نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: در خواست ارسال حملات به صورت خودکار

Hybrid View

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    برداشتنش که درست نیست کلا!!!!! اگه انتی بات را هم بردارن میشه کلا رید خودکارو برداشت ولی اگه انتی بات هست نمیشه برداشتش!!! حداقل سنتی بتونیم رید بدیم

من کلا نظرم به همونه که اول گفتم و همه پلیرام موافقشیم!!!! رید خوکارو درست کن امید جان مخصوصا واسه یک ایکس نمیشه یه سیستمو 11 ماه روشن گذاشت
    سلام آقا مهدی

به نظرم روی کیفیت بازی تاثیر میذاره این همه تغییر و فاصله گرفتن از استاندارد های تراوی ن...

رید خودکار اضافه شده به سرور چون پلیر زیاد نیست واسه غارت و ...... . یعنی دلیلی داشته که اضافه شده. یک دلیل دیگشم این بوده خیلیا از بات مخصوص استفاده میکردن برای غارت و برای همه یکسان نبود شرایط سرور ،

اینکه این غارت رو با سیستم بذاریم یا گوشی یا وی پی اس ، هر کدوم هزینه هایی داره ، و خود آدم میتونه انتخاب کنه ، به نظر من وی پی اس با آی پی داخلی خیلی بصرفه تر باشه

به نظر من اگه این اتفاق صورت بگیره که غارت همه اتوماتیک گذاشته شه تعداد بازیکن های هجومی خیلی زیاد میشه و خیلی از دفساز ها میزنن تو کار همر ساختن ! و از کیفیت بازی کاسته میشه. حالا جدا از اون خیلی درگیری های دیگه ام به وجود میاد سر اینکه چه تایمی رفرش میشه لیستا ، لیست کم و زیاد بشه سریع مولتی هانتر رو مقصر میدونن ، اگه فارم لیست پاکسازی نشه سریع میندازن تقصر مولتی هانتر و کلی مسئله دیگه .....

سر همین واحه گرفتن و دف ریختن بدترین درگیری ها صورت میگیره

اگه این اتفاق بیفته و اعلام کنن هر 2 ساعت لیستا رفرش میشه ، خود من سر 2 ساعت و یک دقیقه واحه میگیرم ساید حریف دف میریزم تا یک ساعت و 58دقیقه بعدش!!!!

خیلی داستان میشه سر این قضیه و تهش همه یگلایه ها به سمت مدیریت میره که اصلا اشتباه کردین این سیستم رو راه انداختید

2. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام آقا مهدی

به نظرم روی کیفیت بازی تاثیر میذاره این همه تغییر و فاصله گرفتن از استاندارد های تراوی ن...

رید خودکار اضافه شده به سرور چون پلیر زیاد نیست واسه غارت و ...... . یعنی دلیلی داشته که اضافه شده. یک دلیل دیگشم این بوده خیلیا از بات مخصوص استفاده میکردن برای غارت و برای همه یکسان نبود شرایط سرور ،

اینکه این غارت رو با سیستم بذاریم یا گوشی یا وی پی اس ، هر کدوم هزینه هایی داره ، و خود آدم میتونه انتخاب کنه ، به نظر من وی پی اس با آی پی داخلی خیلی بصرفه تر باشه

به نظر من اگه این اتفاق صورت بگیره که غارت همه اتوماتیک گذاشته شه تعداد بازیکن های هجومی خیلی زیاد میشه و خیلی از دفساز ها میزنن تو کار همر ساختن ! و از کیفیت بازی کاسته میشه. حالا جدا از اون خیلی درگیری های دیگه ام به وجود میاد سر اینکه چه تایمی رفرش میشه لیستا ، لیست کم و زیاد بشه سریع مولتی هانتر رو مقصر میدونن ، اگه فارم لیست پاکسازی نشه سریع میندازن تقصر مولتی هانتر و کلی مسئله دیگه .....

سر همین واحه گرفتن و دف ریختن بدترین درگیری ها صورت میگیره

اگه این اتفاق بیفته و اعلام کنن هر 2 ساعت لیستا رفرش میشه ، خود من سر 2 ساعت و یک دقیقه واحه میگیرم ساید حریف دف میریزم تا یک ساعت و 58دقیقه بعدش!!!!

خیلی داستان میشه سر این قضیه و تهش همه یگلایه ها به سمت مدیریت میره که اصلا اشتباه کردین این سیستم رو راه انداختید
    اون قسمتی که میگید همه میرن سمت دفسازی رو که اصلا درست نیس سرور 3دسته پلیر داره یا اولای دژکوب بازی کردنشونه که نمیدونن دف چیه همر چیه هرچی بخوان میکشن یا پلیر تکین که اونا هم نمیشینن دف بکشن معمولا یه همر میکشن یه کرمی میریزن و میرن یا بقیه تیمن که با لیدر هماهنگ میشن دف بکشن یا همر اینکه سر غارت خودکار همه هجومی میشن اشتباهه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    ایده ای که واسه حل این مشکل به ذهنم میرسه اینه که این قابلیت فقط واسه اکانت هایی که در تاپ 10 مهاجمین هستند فعال بشه. یعنی همین که از تاپ 10 مهاجمین خارج شدید این قابلیت براتون غیرفعال بشه که کلا 10 اکانت داشته باشیم که بتونن رید کاملا خودکار بزنن.

یا این قابلیت رو بیاریم برای لیدرهای باشگاه کاربران.
    یعنی یه جوری این قابلیت رو محدود کنیم به چند اکانت سرنوشت ساز و مهم سرور. البته این ایده خام هست...
    ایده خوبیه اما بدی ای که داره اینه که 10 نفری که میرن تاپ غارت با این آپشن دیگه کسی به گردشون نمیرسه که بخواد این قابلیتو ازشون بگیره : )))))))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

4. تشکر mohsen.2pac, M3nTaL, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, lucifer پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    اون قسمتی که میگید همه میرن سمت دفسازی رو که اصلا درست نیس سرور 3دسته پلیر داره یا اولای دژکوب بازی کردنشونه که نمیدونن دف چیه همر چیه هرچی بخوان میکشن یا پلیر تکین که اونا هم نمیشینن دف بکشن معمولا یه همر میکشن یه کرمی میریزن و میرن یا بقیه تیمن که با لیدر هماهنگ میشن دف بکشن یا همر اینکه سر غارت خودکار همه هجومی میشن اشتباهه

- - - Updated - - -

ایده خوبیه اما بدی ای که داره اینه که 10 نفری که میرن تاپ غارت با این آپشن دیگه کسی به گردشون نمیرسه که بخواد این قابلیتو ازشون بگیره : )))))))
    تاپ مهاجمین عرض کردم نه تاپ غارت.

6. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید