صفحه 19 از 67 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 670

موضوع: بحث و گفتگوی سرور f3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

sسلام به همه

دوستان ان ای لطفا راجع مسائل داخلی اس ای اظهار نظر نکنین خواهشا و اگه لازم باشه خود لیدرها جواب میدن.دلیلشهم فقط مربوط میشه به منفعت ساید خودمون تا میونه مون با لیدرای اس ای برقرار باشه شاید لازم شد.

با تشکر از همکاری همگی

2. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AraSH_SoLLo نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیز!
    آقا جریان چیه تا اسم ممد میاد همتون میاین اینجا شلوغ کاری؟!
    اون از دکتر حسین که خودش نمیدونه با خودش چند چنده! اینم از این دوستمون که به جای اینکه بگیره بخوابه تا صبح به مدرسش برسه اومده اینجا خودشو قاطی بزرگان می کنه! احسان جان فصل فصل امتحاناته دژکوبو بزار کنار به درسات برس تا در آینده موفق باشی! اینقدر هم خودتو به ممد نچسبون !
    عزیز دل مسائل ساید ما به هیچ وجه به دوستانی نظیر شما مربوط نیست ! ( درسو بچسب که دژکوب چیزی تهش نیست)

فشار به این زیادی!!!!! شب همه به خیر و شادی!!!! ( مخصوصا این دو دوست عزیز )
    پستتو فقط واسه این ریپلای میکنم که گنده شی :
    اون موقع که بچه دبیرستانی بودیم در خیلیا مالیدیم نیاز به توضیح اضافی هم نداره! اونایی که منو میشناسن میدونن shaniz چه بود و چه کرد
    الانم خدارو شکر 2ساله یکی از بهترین دانشگاه های ایران تحت تحصیلیم! درامد شخصیمم اونقدری هست که 4تا امثال شما رو یجا بخرم بفروشم
    این سایدیم که سنگشو به سینه میزنی خشتاشو ما گذاشتیم
    پ.ن1: گلد ارزون با بعضیا چیکارا که نمیکنه
    پ.ن2:مجید بیا این نوچه هارو ملتفت کن
    پ.ن3: سالی که نکوست از بهارش پیداست Sw سرور پیش Se الان
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_sollo نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیز!
    آقا جریان چیه تا اسم ممد میاد همتون میاین اینجا شلوغ کاری؟!
    اون از دکتر حسین که خودش نمیدونه با خودش چند چنده! اینم از این دوستمون که به جای اینکه بگیره بخوابه تا صبح به مدرسش برسه اومده اینجا خودشو قاطی بزرگان می کنه! احسان جان فصل فصل امتحاناته دژکوبو بزار کنار به درسات برس تا در آینده موفق باشی! اینقدر هم خودتو به ممد نچسبون !
    عزیز دل مسائل ساید ما به هیچ وجه به دوستانی نظیر شما مربوط نیست ! ( درسو بچسب که دژکوب چیزی تهش نیست)

فشار به این زیادی!!!!! شب همه به خیر و شادی!!!! ( مخصوصا این دو دوست عزیز )
    من اصلا کاری ندارم به مسئله داخلیه se کاملا به خودشون مربوط

اما فروم یه جای عمومی* هست اگه اینجا چیزی مطرح شد پس هر کسی* از هر سایدی میتونه نظرشو بگه(فقط نظرشو)

اگه خیلی* میخواین مشکلات سایدتون بحث نشه در بارش تو یه مکان عمومی* صحبت نکنید

در مورد فشار هم که گفتین فکر کنم برعکسه

sepehr
    green man
    JUST NE

5. تشکر Shaniz, AraSH_SoLLo, M3nTaL, se7en تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط green man نمایش پست ها
    من اصلا کاری ندارم به مسئله داخلیه se کاملا به خودشون مربوط

اما فروم یه جای عمومی* هست اگه اینجا چیزی مطرح شد پس هر کسی* از هر سایدی میتونه نظرشو بگه(فقط نظرشو)

اگه خیلی* میخواین مشکلات سایدتون بحث نشه در بارش تو یه مکان عمومی* صحبت نکنید

در مورد فشار هم که گفتین فکر کنم برعکسه

sepehr
    green man
    اولآ یسری مسائلی که داخل فروم مطرح میشه مخاطب خاص داره مثل همین موضوع که مخاطب ساید se و ممد اگز هستش و فضولیش به بعضیها نبومده !!! ( منظورم شما نیستی )

دومآ در جواب دوست مثلآ محترممون باید بگم که :
    پستتو رپلای نکردم چون از بس گنده ای اینجا جا نمیشد خخخخخ!!!!
    ولی :
    احسان عزیز تر از جانم!
    اینقدر دم از شانیز نزن! تا اونجا که ما یادمونه شانیز= شاهین! شما کجا بودی الله اعلم!( بزرگترتو بگو بیاد)!
    در مورد دکتر حسینو سابقش هم والا تا اونجا که ما میدونیم حد اقل تاپ لیدر فعلیمون کل سرور های irx حضور داشته اما ایشون راند 7 به جمع دوستان پیوست! سابقشو عشقه!!!!!
    پ.ن: تا پست دادم رفتی عکس عوض کردی شیطون؟:دی! اوکی اوکی شما بچه دبیرستانی نیستین!( اصلا شما استاد دانشگاه خوبه؟ )
    پ.ن2: در مورد حذف دکتر یه نکته بگم!!! ایشون جلوی همه گفتن به علت مشکلات خانوادگی حذف می کنن! فرداییش گفتن به علت اینکه عازم خدمت مقدس سربازی هستن حذف میکنن! پس فرداش یه چیز دیگه گفتن! ما که نفهمیدیم داستان ایشونو!:دی! اما تا اونجایی که ما میدونیم ایشون جلو عالم و آدم گفتن که محمدو قبول دارن و هر حرفی بزنه میگن چشم! حالا بعد 24 ساعت حرفشون عوض میشه! به ما چه؟! ( برید سابقه پزشکیشو در بیارید ببینید چه خبره تو اون مغز )لابد فردا هم میان میگن به خاطر علیرضای زایستر حذف کردن؟! لول!
    جمع کنید این بچه بازیارو! به خدا ما به این پست ها تو روم اس ای میخندیم ! و همین محمد هستش که ازمون خواهش می کنه جواب ندیم اما برای اینکه شماها یکم تفهیم بشید میایم و پست میزاریم!
    ویرایش توسط AraSH_SoLLo : 01-24-2015 در ساعت 12:07 PM

7. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان فروم

به خصوصی جنوب شرقی های عزیز

دوستان بحث نکنید گارنا - وایبر - لاین این همه مسنجر خصوصی میتونید چت کنید نه اینجا !

بگذریم : خبر مهم اینه که جنوب غرب اتحاد تشکیل داده

http://f3.x.dejkoob.ir/allianz.php?aid=43

صلوات بلند ختم کن...........

THE LAST KING

Alone...BuT Alive....

قبرستان پر از جوانانی است که میخواستند در پیری توبه کنند...!

KiNG oF Se TeaM

9. تشکر MorTezA_titanic تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, MorTezA_titanic پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_PoTTeR نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز

من برای اولین بار تو این چند سالی که دژکوب بازی می کنم اومدم توی فروم تا یه مطلبی رو برای دوستان اس ای روشن کنم " بازم تاکید می کنم برای دوستان اس ای "

اول داستان حذف اکانت g.u.!.l.t.y رو می خوام برای همگی شرح بدم . من این اکانت رو حذف کردم چون احساس کردم باید تاوان اشتباهمو یه جوری به اس ای و دوستانم بپردازم . حالا سوال براتون پیش میاد که چه اشتباهی . " اولین اشتباه من این بود که از ممد اگزمن به عنوان پلیر خواستم که بیاد توی اس ای بازی کنه و دومین اشتباه من این بود که داخل رای گیری از کسانی که منو قبول داشتن و می خواستن به من رای بدن خواستم که رای خودشونو به ممد اگزمن که این آقا تاپ لیدر بشه "

اما فردای اون روز نکشید که سر یه داستان کوچیک فهمیدم که متاسفانه این آقا نه شعور لیدری داره و نه شخصیت لیدری .

