صفحه 175 از 182 نخستنخست ... 75125165173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همگی

بدون شرح

فایل پیوست 840

فاطی کوراغلو هم تشخیص میده ایراد لانچر چیه
    میشه بگین ایراد چیه ؟؟
    اون همر باید میخورد زدیم خالی برگشت دوباره زدیم اینجوری شد
    فکر کنم نیروهای شمال غرب مال اس دبلیو بوده ما خبر نداشتیم شرمنده که با این اکانت اتک دادم

بعدش هم که ما اومدیم دیگه خبری از نیرو نبود
    http://dejkoob.ir/ir/report/13700a1288e
    مجبور شدیم حرکت دوم رو بزنیم و دوباره دخانیات رو بزنیم که عکسش رو گذاشتین
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

2. پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط duman نمایش پست ها
    دوستان بهتر فرافکنی نکنید , پسوردتون لو رفته یا خودتون بعضی کارا رو کردید که بندازید گردن اینو اون و بعد بیایید سالم بازی کردن سایدهای دیگه رو ببرید زیر سوال
    الان هم گیر دادید به ادمین که وظیفشو انجام نمیده در حالی که بهترین ادمین تو کل سرورها مال همین سایته اینو خودتون هم بهتر میدونید چون کثافت کاریهای ادمینهای ir رو همه به یاد دارن
    یه نمونه از پیگیری ادمینهای اینجا این بود که تو یکی از سرورها حدود یه ماه پیش من به یه بازیکن اعتماد کردم و پسورد دادم و ایشون هم نامردی نکرد فورا هر چی گلد داشتم رو جابجا کرد بنده به مولتی نامه دادم در عرض یک ساعت گلد برگشت به اکانتکم و طرف هم جریمه شد که دیگه دزدی نکنه
    خدایی تو ir این اشتباه رو میکردی گلد پریده بود و حتی مولتی هانتر جواب نامتو هم نمیداد چون اشتباه از خودم بود که پسورد داده بودم ضمنا اینا نه پسر خاله و نه آشنای بنده هستن پس بهتره الکی به اینو اون گیر ندیم که وظیفشو بلد نیست و یا به اینون اون تهمت هک و این چیزا رو نزنیم
    من تو این چند سال تو دژکوب اینو دیدم که هر کی کم میاره میخواد یه جور تقصیر رو بندازه گردن یکی دیگه و به قول کاسپارف که میگه من تا حالا کسی رو نبردم که بعدش یه بهونه نیاره که سرم درد میکرد یا سرما خورده بودم
    در مورد این سرور و جنوب غرب هم نمیخوام صحبتی بکنم چون همه جریانات مال خیلی وقت پیش نیست که کسی یادش بره ( یادمون نرفته همگی تشریف آورده بودید اتحادهای شمال غرب)
    ضمنا اسم نمیبرم ولی خودشون فکر کنم بفهمن منظورم کیا هستن بجای اینکه هر روز 10 یا 20 تا پست اینجا بزارید برید دژکوب رو درست بازی کنید و تمرکزتون رو اکانتتون باشه
    اقای دومان فک نمیکنم ادمین های ایران جز مواردی که لازم به ذکر نیس کثیف کاری کرده باشن و با بحث مولتی هانتریش کاری ندارم چون تیم مولتی هانتری کلا عوض شد و اواخر دژکوب ایران از نظر من پاکترین ادمین ها و تیم پشتیبانی و مولتی هانتر رو اجرا کرد و میتونم بگم حیف بسته شد سرور ها و در کنارش هم هر کاری شده بازیکنان در کنارش استفاده کردن و حتی ادمین ها سرور ایران مسولیت share پسورد اکانت و اتفاقات ناشی از اون نه مسولیتش با ادمین هس نه شرکت دژکوب چون اساس نامه شرکت این حق رو به ادمین ها سرور کشور ها داده مسولیت در قبال این موارد قابل رسیدگی نیستن و به خاطر چند نفر نه سرور بک میشه نه بسته میشه و تا اخرین لحظه هم اجرا میشه حتی با این که کسی بازی نکنه و ناتار 100 کنه سرور در مواردی از نظر شرکت دژکوب قابل برگشت هس که سرور از نظر مواردی فنی و باگ ایجاد شده به عقب برگرده و ادمین حق این رو هم داره مشکلات حل کنه و سرور بک نکنه(که تصمیم در اختیار ادمین هس نه احساسات بازیکن ها ) این کار از نظر فنی پروسه زمان بری هس و با اطمینان هم خوشم نمیاد به تیم دژکوب ایران اتهام زده بشه و از نظر من چیزی به اسم هک چینچ پسورد وجود نداره اگه تمامی این موارد امنیتی رو افراد رو اکانت در نظر بگیرین اکانتی که مثلا 80% ای پی مشترک با سرور داره باید انتظار این اتفاق ها رو هم داشته باشه چرا این مشکلات فقط برای که افراد خاصی ایجاد میشه؟؟ چرا برای ما نشده؟؟!! به جای اتهام زدن و کاسه چه کنم چه کنم دستمون بگیریم انگشت اتهام به هر سو بگیریم ببینید کجا اشتباه کردین و یا به چه کسایی اعتماد بی مورد کردین و نه ادمین چه تو سرور های ایران و چه ایتجا و چه پلیرهای ساید های دیگه رو مقصر ندونید مقصر اول خود شمایی تو دژکوب باید کلاهتون سفت بگیرید باد نبره چون هر لحظه حتی بهترین دوستتون که ازش انتظار ندارین بهتون سخترین ضربه رو میزنه و خیلی مشکلات روحی و..... دارن و زود در مورد اتفاقات قضاوت نکنید چون ما دوتا چشم دوتا گوش داریم که 2 برابر بینیم 2 برابر گوش بدیم و بعد قضاوت کنیم ولی بعضی ها کلا فقط زبون دارن و هیچی نه میبنن نه گوش میدن
    موفق و پاینده باشید با ارزوی موفقیت برای همگی شما چه در دژکوب چه در زندگی واقعیتون
    ویرایش توسط ραямɪɒα мαнsσℓɪ : 01-03-2015 در ساعت 05:54 PM
    شمال غرب سرزمین مادری من
    ّFROZEN ROSE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    http://j.mp/1I8JLnp

- - - Updated - - -

میگم عاقایون شما ها فقط عادت دارین لینک اتک های موفق تون رو بذارین دیگه

دیشب همر اسموک پرید و الان هم فلانی پاشید تو دیوار اینا حساب نیست دیگه ؟ لینشو میذاشتین بد نبود

5. تشکر seyyed تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یدونه از همراش پرید دوتا دیگه همکه یدونه زد واندر و اینم لینک اتک دومش به نقشه واندر داشت دیوار شدو فکر کنم کار به غزل خدافظی هم نکشه
    http://j.mp/1AqHeVh

7. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    از اينجا شروع كنم كه دژکوب چند نوع پلير داره يه عده كف خواب فروم كه ارزش ريپلاي ندارن اصلا
    يه عده هم بچه كه اصلا ارزش بازي نداره روبروشون و حيف از وقتي كه برا بازي روبروشون بزاره (سايداي مقابل nw در اين سرور(
    يه عده هم مثل من برا سرگرمي ميان
    اين سرورم آخراشه ما كه مجبور به ترك سرور شديم به خاطر مسافرت كاري كه برامون پيش اومد و بايد از اينجا بريم
    اين سرورو فقط بخاطر رضا windows10 اومدم و وقتيم اومدم اون 14 تا ده داشت و من تازه شروع كرده بودم :دي
    كلا برا سايدم بازي كردم هميشه
    1 كتيبه مرتاض زديم
    1 نقشه زديم
    1 دمپاييمون ديروز صفر شد
    http://dejkoob.ir/ir/report/14099cdb3b5
    اصلا ارزش دفو اينسرت نداشت
    1 لنگه دمپايي رو زديم نقشه
    http://dejkoob.ir/ir/report/1410a9ad024
    اينم لنگه دمپايي اخرمون كه از زمان كتيبه ها تو پايتخت بدون كتيبه ساختيم
    http://dejkoob.ir/ir/report/1411e0e58d7
    امروز ظهر ساعت 1 بليط داشتم كه همرو زدم عزيز كف خواب غزل خداحافظي نيست
    اكانتمم در خدمت دوستان nw دف ميسازه

در اخر كارم يه چيزي بگم اين فقط 1 بازيه برا سرگرمي از دست هم دلخور نباشين
    فك نكنم ديگه بيام دژکوب با اين بچه بازياي اين سرور
    خداحافظ همه

محمد
    all server speed .ir
    hakhamaneshi

9. تشکر gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن seyyed پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

