صفحه 67 از 139 نخستنخست ... 1757656667686977117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1383

موضوع: محل گفتمان و بررسی سرور نرمال a1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _Slithereen_ نمایش پست ها
    خوب منم میگم نمیشه دیگه!
    اون قسمت دومش رو با مجید بودم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.j نمایش پست ها
    یه سوال با اجازه :دی

یادمه یه بار از مولتی هانتر تو یه سروری سوال کردم که چرا من نمیتونم به فلان اکانت حمله کنم

یادمه همچین جوابی داد ::::::

1- یا شما با ای پی خودتون رو اون اکانت لاگین کردید

2-یا یه اکانت دیگه که با ای پی شما لاگین شده به ایشون حمله کرده شما دیگه اجازه حمله ندارید

3-شما به ایشون منابع ارسال کردید که ساعتی هست

و......

چند تا مورد دیگه که گفت دیگه یادم نیست

یه جا دیگه یه سوال کردم که چرا نمیشه به فلان اکانت منابع بفرستم

مولتی هانتر گفت که شما 1یک هفتم تولید خودتون یا به عبارتی تولید یک روز خودتون در فته رو قادر به ارسال به یک اکانت دیگه هستید که دهکده شگفتی جهان جزو این نیست و.....
    یعنی اگه امروز شنبه هست دهکده من تو 24 ساعت 100کیلو تولید میکنه من این 100 کیلو رو به اکانت ایکس بفرستم تا شنبه هفته بعد قادر به ارسال منابع به اکانت ها نیستم

((شاید تو اعداد کمی اشتباه کرده باشم چون از این قضیه 6-7 ماه میگذره اما سوالم اینه

قوانینش عوض شده؟؟؟؟
    سلام خوبید
    ببین از اولش قانون رو پیچوندن
    همیشه می شد فرستاد
    فرمول خاصی داشت
    حتی اگه اون اخطار رو که میگفت شما به این اندازه فرستاده اید و باید طرف اینقدر بفرسته
    میشد اونو دور زد تو سرور های قدیمی
    اینجا هنوز به این خطا نخورم من
    اون موقع می شد دورش زد
    فرمول خاصی داشت
    دقیق یادم نیست اگه اجازه بدید اینو بچرسم از دوستان قدیمی بهتون بگم چی بود فقط یادمه اگه بیشترش گندم باشه میشد از بقیه هم فرستاد فکر کنم آرش از اکانت هانیبال بدونه

اما اینجا ما زیاد بحث کردیم با امید ادمین و بقیه دوستان
    بحث رو این شد که نمیشه همه رو محکوم به مولتی بودن کرد چون خیلی ها از یک پیسی یا از کافینت میومدن واسه بازی
    به این خاطر یکم سخت تشخیص داده ممیشه مولتی بودن رو

رو اینش هم بحث شد که ارسال منابع و غارتش چجوره که متاسفانه تشخیص داده نمیشه
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _slithereen_ نمایش پست ها
    خود کشی هم بکنه نمیتونه فول کنه! مگه الیکه هر 10مین 1ملیون؟مگر اون اکانت هم غارت کنه بعد این بیاد ازش غارت کنه وگرنه نمیتونه
    میتونه میشه دور ده اون میتونه ده بزنه انبار بزرگ بزنه و تجارتخونه ها رو 20 کنه
    به این راحتی در عرض 10 دقیقه میتون ه 1 میل رو بریزه توش :d فکرش رو بکن 15 تا ده بزنی دورش چی میشه
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadamin22 نمایش پست ها
    نه اتفاقا میشه ... شده دیگه که اکانت های های ما همه دارن این کار رو میکنن ٬ از تحسین گرفته تا هیرو۱ همه این کارو میکنن منتها توی تعداد ده هاش تفاوت داره به همین خاطر هیرو یه مقدار غارتش بیشتره :d