حالا هم یه صحبتی با 2 دوست و حامی آقا ممد آقایان علی رضا و علیرضا زایتسر که طرفشونو بشناسن . شبی که قرار بود اکانت من حذف بشه پشت تلفن من یه حرفی زدم و ممد آقا در مورد شما دوستان یه مطلبی رو به من گفت که صلاح نمیدونم اینجا مطرح کنم شاید شما دوست نداشته باشین . فقط خواستم طرفتونو بشناسین.

بعدم یه مطلب دیگه می مونه : آقای تاپ لیدر یکم مرد باش و حرفی رو که اون شب پشت تلفن به من زدی و گفتی که به من بی احترامی شده و حذف می کنم رو عمل میکردی. مرد معمولا حرف از دهنش میاد بیرون و پای حرفش میمونه . حالا دیگه نمیدونم این حرف این آقا از کجاش اومده بیرون . خودش روشن می کنه برای دوستان .

حرف آخر اینکه آقا ممد این لباسی که الان شما تنت کردی زیادی بهت گشاده و از ریخت انداختتت . پس بیشتر از این خودتو مضحکه خاص و عام نکن .

پ.ن : اکانت من حذف شده ولی خودم توی سرور حضور دار

حسین ونوم g.u.!.l.t.y -----

سلام حسین جان
    داداش من تو سرور نیستم اما همونطور که خودت میدونی در جریان مسائل بودم و گاهی به خودت هم یه نیمچه کمکی میکردم اما حسین جان این حرکت اصلا شایسته تو نبود. خیلی از دوستان بخاطر تو اومدن و باید بخاطرشون تا آخر میموندی. اون روز درباره توتال لیدری ممد باهات حرف زدم و بهت هم گفتم که جریان چیه انگار خودت توتال هستی. هم ممد و هم خودت دوست من هستید اما حسین جان ممد مطمئن باش آدمی هست که اگر ببینه نمیتونه کمکی به ساید کنه خودش میکشه کنار. ممد یکی از قدیمی های دژکوب هست و هر سایدی که بازی کنه تمام تلاشش رو برای اون ساید میکنه
    حسین جان باید میموندی و با کمک هم ساید رو میکشیدید بالا و حضورت توی ساید میتونست مفید باشه
    به هر جال از نظر من این پستت اشتباه بود داداش نباید مسائل رو اینجا مطرح میکردی بهتر بود مثل همیشه دوستانه حلش میکردی

قصدم دخالت نیست فقط دوستانه دارم حرف میزنم و امیدوارم از این به بعد اول فکر کنید و نزارید مضحکه دست سایدای دیگه بشید

11. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن AXEMAN, Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تفکر و منش حرفه ای

با سلام خدمت تمامی دوستان و ساکنان سرور

واقعا باید بگم با خودم خیلی کلنجار رفتم سر اینکه پست بزارم یا نه ! و اینکه چی باید بگم !!!

واقعا تعجب می کنم، بعضی از دوستان هنوز بعد از سال ها دژکوب بازی کردن و سابقه بازی در سرور های متوالی مهمترین مشکلشون

انتخاب یک نفر به عنوان لیدر منطقه هست ! اصلا باورم نمی شه دوستان قدیمی سر چنین چیز هایی با هم مشکل دارن !

یه سری سوال عمومی از کل بچه های سرور دارم ! از همه بزرگان و قدیمی های دژکوب ! از کسایی که تجربه لیدری توی Irو تجربه بازی توی Irرو دارن !
    1-ایا هر پلیر خوبی دلیل بر این هست که لیدر خوبی هم باشه ؟
    2-ایا هر لیدر خوبی باید یک پلیر خوب هم باشه ؟؟
    3-ایا لیدر بودن یک شخص موجب قدرت پیدا کردن اون شخص تویه بازی می شه؟ یا موجب بیشتر شدن کار ها و وظایفش ؟
    4-در کل کار یک لیدر چیه و در معنا به چه کسی لیدر گفته می شه ؟
    5-و در اخر ایا به نظر شما دوستان، دژکوب یک بازی گروهی نیست ؟ و ایا وظیفه یک پلیر در منطقه کمک کردن به هدف کلی منطقه نیست؟

با احترام به نظر همه دوستان ، می خوام جواب سوال های بالا رو از نظر خودم و به عنوان یکی از پلیر های حاضر در سرور بدم:

چیزی که از یک شخص و یک پلیر ساده یک لیدر موفق می سازه در مرحله اول ایده و برنامه هست ! هر شخصی و با هر سابقه ای می تونه
    تویه این بازی ایده و برنامه جدیدی ﺍﺭﺍﺋﻪ بده که بتونه با اون برنامه یک منطقه رو به خوبی اداره کنه .

اما داشتن برنامه و ایده خوب کافی نیست ! یک لیدر باید اخلاق لیدری ، تفکر لیدری ، منش لیدری و مهمتر از ان سیاست داشته باشه.
    لیدر باید محبوب پلیر های منطقش باشه .

در بالا منظور از لیدر یک شخص نیست ، یعنی می شه با یک کادر لیدری و تقصیم وظایف از داشته ها و امکانات منطقه به خوبی استفاده کرد. منظور از لیدر ، کل کادر لیدری یک منطقه هست.
    برای جواب دادن به سوال 2 می خوام یه مثال فوتبالی بزنم ، مسی و رونالدو از بهترین های حال حاضر فوتبال دنیا هستن هر سال یکی از این دو بازیکن برنده توپ طلا می شه ! ایا هر کدوم از این بازیکن ها به تنهایی یک تیم هستن ؟ ایا بهترین بازیکن دنیا نیاز به یک مربی خوب نداره ؟؟ ایا بهترین بازیکن دنیا تنهایی تویه زمین فوتبال می تونه نتیجه بگیره ؟

فکر می کنم دوستان باید به این نتیجه برسن که دژکوب یک بازیه گروهیه و با احترام متقابل و در نظر گرفتن شرایط در هر سرور خیلی راحت می تونن تقصیم وظایف کنن و با برنامه ای که کادر لیدری منطقه می ده جلو برن ، دوستان باید اینو در نظر داشته باشن شاید همیشه همه تصمیمات باب میلشون نباشه اما یک پلیر حرفه ای با تفکر حرفه ای تنها کاری که باید بکنه احترام به نظرات جمع و کمک کردن به حدف اصلی که اون موفقیت منطقه هست .

حرفه ای بودن به داشتن اکانت خوب نیست ، حرفه ای بودن به داشتن تروپ خوب نیست ، حرفه ای بودن به مدال های داخل پروفایل نیست ، به نظر من پلیر حرفه ای کسیه که همیشه دل سوز منطقشه و هیچوقت کوچکترین کاری نمی کنه که باعث بشه منطقش دوچار مشکل بشه. شاید خنده دار باشه اما از نظر من حرفه ای ترین پلیر های دژکوب همون دسته پلیر دف ساز هستن که بدون هیچ چشم داشتی کل سرور با همون مقدار تایم کمی که داشتن برای منطقشون بازی کردن و دف ساختن ! بعضیا همین کارو هم نمی تونن بکنن!

