نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 140

موضوع: اعلام آماده گی برای سرور جدید

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Rose نمایش پست ها
    شرمنده افشین خان دستم اشتباهی خورد رو گزینه ی نپسندیدم
    چه خبره همه دارن میان ان دبلیو؟؟
    فکر کنم سایدای دیگه اول باید بشینن ببینن داخل ان دبلیو چه اتفاقی میوفته کیا میزنن
    کیا میمونن
    نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    والا نمیدونم . من تابع بچه هام . همه گفتن بریم . منم گفتم باشه . حالا بازم باید دید چقدر از این همه پلیر تا کتیبه ها میمونه و چقدر تا واندر
    درود،
    دوستان ما گفتیم با یه تیم میایم، افشین هم جز دف سازامونه
    البته حضورش باعث دلگرمی میشه به اندازه کافی؛

در جواب شما دوست عزیز، هم عرض کنم ما هیچ سایدی درگیری داخلی نداشتیم، اصلا به نام وسابقه بازی ما بر میخوره یه سروری بریم تو سایدش درگیری داخلی داشته باشیم ! افت داره برامون؛
    خدا زبون رو داده تا با حرف زدن بشه حلش کرد؛
    حالا نهایتا دو سه تا پلیر دیگه هم میان، با ما کنار میان، همین مسئله تو L1 هم بود و کاملا دوستانه حل شد؛
    پس خدمت دوستانی که منتظرن بشینن ببینن این سرور شمال غرب چی میشه و کیا میمونن و کیا با هم اختلاف بر میخورن باید عرض کنم؛
    به آرزی دیدن همچین صحنه ای پیر خواهید شد ؛

پ.ن؛ ماشاا... سرور شروع نشده چقدر کل کل هست ، آیا همین دوستان در سرور هم حضور پیدا میکنن یا طبق معمول فقط حرفه تاریخچه بازی که فلان سرور فلان کردیم و بهمان کردیم رو دارن به رخ هم میکشن !؟

پ.ن؛ افشین منتال این سرور نیای با پای پیاده دمپایی ابری و چماق به دست پا میشم میام مشهد حالتو میگیرم کلی پول خودکار دادم مردیکه

ادمین عزیز بیا و یه لطفی کن و بخاطر این همه کلکل و اسطوره بازی ارزش مدال های این سرور هم 2 برابر کن، ناز شصتت ؛ (اینا که نمیان حداقل ما ارزش مدال هاش بهتره ببریم)
    اون یه پک گلد سعید هم بهش بده که روز تولدش سرور قراره استارت بشه، حالا پک 500 تایی هم دادی قبوله
    ویرایش توسط Vikings : 10-06-2016 در ساعت 11:50 PM دلیل: همش تقصیر افشین منتاله XD
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD