من فقط 14 روز عید رو توی سرور بودم + سه روز گذشتـه اون هم فقط واسه سرگرمی و احتمال این که 4 تا دوست قدیمی رو ببینم و خوشحال شم ، نه برای بازی حرفه ای و همر و دفاع و کتیبه و واندر و خفت و... میدونی چرا چون من هم مثل خیلی ها همه چیز دژکوب رو تجربه کردم از فارمی تا لیدر کلی و پلنری و حتی فکر میکنم رکورد پوینت دفاعی ورژن 4 هم با 21میلیون پوینت دفاعی دست من باشه پس دیگه انگیزه ای نمیمونه گلم

خیالت راحت هر پستی میخوای بزار انقد واسم مهم نیستی که به خاطر یو جزابیت آخر بازی رو از بین ببرم ......
    متاسفانه کماکان شما بی ادب و نزاکت هستید و حرف زدن یاد نگرفتید ، توصیه میکنم در رفتارتون تجدید نظر کنید وگرنه در اجتماع ضربه خواهید خورد که به من مربوط نیست البته! هنوز برا جذابیت آخر بازی، بازی میکنی؟ هنوز دژکوب برات فان نشده؟ هنز برا بردن هرکاری میکنی؟ حتی آزردن دوستهات؟ البته حق داری کسی که همیشه باختـه باید یه بار هم که شده ببــره

به هرحال مهم نیست گذشته ها گشته ...
    چـرا مهم نیست؟ چن توی این سرور کسی به غیر از هم منطقه ایهات نیست که ازگذشته خبر داشته باشه و جوابت رو بده؟ نه عزیزم من هستم. چند جا دیدم از افتخاراتت توی سرور2 راند3 حرف میزدی. کدوم افتخارات دقیقا منظورت بود؟ خفت شدن خودت؟ آه شاید بلند شدن کتیبه چشمان عقاب از رو کپت؟ آه نه حتما منظورت صفر شدن کپت بود؟؟ شاید هم چیف شدن نان کپت؟ نه نه نه بلند شدنن چکمه منحصر از اکانتت و فاجعه دو میلیون همر و دیوار و این حرفها ؟؟؟

اصلا راست میگی بی خیال گذشته ها گذشته!

شاید بتونی se سر سامونی بدی که همرهای ما ترشی نشن
    اما در مورد سرو سامون دادنن به جنوب شرق من که سهله از من بزرگتر هم نمیتونه سایدی که 40-50 تا اکانت فعال داره و80% پلیرهاش هم بازی رو از dejkoob یاد گرفتند نه از dejkoob و بیشتر اونای دیگشون هم از ورژن4 بازی رو شروع کردن و بیشتر از انگشتهای یک دست هم واندر رو ندیدن و نمیدونن پلن ،استراتژی همر جنگی همر واندرزن رمر پارکینگ بشکه خفت همر جاسوس و.... چی هست، رو سرو سامون بده.

من اگه جای شما بودم و هنوز اینقدر پر شور به بازی علاقه داشتم جای این که اول بازی همه بازیکن های آماتورهای ساید های دیگه رو بزنم و فراری بدم با دوستان برنامه ریزی میکردم 4گرو میشدیم میرفتیم 4تا ساید و بازیکن ها رو آموزش میدادیم تا این دژکوب جدید که دوستامون زحمت کشیدن نوشتن رو ارتقا میدادم تا برای دوستانی مثل علی موبی دیک، مازیار خان ، اردشیر ، میثم ، مملی و محسن جوریاس ، میثم مرغ آتش، آویشن، سبیکه، فواد ، پیمان، پرهام، .ووووو
    دیگران هم انگیزه پیدا شه بیان پای بازی و توی سرورها بعدی جلوی یه تیم قوی ترکیبی از قدیمی ها و جدید ها بازی میکردم و از بازی لذت میبردم و این دژکوب جدید هم جا می افتاد و دوباره میشد

دژکوب بهانه با هم بودن

در انتها توجهت رو به حرف دوستمون منصور خان جلب مبکنم تا تفاوت خودت با یه بازیکن حرفه ای رو متوجه شی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Man.j نمایش پست ها

کاش دشمنامون قوی تر از ما بودن تا عیار بازیکنا مشخص میشد.