بعضی از دوستان با ادبیاتی تویه فروم صحبت کردن که واقعا برای من عجیبه ، قبول مسئولیت برای من همیشه تویه دنیای دژکوب سختترین کار بوده ، اینکه اینده و نتیجه بازی اکانت های یک منطقه و در کل اینده و نتیجه بازی دوستات به شکلی بستگی به نظرات و تصمیماتت داشته باشه سختترین کاره ، چون به نظرم باید اینو همیشه در نظر داشته باشی که اگر لیدر بودی باید جوابگو هم باشی .

فکر نمی کنم لیدر بودن به کسی قدرت یا امکانات بده ، پس اینکه بعضی از دوستان سر اینکه کی لیدر باشه دعوا می کنن باید بدونن دارن سر این دعوا می کنن که کی باید وظایفو قبول کنه ، کی باید مسئولیت قبول کنه ، کی باید بیشترین بی خوابی رو تحمل کنه ، کی باید بیشترین هزینه رو چه از نظر مالی و تایمی و فکری تحمل کنه . به نظرم این چیزا اونقدر هم برای همه جذاب نباشه ، اگه واقعا این مشکلات و صحبت ها سر این چیزا هست باید بگم خدا قوت !!!

نکته : شبی که جلسه برای انتخاب یک تاپ لیدر برا منطقه توی روم گارنا برگزار شد من 5 دقیقه بعد از جلسه رسیدم و وقتی نتیجه رو از هانی عزیز پرسیدم ایشون گفتن محمد به عنوان تاپ لیدر انتخاب شده ، به ایشون در جواب گفتم این بهترین خبری بود که می تونستید
    به من بدید . از نظر من تفاوت نمی کنه کی لیدر ساید می شه ، مهمترین چیز برای من این هست که اون شخص دل سوز باشه ، تایم داشته باشه و جمیع دوستان قبولش داشته باشن و بتونه برنامه های منطقه رو پیگیری کنه . و به نظرم محمد اگه خودش واقعا بخواد می تونه از تجربیاتی که از سرور های پیش داشته این کارو به خوبی انجام بده . در این راه هر کاری از دستم بر بیاد ، و هر کمکی بتونم به ایشون و منطقم بکنم خوش حال می شم.

بنده 7 راند اسپید ایرانو بازی کردم ، چندتا سرور نورمال هم بودم و تو همه این سرور ها جنوب شرق بازی کردم ، چندتا سرور هم به لطفو انتخاب دوستان افتخار اینو داشتم تویه کادر لیدری جنوب شرق باشم . اما هر سروری که بازی کردم دیدم به اون سرور متفاوت بوده و خاطرات تلخو شیرین سرور قبلو کنار گذاشتم و با شرایط جدید سرور کار خودمو شروع کردم . هیچوقت هم فکر نکردم جنوب شرق مال بابام بوده ،
    فکر می کنم اگر بچه های جنوب شرق این سرور یکم با دید مثبت به همه چیز نگاه کنن و خواسته همشون موفقیت جنوب شرق باشه همه چیز حل خواهد شد. باید از پتانسیل به وجود اومده استفاده کرد، وجود پلیر های با تجربه و تیم های خوبی که تویه جنوب شرق هستن نوید اینو می ده که با کنترل و برنامه ریزی ، هماهنگی بشه منطقه خوبی شکل داد .

به عنوان یک پلیر در جنوب شرق ، به عنوان یک دوست ، به عنوان یک کوچیکتر از همه بزرگواران و هم منطقه ای های عزیز خواهشمندم
    دیگه در مورد اتفاقات داخلی منطقه که هیچ ربطی به فروم نداره داخل فروم پست نزارن. هنوز هم منطقه بزرگتر هایی داره ، هر حرفی یا نظری دارید خواهش می کنم تویه روم گارنای منطقه صحبت کنید در موردش نه فروم .

پ ن : احسان شانیز عزیز : نگرانیتو به عنوان یه جنوب شرقی درک می کنم ، اما بت قول می دم جنوب شرق همیشه جنوب شرقه :d
    پ ن : یک مرد جنگی برابره با یه لشکر سیاهی : برداشت ازاد )
    پ ن : کسی دف ساز نمی خواد ؟ شنیدم چند نفر جدیدا زدن تو کار دف سازی به صورت ازاد LOL

یا حق
    ویرایش توسط JusT FoR Se : 01-25-2015 در ساعت 11:16 AM دلیل: دوست داشتم !!!
    SE FOR EVER

TEN is immortal

Return to Home

Majid WALKERS

13. تشکر AXEMAN, Shaniz, Alone تشکر نمود
    پسندیدن AXEMAN, Shaniz, Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط just for se نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان و ساکنان سرور

واقعا باید بگم با خودم خیلی کلنجار رفتم سر اینکه پست بزارم یا نه ! و اینکه چی باید بگم !!!

واقعا تعجب می کنم، بعضی از دوستان هنوز بعد از سال ها دژکوب بازی کردن و سابقه بازی در سرور های متوالی مهمترین مشکلشون

انتخاب یک نفر به عنوان لیدر منطقه هست ! اصلا باورم نمی شه دوستان قدیمی سر چنین چیز هایی با هم مشکل دارن !

یه سری سوال عمومی از کل بچه های سرور دارم ! از همه بزرگان و قدیمی های دژکوب ! از کسایی که تجربه لیدری توی irو تجربه بازی توی irرو دارن !
    1-ایا هر پلیر خوبی دلیل بر این هست که لیدر خوبی هم باشه ؟
    2-ایا هر لیدر خوبی باید یک پلیر خوب هم باشه ؟؟
    3-ایا لیدر بودن یک شخص موجب قدرت پیدا کردن اون شخص تویه بازی می شه؟ یا موجب بیشتر شدن کار ها و وظایفش ؟
    4-در کل کار یک لیدر چیه و در معنا به چه کسی لیدر گفته می شه ؟
    5-و در اخر ایا به نظر شما دوستان، دژکوب یک بازی گروهی نیست ؟ و ایا وظیفه یک پلیر در منطقه کمک کردن به حدف کلی منطقه نیست؟

با احترام به نظر همه دوستان ، می خوام جواب سوال های بالا رو از نظر خودم و به عنوان یکی از پلیر های حاضر در سرور بدم:

چیزی که از یک شخص و یک پلیر ساده یک لیدر موفق می سازه در مرحله اول ایده و برنامه هست ! هر شخصی و با هر سابقه ای می تونه
    تویه این بازی ایده و برنامه جدیدی ﺍﺭﺍﺋﻪ بده که بتونه با اون برنامه یک منطقه رو به خوبی اداره کنه .

اما داشتن برنامه و ایده خوب کافی نیست ! یک لیدر باید اخلاق لیدری ، تفکر لیدری ، منش لیدری و مهمتر از ان سیاست داشته باشه.
    لیدر باید محبوب پلیر های منطقش باشه .

در بالا منظور از لیدر یک شخص نیست ، یعنی می شه با یک کادر لیدری و تقصیم وظایف از داشته ها و امکانات منطقه به خوبی استفاده کرد. منظور از لیدر ، کل کادر لیدری یک منطقه هست.
    برای جواب دادن به سوال 2 می خوام یه مثال فوتبالی بزنم ، مسی و رونالدو از بهترین های حال حاضر فوتبال دنیا هستن هر سال یکی از این دو بازیکن برنده توپ طلا می شه ! ایا هر کدوم از این بازیکن ها به تنهایی یک تیم هستن ؟ ایا بهترین بازیکن دنیا نیاز به یک مربی خوب نداره ؟؟ ایا بهترین بازیکن دنیا تنهایی تویه زمین فوتبال می تونه نتیجه بگیره ؟

فکر می کنم دوستان باید به این نتیجه برسن که دژکوب یک بازیه گروهیه و با احترام متقابل و در نظر گرفتن شرایط در هر سرور خیلی راحت می تونن تقصیم وظایف کنن و با برنامه ای که کادر لیدری منطقه می ده جلو برن ، دوستان باید اینو در نظر داشته باشن شاید همیشه همه تصمیمات باب میلشون نباشه اما یک پلیر حرفه ای با تفکر حرفه ای تنها کاری که باید بکنه احترام به نظرات جمع و کمک کردن به حدف اصلی که اون موفقیت منطقه هست .

