نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
سرورای نرمال از دات ای ار
باعث لرزش ها میشوید
سلام دوست عزیز
ببخشید که ما خودمون رو نخود هر آشی میکنیم ، البته بیشترش به خاطر اینه که خیلی از عزیزان لاف در آشنایی دراومدن تو اینجا اینجا بحث اعلام آمادگی هستش ، آیا قراره شما و دوستان بیاین یا خیر :دی !؟ چون هر سرور یا اولش اومدن و گفتن نبودیم یا وقت نشد یا فروختن :دی دیگه خیال همه رو هم که راحت کردن گفتن تو اوج میخوان برن :دی اگه اینجا پست میذارین که به منظور اعلام آمادگی هس که بگین شاید ما هم رفتیم هر جا که بیابون تر باشه :دی هستین با تیم فینالتون آیا !؟
اما دلیل اصلی ریپلای کردنم ، من به غیر از دوستام و کسایی که آشنام باهاشون سعی میکنم کسی رو ریپلای نکنم به 2 دلیل
1. دوست ندارم عزیزی رو که نمیشناسم ناراحت کنم ( چون خودم میدونم پستام ناراحت کننده هستش :دی )
2. خیلی از عزیزان گنده های معاصر هستن ، در کل با فرهنگ گنده برداری کاذب مخالف هستیم و دوس نداریم کسی رو گنده کنیم ( کوچیک تک تک عزیزان هستم ، منظورمو میدونین که با چند نفر خاصم عزیزان دلم )

در مورد پستتون هم یک سوال ! همه میدونن که من تو ir تنها سروری که ج.غ بازی کردم همون سرور 10 بود ! ولی تا اونجا که من یادمه ج.غ به خاطر زیاد بودن پلیر اول سرورش همیشه به مشکل میخورد ، تیمایی که با هم مشکل داشتن در نتیجه درگیری داخلی و باقی قضایا ! ولی همون یه سرور که ج.غ بودم ، اندازه تمام سالایی که ترا بازی کردم و شاید حتی بیشتر ، دوست خوب پیدا کردم که به جز عارف و علی خونی ، میتونن تنها کسایی باشن تا حدودی که راضیم کنن بازی کنم !
حالا سوال اینجاس ، چون ما مدرک تحصیلیمون کنکاش و فضولی درباره پارینه شناسی ترا بوده :دی اونجاهایی که شما لرزه بر تن دیگران انداختین رو نام ببرین که ما هم در جریان باشیم یه کم ویبره بریم :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
خداییش سابقه ت دوتا سرور فکر نمیکنم باشه که 2تا ده چیف کرده باشی ازمن:d یه دهکده چیف شد جی وان که بچه همرم نبود اصن گیرم بیگ همرم بود درست؟!!! بیگ همرو بکوبم به ابادی اخرش مثل شما مثلا شق القمر نیست که هست؟؟؟ برو از همون محسن 3ایکس که رفیق گرمابه گلستان شماس امار مارو بگیر _ ناصر زارا و سید(داوود_سجاد) و احسان روکو از تاپ لیدرای خوب و دوستای عزیز ما هستن
معمولا اینجاها بدون شرح میزنم ، ولی واقعا از توهین به شعور مخاطب بدم میاد :دی چیف شد که شد !؟ بیگ همر چیف شده آیا بعد اینگونه پاسخ میدهید :دی !؟ بچه همر که نمیگن ، معمولا میگن توله همر :دی والا این چیزی که ما میبینیم که همه بازی شده مدال ، فک نکنم خیلی خوشحال باشین از این قضایا که میگین :دی چون از طرز بیان هدف واسه منی که در جریان هیچی نیستم هم مشخصه در سروری که واندر 20مین آخر چنج میل شده :دی

پ.ن : خواستیم در جریان باشیم کیا هستن کیا نیستن :دی اوناییم که قرار بوده چندین بار باشن و یهو غیب شدن اگه بیان باید سفته بذارن درنرن وسطش ))

پ.ن : نیستیم آقا نزنین ، نمیایم ، مگر در شرایطی ودر بیابانی که اعلام کردم ))) ( شوخی در کل ، تحقیر نکنین ، کل کل کنین ، نه اینکه بیاین 10سال یه سری آدم رو به خاطر خوب جلوه دادن خودمون خراب کنیم )

با تشکر