نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها
    اقا رضا من حافظه خوبی دارم یکم بر میگردم عقبتر
    اولین شورایی که تشکیل شد من و پرهام و مبین بودیم و حتی با اصرار هم نخواستین بیایین توی شورا

بخاطر روابط عمومی خوب من تصمیم بچه ها این شد کارای دیپلماتیک رو من انجام بدم و پرهام و مبین گفتن هر چی تو تصمیم بگیری اینارو گفتم که بدونید وقتی شورا انتخاب میشه و تصمیمی میگیره بقیه باید تابع نظر شورا باشند
    همون موقع جنوب شرق جنگ داخلی داشت و شمال شرق ساید ضعیف بازی بود و منم با صادق یه دوستی از قبل داشتم واسه همین با وجود اینکه به من گفته بودن شما اختیار کامل دارین باز هم با 2 نفر دیگه شورا مشورت کردم و با جنوب غرب متا بستم که در اخر به متا خیانت کردن {حالا شما بودی با کجا متا میبستی؟؟ شما که همین الان میگی اس ای کثیفه و از سرور قبل باهاشون مشکل داری ان ای هم که به حساب نمیومد. ممنون میشم جواب من رو بدید چون من با هرجا متا بستم به نظر شما اشتباه بوده تصمیمم !! با مولتی هانتر متا میبستم خوب بود؟؟؟:دی}

شما که میگی من سیاست ندارم به این فکر کردی که چرا بعد به هم خوردن متا با اس دبلیو ساید ما هیچ اسیبی ندید؟؟ مگه خود شما نمیخواستی بهد به هم خوردن متا با جنوب غرب بجنگی؟ یادت رفته من نذاشتم گفتم فعلا زمان خوبی نیست ضرر میکنیم اگه با شما بود که الان ان دبلیو تیکه پاره شده بود
    حالا من چیکار کردم؟ نذاشتم با جنوب غرب درگیر بشید از این طرف هم با اس ای نپ بستم که تنها جبهه ای که باهاش باید میجنگیدیم ان ای بود که منم واسه اینکه بقیه تارگت نشن تنهایی خودم رو تارگت کردم و هر شب و هر روز داشتم میزدمشون . کلی کتیبه ازشون زدیم و فقط سود بردیم از جنگ با ان ای

بعد رفتن پرهام و مبین از سرور که دلایلش مشخصه واسه همه خود من اسم شما رو گذاشتم توی شورا حتی گفتی من حوصله لیدری ندارم که من گفتم تو کاریت نباشه فقط اسمت باشه در کنار من که همه بدونن با هم هستیم

سرور طولانی شده بود همه خسته شده بودیم که از اس ای پیشنهاد متا اومد که بازی رو زودتر تموم کنیم و واسه اینکه مخالفت خودمون رو با بازی کثیف {منظورم هک کردن اکانت های اس ای} جنوب غرب نشون بدیم واندر هر جا 100 شد یه اتحاد مشترک تشکیل بدیم متشکل از اعضای nw و se که من وارد مذاکره شدم . راند اول بود و واندر جنوب غرب پیشتاز از من رمر خواستن که من گفتم من این راند نمیتونم همر و رمر بدم واسه زدن واندر جنوب غرب ولی راند بعدی قول میدم که رمر میدم واسه زدن واندر جنوب غرب ولی این راند همر جنگی میدم که بریم از جنوب غرب همر 0 کنیم
    بعد جلسه زنگ زدم بهت اقا رضا گفتم قضیه اینه اینجوری شد که به من گفتی هر جور صلاح میدونی حتی خوشت اومده بود از حرکتم (البته نا گفته نمونه قبل توافق یه جلسه هم داشتیم که به نتیجه نرسیدیم و اونم شما در جریانش بودین که چون من بازم تلفنی بهتون گفته بودم}

حالا این تصمیمات من چطور شد لطمه به انسجام ساید زده میشه توضیح بدین؟؟؟

اگر مخالف تصمیمات من بودین چرا طول این چند هفته ای که در کنار اس ای مشغول زدن جنوب غرب بودیم چیزی نگفتین اصلا چرا همون روز اول نگفتین؟؟؟