حرفه ای بودن به داشتن اکانت خوب نیست ، حرفه ای بودن به داشتن تروپ خوب نیست ، حرفه ای بودن به مدال های داخل پروفایل نیست ، به نظر من پلیر حرفه ای کسیه که همیشه دل سوز منطقشه و هیچوقت کوچکترین کاری نمی کنه که باعث بشه منطقش دوچار مشکل بشه. شاید خنده دار باشه اما از نظر من حرفه ای ترین پلیر های دژکوب همون دسته پلیر دف ساز هستن که بدون هیچ چشم داشتی کل سرور با همون مقدار تایم کمی که داشتن برای منطقشون بازی کردن و دف ساختن ! بعضیا همین کارو هم نمی تونن بکنن!

بعضی از دوستان با ادبیاتی تویه فروم صحبت کردن که واقعا برای من عجیبه ، قبول مسئولیت برای من همیشه تویه دنیای دژکوب سختترین کار بوده ، اینکه اینده و نتیجه بازی اکانت های یک منطقه و در کل اینده و نتیجه بازی دوستات به شکلی بستگی به نظرات و تصمیماتت داشته باشه سختترین کاره ، چون به نظرم باید اینو همیشه در نظر داشته باشی که اگر لیدر بودی باید جوابگو هم باشی .

فکر نمی کنم لیدر بودن به کسی قدرت یا امکانات بده ، پس اینکه بعضی از دوستان سر اینکه کی لیدر باشه دعوا می کنن باید بدونن دارن سر این دعوا می کنن که کی باید وظایفو قبول کنه ، کی باید مسئولیت قبول کنه ، کی باید بیشترین بی خوابی رو تحمل کنه ، کی باید بیشترین هزینه رو چه از نظر مالی و تایمی و فکری تحمل کنه . به نظرم این چیزا اونقدر هم برای همه جذاب نباشه ، اگه واقعا این مشکلات و صحبت ها سر این چیزا هست باید بگم خدا قوت !!!

نکته : شبی که جلسه برای انتخاب یک تاپ لیدر برا منطقه توی روم گارنا برگزار شد من 5 دقیقه بعد از جلسه رسیدم و وقتی نتیجه رو از هانی عزیز پرسیدم ایشون گفتن محمد به عنوان تاپ لیدر انتخاب شده ، به ایشون در جواب گفتم این بهترین خبری بود که می تونستید
    به من بدید . از نظر من تفاوت نمی کنه کی لیدر ساید می شه ، مهمترین چیز برای من این هست که اون شخص دل سوز باشه ، تایم داشته باشه و جمیع دوستان قبولش داشته باشن و بتونه برنامه های منطقه رو پیگیری کنه . و به نظرم محمد اگه خودش واقعا بخواد می تونه از تجربیاتی که از سرور های پیش داشته این کارو به خوبی انجام بده . در این راه هر کاری از دستم بر بیاد ، و هر کمکی بتونم به ایشون و منطقم بکنم خوش حال می شم.

