صفحه 59 از 82 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 818

موضوع: سرور c3 بیگ همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها

پ.ن ممد saint عزیز دمت گرم کاری کردی بعضی ها نصف وقتشونو ب شموردن دهکده های تو و خوندن پروفایل تو میگذرونن نصفشم تو کف فروم دنبال اینن ک تو پستشونو ریپلی کنی (دوست عزیز ی امار بگیر ببین تبر هنوز دستشونه یا نه ممد خودش ووقت نداره بره تو پروفایلش)
    1کیلو
    1 کیلو جان من این قسمت حرفت رو کاملا تایید میکنم من بشخصه روزی 6 بار اکانت ایشون رو چک میکنم بس که ملس کتیبه میده این بچه ! تو تاپ دف هم نمیاد ! باید چک کنیم ببینیم کتیبه ها سر جاش هست ! یا نه
    از خدا پنهون نیست از شما چرا پنهون باشه تعداد دهکده هاش رو هم میشمرم شاید فارمامون ده های این بنده خدا رو چیف کرده باشن ده های چیف شده رو بذارم تو لیست غارت !
    من تا حالا فکر میکردم اسم اکانت ایشون axe man بوده نگو فینگلیش بوده همون به فارسی میشه عکس من ! یعنی فقط فیگور میاد !

2. پسندیدن InviS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kastakurta نمایش پست ها
    سلام علی جان.داداش من خودم 100 دفعه اینجا گفتم با بچه ها هم میحرفیم میگم واقعا ادم یه چیز خاصی باید ببینه انگیزه کل کل خوب یا وقت گذاشتن برای بازی پیدا کنه.یه نگاه کنی صفحات فروم لینک قشنگ نمیشه دید یا یه پلن زیبا.دیگه یادته خود ما با بکس شما چه کل کل هایی میکردیم اونم نه حرف.اول لینک بعد دربارش یه کل کل حسابی.ایشالا درست بشه.البته یه سمت داستان و بازی برمیگرده به این دژکوب و ای پی خوردن های مسخره که باعث شده نشه پلن های خوبی اجرا کرد.اما درکل سرور پلیر کم داره و بدتر از اون پلیر خوب کمتر.
    به به آقا مهدی فک نمی کردم جواب ما رو بدی والا ما که پیر شدیم ولی باز دنبال یه سرور 3ایکس هستیم :! توشم فقط همر جنگی می کشیم بالا

اینجا هم یه سری (نه همه ) تازه وارد هستن که هنوز به جو فروم عادت نکردن ... مثل این ادمین ها که با این آی پی مشترک ها ما رو واقعا دق دادن به زمان نیاز دارن که درست بشن !!!

جان تو . جان خودم دیشب داشتم با علی هیروز یاد خاطره ها رو می کردیم ... خدایی خیلی می چسبید دژکوب ... اونم با کل کل های فروم و لینک بازی ها که دیگه کلا جا واس حرف نمی زاشتیم !! ولی ای کاش بر می گشتیم به دو 3 سال پیش که اونم حیف نمی شه :|

سلام علی جان
    دلت میاد بزنی تو ذوق بچه اخه چرا گناه داره

چند روزی درست حسابی نبودم الانم نیستم اما ی چندتا کار هست اونارو انجام بدم میام دوباره

خبر امد خبری در راه است ....

پ.ن علی چیفر زدن فارمت کردن ک

پ.ن ممد saint عزیز دمت گرم کاری کردی بعضی ها نصف وقتشونو ب شموردن دهکده های تو و خوندن پروفایل تو میگذرونن نصفشم تو کف فروم دنبال اینن ک تو پستشونو ریپلی کنی (دوست عزیز ی امار بگیر ببین تبر هنوز دستشونه یا نه ممد خودش ووقت نداره بره تو پروفایلش)