Man.j

سربلنــد ، پیـــروز و دنبالــه دار باشیــد.

2. تشکر Mohammadamin22, Amir_Kahkeshaniha تشکر نمود
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان نذارید بقیه از اب گل الود ماهی بگیرند

چندتاشون سروکلشون پیداشده

4. تشکر No Game, XSAYARSHAH تشکر نمود
    پسندیدن No Game, _Slithereen_, abolfazl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همه دوستــان

در بزرگی من شکی نیست چه با علامت تعجب چه بی علامت تعجب، انقدر بزرگ هستم توی دژکوب که دوست و دشمن بلافاصله با دیدن اسم شایان شانگفی ، میگن به به شانگفی بزرگ.
    ولی درستش با علامت تعجبه چون فقط از نظر خودت بزرگ هستی

این رو به عنوان یه تعریف صادقانه میپذیرم، ممنون از تعریفتون.
    تعریف نبود جک بود دور هم بخندیم

شک نکن اگه تصمیم به موندن بگیرم سطح سرور رو بالا میبرم. من فقط 14 روز عید رو توی سرور بودم + سه روز گذشتـه اون هم فقط واسه سرگرمی و احتمال این که 4 تا دوست قدیمی رو ببینم و خوشحال شم ، نه برای بازی حرفه ای و همر و دفاع و کتیبه و واندر و خفت و... میدونی چرا چون من هم مثل خیلی ها همه چیز دژکوب رو تجربه کردم از فارمی تا لیدر کلی و پلنری و حتی فکر میکنم رکورد پوینت دفاعی ورژن 4 هم با 21میلیون پوینت دفاعی دست من باشه پس دیگه انگیزه ای نمیمونه گلم
    این رگورد خفت اینات مال سرور 5 نروژ:دی ما که از یو هیچی ندیدم حتی سرور 14 توسط دوستان خودت از ربع رانده شدی بیرون

متاسفانه کماکان شما بی ادب و نزاکت هستید و حرف زدن یاد نگرفتید ، توصیه میکنم در رفتارتون تجدید نظر کنید وگرنه در اجتماع ضربه خواهید خورد که به من مربوط نیست البته! هنوز برا جذابیت آخر بازی، بازی میکنی؟ هنوز دژکوب برات فان نشده؟ هنز برا بردن هرکاری میکنی؟ حتی آزردن دوستهات؟ البته حق داری کسی که همیشه باختـه باید یه بار هم که شده ببــره
    من دژکوب رو هیچ وقت فان بازی نمیکنم بلکه به عشق دوستانم بازی میکنم که دور هم حال میکنیم و زهر زبانم برای امسال شماست

چـرا مهم نیست؟ چن توی این سرور کسی به غیر از هم منطقه ایهات نیست که ازگذشته خبر داشته باشه و جوابت رو بده؟ نه عزیزم من هستم. چند جا دیدم از افتخاراتت توی سرور2 راند3 حرف میزدی. کدوم افتخارات دقیقا منظورت بود؟ خفت شدن خودت؟ آه شاید بلند شدن کتیبه چشمان عقاب از رو کپت؟ آه نه حتما منظورت صفر شدن کپت بود؟؟ شاید هم چیف شدن نان کپت؟ نه نه نه بلند شدنن چکمه منحصر از اکانتت و فاجعه دو میلیون همر و دیوار و این حرفها ؟؟؟
    اصلا راست میگی بی خیال گذشته ها گذشته!
    بچه جون هنوزم وقتی اسم اکانت لئو میاد 4 ستون سرور 2 میرزه اکانتی که بالای 2 میلون هجمی خفت کرد خفت کردن کل همر ادین لیدر کل se و خیلی کارهای دیگه مثل صفر کردن کپ میثم مرغی.. به نظرت کپی که از من صفر شد در زمانی که 12 ساعت به 100 شدن واندر مانده بود ارزش داشت ... دیوار شدن همرها هم تو بابا شاه به من هیچ دبطی نداشت ومن به خاطر اینکه اون زمان شمال غرب به یک دستگی رسیده بود بخاطر اینکه باز این یک دستگی از بین نره من مسولیت رو به عهده گرفتم تو از این چیزها چیزی نمیفهمی

اما در مورد سرو سامون دادنن به جنوب شرق من که سهله از من بزرگتر هم نمیتونه سایدی که 40-50 تا اکانت فعال داره و80% پلیرهاش هم بازی رو از dejkoob یاد گرفتند نه از dejkoob و بیشتر اونای دیگشون هم از ورژن4 بازی رو شروع کردن و بیشتر از انگشتهای یک دست هم واندر رو ندیدن و نمیدونن پلن ،استراتژی همر جنگی همر واندرزن رمر پارکینگ بشکه خفت همر جاسوس و.... چی هست، رو سرو سامون بده.
    مگه از یو بزرگ ترم هست توی دژکوب شانفی بزرگ:دی

من اگه جای شما بودم و هنوز اینقدر پر شور به بازی علاقه داشتم جای این که اول بازی همه بازیکن های آماتورهای ساید های دیگه رو بزنم و فراری بدم با دوستان برنامه ریزی میکردم 4گرو میشدیم میرفتیم 4تا ساید و بازیکن ها رو آموزش میدادیم تا این دژکوب جدید که دوستامون زحمت کشیدن نوشتن رو ارتقا میدادم تا برای دوستانی مثل علی موبی دیک، مازیار خان ، اردشیر ، میثم ، مملی و محسن جوریاس ، میثم مرغ آتش، آویشن، سبیکه، فواد ، پیمان، پرهام، .ووووو
    دیگران هم انگیزه پیدا شه بیان پای بازی و توی سرورها بعدی جلوی یه تیم قوی ترکیبی از قدیمی ها و جدید ها بازی میکردم و از بازی لذت میبردم و این دژکوب جدید هم جا می افتاد و دوباره میشد
    دژکوب بهانه با هم بودن
    والا ما به همه اعلام کردیم و بازم میگم تری دات حاضر جلوی والس و ایس بازی کنه خدارو شکر سرور های اینا مشکل خواصی نداره و گلدشم قیمتش خوبه پایه هستین هسیم خدمتتون ولی یادت باشه بازی کردن جلوی تری دات اونم با کل قوا دل شیر میخواد

در انتها توجهت رو به حرف دوستمون منصور خان جلب مبکنم تا تفاوت خودت با یه بازیکن حرفه ای رو متوجه شی.

ابتدای سرور ربع های دیگه بد نبودن و از پلیرهای قدیمی توش بودن و لی گفتم بازی جلوی تری دات دل شیر میخواد

سربلنــد ، پیـــروز و دنبالــه دار باشیــد.
    شما هم همین طور

6. پسندیدن shahabr پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

این رگورد خفت اینات مال سرور 5 نروژ:دی ما که از یو هیچی ندیدم حتی سرور 14 توسط دوستان خودت از ربع رانده شدی بیرون
    درود به همـه دوستان

متاسفانه کل پستت ارزش ریپلای کردن نداشت و چیزی جز ادب و شعورت رو نشون ندادی ، کاش فروم قبلی بسته نشده بود پست های هم اتحادیای تری داتیت توی سرور 2راند 3 رو برات میذاشتم . حتی کار به جایی رسید که رفیق فابریکت ( سهند) بهت فحاشی کرد کف فروم.

اما رکوردهای من مربوط به همین سرور ایرانه و بازهم اگه فروم قبلی باز بود میتونستی بری عکس و لینک رو ببینی یا از علی رضا اکانت خشایار شاه خودتون در مورد من بپرسی.

