نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

Hybrid View

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bra نمایش پست ها
    اقای امید یکی از دوستان ناتار چیف کرده بعد از سه روز پیام داده ده منو از لیستت در بیار سه روز بوده که ناتار از لیست خارج نشده اتو ماتیک در صورتی که طبق روال دژکوب باید خارح میشده من تو نامه اول به مولتی هانتر گفتم پاسخگو باش چرا این مشکل پیش اومده بعد اون همه لاست که خوردم و جواب سر بالای مولتی هانتر معلومه که عصبانی میشم. مشکل از من که نبوده 1_ ایراد فنی باعث این اتفاق شده و 2_ مولتی هانتر جواب غلط داده یعنی دو تا ایراد از طرف شما بوده و یه ایراد از طرف من که تحمل نکردم فحش دادم الان هم اکانت یه سه درصد یه پنج درصد یه ده درصد یه بیست درصد پانیش خورده
    خودت بیا حلش کن
    مولتی هانتر سعه صدر به خرج داده که اکانتتون با این همه توهینی که انجام دادید مسدود نشده

در ضمن مولتی هانتر جواب سر بالا یا توهین امیزی هم ارسال نکرده

عرض کردم جایی قول داده نشده که لیستتون رو با خیال راحت ران کنید. شما کافیه تو همون لحظه که داریم فارمیاب سرچ میکنید یه اکانت بیاد چیف کنه یه دهکده ناتارو دیگه اون دهکده حذف نمیشه از لیست شما و این اصلا نقص فنی نیست.
    از طرف دیگه مولتی هانتر درست گفته این وظیفه شماست که لیستتون رو قبل ارسال بررسی کنید.
    شما عصبانی شدید و فحاشی کردید. هیچ راهی برای جبران وجود نداره.

2. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید جان
    اگر یک ناتار چیف بشه مستقیم از توی فارم لیست میپره بیرون
    اکر یک ده ناتار کانا بشه 0 بشه و جاش دهکده بخوره این امر حادث نمیشه یعنی اون ده نمیافته بیرون از فارم لبست
    تو دات کامش هم همین طوره

قصور از رید زننده ها بوده
    البته پلیر اکانت میتونسته نامه بده که نداده متاسفانه

4. تشکر Omid, lucifer, WondeR تشکر نمود