نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
سلام به دوستان پاک باز.
خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودش، که نماند هیچش الا هوس قمار دیگر
من الآن سوالم از اون ادمینه که شاکی شده بود چرا میگیم سرور فیکه. حاجی الآن فهمیدی چرا میگیم فیکه؟!
از روز اول که بعد از 2 3 سال برگشتم، چون داش پیام یه پست تو فیسبوک گذاشته بود که فلان جا میخوایم بازی کنیم، هرکی پایه هست بسم الله
ما هم با یه کم تاخیر به هر حال اومدیم تا دور همی بخندیم. یادمون هم هست حتی با چک کردن چراغ هم نتونستید بزنید ما رو
زور آخرتون همین بود، لاگین رو اکانت و کثافت کاریای پی در پی که بوی گندش کل سرورا رو برداشته
پیام جان اتفاقا همین بودن کنار شما و دوستانی مثل افشین، نیما، مانی، علی اشرفی، محسن، علیرضا، حسین، و خیلیای دیگه، همون حس و حالی که میخواستم رو بهم داد. هر چند آخرش تلخ شد. خیلی هم تلخ شد. تو دو روز گذشته یه سری اتفاقاتی افتاد که واقعا .... ولی واقعا با هم بودنمون تو این چند ماه عالی بود. خیلی حال کردیم.
پیام، ابهت داشتن و محبوبیت به همر و لینک گذاشتن نیست. به اینه که تا کوچکترین مشکلی پیش اومد برات با نامردی اینا، ببین چه خبر شد تو سرور. ببین چند نفر رفتن رو حذف، فقط چون برای تو مشکل ایجاد کردن. این محبوبیته. این اون چیزیه که میمونه. دژکوب و یه مشت شمشیرزن و کاتا و این چیزا چیه، یه مشت عدد تو یه دنیای مجازیه. مهم این چیزیه که میبینی. اصلا ارزش حرص و ناراحتی نداره. فک کن الآن اینو زده بودی یه واندر 0 کرده بودی. چه تغییری تو زندگیت ایجاد میشد؟ چی گیرت میومد که الآن نداری؟ مگه کم واندر صفر کردی؟
غمت هم نباشه میریم یه سرور که ارزش داره اون جا دور همیم. یه جا که خیالمون از خیلی چیزا راحته.
سخن آخرم با اون کساییه که خودشون میدونن کار اونا بوده. ارزش نداشت، خداییش ارزش نداشت. زشته این کارا، برای برد و باخت. واقعا لذت نداره. صرفا یه جور نباشه که هرجا میریم گند بکشیم به اونجا. چرا ما ایرانیا اینجوریم؟؟؟
در آخر ازتون تشکر میکنم، کلی خندیدیم

خدا یار و نگه دار همگی، به امید دیدار در جایی که ارزش داره

بهشاد جان
داداش گلم

از پست قشنگت ممنون
منم گفتم بر خلاف دیشب امروز خوب بود.
خودت، نیما panzer، علی xyster ، ارمان Life ، افشین eshbil ، احسان cyrous ، علی best roman ، کامیار devil ، پرهام phoenix و چند نفر دیگه لطف خودشون رو شامل حال ما کردن و اس ام اسی یا نامه ای یا تو گارنا یا با تلفن اعلام کردن که حذف میکنن.
واقعا چی از داشتن هم چین دوستانی با ارزش تر؟

ممنون بازم
ارادت
payam phoenix