در نهایت سرور 14 رو منظورت همون سروری که کلا 3ماه بازی شد؟؟؟ همه حذف کردن رفتن و شما خوشحال بازی رو ادامه دادی و توی شطرنج 1نفره با خودت ، خودتو بردی؟ من هم یکی مثل بقیه که حذف کردن ، سروری که قرار بود 3ماه بازی شه فقط .....ها بازی میکنن شما هم .... بودی و تا تهش بازی کردی

در ضمن یه جا هم دیدم توی پستت گفتی فراخوان دادی واسه بازی ، آخـه .... کی به حرف یه نوب میاد بازی؟؟؟

همون سرور14 یادته؟ یه کلمه تیرداد توی فروم بحثش شد با سعید اسکانیا همه به عشق تیرداد از شمال شرق و جنوب شرق بدون فراخوان جمع شدن توی جنوب شرق، حالا تفاوت خودت رو با یه بازیکن حرفه ای و محبوب متوجه شدی؟

این سرور از اولش هم بازیکن قدیمی نداشت توی هیچ سایدی عمو جون باز هم داری شطرنج یه نفره بازی میکنی

سربلنـد، پیــروز و دنبالـه دار باشیـد

8. نپسندیدن abolfazl نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام سلام سلام
    من اومدم البته کاش نميرفتم که بيام :دي
    بي خيال حاشيه و ديگر چيزاي سرور
    دوستان عزيز ليدر هاي عزيز شمال غرب
    تکليف اينو برامون مشخص کنيد
    ••• ne
    هادي عزيز ميگن شمال شرق آبش با ما تو يه جوب نميره
    بعد راجب توافقاتي که با جنوب شرق بستيد بگيد
    واقعا پلير ها از هيچي خبر ندارن
    منظور از جريانات اينه که
    تا کي تو آتش بس هستيم آخر بازي قراره چي رخ بده
    حتي شنيدم قراره کتيبه در اختياز اون سايد قرار بگيره تا خودشون رو بکشن بالا
    اينا مهم هست نه ؟

10. پسندیدن _Slithereen_, abolfazl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر همه دوستان عزیز
    خوشبختانه من زیاد اهل فروم نیستم و طبق روال همه سرورها بیشتر ترجیح میدم وقتی که قرار هست برای دژکوب بزارم، بیشتر صرف اکانتم و گپ زدن با رفقا از طریق برنامه های صوتی قرار بدم.
    باز هم نمی دونم خوشبختانه یا متاسفانه به دلیل این چند روز تعطیلی و سر رفتن حوصله و کف کردن و ... اومدیم ببینیم فروم چه خبره که همین 2-3 صفحه آخر فروم رو که دیدیم، چشمتون روز بد نبینه، پشیمون شدم که چرا اصلا اومدم فروم!!!
    حوصله خوندن بیشتر مطالب رو نداشتم و همین 2-3 صفحه آخر برای درک عمق فاجعه کفایت می کنه، هر چند که در تماس های تلفنی که با بعضی از دوستان داشتم، صحبت هایی پیرامون این اوضاع درب و داغون شنیده بودم
    لازم دیدم که چند تا نکته رو هم به خودم و هم به بعضی از دوستان گرامی یاد آوری کنم