قضیه پوش برای اول بازیه ٬ برای وقتی که نوب زیاده نه الان ٬ حاجی یه چیزی بگید که با عقل جور در بیاد.
    عملی میشه کرد
    من واقعا مولتی اکانت ندارم
    داشتم عملیش میکردم
    به خصوص برا اکانت های گول جالب میشه
    با رعد بزنی تند تند غارت کنی

حالا ما نخواستیم تو 2 دقیقه 1 میل غارت کنه شما فرض کن 1 میل رو تو 20 دقیقه بزنه
    بازم زیاده

هدف از طرح این مسئله این وبد که مدال غارت مهمه یا نه
    که به نظر من میشه راحت گرفت با این روش
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    سلام خوبید
    ببین از اولش قانون رو پیچوندن
    همیشه می شد فرستاد
    فرمول خاصی داشت
    حتی اگه اون اخطار رو که میگفت شما به این اندازه فرستاده اید و باید طرف اینقدر بفرسته
    میشد اونو دور زد تو سرور های قدیمی
    اینجا هنوز به این خطا نخورم من
    اون موقع می شد دورش زد
    فرمول خاصی داشت
    دقیق یادم نیست اگه اجازه بدید اینو بچرسم از دوستان قدیمی بهتون بگم چی بود فقط یادمه اگه بیشترش گندم باشه میشد از بقیه هم فرستاد فکر کنم آرش از اکانت هانیبال بدونه

اما اینجا ما زیاد بحث کردیم با امید ادمین و بقیه دوستان
    بحث رو این شد که نمیشه همه رو محکوم به مولتی بودن کرد چون خیلی ها از یک پیسی یا از کافینت میومدن واسه بازی
    به این خاطر یکم سخت تشخیص داده ممیشه مولتی بودن رو

رو اینش هم بحث شد که ارسال منابع و غارتش چجوره که متاسفانه تشخیص داده نمیشه

من به مولتی اکانت کاری ندارم میخوام بدونم ارسال منابع میشه یانه.........

تو سرورای قدیم اگه یادت باشه اصن ارسال گندوم از اکانت بزرگ (با جمعیت بیشتر ) به اکانت کوچیک (با جمعیت کمتر ) و بلعکس فرق داشت (((الان دقیق اعدادشو پیدا میکنم میارم واست ))) ****یادی هم از گذشته میشه :دی*****

ولی تو این ورژن دوستان هنوز راه در رو پیدا نکردن البته این راه ها وجود داره شاید همونی باشه که شما گفتی )))))))))
    ای کاش شعورم مدرک داشت
    تا بلکه بعضیا به هوای مدرکشم که شده
    یادش میگرفتن…

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یافتمش عین نامه ای که ادمین دژکوب قدیم برای اکانت ما فرستاد

البته از این نامه 1-2 شایدم3 سال بگذره این قوانین بر اثر گذر زمان و تغییر ورژن بازی دست خوش تغییر شده فقط ببخشید یکم که نه خیلی طولانیه :دی
    .................................................. .................................................. .................................................. ..................................................
    برای اینکه دیگر مشکل ارسال بیش از مقدار قانونی منابع نباشد و این مورد از قوانین بازی حذف شود و بازیکنان راحت تر قادر به ادامۀ بازی باشند ما سیستم اتوماتیک کنترل ارسال منابعی که در زیر توضیح داده شده است طراحی کرده ایم.

محدودیت ارسال منابع تعیین شده است و سیستم اجازه نخواهد داد که بازیکن بیش از اندازۀ قانونی قادر به ارسال منابع باشد و به این دلیل امکان ندارد اکانت شما به این دلیل بازداشت شود.

محدودیت های اعمال شده بسیار پیچیده می باشد و ارتباط مستقیم با نحوۀ ارتباط اکانت ها (بازیکنان) با یکدیگر دارد.

انواع مختلف ارتباط میان اکانت ها:

حالت 1: بازیکنان جانشین یکدیگر نبودند و از یک سیستم برای بازی استفاده نکردند و از یک شبکه (مانند کافی نت، شبکۀ شرکت و یا آپارتمان) نیز برای بازی استفاده نکرده اند.
    حالت 2: بازیکنان مورد نظر جانشین همدیگر بودند و یا از یک سیستم (کامپوتر) برای بازی استفاده کرده اند.
    حالت 3: بازیکنان در حال حاضر جانشین همدیگر می باشند و یا به تازگی از یک سیستم برای بازی استفاده کرده اند.

علاوه بر آن 6 دسته بندی ارسال منابع دیگر نیز موجود می باشد:

ارسال منابع به بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت کل اکانت)
    ارسال منابع به بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت کل اکانت)
    ارسال منابع به بازیکن بزرگ تر برای رساندن غذا به نیروهای کمکی خودی که قبلاً به بازیکن ارسال شده بود.
    ارسال منابع به بازیکن کوچک تر برای رساندن غذا به نیروهای کمکی خودی که قبلاً به بازیکن ارسال شده بود.
    غارت بازیکن بزرگ تر
    غارت بازیکن کوچک تر

تولید ساعتی

محدودیت ها به تولیدی در هر ساعت بستگی دارد. مقدار منابع تولیدی در هر ساعت برای اکانت با مجموع تولیدی خشت، آهن، چوب و گندم (تولیدی کلی گندم منهای جمعیت اکانت) در تمامی دهکده ها (کل اکانت) محاسبه می شود. علاوه بر این میانگین 1 ساعتی درآمد منابع هفتۀ پیش، از طریق غارت (منابع غارت شدۀ شما - منابع غارت شده از شما) نیز به این مقدار افزوده می شود تا تولیدی 1 ساعتی اکانت شما محاسبه شود.

ارسال منابع مختلف با هم:

اگر ارسال منابع محدود به گندم باشد (برای مثال ارسال گندم برای نیروهای کمکی خود و یا دهکدۀ دارای کتیبه) ارسال منابع محدودیتی نخواهد داشت. مبادلاتی که شامل منابع جز گندم باشند ممکن است امکان پذیر نباشد. به این دلیل به هنگام ارسال منابع بهتر است بیشتر دقت کنید.

امکان ارسال منابع چند روز در یکجا:

در برخی از شرایط ارسال منابع چند روز در یکجا اجازه داده می شود. برای مثال اگر شما اجازه ارسال منابع برای 7 روز از قبل را داشته باشید قادر به ارسال مجموع تولیدی 1 ساعتی اکانت از دوشنبه تا یکشنبه خواهید بود.

قوانین برای حالت 1:

قادر به ارسال تولیدی 2 ساعتۀ اکانت برای بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) می باشد (و اجازۀ ارسال از قبل منابع برای 7 روز را دارد) . اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
    قادر به ارسال تولیدی 3 ساعتۀ اکانت برای بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) می باشد (و اجازۀ ارسال از قبل منابع برای 7 روز را دارد) . اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
    در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما کم جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 150% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 24 ساعت در صورت ارسال از قبل).
    در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما پر جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 300% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 24 ساعت در صورت ارسال از قبل).
    محدودیتی برای غارت بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد (اگر هر دو بازیکن در همان اتحاد باشند قانون 2 در این بخش اعمال خواهد شد).
    محدودیتی برای غارت بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد (اگر هر دو بازیکن در همان اتحاد باشند قانون 1 در این بخش اعمال خواهد شد).

قوانین برای حالت 2:

قادر به ارسال تولیدی 1 ساعتۀ خود به بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) و قادر به ارسال مجموع تولیدی 3 روز اکانت در صورت ارسال از قبل. اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
    قادر به ارسال تولیدی 2 ساعتۀ خود به بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) و قادر به ارسال مجموع تولیدی 3 روز اکانت در صورت ارسال از قبل. اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
    در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما کم جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 125% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 12 ساعت در صورت ارسال از قبل).
    در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما پر جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 150% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 12 ساعت در صورت ارسال از قبل).
    محدودیتی برای غارت بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد (اگر هر دو بازیکن در همان اتحاد باشند قانون 2 در این بخش اعمال خواهد شد).
    محدودیتی برای غارت بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد (اگر هر دو بازیکن در همان اتحاد باشند قانون 1 در این بخش اعمال خواهد شد).