پ.ن یکی بود اسمش شاخ تیم بود امد پست مارو ریپلی کرد نمیبینمش بعد اون جوابی ک بهش دادم نکنه هنوز عزادار اون دهکدشه

پ.ن علی داوری پس ک اجازه زدن رو میدی دلم میخواد چند نفری رو بزنم

پ.ن بعضی از دوستان خیلی تو کف دژکوبن با گوشی با لپ تاب با تبلت همش تو دژکوب هستن اما فقط سهمشون از دژکوب کف فرومه تا یکی پست میزاره خودشونو میندازن وسط و نظررر میدن براشونم مهم نیس یارو شمال باشه یا جنوب شرق باشه یا غرب عزیز این کف فروم هیچی نداره مگه مجبوری با گوشی میای پست بزرای ک کلی شرمندگی بکشی جالبه تخصص تشخیص دادن سطح عقلی طرف مقابل خودشم داره فکر کنم فامیل جواد خیابانی هستش یارو

1کیلو
    ابوذر جون علی بیا برو به کار و زندگیت برس ..... می خوای باز همون بلایی که سره یونس چیکو آوردی رو هم اینجا سره ملت بیاری علی دیشب تعریف می کرد خدایی مرده بودم از خنده

ابوذر اینا صابون ندارن با کف دژکوب حموم می کنند تو به دل نگیر

پ.ن : علی چیفر این ممد مولچه رو برام پیدا کن تو که باهاش همشهری :!

پ.ن : ممد axe men ریپلی کنم ؟!

پ.ن : ملت کم میارن با اسم بازیکن ها می خوان خودشون رو نشون بدن

پ.ن :سرور 3 ایکس جدید کی شروع می شه ؟!

علی
    Mulche !
    ویرایش توسط Mulche : 09-20-2014 در ساعت 04:36 PM دلیل: اعت

4. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام علی جان
    دلت میاد بزنی تو ذوق بچه اخه چرا گناه داره

چند روزی درست حسابی نبودم الانم نیستم اما ی چندتا کار هست اونارو انجام بدم میام دوباره

خبر امد خبری در راه است ....

پ.ن علی چیفر زدن فارمت کردن ک

پ.ن یکی بود اسمش شاخ تیم بود امد پست مارو ریپلی کرد نمیبینمش بعد اون جوابی ک بهش دادم نکنه هنوز عزادار اون دهکدشه

پ.ن علی داوری پس ک اجازه زدن رو میدی دلم میخواد چند نفری رو بزنم

پ.ن بعضی از دوستان خیلی تو کف دژکوبن با گوشی با لپ تاب با تبلت همش تو دژکوب هستن اما فقط سهمشون از دژکوب کف فرومه تا یکی پست میزاره خودشونو میندازن وسط و نظررر میدن براشونم مهم نیس یارو شمال باشه یا جنوب شرق باشه یا غرب عزیز این کف فروم هیچی نداره مگه مجبوری با گوشی میای پست بزرای ک کلی شرمندگی بکشی جالبه تخصص تشخیص دادن سطح عقلی طرف مقابل خودشم داره فکر کنم فامیل جواد خیابانی هستش یارو

1کیلو
    سلام دادا خوبی؟
    حله اون چیزه:d
    اره دیشب یک هو دیدم یک اتک اومد بعدش به ابولی گفتم ریله گفتش نه گفتم ببنیم رفتم یکم دف ریختم اخه ازچی دفاع کنم؟))
    دیدم زرتی خوردم واسه 17کیلو گرزی بود ))))))))))
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/106520601fe
    دادا بیا واسه اوکی کردنش منم نبودم به ابولی بگو اوکیهههههههههه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط g-baltar نمایش پست ها
    منظورت از زدن بچه های اس ای هستش؟
    اونام از خداشونه شمارو بترکونن ولی حیف علی داوری این وسط .....
    وگرنه میدیدی چطوری باید از سرور خداحافظی کنی
    ابوذر باز زدی توی کارکفتر :| جانداری کفتر بکشی ؟ خوب نرو تخم کفتر بفروش ببین کارهات ایناراازچشم تومی بینم:d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    khob to profile bacheha se donbale ajnase jadid migardia

سلام دوستان
    خوبید
    این دیگه چه جویه معلوم نیست .
    علیرضا میشه خواهش کنم فارسی تایپ کنی . بخدا تو فروم یه شخصه سختمه بخوام فینگیلیش بخونم ولی خودم تو بازی همیشه مثل تو تایپ میکنم ها ...

