جرا بكم بكم رَآه انداختي ، بكو عزيز ،بكو ببينم جيا ميخاي بكي ،حرف كه زياده به قول خودت ، اين قضيه نامردي هم هي خودتو نزن به اون رَآه ،هم من ميدونم هم خودت ،حالا يادت رفته ،راجب همين اك يؤ و سعيد و صحبت هايي كه شد ، از ديد من نامرديه آدم حرفي به دروغ بزنه و عكسشو انجام بده ،جون رفيق بوديم ، قريبه بودي نامه نميدارن ،راجب اين موضوع هفته ها بحث شود و ،،،،، الان يادت اومده جواب بدي ؟ ول كن عارف بيخيال تو رأست ميكي حق با تو ،من اشتباه ميكنم ،همه حرفام هم اشتباس ، حوصله داريا ،تا اينجاي سرور همه آشنا شدن با هم ،همه عقل دارن ميتونن تشخيص بدن كي خوبه كي بده ، ديكه دستت با زدن نداره ،الان هم تومار ننويس براي جواب دادن به من ،مشكل شخصي شده بيا به خودم بزنك ببينم جي ميكي ،امر مشكل جيز ديكس همينجا با سند توضيح بده ، من ديكه حرفي ندارم ،اين سرور هر كار كنيم ديكه نميشه جمش كرد ،حرمتا شكسته شده ،هر حرفي راجب هر موضوع زده شه يا به من يا به تو و ارش يا به مسعود خطم ميشه و كل كل و كدورت ، بس من ديكه جواب شمارو نميدم ،شما هم همينطور ، اكر راجب من ميخاين جيزي بكين با مدرك بكين ،من إنكار نميكنم ،منم جيزي بكم با مدركه ، بس نياز به توضيح دادن و جواب دادن نيست ،