نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
در مورد دو نوع دیگشو نمیدونم ولی تو سرورهای بای بای کردن بودیم- که خب حتما دلیلی داشته بای بای کردن

اون قسمتو هنر و تجربشم هندونه زیر بغل ما نذار مانی جان- این درخواست من از شما بود بعد از پست انالیز و تاکتیکتون وگرنه ما هنری نداریم همون بازیمونو میکنیم
یه سروری که دقیقا افشین و میلاد اکانت گول بودند اکانت من اتفاقا تو جنوب غرب بود با خود صادق هم در ارتباط بودم تیمتون بالای 15 تا اکانت تو شمال غرب داشت یه ده زده بودید وسط شمال غرب از 15 خونه ایش اومدن کاتا کنند از مولتی هاتون تو ساید شمال غرب دف ریختید همر افشین نصف شد
واقعا اینا یادت نمیاد؟؟ n1 بود فکر کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط morghe.atash نمایش پست ها
سلام مانی جان ببین دادا کسی با اینکه تیم قوی جلوش باشه نه تنها مشکل نداره که خوشحال هم باید باشه حداقل تیم ما اینطوری هست چون از سرورهایی که مجبور ادم کشاورزی کنه متنفریم و سایدهای قوی باعث حذابیت بازی میشن اما خودت جزو قدیمی ها هستی و اینکه میگی زدن اکانت تو ساید رقیب یه کار عرف و معمولی هست فکر نکنم خودتم زیاد بهش اعتفادی داشته باشی چون فکر نمیکنم بازی تمییزی باشه اینکار ته این بازی اینه یا میبری یا میبازی فکر نمیکنم شما هم با اینهمه سال بازی فقط فکر بردن باشی .به نظر من مهم اینه دوستانی که دارن اینجا پلی میدن شرایطی رو فراهم کنند که از بازی لذت ببریم یه سری تیم قوی تشکیل بدیم حالا بسته به تعداد پلیرهایی که میان ولی یه بازی برابر . برای سرور نرمال اینده بقیه دوستان قدیمی رو هم دعوت کنیم تا ان شالله یه سرور جذابی داشته باشیم از اقا امید هم درخواست دارم بیاید درباره نحوه اجرا مثلا مولتی و برخورد با اون یا گزاشتن vps و...طبق نظرات دوستان نظرسنجی بزارید و این نظرسنجی رو غیر فروم تو سرورها هم نامه بزنید تا برای نرمال به جمع بندی برسید ولی همه باید به این نظرسنجی ها احترام بزاریم . البته به نظر من اینو باید در نظر بگیریم که اینجا دژکوبه نه سایت دات کام و شرایط خودش از جمله تعداد پلیر و... رو داره و لزوما لازم نیست مثل دات کام باشه .
ت ر ا و ین بهانه ایست برای دور هم بودن رفقا و لذت بردن از بازی نه کسب رنک و مدال
حرف من رو بد برداشت کردی اقتضای سرور سه ایکس این بود به دلیل کمبود کتیبه تعداد اعضای بالای تیم مشکل رید مشکل 15 گندمی و ..... تو دو تا ساید شمال شرق و جنوب شرق پخش شیم با شناسنامه تیممون اسم اتحادهامون هم معلومه مشخصه کل سرور میدونند این اتحادی که تو شمال شرق هست و اون اتحادی که تو جنوب شرق هست یک تیم هستند اگر اعضای تیمم زیاد بشن و تشخیص بدم برای چرخش کتیبه و .... دو تا ساید جواب نمیده تو سه تا ساید هم رجیستر میکنم ولی با اسم اتحاد یکسان حالا هنر اون ساید هست هنر بچه های اون ساید هست که سایدشون رو کلین کنند و این به مراتب بهتر از این هست که بیام اکانت بزنم تو یه ساید دیگه اتحاد هم بزنم بگم برای سربلندی ساید جنوب غرب ! عملا برای یک طرف دیگه بازی کنم
ایشالا سرور بعدی نرمال سرور داغی داشته باشید گزارش ها رو هم تو فروم بزارید ما هم لذت ببریم