قوانین برای حالت 3:

قادر به ارسال منابع به بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد و باید ابتدا بازیکن بزرگ تر منابع ارسال کند.
    قادر به ارسال تولیدی 2 ساعتۀ اکانت به بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) می باشد و قادر به ارسال مجموع تولیدی 1 روز در صورت ارسال از قبل. اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
    در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما کم جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 100% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 6 ساعت در صورت ارسال از قبل و در صورتی که منابع ارسالی فقط گندم باشد).
    در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما پر جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 100% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 12 ساعت در صورت ارسال از قبل و در صورتی که منابع ارسالی فقط گندم باشد).
    قادر به غارت بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) با محدودیت قانون 2 گفته شده در این بخش می باشد.
    قادر به غارت بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) با محدودیت قانون 1 گفته شده در این بخش می باشد.
    قادر به غارت بازیکنی نمی باشد که در 6 ساعت قبلی به این اکانت منابع ارسال کرده اند.
    .................................................. .................................................. ............................
    و در اخر جالبه که گفته ی no game کاملا درست هست که گفته بود کتیبه انبار به اون دهکده بدیم

در اینجا

استثنا ها:

محدودیتی برای ارسال منابه به دهکدۀ شگفتی جهان نمی باشد.
    محدودیتی در حمله و یا ارسال نیروی کمکی به دهکدۀ شگفتی جهان نمی باشد.
    **** محدودیتی در ارسال گندم به دهکده هایی که دارای کتیبه می باشند نیست.***
    تجارت در بازار: اگر اختلاف منابع ارسالی و دریافتی (بدون در نظر گرفتن غارت ها و ارسال منابع یکطرفه) کمتر از 20% باشد، تجارت همیشه ممکن خواهد بود