بنده 7 راند اسپید ایرانو بازی کردم ، چندتا سرور نورمال هم بودم و تو همه این سرور ها جنوب شرق بازی کردم ، چندتا سرور هم به لطفو انتخاب دوستان افتخار اینو داشتم تویه کادر لیدری جنوب شرق باشم . اما هر سروری که بازی کردم دیدم به اون سرور متفاوت بوده و خاطرات تلخو شیرین سرور قبلو کنار گذاشتم و با شرایط جدید سرور کار خودمو شروع کردم . هیچوقت هم فکر نکردم جنوب شرق مال بابام بوده ،
    فکر می کنم اگر بچه های جنوب شرق این سرور یکم با دید مثبت به همه چیز نگاه کنن و خواسته همشون موفقیت جنوب شرق باشه همه چیز حل خواهد شد. باید از پتانسیل به وجود اومده استفاده کرد، وجود پلیر های با تجربه و تیم های خوبی که تویه جنوب شرق هستن نوید اینو می ده که با کنترل و برنامه ریزی ، هماهنگی بشه منطقه خوبی شکل داد .

به عنوان یک پلیر در جنوب شرق ، به عنوان یک دوست ، به عنوان یک کوچیکتر از همه بزرگواران و هم منطقه ای های عزیز خواهشمندم
    دیگه در مورد اتفاقات داخلی منطقه که هیچ ربطی به فروم نداره داخل فروم پست نزارن. هنوز هم منطقه بزرگتر هایی داره ، هر حرفی یا نظری دارید خواهش می کنم تویه روم گارنای منطقه صحبت کنید در موردش نه فروم .

پ ن : احسان شانیز عزیز : نگرانیتو به عنوان یه جنوب شرقی درک می کنم ، اما بت قول می دم جنوب شرق همیشه جنوب شرقه :d
    پ ن : یک مرد جنگی برابره با یه لشکر سیاهی : برداشت ازاد )
    پ ن : کسی دف ساز نمی خواد ؟ شنیدم چند نفر جدیدا زدن تو کار دف سازی به صورت ازاد lol

یا حق
    ایشالله که اینطوری باشه رقابتمون در کنار رفاقت خوب و سالم باشه
    بقیه حرفارم که خودت همشو زدی و نمیشه بهت ایراد گرفت :d
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

15. تشکر JusT FoR Se تشکر نمود
    پسندیدن JusT FoR Se پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و صبح بخیر
    یه چیز دیدم تو دارالفنون اکانت Mental که بیا و ببین )
    علیرضا ایران بیا جوابگو باش )
    11111.jpg
    دقت کنید داره شمشیر زن تحقیق میکنه ))
    ادمین جون ما پاکش نکن یه خورده بخندیم
    به امید روزی که اکانت Mental شوالیه گول وشوالیه توتن و شوالیه سزار بسازه و شمشیر زن رومن و گول و تبری هم بکشه و سوپر همر بسازه ))
    از علیرضا هیچی بعید نیست !
    پ.ن : نیرو بعد تحقیق توی سرباز خونه نیومد و فقط منابع به فنا رفته !

فدا مدا
    ویرایش توسط M3nTaL : 01-25-2015 در ساعت 10:54 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    با سلام و صبح بخیر
    یه چیز دیدم تو دارالفنون اکانت Mental که بیا و ببین )
    علیرضا ایران بیا جوابگو باش )
    11111.jpg
    دقت کنید داره شمشیر زن تحقیق میکنه ))
    ادمین جون ما پاکش نکن یه خورده بخندیم
    به امید روزی که اکانت Mental شوالیه گول وشوالیه توتن و شوالیه سزار بسازه و شمشیر زن رومن و گول و تبری هم بکشه و سوپر همر بسازه ))
    از علیرضا هیچی بعید نیست !
    پ.ن : نیرو بعد تحقیق توی سرباز خونه نیومد و فقط منابع به فنا رفته !

فدا مدا
    افشین دیدی دارم چی میکنم رعد تحقیق کردم با کاهن سواره ولی نیمد
    خیلی نامردن
    هرچی تحقیق میکنم بم نمیدنش
    ایشالا به زودی همر شوالیه گول هم میدم بیرون )))))

18. تشکر M3nTaL, Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, cyrous, Shaniz, MaHaN SaMuRaI پسندید
صفحه 19 از 67 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع