نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 122

موضوع: Z1

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و دشمنان
    نظر دوستان رو به تاپ رید توی ۲ روز گذشته جلب میکنم. فکر کنم ۵ شنبه شب تاپ ریست میشه اگر اشتباه نکنم
    Screenshot 2023-12-09 at 12-51-52 Z1.png
    با توجه به اینکه سرور نرمال هستش و محدودیت رید داریم و البته توی ناتار و آبادی هم دست برده شده و درست منابع نمیدن
    دوستان چطوری این حجم از منابع رو رید میرن .
    تعداد پلیر ها هم که زیاد نیست که بخوایم بگیم پلیر دارن میزنن !
    مولتی بازی قشنگ مشخصه . اما اینطور که مشخصه همچنان سیاست امید در قبال مولتی بازی تغییری نکرده و ترجیه میده پلیر کمتر اما پر خرج تری داشته باشه
    سوال من بیشتر از دوستان مولتی باز هستش که این بازی الان چه لذتی واستون داره . بیشتر از ۱۰ ساله که مولتی رید میرید . همر ملیونی میکشید و مدال ها رو با هم تقسیم میکنین . خوب بعدش چی ؟
    مثلا به نوه هاتون میخوایید مدال ها رو نشون بدید که ان ملیون مدال رنگارنگ توی یه سرور فیک دارید ؟
    آقای مولتی هانتر میفرمایند که برخورد با مولتی بازی به صورت خودکار هستش . خوب برادر من همین ۱۰ تای تاپ رید رو به صورت شخصی بررسی کن کجا رو دارن رید میرن که توی نرمال همچین ریدی دارن .
    هر کپ در بهترین حالت ۳۵ کی منابع میده در ساعت . میشه روزی حدود ۸۵۰ کی منابع . چند تا کپ باس بزنی که بیشتر از ۲۳ میل توی کمتر از ۴۸ ساعت غارت کنی ؟!؟!
    درک این مورد واقعا سخت هستش ؟
    من که میزارم روی حذف . اما دوستان این سبک بازی واقعا لذتی نداره

موفق باشید و پر از مولتی

- - - Updated - - -

جواب مولتی هانتر دوست داشتنی عزیز

اسم مولتی بازی رو عوض کردن به غارت توافقی !
    در انتها هم استقبال کردن از اینکه گذاشتیم روی حذف و آرزوی موفقیت ....
    ۱۰ تا پلیر با ۵۰۰ تا اکانت رو بیشتر دوست دارن تا ۵۰۰ تا پلیر واقعی رو .
    سلام افشین تو هنوز دنبال پاک کردن بازی هستی ؟ نمیشه عزیز مولتی بازی بوده هست و خواهد بود روز به روز داره پیشرفته تر هم میشه و چیزی جلوشو نمیگیره بجز بررسی دستی که اونجوری که کل سرور باید بن شن شاید کلا 50 تا اکانت بمونه. به هرحال هیچکسی موافق این سبک از بازی نیس مخالف هم نیستن فقط قبلا یکم حیا داشتن مولتی بازیو حاشا میکردن الان افتخار میکنن :دی خلاصه که به نظر من بهتره بیخیال این داستان بشیم و بذاریم با سبک خودش امید مبارزه کنه با مولتی بازی =)) همین که بات اکانت اپ نکنه من راضیم ینی طرف 100 تا مولتی میزنه گلد و وقتشو میذاره اما بات گلد و وقتم حروم نمیکنه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سلام انتقادات شما وارده اما راه حلی نیست بیشتر مشکل ما با بات ها هست که متاسفانه توازن بازی رو بهم میزنند. برای مقابله با بات ها داریم روی سیستم جدیدی کار میکنیم که به یاری خدا در آینده شاهد اثر کمتر آنها در بازی باشیم.
    اما هرچقدر مقابله با بات ها رو بیشتر کنیم کاربران عادی بیشتر به خاطر سیستم تشخیص بات ممکنه آزرده خاطر بشن. و ازین بابت عذرخواهیم.
    واقعا این آنتی بات تو مخی شده ما 3 4 نفر رو یه اکانتیم هرکی یه کلیک میکنه یه انتی باتم برا همه میاد اینو باید یه فکری براش بکنید :دی
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

