نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
درودی دگر باره

یه روز یه سروری بود به نام فینال؛ همه ساید ها با کلی ادعا اومدن توش همه منظم بازی میکردن اما یه سایدی بود که نظمش بیشتر بود همه با هم دوست بودن توش و با برنامه تر رفت جلو لب هر 3تا مرزشو پاک سازی کرد.

اما ساید های دیگه درگیر پیدا کردن لیدر برا خودشون بودن ؛ آخرش دو تا ساید شمالی رفتن هر کدوم یه آدم دست به جیب پیدا کردن ؛ کردنشون لیدر؛ حالا لیدر دار شده بودن

لیدرا باید خودی نشون میدادن اولیشون رفت از جنوب غرب یه دوال پیدا کرد دوالو خرید کتیبه رو برد پیش خودش؛ جنوب غرب از هم پاشید ساید خودشون هم پاشید چون چند تا با معرفت توش بودن و این کارارو دوست نداشتن و عطای بازی رو به لقاش ترجیح دادن.

حالا نوبت اون یکی لیدره بود خودی نشون بده این کارش درست تر بود و به قول خودش سیاست داشت ؛ حق داره سنی ازشون گذشته بود وباتجربه! اومدن سمت جنوب شرق یکی از اعضای لیدری رو ترانسفر کردن شمال غرب؛ سرمست از این پیروزی بودن که دیدی چی کار کردم ! لیدرشون رو اوردم اینور که یهو چند تا از پلیرای خودشون این حرکت رو برنتابیدند و تشت رسوایی از بوم افتاد؛ سریع اومد فروم شروع کرد به تحلیل که آره جنوب شرق اختلاف دارند و یه دل نیستند؛ دید جواب نمیده

اینبار لیدر ترانسفر کرد جنوب غرب تا از اعتماد اونا استفاده کنـه

و باعث تخریب اینوریا بشه؛ اما لیدرشون تجربه نداشت صبر نکرد دو روز از رفتنش به جنوب غرب بگذره بعد نقشه رو عملیاتی کنه بازم تشت رسوایی از بوم افتاد.

اما جنوب شرق هنوز قوی بود؛ (ویرایش توسط ShayaN_ShangFei)

( متن فوق اقتباسی بود از فیلم آژانس شیشه ای :دی)

برام جالبه که تمام خرابکاریهای سرور رو یه نفر میاد توی فروم علنی میکنه ؛ دوست دارم بدونم ایشون وقتی شمال غرب بودن چجوری از این خرابکاری زودتر از همه متوجه شدند؟

سربلند؛پیروز ودنباله دار باشید.

سلام
من تعریف شما رو از خیلی ها شنیدم
و کسی که مولتی بوده و .. اینا نباید بیاد و اینجوری صحبت کنه.
من شخصا میگم تا این لحظه تو تیم لیدری خبری از آقای عطا نبوده و ایشون بیشتر حکم دستای پشت پرده رو داشتن .
شما با این حرفت پلی دادن بازی کنای شمال غرب زیرسوال بردی!!!
اول بازی وسط بازی (موقع کتیبه ها) و الان شمال غرب قوی بود و هست دلیل لیدری مشترک و دو نفره ای که داره انجام میشه!!!
شما هم زود قضاوت نکن و یه نفر و پایه زحمت یه ساید ننویس!!

ممنووووووووون