نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها

به به لیدر جنوب عرب لیدر جنوب غرب خخخخخ
چه عجب دست از لایک کردن برداشتی و پست گذاشتی ! از همر تبریت چ خبر ؟ چرا هر موقع اسکات میزنم تو دهت نیست ولی نترس آمارشو دارم
شنیدم به ممدرضا پیام دادی اگر راز منحصر رو بهم بدی من و دوستام نامه میدیم "اسمشو نبر" تو رو از بن در بیاره، بعد اومدی راز رو بردی جیم شدی ؛
میخای با همون اک بیام راز رو ازت بگیرم ؟ 110ک دف روش ریختی بهت این اعتماد به نفس رو داره میده ؟

خوشم میاد از الان بهانه هاتون رو دارین که اگر فردا باختین بگین بچه های ما فروخته بودن باختیم! ولی یه چیزو بدون هیچ کس بهانه ها یادش نمیمونه همه برنده که ناتار ها باشن یادشون میمونه خخخخخخ

مثل اینکه یکی از دوستان از رو واندر اتحادتون با سطح 86 رد شده !! نه چی دارم میگم مگه میشه !ولی انگار شده ! از رو واندر سطح 86 رد شده ! اینقدر هم اعتماد به نفس داشته دو هدفه یکی واندر یکی انبار بزرگ زده ! یعنی اینقدر مطمئن بود رد میشه!

سوپر همر سایدتون میره 600ک دف واندر ما رو میزنه و دیوار... بعد یه همر از ساید ما که نصف اون سوپر همر شما باشه میره واندر رد میکنه :|

Italiano vs Chavez lol terkid.jpg

موفق باشید .... نه در بازی بلکه در زندگی!

پ.ن؛ حاج سعید با ما قهری ولی میدونی دوست دارم مشتی :d
پ.ن؛ از اتاق فرمان اشاره میکنن گندم همر از غارت حلال بوده نه از پوش و ... واسه همین نیرو ها با غیرت جنگیدن و رد کردن!
پ.ن؛ مقدار همرهاتون به مقدار غارتتون نمیخوره ! ، پوش نکنیم خوب نیست
سلام همگی
یکم خوشحالیتو کنترل کن داداش انگار خیلی خوشحالی!!!
ماهم میدونیم از همرای ما خبر داری اگه خبر نداشتی عجیب بود ماشالا داری تو خرید و فروش هم به اسطوره ها تبدیل میشی اگه بابت خریدات خوشحالی که همون خوشحال بمون بالاخره برات عادیه ماشالا توجیهاتتم با وی پی ان خی لی با حاله!!
اگه برا رد شدن از دف هم خوشحالی خوشحال باش اینا طوری نیست
اما سر اون واندر لول 27 که امیدواری همه واندرا بخورن و اون همون 27 بمونه خوشحال نباش
اگه میخوای بزنی بسم الله اینقد رجز قبل از دیوار شدن نخون
ماهم اگه خرید و فروش میکردیم اوضامون الان این نبود که بیایم کل کل تو فروم خوشبختانه همه میدونن چیکاره ای و چیکارا میکنی دیگه کثیف بازی کردنتونو به رخ بقیه نکش زشته
بشین با این همه جنگ اموزی که خریدین همر بکش و بزن ببینم چه میکنی فقط بعدش نگو این هنر ما بود بگو هنر پولا و خرید اکانت و کتیبه ها بود
وی پی ان هم یادت نره

پ ن : خوبه این اخر سالی کارای خودمونو سبک سنگین کنیم ببینیم چیکاره بودیم تو این سالی که داره میگذره