اره داداشی من کف خواب فرومم بتوچه ؟
    مشق هامو خیلی وقته نوشتم و بغیر از کارمندام نوچه هام تو بازی هم از تو گنده ترن والا
    اگه میدونستم دمپایی ها مال توئه که اصلا اسمش نمیاوردم جون تو چون نه میشناسمت و حسابت میارم. دیوار شدی به من کفخواب گیر میدی؟
    باز شلوغ کنی همین اش و همین کاسه و دیوار و کتک و 0 شدن و خشونته

ظرفیت باخت و صفر نداری کی میگه بازی کنی؟ میرفتی خاله بازی میکردی بی جنبه و به من کف خواب بدبخت گیر نمیدادی غاسم
    دیگه شیطونی نکنیا باریکلا پسر خوب

11. تشکر Ali Chiefer, mя. мIм تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, Ali Chiefer, mя. мIм پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خداوکیلی عجب سرور شیر تو شیری شده
    ما شمال غرب رو میزنیم شمال غرب مارو و جنوب شرق معلوم نیست کیو
    ما همر صفر میکنیم شمال شرق ساپورتای واندر رو میان صفر کنن. لول
    پیشاپیش 100 شدن واندر جنوب شرق یا بهتر بگم نیش رو تبریک میگم. برخی دوستان به خواسته هاشون رسیدن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    خداوکیلی عجب سرور شیر تو شیری شده
    ما شمال غرب رو میزنیم شمال غرب مارو و جنوب شرق معلوم نیست کیو
    ما همر صفر میکنیم شمال شرق ساپورتای واندر رو میان صفر کنن. لول
    پیشاپیش 100 شدن واندر جنوب شرق یا بهتر بگم نیش رو تبریک میگم. برخی دوستان به خواسته هاشون رسیدن
    بقول فلانی: نررررچ نرسیدن داداشی. چون ما اخرش شاید یذاریم ش.غ 100 کنه فقط چون متا مون بودن همین. وگرنه همه دوستامون هستن. اما صد بشن بغیر از ما فقط متا حق داره صد بشه الباقی. نوریانرررچ. که المانی نِچ خودِمانهَ

14. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

هانی جان یکی دونفر گفتن کار شما بوده کل کثیف کاریای سرور , که من امید وارم اینطور نباشه چون با Se نون و نمک خوردیم و تهمت زدن رو به هیچ وجه دوست ندارم
    اما اول سرور خوردن همر های امیرپرویز و setareha کار رفیقای mehdiplayemate بوده و خود مهدی بهم گفت بود سیستم علی ویروسیه
    و اما همر های خودم و لرد از یه جایی خبر رسیده کار بچه های fajim و ماریلاین بوده و احتمالشم زیاده چون من خودم چند سرور پسورد اکانتشون که fajim@20% بود رو گیر آوردم و زدم در و دیوار (چرا؟ چون 3ک گلد از رفیقمون! سهیل توی c3 زده بود) خوردن اکانتتون توی e3 هم کار رفیق من بود در عوض کاری که توی e3 کردین پس فعلا 2-2
    اما تقصیر خودم بود اکانت mr-axeرو جانشین کردم و ایشون هم هک شد و اکانت منم به باد رفت
    پسورد فیدرای Sw هم وقتی 1111بود کل nw به لطف سهیل داشتن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام
    بقول فلانی: نررررچ نرسیدن داداشی. چون ما اخرش شاید یذاریم ش.غ 100 کنه فقط چون متا مون بودن همین. وگرنه همه دوستامون هستن. اما صد بشن بغیر از ما فقط متا حق داره صد بشه الباقی. نوریانرررچ. که المانی نِچ خودِمانهَ
    یتزت
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

16. تشکر MATRIX III تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III, seyyed پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

انشالله امشب این سرور تموم میشه
    با دفی که اکانت نیش ریخته به همین راحتی پایین نمیاد
    ما که نمیزنیم تا این سرور کثیف تموم بشه
    دلیل زدن واندرها و همرهای شمال غرب هم بخاطر نامردی که تو متا کردن بود
    دوستان شمال غربی ببینید کدوم یکی از پلیرهای جدیدتون دست به این کثافت کاری ها به همراهی یکی دیگه زد
    فقط بدونید بدجور بازیچه شدید. خواستید زیر بار نرید میل خودتون هست

صفحه 175 از 182 نخستنخست ... 75125165173174175176177 ... آخرینآخرین