بچه ها این کل کل ها بین دو منطقه ای که با هم رفیقن خداییش خوب نیستا .
    ما که با هم رفیقیم اینطوری کنیم مابقیه چی میگن .

اگر خیلی کل کل دوست دارید تایم بدید با کینگ اس ای صحبت کنم برای آخر بازی اونایی که خیلی دوست دارن با هم درگیر بشن برای واندر شانس خودشون رو امتحان کنن .

دیگه نمیگم شاد باشید جنبه ندارید .

پ ن : دوستانی که به من احترام میزارن و خیلی از حرف ها رو نمیزنن تشکر دارم .

یا حق

علی
    ThE HeRoES

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ThE HeRoES نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خوبید
    این دیگه چه جویه معلوم نیست .
    علیرضا میشه خواهش کنم فارسی تایپ کنی . بخدا تو فروم یه شخصه سختمه بخوام فینگیلیش بخونم ولی خودم تو بازی همیشه مثل تو تایپ میکنم ها ...

بچه ها این کل کل ها بین دو منطقه ای که با هم رفیقن خداییش خوب نیستا .
    ما که با هم رفیقیم اینطوری کنیم مابقیه چی میگن .

اگر خیلی کل کل دوست دارید تایم بدید با کینگ اس ای صحبت کنم برای آخر بازی اونایی که خیلی دوست دارن با هم درگیر بشن برای واندر شانس خودشون رو امتحان کنن .

دیگه نمیگم شاد باشید جنبه ندارید .

پ ن : دوستانی که به من احترام میزارن و خیلی از حرف ها رو نمیزنن تشکر دارم .

یا حق

علی
    ThE HeRoES
    کیبوردم فارسی نداره
    ولی* علی* جان رفیق فکر نکنم باشیم تو۰و بازیرو۰و میگما
    بیرو۰اون از بعضی* کوچیکتم هستیم.
    دیگه وقتی* از ne همر میخوره به چکمه کوچیکه من رفاقت کجا بود ؟
    ناپ کجا بود :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پ.ن بعضی از دوستان

1کیلو
    سلام جیگرم کلا پستت چیز خاصی نداشت که بخوام در موردش حرف بزنم ولی من که دوست تو نیستم که خودت رو می چسبونی به من!! ))))
    وقتی خودت رو می چسبونی به کسی که از خودت بزرگ تر (از هر لحاظ عرض میکنماا ) ممکن بعضی ها سوء برداشت کنند که خدایی نکرده تصمیم داری از بغل ما به چیزایی که آرزوشو داشتی برسی . میگیری چی میگم که ))))

ولی خوشم میاد یکیشون پست میزاره بقیه رو صدا میکنه که تشکر کنند ))))))))))))

یه بار دیگه گفته بودم وقتی بلد نیستی از "پ.ن" استفاده کنی و کاربردش رو نمیدونی کسی تفنگ نذاشته بالا سرت که این کار رو بکنی ))
    وقتی میگم سطح عقلی به همین چیزا نگاه می کنماااا ))))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    عاقا امارمعماری می خواید چی کار؟دف نداره که )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    خخخخخخخخخ
    پ.ن:بیا امارکتیبه هم می دم :d
    نمیدونم در مورد چی حرف میزنی !

