صفحه 110 از 182 نخستنخست ... 1060100108109110111112120160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

قتل در بیابانهای شمال غرب
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/10707216ac2
    با ما همراه باشید لینک های جذاب زیاد براتون میذاریم
    پ.ن.1. ما موندیم غرب همه یا خان هستن یا سلطان یا پادشاه یا امپراتور و شرق همه رعیت ، کشاورز ، اهنگر ، کاربر ساده بعد شرقیا دارن صاف میکنن غربو !

2. تشکر M3nTaL, Glory OF Roman تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها
    ما به اندازه ای که از دستمون بر میاد انجام میدیم فکر نکنم لازم باشه شما بدونی
    بعدشم فکر کنم میایی میخوای جا بازی کردن تخریب شخصیت کنی بزار یه چیزی برات روشن کنم

اینجا شرقه شمال جنوب نداره
    وقتی به آقا نیما میگی انگار داری با کله ساید حرف میزنی

شما که تو بازی هستید یه چیزی یاد آوری میکنم
    اکانت های زیر همرشون یا پریده یا چیف شده
    _artemis_
    bi panah
    lord
    lutus
    jimboo
    mr.gogoli
    و کلی اکانت دیگه که یادم نمیاد
    و دیوار کردن 8 میل همر تو اکانت اختاپوس
    با چند تا خفت
    خیلی دوست دارم دیوار کردن های همر های شرق رو ببینم جزء اکانت پیف پاف و سلطان
    والا تا حالا ندیدم کسی همر بلند کنه همش دمپایی بوده تو شرق :دی
    دوست دارم از افتخارات غرب بیشتر بدونیم

توصیه میکنم شما تو بازی باشید عزیز

ما فعلا دیگه پست نمیزاریم فروم شده بچه بازی

:|

سلام دامبول 800ک گندمخور the heroes چی؟:| 1 میل گندمخور yasouچی؟:| 700kگندمخور negative چی؟:| دوتا همر soltan چی؟:| جنگ اموز کوچیک چشمان عقاب بزرگ چکمه منحصر چی ؟:| چیف weed master چی؟:| معماری منحصر چی؟:| دیگه یادم نمیاد امیر :| ول کن بشین همرتو بساز چیکار به فروم داری

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    قتل در بیابانهای شمال غرب
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/10707216ac2
    با ما همراه باشید لینک های جذاب زیاد براتون میذاریم
    پ.ن.1. ما موندیم غرب همه یا خان هستن یا سلطان یا پادشاه یا امپراتور و شرق همه رعیت ، کشاورز ، اهنگر ، کاربر ساده بعد شرقیا دارن صاف میکنن غربو !

:| اعتماد به سقف شمارو ملخ داشت میگفت من فیل هستم :| باور کن یکم دیگه حرف زدی اون مرتاض منحصرتم میگیرم میارما 2 میل دف ریختی توشااا حواست جمع باشه کاری نکنم شب تا صبح خواب نداشته باشی آفرین گلم برو بیرون از فروم انقدرم از آرزوهات نگو
    13ک کاتا خفت کرده تو اکانت دفساز افتخارم میکنه 13ک کاتارو من 1ماه پیش زدم لرد به خاطر هک شدن همرهای جنوب غرب دیگه جلو زن هم نزدم رفت دیوار عین خیالمم نبود انقدری تو جنوب غرب کاتا هست که تو و 4تا پلیری که توی شمال شرق موندنو کاتا کنه

4. تشکر keyrad تشکر نمود
    پسندیدن keyrad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها
    [B]

:| اعتماد به سقف شمارو ملخ داشت میگفت من فیل هستم :| باور کن یکم دیگه حرف زدی اون مرتاض منحصرتم میگیرم میارما 2 میل دف ریختی توشااا حواست جمع باشه کاری نکنم شب تا صبح خواب نداشته باشی آفرین گلم برو بیرون از فروم انقدرم از آرزوهات نگو
    13ک کاتا خفت کرده تو اکانت دفساز افتخارم میکنه 13ک کاتارو من 1ماه پیش زدم لرد به خاطر هک شدن همرهای جنوب غرب دیگه جلو زن هم نزدم رفت دیوار عین خیالمم نبود انقدری تو جنوب غرب کاتا هست که تو و 4تا پلیری که توی شمال شرق موندنو کاتا کنه

امیر عزیز تر از جانم موردی جواب میدم
    عزیز دلم تو از زمانی که اولین پست رو گذاشتی تو فروم من نه خواب دارم نه خوراک دی
    میتونی بیا ببر دوصد گفته چون نیم کردار نیست !
    شما 13 کیلو کاتا خفت کنی تو اکانت دف ساز چی کار میکنی ؟ گریه میکنی؟! عزیزم توش پارک شده بود معلوم نیست همر کدوم بنده خدایی ناقص شده !
    الان حرف از کاتا کردن زدی واقعان ترسیدم !
    به اون دوالت هم بگو هر پستی میذاری نیاد تشکر کنه ! یا دوتا آیدی دیگه هم بساز با اونا هم تشکر کن یه کوچولو خنده داره
    یه نکته ای سعی کن هر 10 تا پستی که میذاری یه لینک هم بذاری فروم از سوت و کوری در بیاد
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/10707230d2b
    دیوار تو رو میخواند از جنس جنوب شرق

6. تشکر M3nTaL, Glory OF Roman تشکر نمود
    پسندیدن negative, M3nTaL, Glory OF Roman پسندید
    نپسندیدن keyrad نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    امیر عزیز تر از جانم موردی جواب میدم
    عزیز دلم تو از زمانی که اولین پست رو گذاشتی تو فروم من نه خواب دارم نه خوراک دی
    میتونی بیا ببر دوصد گفته چون نیم کردار نیست !
    شما 13 کیلو کاتا خفت کنی تو اکانت دف ساز چی کار میکنی ؟ گریه میکنی؟! عزیزم توش پارک شده بود معلوم نیست همر کدوم بنده خدایی ناقص شده !
    الان حرف از کاتا کردن زدی واقعان ترسیدم !
    به اون دوالت هم بگو هر پستی میذاری نیاد تشکر کنه ! یا دوتا آیدی دیگه هم بساز با اونا هم تشکر کن یه کوچولو خنده داره
    یه نکته ای سعی کن هر 10 تا پستی که میذاری یه لینک هم بذاری فروم از سوت و کوری در بیاد
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/10707230d2b
    دیوار تو رو میخواند از جنس جنوب شرق

سلام عزیز جانم ۱ توصیه بهت می*کنم نمک خیارشور و غیر نخور که ضرر داره برات :د

سلطان حالتو به اندازه کافی* گرفته فشارت تو آسمون هست :د

۱ داستان واقعی* و آموزنده برات میگم )

سالها پیش جوانهای به دیار غربو وحشت مسافرت کردن . آن*ها به دنبال اسمو راسم بودند . وقت به غرب رسیدند با تماشا نموده آنجا همه با هم بربرند پس از غرب ترسیده و برگشت سپس با ماتادورها متحد شدند . اندکی* بعد آن اهالی زامبی*ها سر توتال رئیس خود را کنده و او*را به دیار باقی* فرستادند روحش شاد و یادش گرامی*

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط keyrad نمایش پست ها
    سلام عزیز جانم ۱ توصیه بهت می*کنم نمک خیارشور و غیر نخور که ضرر داره برات :د

سلطان حالتو به اندازه کافی* گرفته فشارت تو آسمون هست :د

۱ داستان واقعی* و آموزنده برات میگم )

سالها پیش جوانهای جوانهایی به دیار غربو وحشت غرب وحشت برانگیز - مسافرت کردنمسافرت کردند . آن*ها به دنبال اسمو راسم بودنداسم و رسم . وقت وقتی به غرب رسیدند با تماشا نموده آنجا همه با هم بربرنددیدند همه بربرند پس از غرب ترسیده و برگشت برگشتند سپس با ماتادورها متحد شدند . اندکی* بعد آن اهالی زامبی*ها زامبی های بومی سر توتال رئیس توتال رییس جفتشون همون معنی رو میده خود را کنده و او*را به دیار باقی* فرستادند روحش شاد و یادش گرامی*
    ببین دوست گلم دژکوب بازی کردن و بلد بودن یانبودنش مهم نیست
    ولی همه ما ایرانی هستیم میشه خیلی گویا و سلیس صحبت کرد ن مهمه من بشخصه هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم
    در ضمن یه توصیه دوستانه سعی کن بیشتر از محصولات فرهنگی کشور خودمون استفاده کنی بشکنه دست این تهاجم فرهنگی که جوونهای ما رو به چی روزی میندازه دونقطه هق هق
    شادباشی و خوش