اون جایی که *** زدم نشون میده گفته ی اقای no game کاملا درست بوده

ولی پوش نکنید کار بدیه)
    ای کاش شعورم مدرک داشت
    یادش میگرفتن…

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همون جور که گفتیئ خیلی طولانی بود!
    ولی خوب
    منابع اولا از 8تا دهکده که در 1.4*1.4زد با مرکز تجاری 20 و توتن میشه 60کی که در میاد 480کی و دوبار میتونه بره که میشه 960کی خوب تا اینجا در 20 دیقه حدودا میشه 1میل رو زد ولی حواستون باشه! برای زدن این حجم باید حدودا 160کی گرزی داشته باشید! که گندم خورشو مسلما ندارید و منفیه پس باید بازم غارت کنید چون باید منابع هم برای ساخت هم برای زنده موندن گرزیا باشه! حالا اگر به خوایید بدزدید هم با 90کی میشه دزدید در دوبار دزدیدن و اگر با چکمه و نقشه و این چیزا فاصله 1خونه رو بزنید در 20دیقه حدودا میتونین این کارو بکنین ولی خوب بازم نگه داریشون سخته اگر غارت نکنین و چون باید منابع رو یه بار هم که می خوایید با تاجرا بفرستید پخش کنید رو دهکده هاتون باید فاصله دیگه رو هم اضافه کنیم که دوباره با 1 تجارت خونه 20 برسونیم منابع رو و این خودش خیلی زمان میبره!حالا این همه توهم زدیم که خیلی کارارو میشه کرد!اینم روش که میشه 1ملیون رو غارت کرد هر ساعت که بتونی بدی به دهکده ای که پوش میکنیش!اونم از 8تا دهکده غارت کنی! میرسیم مورد بعدش که دیگه اگر طرف با 1ملیون در 20دیقه وارد تاپ میشه همین اندازه رو باید غارت کنه که بتونه پوش کنه پس 960کی میشه 1ملیونو 920کی اگر این اندازه لازم باشه واسه تاپ اوکیه ولی اگر نصفش لازم باشه یا کمتر(که در سرور ما کمتر لازمه در20دیقه) به راحتی میتونه بدونه پوش وارد تاپ تن بشه
    درضمن اگر نیرو هاتونو به دهکده ای به صورت پشتیبان بدید میتونید مقدار گندم مصرفی رو به صورت هر منابعی که می خوایید به طرف بدید حتی اگر جانشین باشه(قبلا این جوری بود)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ولی خوب
    منابع اولا از 8تا دهکده که در 1.4*1.4زد با مرکز تجاری 20 و توتن میشه 60کی که در میاد 480کی و دوبار میتونه بره که میشه 960کی خوب تا اینجا در 20 دیقه حدودا میشه 1میل رو زد ولی حواستون باشه! برای زدن این حجم باید حدودا 160کی گرزی داشته باشید! که گندم خورشو مسلما ندارید و منفیه پس باید بازم غارت کنید چون باید منابع هم برای ساخت هم برای زنده موندن گرزیا باشه! حالا اگر به خوایید بدزدید هم با 90کی میشه دزدید در دوبار دزدیدن و اگر با چکمه و نقشه و این چیزا فاصله 1خونه رو بزنید در 20دیقه حدودا میتونین این کارو بکنین ولی خوب بازم نگه داریشون سخته اگر غارت نکنین و چون باید منابع رو یه بار هم که می خوایید با تاجرا بفرستید پخش کنید رو دهکده هاتون باید فاصله دیگه رو هم اضافه کنیم که دوباره با 1 تجارت خونه 20 برسونیم منابع رو و این خودش خیلی زمان میبره!حالا این همه توهم زدیم که خیلی کارارو میشه کرد!اینم روش که میشه 1ملیون رو غارت کرد هر ساعت که بتونی بدی به دهکده ای که پوش میکنیش!اونم از 8تا دهکده غارت کنی! میرسیم مورد بعدش که دیگه اگر طرف با 1ملیون در 20دیقه وارد تاپ میشه همین اندازه رو باید غارت کنه که بتونه پوش کنه پس 960کی میشه 1ملیونو 920کی اگر این اندازه لازم باشه واسه تاپ اوکیه ولی اگر نصفش لازم باشه یا کمتر(که در سرور ما کمتر لازمه در20دیقه) به راحتی میتونه بدونه پوش وارد تاپ تن بشه
    درضمن اگر نیرو هاتونو به دهکده ای به صورت پشتیبان بدید میتونید مقدار گندم مصرفی رو به صورت هر منابعی که می خوایید به طرف بدید حتی اگر جانشین باشه(قبلا این جوری بود)
    اینش واسه من جالب بود که مثلا تو سرور خودم من با نفر اول تاپ 5 میل فاصله دارم پوش کنم کنار غارتم چه رکوردی میشه :دی

** پوش کار بدیه )))**
    ای کاش شعورم مدرک داشت
    یادش میگرفتن…

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.j نمایش پست ها
    اینش واسه من جالب بود که مثلا تو سرور خودم من با نفر اول تاپ 5 میل فاصله دارم پوش کنم کنار غارتم چه رکوردی میشه :دی

** پوش کار بدیه )))**
    زیاد هم بد نیست :d
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ولی خوب
    نه داداش اینقدر سخت نگیرش
    همه نیرو هاش رو یه ده هم نبود نبود چون از چند تا دهش داره پوش میکنه از چند ده هم میزنه
    بعد مسلما هر کی 160 کی گرزی داره حداقلش یه 50 کی هم شوالیه داره

حال توتن به کنار اگه گول باشه رعد هم بزنه جریان کلا تغییر میکنه یا همین توتن شما باشه ولی دلاور باشه خیلی فرق داره
    No Game

صفحه 67 از 139 نخستنخست ... 1757656667686977117 ... آخرینآخرین