نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    با سلام
    اینو از مهدی مورچه دارید !! که بنده خدا از ساعت 12 تا 5.30 صبح تو روم تی اس ما بود و داشت سر ما رو گرم میکرد. که یک وقت متوجه اتک نشیم .
    به حر حال تبریک میگم به دوستان NE و مخصوصا مهدی مورچه که خوب سر ما رو گرم کرد) . البته اینم از ارکان دژکوبه و ما باید حواسمونو جمع میکردیم.

باتبریک پیشاپیش عید به تمام رفقای گلم

خادم جنوب شرق
    Ali_KinG_sE
    ما که دلیل اومدنمون مشخصه خداروشکر شاهد از غیر ساید ما یا شما بود.
    از همه مهمتر نیما به من پس جانشینی داد گفت تا اند گیم هم عوض نمیکنم موقع بحث متا شدن که اتک از سپهر و ماهان اومد رو اکانتش گفت بیا ببین دارن پلن مشترک میزنن به نظرت من میام سر رفیق خودم این شکلی حرکت بزنم؟حتی نیومدم تست کنم ببینم پس جانشینی سر جاش هست یا نه خدا کنه باشه که نشون بده اگه اهل این چیزا بودم میرفتم روی اکانت یه حرکت میزدم.ببینید ای پی خوردم به جز اون شبی که گفت بیا نگاه کن .
    یعنی یه حرکت که هیچ نیمچه حرکت کثیف کسی دیده باشه از من اکانت خودمونو 2 دستی میدم بهش.

این نامه یعنی چی شما که میگی اکانت دست مصطفی نیست و اون یکی مصطفی.ای پی هم که نمیگن با کدوم اکانت داره.مگه نمیگه شمارو قبول داره یا یکی از اون 2تا مصطفی هستن خب برید بذارید رو حذف.اما نمیزارید میدونی چرا ؟
    چون دیگه مطمئن شدم یه چیز بلدید اونم بازی کثیفه.
    و اکانت power of mind برای خودتونه.دیگه چرا خودتونو کوچه علی چپ میزنید؟؟؟این نامه که به بچه های ما زده.
    طرف 1 هفته شد رفته رو حذف اما باگ خورده گیر کرده انگار.
    چقدر هم زور زد هرجور شده من نیرو بفرستم از همر اصلی اونجا پارک کنم یا برم غارت کنم که خلاصه یه جوری بپرونه.

(ویرایش توسط MOD UnderTakerl )
    ویرایش توسط The UnderTaker : 03-19-2016 در ساعت 06:42 PM دلیل: افشای نامه های خصوصی ممنوع میباشد

2. تشکر GREEN MAN تشکر نمود
    نپسندیدن benito, fereidoon نپسندید

کلمات کلیدی این موضوع