حتما از معماری آمار گرفتیم که جنگ رو بزنیم حواستون باشه خلاصه )

این دم آخری داری اذیت میکنیاااا بیا برو خونتون دیگه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    1 کیلو جان من این قسمت حرفت رو کاملا تایید میکنم من بشخصه روزی 6 بار اکانت ایشون رو چک میکنم بس که ملس کتیبه میده این بچه ! تو تاپ دف هم نمیاد ! باید چک کنیم ببینیم کتیبه ها سر جاش هست ! یا نه
    از خدا پنهون نیست از شما چرا پنهون باشه تعداد دهکده هاش رو هم میشمرم شاید فارمامون ده های این بنده خدا رو چیف کرده باشن ده های چیف شده رو بذارم تو لیست غارت !
    من تا حالا فکر میکردم اسم اکانت ایشون axe man بوده نگو فینگلیش بوده همون به فارسی میشه عکس من ! یعنی فقط فیگور میاد !

من همه پستا رو اینجا ریپلی میکنم دیگه حالشو نداشتم تک تک بنویسم واسه هر کدومتون !
    نا فرم دوس داری اسم من بیاد و بیای یه چیز بگی فرداها واسه بچه محلات تعریف کنی با ممد کل کل کردی !
    100 بار گفتم بهت که عزیزکم شما اسم اکانتتو بگو اصلا ببینم کیییییی تو ؟؟
    دور بعد که پست گذاشتی زیرش اسم اکانت بده تا شاید بیشتر باهم آشنا شدیم !

اون دوستمونم که میگه من پروفایل چک می کنم ! والا اول ما نوشتیم تبر بعد شماها اومدین اسکیمو شدین !:دی!

1000 بار به همین علی گفتم اجازه بده یه حرکتی بزنم اجازه نداد !
    در مورد کتیبه زدن هم اره داداش 100 بار دیگه هم لو میدم بره ! اصلا میفروشم ! مال خودمه !:دی!
    کیه که بخواد حرف بزنه ؟ اصلا به کسی چه ربطی داره !؟ فضول زیاد شده همینه دیگه !
    حالا هم که از پاپ و تبر و همر ما کشیدی بیرون زدی تو کار اسممون ! حتما فردا هم میری تو کار ریخت و قیافمون ! جای این کارا بیا 4تا حرف درست و حسابی بزن 4تا نقد درست و حسابی که اگه ما هم چیزی فهمیدیم جواب بدیم !
    و الا تا 10 سال دیگه هم کل کل کنی منم جواب میدم و این حرفا تهش هیچی جز اینکه بخوایم یه مشت حرف بی ربط نسبت به بازی بزنیم نیست !
    ایشالله که همیشه پیروز و سر بلند باشید !

MaMaD AXEMAN

12. پسندیدن Ali Chiefer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    کیبوردم فارسی نداره
    ولی* علی* جان رفیق فکر نکنم باشیم تو۰و بازیرو۰و میگما
    بیرو۰اون از بعضی* کوچیکتم هستیم.
    دیگه وقتی* از ne همر میخوره به چکمه کوچیکه من رفاقت کجا بود ؟
    ناپ کجا بود :|
    علیرضا جان ممنونم که لطف کردی در همین حد فارسی نوشتی . این حرکتت برای من خیلی قابل احترام هستش .
    والا من بی خبرم از اتکی که میگی
    قبلا اگه اتک میومد علی بهم میگفت منم داشتانش رو متوجه میشدم .
    بعد اینکه اسم اتحاد شما با جنوب غرب یکی شده خود منم بارها نزدیک بود اشتباه کنم ولی حواسم به مختصات ها بود وگرنه که الان داستانی داشتیم
    حتی نامه عمومی هم بین بچه ها زدم که اگر دارن جاسوسی میزنن و فیک میزارن و حمله دقت داشته باشن به مختصات ها

اون حمله هم تو بازی برام نامه کن و لینکش رو بررسی کنم ببینم داستان چی بوده .

با تشکر
    یا حق
    علی

صفحه 59 از 82 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین