نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
به به اقا سپهر گرینمن

سپهر جان فکر نکنم با این نحوه ی بازی و . . . به تایم کتیبه ها که حدودا 4 ماه هست برسید یا به دلیل کمبود منابع در 1 ایکس با روش های ریدی که دارید بتونید از 20 کی گرزی بیشتر همر بندازید
دیگه مثل 3 ایکس هم نیست بخوای کپ مولتی بکشید بالا رید بدید و . .

باید واقعا کسی که 1ایکس بازی میکنه پلیر باشه

وگرنه اسپید بالا + 40 50 کی گلدی که شما ها میزنید و 50 تا فیدر میزنید همه منابع رو میریزید تو 1 ده که 1 همرشاخ کشیدن بیرون کاری نداره
منظورم همتون نیست ولی 90 % تون چرا

چون از بچه های 3 ایکس بازتون تو 1 ایکس دیدم که به 1 2 ماه نرسیدن

با سپاس :d

- - - Updated - - -

بحث سگ و گرگ نیست

چون با شیر جدالی نیست

وقتی تو چنل صحبت کردیم بهم pm دادی که یه اک خریدم حالا هم میخوام بفروشمش یا 10 کی گلد یا ب.. یا اگه هم نخواین کتیبه میزنم اکانت هم میفروشم ش غ یا ج غ و عکسای pm های که به بچه های ش غ یا ج غ داده بودی و بحث خرید کتیبه اکانت و . .. بود
یا pm های که دال بر این بود اکانت رو 1 هفته هست از ماهان یا دوست ماهان خریدی که امده بودن توی اس ای خرابکاری همشون با عکس موجود هست

ما هیچ گونه کثیف کاری نکردیم تنها گناهی که پای ما نوشته شده اینه که از کثیف بازی در سایدمون جلوگیری کردیم اون هم بعد از اطمینان کامل از اکانت و نیتی که داشتن

وگرنه رفاقتمون برای من جدا از بازی هست چون ارزش رفاقت بیشتر هست تا یه بازی مجازی

ولی درست نیست زحمت و تایم و پولی که بچه های یه ساید گذاشتن تنها یک نفر بدون در نظر گرفتن هیچی بیاد خراب کنه

- - - Updated - - -

به به سجاد جون

اینجا هست که میگی

همین که بعضیاشون قرار نبود 3x بازی کنن .حالا اومدن زیر پرچم بقیه توی se که شاید یک 1% احتمال بدن بردن و بگن ما هم بودیم ))
حتی شنیدم سوپر پلنرشون اومده دف سازی ))

دوست عزیز حداقل مثل شما ادعا 1 ایکس بازیمون میشه بعد از چند سرور ناکامی در1 ایکس نمیریم 3 ایکس که . . .
همین سوپر پلنر هم که میگی 2 تا سرور 1 ایکس رو با اقتدار زد سایدای دیگه رو هم ترکوند

این یه تیکه رو که میگی

یک 1% احتمال بدن بردن و بگن ما هم بودیم ))

ما مثل شما نیستیم که بیایم 3 ایکس زیر تیمی دیگه بازی کنیم فقط مدال بگیریم

این حرف ها همه صرفا برای بازی هست/ولی بیرون بازی i love u (بریم دوتا )
نوید من که هر سرور 1x هستم.
اگه واسه مدال بود که 2تا 3x حداقل اکانت میساختم برم اتحاد برنده )
سرور زیاد کنارشون بودم که حتی اکانت نساختم
هنوز 1x بازی میکنم و خواهم کرد.

سرور فینال 3x هم خودتون و لیدرتون وعده دادین که با اقتدار میخوان بیاین ))
انشالا بعد خدمت سربازی با تیم کامل 1x میامو بهتون خبر میدم.

سرور d1 هم بودیم و 100 کردیم . یادتون نره اونجا هم بعضیاتون بودن.همون که همیشه تیمش تقدیم میکنه )

بیرون بازی بریم دوتا

رفع اسپم :

loli.jpg

چه تاپ10 خوبی