1. فکر کنم اکثرا فراموش کردیم که برای چی تو این سرور جمع شدیم؟؟؟
    "دژکوب بهانه با هم بودن"
    دلمون واسه رفیقامون، واسه شب بیداریامون، واسه گپ زدنامون، واسه میتینگامون، واسه همدلی و با هم بودنمون، واسه مافیا بازی کردنامون، واسه کل کلامون، و واسه هزار تا مورد دیگه که همشون به رفاقتمون وصل میشه تنگ شده بود
    واسه اینه که برگشتیم . . .
    متاسفانه هنوز اکثر دوستان متوجه نشدن که همه این بازی فقط عدده، عددهایی که هیچ جای دنیا به دردمون نمی خوره و با داشتن حتی بزرگ ترین عددها حتی 2 کیلو پیاز هم بهمون نمیدن
    من نمیدونم چرا از افتخارات سرور 2 فقط دارید بحث عدد و رقم و کپ و نان کپ و کتیبه می کنید؟؟؟
    یعنی تو سرور 2 همه ما یک سال و اندی زمان و وقت و هزینه گذاشتیم که 4 تا عدد به درد نخور به آلبوم افتخاراتمون اضافه بشه؟؟؟
    نــــــــــــــــــــــه، چیزی که تو سرور 2 پیدا کردیم رفاقتا بود
    متاسفم که هنوز بعضی از رفقا هنوز متوجه این موضوع نشدن و هنوز دنبال عدد و رقم هستن
    باشد که رستگار شویم . . .

2. دوست عزیز
    منصور جان
    جناب Man.j عزیز
    من و شما قبلا با هم سر موضوع و اختلافی که بین شما و اکانت shoeib پیش اومده بود با هم صحبت کردیم
    از شما بعید هست که هنوز نتونستید حتی بعد از حذف شعیب با این موضوع کنار بیاید و مدام این موضوع رو تو فروم مطرح می کنید
    شعیب رفیق ما بود و با تماس من هم به این سرور اومده بود
    بحث اکانت شما و اکانت شعیب هم بر سر مشکلی بود که به هر دادگاه عادلی میرفتی، حق رو به شعیب میداد
    ما هم صحبتی که از خونه دوست عزیزمون امید با شما انجام دادیم، همین بود که بی خیال این بحث و کشمکش بشید و به شما گفتیم که شما خیالت راحت و قول شرف میدیم که تهدیدی از جانب شعیب برای شما وجود نداشته باشه
    اینو هم گفتیم که اگر شعیب رو بزنی، قشنگ دقت کن، نگفتیم به خاطر این تهدیداتت، گفتیم که اگر شعیب رو بزنی، ما هم می زنیم
    همین
    وگرنه من با شما نه پدر کشتگی دارم نه خصومتی
    پس بهتره این موضوع هم همین جا تموم بشه

3. دوست عزیزم
    هادی جان
    LEO بزرگوار
    خودت میدونی که واسه چی تو این سرور موندم
    صرفا به خاطر شخص شما و رفاقتمون
    پس یه خواهش کوچیک ازت دارم، یه مقدار از کل کل های بیهوده دست بکش و با دوست و دشمن انقدر تند صحبت نکن
    در جریان همه فشارها و زحمت هات بودم، ولی یه کم نرم تر با همه بچه ها برخورد کن

- شرمنده سر همتون رو درد آوردم
    - دوستان نگران 200 - 55 هم نباشن، به ناتار میزنم، رو هم سایدی هرگز
    - حضور دوست عزیزمون شایان شانگفی رو هم به فال نیک میگیریم و خیر مقدم میگم خدمتشون
    - فعلا موقعیت اکانتمون "تو فکر حذف اکانت . . ." هست، باشد که رستگار شویم

M E H D I
    Sniper

12. تشکر LEO, No Game, shahabr تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود به همـه دوستان

متاسفانه کل پستت ارزش ریپلای کردن نداشت و چیزی جز ادب و شعورت رو نشون ندادی ، کاش فروم قبلی بسته نشده بود پست های هم اتحادیای تری داتیت توی سرور 2راند 3 رو برات میذاشتم . حتی کار به جایی رسید که رفیق فابریکت ( سهند) بهت فحاشی کرد کف فروم.
    والا سهند نمرده زندست هنوز بعضی وقت ها هم سری به این سرور میزنه حتما بهش میگم بیاد جواب این پستت خودش بده

اما رکوردهای من مربوط به همین سرور ایرانه و بازهم اگه فروم قبلی باز بود میتونستی بری عکس و لینک رو ببینی یا از علی رضا اکانت خشایار شاه خودتون در مورد من بپرسی.
    ما که اون موقعشم چیزی ندیدیم

در نهایت سرور 14 رو منظورت همون سروری که کلا 3ماه بازی شد؟؟؟ همه حذف کردن رفتن و شما خوشحال بازی رو ادامه دادی و توی شطرنج 1نفره با خودت ، خودتو بردی؟ من هم یکی مثل بقیه که حذف کردن ، سروری که قرار بود 3ماه بازی شه فقط .....ها بازی میکنن شما هم .... بودی و تا تهش بازی کردی
    والا تا جای که من یادمه شما همون اول سرور 14 که خبری از این حرفها نبود بیرون انداخته شدی

در ضمن یه جا هم دیدم توی پستت گفتی فراخوان دادی واسه بازی ، آخـه .... کی به حرف یه نوب میاد بازی؟؟؟

همون سرور14 یادته؟ یه کلمه تیرداد توی فروم بحثش شد با سعید اسکانیا همه به عشق تیرداد از شمال شرق و جنوب شرق بدون فراخوان جمع شدن توی جنوب شرق، حالا تفاوت خودت رو با یه بازیکن حرفه ای و محبوب متوجه شدی؟
    واما درمورد فرخوان مطمین باش هادی لئو اگه بیشتر از تیرداد محبوب نباشه کمتر نیست

این فرخوان دو فرق بزرگ داشت 1 این سرور ها تازه راه اندازی شده بود و معلوم نبودن کلا در پیکرش کجاست و لی 14 سرور اصلی ایران بود ..

اونجا عقابها انگیزه دادن امدیم ولی اینجا اولش معلوم نبود رقیب کیه و از اونجای که معلوم نبود مولتی هانتر کیه و دوستان والس راهی برای تغلب نداشن ترجیه دادن جلوی تری دات بازی نکنن

این سرور از اولش هم بازیکن قدیمی نداشت توی هیچ سایدی عمو جون باز هم داری شطرنج یه نفره بازی میکنی
    داشت عمو جان اشخاصی مثل سهیل نپی و نیما جی اچ مجید جوکر و غیره که البته با حساب کتاب های که کردن دیدن تاب بازی جلو این تری دات رو ندارن و رفتن

سربلنـد، پیــروز و دنبالـه دار باشیـد
    همچنین

14. پسندیدن shahabr, abolfazl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    سلام سلام سلام
    من اومدم البته کاش نميرفتم که بيام :دي
    بي خيال حاشيه و ديگر چيزاي سرور
    دوستان عزيز ليدر هاي عزيز شمال غرب
    تکليف اينو برامون مشخص کنيد
    ••• ne
    هادي عزيز ميگن شمال شرق آبش با ما تو يه جوب نميره
    بعد راجب توافقاتي که با جنوب شرق بستيد بگيد
    واقعا پلير ها از هيچي خبر ندارن
    منظور از جريانات اينه که
    تا کي تو آتش بس هستيم آخر بازي قراره چي رخ بده
    حتي شنيدم قراره کتيبه در اختياز اون سايد قرار بگيره تا خودشون رو بکشن بالا
    اينا مهم هست نه ؟
    اقا والا بلا ما هیچ متا نپ اتش بسی با ne نداریم خودشون اسمشونو کردن مثل ما دلیل نمیشه که این وسط چیزی باشه

16. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا والا بلا ما هیچ متا نپ اتش بسی با ne نداریم خودشون اسمشونو کردن مثل ما دلیل نمیشه که این وسط چیزی باشه
    از قرار معلوم فکر کنم امير Dom اين برنامه رو راه انداخته و تري دات رو
    پس حله
    چون بيشتر دوستان به خاطر اين تري دات کاريشون نداشتن
    ممنون

18. پسندیدن abolfazl, _Slithereen_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بگو دیگه اقا

صفحه 50 از 139 نخستنخست ... 40484950515260100 ... آخرینآخرین