چرا مخالفتتون بعد از اینگه دعوای بین nobody و بچه های جنوب شرق داخل فروم سر مسائل شخصی و سرور های گذشتشون اوج گرفت شروع شد؟ ایا باید باور کنم که صحبت های محسن روی شما تاثیر نداشته؟؟؟

و یه مساله دیگه: همه شاهد بودین که جنوب غرب برد رو به ما تبریک گفت 48 ساعت مونده به 100 شدن واندر چه روی اکانت بلوبوی چه داخل فروم. چرا به یکباره 17 ساعت مونده واندر ما رو زدن؟؟هیچ به این فکر کردین که جنوب غرب وقتی دید میتونه از امثال nobody و شما همر بگیره واسه زدن اس ای به این فکر کرد که بازی هنوز تموم نشده و احتمال برد دارند واسه همین تصمیمشون عوض شد و واندر ما رو زدن در حال که چندتا همری که داشتن رو میخواستن بزنند روی ناتار و اس ای
    به این موضوع فکر کردین که تاثیر اکانت nobody بعد تئافقات پنهانیشون با جنوب غرب چقدر تاثیر داشته روی عوض شدن تصمیمشون؟؟

و در مورد اینکه گفتین اکانت نوبادی رفتن واسه 0 کردن اکانت alireza_amiri تا من 0 نشم:: اول اینکه من اینسرت کرده بودم 0 نمیشدم ثانیا میشه بگین کی تصمیم گرفت علیرضا امیری رو قبل رسیدن 0 کنه؟؟؟دادش من کل پلن 0 کردن alireza_amiri رو خود من ریختم خود من بودم که کل اتکاش رو لانچ کردم که صفرش کنم اقا محسن تنها کاری که کردن این بود که زمانی که من اتک لانچ میکردم لطف کردن دهکده عوض نکردن که اتکا لانچ بشه!! حتی اگر همر هم نمیدادن بهم بازم میتونستم با پایین اوردن میدون تمرین خود بلوبوی 20 موج رو بزنم {جوری میگی نوبادی نذاشت 0 بشی انگار ما یه کار خطایی کردیم که اینا جور مارو کشیدن :دی همون علیرضا امیری اگر 0 نمیشد فردا روی خود نوبادی لانچ میشد پس الکی منت نذارین سر من چون کل ان ای رو با پلنایی که من ریختم نابود کردیم کل نان کپ هاشون رو من بودم که 0 کردم نه شما غیر از 3تا همری که darkoob دیوار کرد روی کدومتون اتک ریل اومد؟؟}

من نیازی ندارم خودم رو به شماها ثابت کنم چون عملکرد اکانت بلوبوی چه در این سرور چه در سال های قبل مشخصه

با تشکر
    امیررضا بلوبوی
    مستر ادعا واقعا گندشو در اوردی از بحث مسال مربوط به ساید عمومی کردی.اره من مثل تو ضعیف زن نیستم.باش شما لانچر من دف ساز
    وقتی زنگ زدی گفتی لانچ کن خندم گرفت بهت که حتی پیچوندم گفتم نت ندارم.چون ضعیف زدن هنر نیست.
    پست قبل من میخوندی خیلی خوب بود واسه تو وقتی سایدی تصمیم میگیره همه توش نقش دارن فقط خودتونبین.
    .حرف زدی از دهنت در اومد گفتی حذف میکنم توایی رو حرف خودت پایبند نبودی چه انتظاری داری باور کنیم با کسایی که حرف زدی رو حرف خودشون وایسن اون از اقای ص.ص اینم از دوستای جدیدت که میخوان کل دف سرور کلین کنن.بعدش چه انتظاری داری طرف همر داره چرا نزنه؟؟؟
    درست اونا گفتن ما نمیزنیم به این دلیل که از اس ای نیارید تو اتحاد تو به رضا نگفتی بهشونچیزی نگو بزار فکر کنن نمیاریم 10 مین که مونده 100 بشه میارمشون.کثیف بازی یعنی این حاضر بودی خودتو جلو اس ای خراب نکنی اما رضا جلو من محمد خراب بشه.
    داداش من عرضه ندازی ضعیف زدن هنر نیست.انداختن یه کتیبه رو ده لب مرزت زدن اکانتهاییکه میدونی پلیر ندارن هنر نیست. غارت کردن مولتی اکانت هنر
    نیست.این یه بازی گروهیه اقای با سابقه.اما خیلی جدی و شخصی گرفتیش
    اگه میبینی ج.غ الان با ماست یه سری پیشنهاداتی داد که عملیشم هم کرد.و جدا از اون این چند روزه خودشونو خوب نشون دادن جلو ما محتاط کارانه عمل نکردن
    رو بازی کردن
    اینم جلو همه میگم چون من مثل تو نیستم قرار بود دیشب اکانت شیر مازندران به دلیل اینکه میدونم با جنوب غرب اگه متا شدیم ممکنه دردسر ساز بشه خواستم شخصا لانچکنم گفتن امیر نمیزاره گفتم به احترام امیر کاری نکنید تا اومدم پروفایلتو خوندم برادر من کسی قدرتشو واسه خودی نشون نمیده البته هم دف سازاتو میدونم کیان هم میدونم چی داری چی نداری پس منو نترسون رو حساب احترام کاری نمیکنم این داداشمون هم که سرور اولشه چیزی بلد نیست زیر پرچم بودن هم تو این سرور یاد بگیره.اما اگه حتی فیکی از خودت یا اکانت شیرمازندران رو بچه ها (شمال غرب)بیاد فقط فیکا تمام اعتبار و دوستیمون بد شکر اب میشه.بعدش ببین من چیکار میکنم.اکانتی نیست تو 3ساید روتون نزنم کاری میکنم واسه جفتتون خاطره بشه این سرور این تهدید بود
    یبار دیگه درشت و خوانا مینویسم
    فقط از اکانت بلوبوی و شیر مازندران فیک ببینم رو یکی از بچهای شمال غرب پاپ جفتتون زیر 500تا میکنم