9. تشکر negative, Glory OF Roman, AraSH_SoLLo تشکر نمود
    پسندیدن Glory OF Roman پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

بچه ها یک خواهش دوستانه دارم. هر کاری میخوایین بکنین و همه جور کل کل بکنین فقط حرمت پیشکسوت ها رو نگه دارین اونا احتیاجی به احترام من و شما ندارن اما جلو بقیه قدیما همبازیهای سابقشون امکان داره معذب بشن. اقایونی که ادعای قدیمی بودن دارین چه خودی چه حریف ! بعضیا در جمعمون هستن که من بشخصه داشتم اسم فامیل بازی میکردم اونا داشتن دژکوب میزدن و خلاصه درسته حالا ورژن بازی عوض شده و خیلی تغییر داره و دیگه سن و سالی از قدیما گذشته و وقت کمتری میتونن بذارن و یا هر چی اما خووو اینجو برخورد باعث میشه اکثر قدیما دیگه خودشون وارد بحث و تایپیک نکنن و پستی نذارن و کنار بکشن.

سیا دوباره یکار میکنی که هر چی داریم بار بزنیم تو اتوبوس و شاخ به شاخ بیاییم سمت ها

میبخشین دخالت کردم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

درود

کاربران عزیز لطفا" حرمت و احترام خود و دیگران رو نگه دارید و از بی احترامی به یکدیگر خودداری کنید. کل کل کجا و این پست ها کجا !

الان 7 تا پست پاک کردم که واقعا" به نوعی بی احترامی شده به افراد .

از مدیران بخش تقاضا میکنم در اجرا قوانین سخت گیری کنند.

دوستانی هم که معترض هستند لطفا" تهدید نکنند کافیه گزینه گزارش پست خلاف رو از پایین هر پست بزنند و گزارش بدن با دلیل که چرا این پست خلاف قوانین هست و همینطور اگر پستی به نظر شا نباید پاک میشد بهتره با مدیر بخش تماس بگیرند.

باتشکر
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام

اولین پستم بعد از 2 سال . انتظار همچین حرف هایی از این دوستای قدیمی نداشتم بعد این همه سرور زشته واقعا

توی یه سرور فیک که 200 نفر پلیر نداره همش مولتی هست این حرفا . نمی گم کل کل نکنین نه چون بازی جذاب

نمی شه اما عزیزای دل بی احترامی درست نیست . یادتون نره کی بودین از کجا این طور نیست ؟!!! اگه از قبل نمی شناختم

فک می کردم عقده های ir هست مونده اما می شناسم ....!!! :| یاد پاستیل افتادم انقد بالا پایین می رفت فروم آخرش

از خجالت دیگه فروم نیومد . یاد پاتر هم بخیر

پ.ن : بازی رو فانی بگیرین خیلی چیز مهمی نیست

یا علی
    در رفاقت رسم ما جان دادن است / هر قدم را صد قدم پس دادن است

saeid walkers

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه نه شما یچی میشی

ای شیطوندییی

- - - Updated - - -

این درگیریها و تاپ 10 گزارشی, انشایی هیچی نداشته یعنی؟؟

فایل پیوست 713
    مثیکه چندنفریم گزارش میذاریم بقیه عادت ندارن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به به ببین کی اینجاس!!! آقا پیمان

دادا شرمنده دگ شب!! بود پستتو ندیدم

شما واسه لینک ها میتونی به پست های زیبا و دلنشین نیما مراجعه کنی

داداش گلم شما مخاطبتو مشخص کن...اگه با مایی که واست اسفند به دست بگیریم
    ویرایش توسط Glory OF Roman : 12-07-2014 در ساعت 06:54 AM

RoMaN EMPiRe The Great

صفحه 110 از 182 نخستنخست ... 1060100108109110111112120160 ... آخرینآخرین