2. تشکر M3nTaL, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    سلام افشین تو هنوز دنبال پاک کردن بازی هستی ؟ نمیشه عزیز مولتی بازی بوده هست و خواهد بود روز به روز داره پیشرفته تر هم میشه و چیزی جلوشو نمیگیره بجز بررسی دستی که اونجوری که کل سرور باید بن شن شاید کلا 50 تا اکانت بمونه. به هرحال هیچکسی موافق این سبک از بازی نیس مخالف هم نیستن فقط قبلا یکم حیا داشتن مولتی بازیو حاشا میکردن الان افتخار میکنن :دی خلاصه که به نظر من بهتره بیخیال این داستان بشیم و بذاریم با سبک خودش امید مبارزه کنه با مولتی بازی =)) همین که بات اکانت اپ نکنه من راضیم ینی طرف 100 تا مولتی میزنه گلد و وقتشو میذاره اما بات گلد و وقتم حروم نمیکنه.

- - - Updated - - -

واقعا این آنتی بات تو مخی شده ما 3 4 نفر رو یه اکانتیم هرکی یه کلیک میکنه یه انتی باتم برا همه میاد اینو باید یه فکری براش بکنید :دی
    سلام عزیزم
    آقا قدیما هم مولتی بازی بود . اما افتخار نداشت . درد اینه که الان جزو افتخاراته . همین روزاس که از امید بخوان که مدال واسه مولتی باز برتر هم بزاره تا اینا بزنن تو پروفایلشون )
    آقای مدیر چند مورد دیگه هم گزارش میکنم و میرم
    • - مسیر تجاری رو هر یک ساعت گذاشتم . ۲ تا رو توی نیم ساعت زد . یکی رو ۲ ساعت بعد زد و کلا اون هر یه ساعت یه بار رو در نظر نگرفت
    • - مسیر رو گذاشتیم به عنوان مثال از هر منبع ۱۳۰۰ که میشه ۴ تا تاجر . ولی منابع کم بود و ۳۰۰تا از هرچی بردن که در مجموع باید یک تاجر بره اما در کمال تعجب بازم ۴ تا با هم رفتن . مثل اینکه تنهایی حال نمیده بهشون
    • - آمار نیرو ها قفل کرده از دیروزه . زیاد و کم نمیشه
    • - توی حراجی گیر میده که کد رو بزن .اما کدی نمیاری که بزنیم . اصلا جایی نداره که بزنیم .

پ ن : جون هرکی دوست دارین اون حراجی رو درست کنین . بشه یه جا بیشترین رقمی که میخوایم بخریم رو پیشنهاد بدیم بره پی کارش . با یه من ریش و پشم نشینیم ۲ کی ۲ کی چکش بزنیم

- - - Updated - - -

راستی یه پیشنهاد واسه آنتی باتتون
    سبک لاگینتون رو عوض کنین به یکی از این روش های جدیدتر .
    بعدش هم وقتی یکی آنتی بات رو اشتباه حل کرد لاگ اوتش کنین نه اینکه یه تصویر دیگه بدید .
    اکانتی که زیاد اشتباه حل آنتی بات داره به احتمال خیلی بالا هم بات هستش و میتونین بن - پانیش یا ... براش در نظر بگیرید
    ویرایش توسط M3nTaL : 12-12-2023 در ساعت 01:08 PM دلیل: غلط املایی محاسباتی و چیزای دیگه

4. تشکر WondeR, Omid تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود به تمام عزیزان
    افشین جان اینکه فکر میکنید مولتی کشیدن راحته نه اینجورام نیست .
    شمام میتونی با هر خط گوشی خونه و فامیل بگی یدونه اکانت بسازن
    شما فکر نکن کسی که داره غارت میزنه این ۱ ماهو گرفته خوابیده اکانتش به اذن پروردگار رفته تو تاپ
    عزیزم اگه اکانتی برای کمک به هم سایدی داده شده برا غارت با بات آپ نشده پشتش یه ادم نشسته که گندم یک رو انداخته ۲ ۲ رو انداخته ۳
    هزینش اصلا مهم نیست ولی وقتشو گذاشته که هیچ جوره نمیشه ارزششو گفت.
    حالا اینکه طرف داره از اکانت هم سایدی کمک میگیره چیزیه که برا همه یکسانه.شمام میتونی از این قابلیت استفاده کنی.
    ولی صرفا در بحث بات و این موضوعات هم عقیده هستم باهاتون امیدوارم سخت پیگیری شه .

دیگه اگه مشکلیم هست تو سرور شما که نزدیک آقا امام رضایی و دستتون زودتر به ضریح میرسه یه دعا کن زودتر حل شه
    ن تنها مشکلات این بازی بلکه مشکلات خارج از این بازی
    موفق باشی افشین جان

6. تشکر M3nTaL, WondeR, Assasin, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD OF TERA نمایش پست ها
    درود به تمام عزیزان
    افشین جان اینکه فکر میکنید مولتی کشیدن راحته نه اینجورام نیست .
    شمام میتونی با هر خط گوشی خونه و فامیل بگی یدونه اکانت بسازن
    شما فکر نکن کسی که داره غارت میزنه این ۱ ماهو گرفته خوابیده اکانتش به اذن پروردگار رفته تو تاپ
    عزیزم اگه اکانتی برای کمک به هم سایدی داده شده برا غارت با بات آپ نشده پشتش یه ادم نشسته که گندم یک رو انداخته ۲ ۲ رو انداخته ۳
    هزینش اصلا مهم نیست ولی وقتشو گذاشته که هیچ جوره نمیشه ارزششو گفت.
    حالا اینکه طرف داره از اکانت هم سایدی کمک میگیره چیزیه که برا همه یکسانه.شمام میتونی از این قابلیت استفاده کنی.
    ولی صرفا در بحث بات و این موضوعات هم عقیده هستم باهاتون امیدوارم سخت پیگیری شه .

دیگه اگه مشکلیم هست تو سرور شما که نزدیک آقا امام رضایی و دستتون زودتر به ضریح میرسه یه دعا کن زودتر حل شه
    ن تنها مشکلات این بازی بلکه مشکلات خارج از این بازی
    موفق باشی افشین جان
    نه اتفاقا اصلا مولتی کشی آسون نیست عزیزم
    مولتی بازی نکردم اما همین تک اکانت هم سخته کشیدن بالاش چه برسه به مولتی . اما اینکه یه تیم بیاد با مولتی سوپر همر بکشه اولا لذت بازی رو از بین میبرن و دوما ظلمه در حق پلیر هایی مثل من که نه تیمی باهام اومده و نه مولتی دارم )
    فقط صرفا دارم مشکلات رو اعلام میکنم . انشاالله که همش برطرف بشه
    اگر امام رضا مشکلات رو حل میکرد که تا الان مشکلات خودم رو حل کرده بود داداش

8. تشکر GOD OF TERA, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه عزیزم
    شما میگی یه تیم بیاد مولتی بکشه جمله ی درستی نیست.
    بقیه سایدا دارن از دید شما پاک بازی میکنن؟
    خود ساید ne حدود ۸۰۰ تا اتحاد داره
    حدود ۱۱۹ تا اکانت تا الان فقط از ne بن شده از اون ۱۲۰ تا
    شما مینی مپ رو باز کن ساید ne از اونطرف چسبیده به sw
    پس شاید شما نداری ولی بچه هاتون ۱۰ برابرشو دارن .
    گرچه خودم تو تاپ نیستم ولی هر کسی تو تاپه نوش جونش چون زحمتشو کشیده
    وگرنه ای کاش هیچ سایدی اینجور نبود
    و مثه قبل هر کسی ۱ اکانت داشت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD OF TERA نمایش پست ها
    نه عزیزم
    شما میگی یه تیم بیاد مولتی بکشه جمله ی درستی نیست.
    بقیه سایدا دارن از دید شما پاک بازی میکنن؟
    خود ساید ne حدود ۸۰۰ تا اتحاد داره
    حدود ۱۱۹ تا اکانت تا الان فقط از ne بن شده از اون ۱۲۰ تا
    شما مینی مپ رو باز کن ساید ne از اونطرف چسبیده به sw
    پس شاید شما نداری ولی بچه هاتون ۱۰ برابرشو دارن .
    گرچه خودم تو تاپ نیستم ولی هر کسی تو تاپه نوش جونش چون زحمتشو کشیده
    وگرنه ای کاش هیچ سایدی اینجور نبود
    و مثه قبل هر کسی ۱ اکانت داشت
    من حتی نمیدونم دوستان تاپ تن رید کدوم ساید هستن
    اصلا نیگاه نکردم . حرفی که میزنم شامل همه پلیر ها هستش نه فقط یه ساید
    حرف بدی هم نمیزنم . میگم قوانین ورژن اصلی رو پیاده سازی کنن
    چطوریه که ما اونجا بدون مولتی میتونیم بازی کنیم . اینجا نمیتونیم و سخته ؟