2. تشکر dejkoob.ir, Prestige تشکر نمود
    پسندیدن dejkoob.ir, Prestige پسندید
    نپسندیدن BlackSword, lucifer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    مستر ادعا واقعا گندشو در اوردی از بحث مسال مربوط به ساید عمومی کردی.اره من مثل تو ضعیف زن نیستم.باش شما لانچر من دف ساز
    وقتی زنگ زدی گفتی لانچ کن خندم گرفت بهت که حتی پیچوندم گفتم نت ندارم.چون ضعیف زدن هنر نیست.
    پست قبل من میخوندی خیلی خوب بود واسه تو وقتی سایدی تصمیم میگیره همه توش نقش دارن فقط خودتونبین.
    .حرف زدی از دهنت در اومد گفتی حذف میکنم توایی رو حرف خودت پایبند نبودی چه انتظاری داری باور کنیم با کسایی که حرف زدی رو حرف خودشون وایسن اون از اقای ص.ص اینم از دوستای جدیدت که میخوان کل دف سرور کلین کنن.بعدش چه انتظاری داری طرف همر داره چرا نزنه؟؟؟
    درست اونا گفتن ما نمیزنیم به این دلیل که از اس ای نیارید تو اتحاد تو به رضا نگفتی بهشونچیزی نگو بزار فکر کنن نمیاریم 10 مین که مونده 100 بشه میارمشون.کثیف بازی یعنی این حاضر بودی خودتو جلو اس ای خراب نکنی اما رضا جلو من محمد خراب بشه.
    داداش من عرضه ندازی ضعیف زدن هنر نیست.انداختن یه کتیبه رو ده لب مرزت زدن اکانتهاییکه میدونی پلیر ندارن هنر نیست. غارت کردن مولتی اکانت هنر
    نیست.این یه بازی گروهیه اقای با سابقه.اما خیلی جدی و شخصی گرفتیش
    اگه میبینی ج.غ الان با ماست یه سری پیشنهاداتی داد که عملیشم هم کرد.و جدا از اون این چند روزه خودشونو خوب نشون دادن جلو ما محتاط کارانه عمل نکردن
    رو بازی کردن
    اینم جلو همه میگم چون من مثل تو نیستم قرار بود دیشب اکانت شیر مازندران به دلیل اینکه میدونم با جنوب غرب اگه متا شدیم ممکنه دردسر ساز بشه خواستم شخصا لانچکنم گفتن امیر نمیزاره گفتم به احترام امیر کاری نکنید تا اومدم پروفایلتو خوندم برادر من کسی قدرتشو واسه خودی نشون نمیده البته هم دف سازاتو میدونم کیان هم میدونم چی داری چی نداری پس منو نترسون رو حساب احترام کاری نمیکنم این داداشمون هم که سرور اولشه چیزی بلد نیست زیر پرچم بودن هم تو این سرور یاد بگیره.اما اگه حتی فیکی از خودت یا اکانت شیرمازندران رو بچه ها (شمال غرب)بیاد فقط فیکا تمام اعتبار و دوستیمون بد شکر اب میشه.بعدش ببین من چیکار میکنم.اکانتی نیست تو 3ساید روتون نزنم کاری میکنم واسه جفتتون خاطره بشه این سرور این تهدید بود
    یبار دیگه درشت و خوانا مینویسم
    فقط از اکانت بلوبوی و شیر مازندران فیک ببینم رو یکی از بچهای شمال غرب پاپ جفتتون زیر 500تا میکنم
    اینکه ما لانچریم شما دفساز به خودت مربوطه من که چیزی نگفتم تویی که همه جا داری جار میزنی من نذاشتم همر بلوبوی 0 بشه خواستم همه بدونن که اون جور که شما میگید هم نیست { فرافکنی نکن که منم نیام جوابت رو بدم . مرد باش حقیقت رو بگو}

