خوب خداروشکر داره تک تک مشکلاتی که بنده گفتم رو میشه. این مطالبی که بنده عرض کردم و شما جبهه گرفتید حاصل تجربه بود که تو برخورد بوجود میاد و قاعدتا ناقص هست همونطور که گفتم چون تجربیات مدیریتی از بازی با تجربیات پلیر متفاوته. و باز هم عرض کردم تجمیع این تجربیات میشه یه نتیجه گیری کامل.

من هم تبریک میگم به دوست خوبمون @partizan عزیز واسه جشن عروسیشون. و قطعا در این موارد باید از جانشینی استفاده بشه. اما مشکل اینجاست که وقتی با جانشینی اکانتی میاد بالا که مولتی هم هست و برخوردی باهش نشه صدای اکانت هایی که مولتی نیستن در میاد. چرا که این متداول ترین روش مولتی کشی هست.

این حرفتون که میگید فشار میاریم که خود پلیرها بگن مولتی آزاد بشه هم جالبه. باور کنید اسم این فشار نیست. اکانتی که کلا داره با جانشینی تو هفته های اول بازی میشه رو مسدود نکنیم وقتی جون گرفت و کتیبه زد یا فروخته شد مسدود کردنش بینهایت دردناک تر و سخت تر خواهد بود. اگه مولتی بازی تخلفه کسی که اکانت مولتی میزنه مثل غده سرطانیه که هرچی دیرتر از بین بره درد و خونروزیش بیشتر میشه.

دوست خوبم @lucifer عزیز هم میگن که سخت گیری در حد مولتی کشی صنعتی باشه و زیاد به مولتی کشی به روش سنتی برخورد نشه. خوب همین هم ایجاد شائبه میکنه قوانین رو که نمیشه تفسیر به رای کرد. اینطوری خود کاربر معترض میشه چرا با فلان اکانت برخورد نشد و با ما برخورد شد. من می خوام که مسائل رو از سمت کسی که قراره تو سرور قوانین رو اجرا کنه ببینید. نه از سمت خودتون. شما نظرتون درست هست اما اجرای نظر درست آیا امکان پذیره؟ ایجاد شائبه برخورد سلیقه ای نمیکنه؟

از Sir Alex Fergi عزیز هم متشکرم که مسئله رو از دید کلی بیان کردند. واقعا مشکل همینه که هرکسی از سمت خودش مشکل رو میبینه حتی ما.

Saeid.Italiano عزیز امکان ارسال غارت به صورت اتوماتیک نیاز به vps نداره و میشه به صورت اتوماسیون از خود سرور اجرا بشه. اما باید ببینیم اینکار مفید هست یا خیر. حق دارید زندگی ها پر مشغله شده اما از طرفی شاید اجرای یک طرح باعث بشه عده ای از کاربران ناراضی بشن. باید بررسی کنیم.

200t عزیز اگه برخورد با اکانتی که کلا داره جانشینی میاد بالا دو هفته به طول بکشه قطعا برخورد و پانیش سخت تر خواهدبود. خودمون رو گول نزنیم. اگه 10 تا اکانت با جانشینی بیاد بالا به سختی میشه یکیش پلیر داشته باشه. این باگ بازی هست که امکانات بازی در راستای دور زدن قوانین استفاده میشه. یا باید قوانین عوض بشه یا برخورد تر و خشک رو باهم بزنه.

در پایان ما هدفمون رضایت حداکثری هست. قطعا بازی بدون مولتی اکانتی شیرین تر و جذاب تر خواهد بود. پس به جای مولتی بازی سعی کنید از پلیرهای قدیمی دعوت کنید که به تیم شما بیان و بازی کنند. اگه اشتباهی هم از سمت مولتی هانتر پیش اومد به خاطر همین جذاب شدن بازی باید تحمل کنیم و و به اجرای قوانین احترام بذاریم.