نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی به گرمی این خراب شده ای که امروز توش بودم ، لامصب پختم از گرما

اولا که کلا درگیرم خیلی رو اکانتا نمیام ، ایشالا کتیبه ها بیاد بیشتر باشم

دوما از متا تا به اینجا چه استفاده ای شده بیشتر شبیهنپ هس ولی بالاخره وقتی یکی یه مسئولیتی تو ساید داره ، باید سیاستش هم داشته باشه ، یکی مثه مسعود رو من این سرور شناختم ، ولی کی مثه صادق که دوستم هست رو سال های گذشته :دی بچه های خوبیم بودن میشد با ج.غ متا بست به شرط این که یهو نیاد 2 خونه ای دهی که زدم حالا زد :دی خب منم این طوری کردم دیگه ، اصن دوس داشتم توازن سرور رو خراب کنم ، اصن عمدا بهم زدم سرور خراب شه ، اصن مریضم ))) متا محکم هس نیازی هم به تقویتش نیس ، قرار باشه بهم بخوره همینجا میگم ، مطمئنا همون طوری که متا بستم و دوستیم با بقیه بهم نخورد ، متا هم بهم بزنم باز دوستیم با مسعود بهم نمیخوره ، یه حرف جالب شنیدم ، قراره ش.ش دیوار کنم بعد با یه ساید دیگه 100 کنم :دی !؟ عالم و آدم میدونن هیچ وقت نتونستم سرور رو با یه متا تموم کنم =))) حالا اینجا 4تا رفییق جدید باحال گیر اوردیم ، هی تعویض متا کنم :دی !؟ نکنین زشته :دی قشنگ هم معلومه کی این حرفا رو زده ، دیگه ضایع س خدایی این کارا ، ir هم تو ساید من جواب نمیداد عزیزم ، دیگه اینجا که حجمش کمتره :دی

یه سوال جالب واسم پیش اومده ، حالا قبول ، شما نگفتی هیرو بفرستن ، اصن باشه :دی ، اصن هر چی شما میگین درسته منم نمیفهمم ، الان دوستان جنوب شرقیمون خودشون دفاع نمیتونن کنن از چیف شدنشون که بچه های ج.غ دفاع میکنن !؟ 2تا کپ پریده ، یه ده چیف شده ، 60 70 % دف ج.ش از بین رفته ، بعد اومدی میگی 20کی تبر پریده با 7 8 کی شمشیر زن !؟ کلا 15 کی شمشیر بوده ، اگه واسه زدن نبوده واسه چی بوده پس ایشالا که من اشتباه فهمیده باشم ، ولیryan هم که به زودی رو میشه چجور شده که دف شده حالا به هر حال ، یکی دیگه دف میکنه یکی دیگه ذوق میکنه ، اون یکی چیف میکنه من باید بیام دفاع کنم بچسبین به ساید خودتون بابا ، آقای سجاد خان حالا فهمیدی چرا سرور 10 متا نمیکردم چون توازن بهم میخورد ، اینجا هم با هر ساید دیگه ای متا میکردم همین داستان بود ، هر 3تا ساید هم آمادگی متا داشتن ، متا شرق به غرب توازن نداش ، ضربدری هم که نداش ، شمال جنوب هم که میگین نداره ، خب بگو همه جمع شیم ش.غ رو بزنیم دیگه هر 3تا ساید هم گفتن متا میخوان ، حالا هرکی نگفته بیاد اینجا جیغ و داد کنه تا مدارک رو کنم

مطلب آخر قبل از پینوشت ها :دی

خوب حال کنین ، 10 روز اخر بازیه =)) بزنین یا بزنم حذفا دیگه شروع میشه ، این هفته آخریم عشق کنین ، یکی هم که یهو زد در و دیوار پوش )) هفته شروع نشده 5 میل رید زد ، خدا قوت پهلوان ))

پ.ن 1 : خزانه 20 ها رو تصمیم گرفتم نزنم ، خبر رسید کلا یه ساید حریف 4تا و دیگری 3 تا خزانه 20 دارد =)))

پ.ن 2 : اتفاقا منم همر زیاد دارم اگه نیس لینک کتیبه رو بدین لا اقل خالی کنم ، رو زمین نمونه یهو یه غریبه بیاد آبروریزی شه )))

پ.ن 3 : با تشکر از پلن های خوشگل NE ، بله مگه شک داشتین فیدر خالی زدین ، طرف نفر اول رید سایدشون بوده ، بعد نه همر داشته نه کراپ ، بازی با اعداد بوده تو تاپ 10 )))

پ.ن اصلی : دوستان عزیزم ، لطفا دوستی هاتون رو فدای یه سرور نکنین ، همون طور که تو سرور دیگه من و سجاد و عارف و علی ستاره ها تو یه سایدیم ، لزومی هم نداره سر این سرور رفاقت ها بهم بخوره

تبصره پیرامون پ.ن اصلی : سجاد جان فضای فروم رو تره باری نکن ، من نمیدونم چرا یه سری حرف ها زده میشه بعدم که زه میشه توسط عزیزان پاک نمیشه ، تیر بعدی که سمت یه نفر از بچه های سایدم پرتاب بشه ، با توپ پر این بار شلیک میکنم ، نه همر خوب هم میدونین که خیلی با اعصاب نیستم

پ.ن مدیریتی : لطفا پستای فوتبالی پاک شود بالخصوص این عزیزان لنگ پوشمون که بعد 10 سال باز یه بردی داشتن ریختن تو خیابونا =))) نوش جونتون حق و نا حق برد رو کاری ندارم ولی خوب پیشرفت کرد تیمتون یهو ، ایشالا اگه خدا بخواد سال دیگه باز میرین آسیا ، فقط خدا کنه به الغرافه نخورین )
    پست های فوتبالی پاسخ داده نمیشود =)))

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 04-20-2016 در ساعت 03:02 AM دلیل: الووووووووووووووووووو

2. تشکر .SpaRtaN., All Stars, Mr.majid, AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., All Stars, Mr.majid پسندید
    نپسندیدن AmiR SalaR نپسندید