یه بار گفتم بازم میگم تصمیم گیرنده ساید من بودم چون لیدر ساید بوذم چون من بودم که ساید رو جمع کردم من بودم که همه کارای اتحاد رو میکردم همین مولتی هایی که میگی غارت کردم رو شما بیشتر از من زدید نکنه میخوای بگی اون اون همرایی که ساختی رو خودت با جنگ اموز شارژ کردی؟؟ غارت خودت حتی کفاف دفاعی که واسه جنگ اموز میریختیم رو هم نمیداد . غیر از اکانت masoud و kuroush هر کس توی شمال غرب جنگ اموز گرفته من منابش رو دادم
    ادم باید خیلی نمک نشناس باشه که بیاد اینجوری مولتی بازی مارو مسخره کنه {جدای از این مسائل من هر دفاع ساز و مولتی داشتم پلیر داشته همشونم خودتون میشناسید: میلاد علی مصطفی ماهان . همشونم معروفن ادم نا اشنا نیستن که نشناسید}

اکانت رو حذف نکردم چون شما فقط داخل شمال غرب بازی نمیکنی همین الان نامه شمال غربی ها رو ارشیو کردم که دوست ندارند از سرور برم و خیلیاشون گفتن اگر حذف کنم اونا هم حذف میکنن . از طرفی هم من شمال غرب رو دست شمایی که توهین به دوست دخترت رو در تصمیمات لیدری تاثیر میدی نمیدم که فردا جنوب غرب رو برنده بازی کنید

در مورد شایان هم ایشون از دوستان بنده هستن و مهمتر از همه عضو شمال غرب هستن و از اول سرور هیچ حرکتی به ضرر ما انجام ندادن که هیچ به نفع ما هم بازی کردند . اگر اون پروفایل رو نوشتم علتش این بود که محمد تهدید کرد اکانت شایان رو میزنیم . شما تا قدری مریض گونه فکر میکنید که حتی تصور این رو دارین که اکانت شیر مازندران میخواد شمال غرب رو بزنه :دی
    محسن اول سابقه خودت رو نگاه کن بعدش سابقه من رو ببین من یعنی امیررضا بلوبوی کسی هستم که توی حتی یه سرور کم بیارم؟؟؟ ما که تصمیم نداشتیم شمارو بزنیم اما تو که میخواستی بزنی چرا نزدی؟؟ نکنه از من میترسی؟؟؟:دی
    همین سرور قبل شنیدم داشتی ... مالی میکردی که نزننت؟؟ (نوید رو صدا کنید بیاد توضیحات بده:دی)
    همین tc2 هم داشتن میزدنت من بودم که واسطه شدم نزننت حالا اومدی با خط درشت من رو تهدید میکنی؟؟؟
    اینارو گفتم که قابلیت های من رو به یاد بیاری بعدش تهدید کنی

ضمنا همون شمال غربی که ادعا میکنی با جنوب غرب متا بسته زیاد بهش امیدوار نباش چون کسانی هستن که به تو همر نمیدن اما به من میدن :دی

امیررضا بلوبوی