صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 287

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور e3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به به به به علی آقای گل از بزرگان جنوب غرب

ماهان همیشه کارش 20 بوده من تو اولین سرور تو اولین نامه ها که بینمون رد و بدل شد فهمیدم بازیکن بزرگی هست . البته وحید خودتو دست کم نگیرررر ...

حیف آخرین اسپیدی که بازی کردیم و همه فروختند اکانتهاشون رو مارو هم که 120% پانیش زدند هی میگفت مولتی اکانتی و بات داری 5% حالا 10% فردا باز هم همون حکایت از بازی دژکوب کلا زده شدیم ) اما حال داد کلا هر چند این آخرها اصلا فرصت بازی نداشتم .

راستی سرور Voice کجا میرید ؟ آدرس بدید سر میزنیم

با آرزوی موفقیت روز افزون برای تمامی دوستان گل جنوب غرب

2. تشکر ALI WHISKY تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool

با سلام
    به نظر من ان ای دفساز کم داره همینطور همر و مخصوصا کاتا همچنین پلییراما مهمترین موضوع نداشتن لیدر حتی متوسط در این سایده که فقط و فقط به فکر پاپ و مدال گرفتن بودن و حتی نمیدونستن کدوم اکانت دف سازه کدوم اکانت همر داره و....
    یه موقع ام ام میزنن که هر کی دوست داره کتیبه بگیره بگه -هر کی میخواد جلو زن باشه 15 کی نیرو داشته باشه کافیه و ...
    تنها دلیل حذف این اقایان ترس از شکست تحقیرامیز بوده و هست که الان هم توفیقی نکرده .به نظر من باید به فروم هم نیان تا از کارکرد خودشون دفاع بکنن .
    اما مساله ان ای اینه که همیشه پرچم بالاست . شمایی که میگی یه سرور جدید در بهمن راه میفته و بیاین اونجا تا من لیدرتون باشم ایا به این فکر کردی که هم بازیهات رو با این طرز فکر تنها گذاشتی که ممکنه اونجا باز هم شما جا بزنین؟
    و در اخر
    هیچ سایدی قبل از اینکه بازی تموم بشه برنده و بازنده نیست .
    ویرایش توسط giant : 01-04-2015 در ساعت 12:13 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط giant نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر من ان ای دفساز کم داره همینطور همر و مخصوصا کاتا همچنین پلییراما مهمترین موضوع نداشتن لیدر حتی متوسط در این سایده که فقط و فقط به فکر پاپ و مدال گرفتن بودن و حتی نمیدونستن کدوم اکانت دف سازه کدوم اکانت همر داره و....
    یه موقع ام ام میزنن که هر کی دوست داره کتیبه بگیره بگه -هر کی میخواد جلو زن باشه 15 کی نیرو داشته باشه کافیه و ...
    تنها دلیل حذف این اقایان ترس از شکست تحقیرامیز بوده و هست که الان هم توفیقی نکرده .به نظر من باید به فروم هم نیان تا از کارکرد خودشون دفاع بکنن .
    اما مساله ان ای اینه که همیشه پرچم بالاست . شمایی که میگی یه سرور جدید در بهمن راه میفته و بیاین اونجا تا من لیدرتون باشم ایا به این فکر کردی که هم بازیهات رو با این طرز فکر تنها گذاشتی که ممکنه اونجا باز هم شما جا بزنین؟
    و در اخر
    سلام من کوچیک شما هستم که بخواهم نظری بدم اما از اونجایی که خیلی وقته دژکوب بازی میکنم میتونم بگم مشکل اساسی که در دژکوب وجود داره همکاری نکردن هست ! یعنی آقای x با روزی حداکثر 1 ساعت وقت برای بازی میخواهد بزن بهادر منطقه باشه و همه رو بترکونه و با منم منم کردناشون یک منطقه رو به نابودی بکشونه یعنی کتیبه به باد بده و ...
    علی ویسکی یادمه راجب خیلی از بازیکنان خیلی حرفها رو زد و من هم میگفتم نه آدمهای بدرد بخوری هستند ولی واقعا شوت ترین آدمها در منطقه اینها بودند و بیشترین خسارت رو به منطقه sw در آخرین اسپیدی که بازی کردم وارد کردند با فروش اکانت وارد کردن همر بر روی منطقه خودی و ... سر اینکه آقا کتیبه رو به من ندادید ((((

و این نکته رو به بچهای ne نوید بدم که با حذف بعضی از بازیکنان منم منم کردنهای خیلی ها توی منطقه اتون کم خواهد شد در یک کلام چند لیدری به موفقیت نخواهد رسید دوما زیر بازی کردن بچه های خودی با لیدر هست یعنی من معلوم نیست چی دارم چی ندارم .

بدون همر و کتیبه هم میشه قهرمان شد این موضوعات رو ما به وفور دیدیم که بیشتر سرورها قویترین منطقه ها به قهرمانی نرسیدند .

به هر حال من با مطالعه چند صفحه ای از فروم اینجا به این نتیجه رسیدم که اکثرا در ne با خودخواهی در حال بازی کردن هستند و من اگر به جای شما بودم همانگونه که در یک سرور قبل تر از آخرین اسپید قصد رفتن داشتم به علت مشغله زیاد اکانت خودم رو به دوستان منطقه ام هدیه دادم و اینجا حذف به معنای خودخواهی هست شما از خاک منطقه اتون برای پیشرفت خودتون استفاده کردید پس نسبت به منطقه اتون مدیون هستید .

این نظر این بنده حقیر بود

موفق و سربلند باشید .

5. تشکر ALI WHISKY تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط giant نمایش پست ها
    با سلام
    و در اخر

خب من نمیخواستم اصلا دیگه تو این سرور پست بذارم اما این پستت جالب بود

تو اصلا میدونی* ۴۰تا اکانت دست منو پدرام بود ؟

وقتی* ما جلسه میذاشتیم فقط منو پدرام توش بودیم این می*شه همکاری ؟؟؟

۲نفر تنهائی* خسته میشن ۶بار جلسه گذشتیم ام ام کردیم چند نفر اومدن ۲نفر

حالا هم این چیزا اصلا مهم نیست هرکس هر فکری می*خواد بکنه چون کسایی که حرف می*زنن از هیچی* خبر نداشتن بازی خودشونو کردن حتی نفهمیدن تو سایدشون چی* گذشته

تویی که روزی ۱ساعت رو اکت بودی با منی* که ۲۰ساعت رو ۳۰تا اکانت بودم برا تو خستگی* وجود نداره اما یه وقت خودتو خسته میکنی* ۴نفرم کمکتان میبینی* ۴نفرن اهمیت میدان وقتی* هیچ کس نیست من تنها یا پدرام تنها نمیتونه کاری کنه هر موقع تونستین یه گرنا یا رید کال ساده بیاین بعد در باره سیدت میتونی* اینطوری نظر بدی

خیلی* چیزی دیگه هم هست که خبر نداری

sepehr
    green man
    JUST NE

7. تشکر se7en, Yasuo تشکر نمود
    پسندیدن se7en, Yasuo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

خوب سرور دیگه هیچ جذابیتی نداشت، از این رو تصمیم گرفتم که اکانت رو حذف کنم ....

این سرور آخرین تجربه دژکوبی ما بود (کاری به این ندارم که اومدن به این سرور، از اول یک اشتباه بود :دی ).... اما همین مدت کوتاه، بازی کنار دوستان خیلی خوش گذشت .... امیدوارم همتون تو زندگیتون موفق باشید

در جواب دوستان ش.ش هم بگم ... اول بازی زیاد تو فروم دشمن تراشی نکنید :دی ... چون تنها دلیل تارگت شدنتون این سرور همین کل کل ها بود ... که مجبور نشید این جوری حذف کنید و برید .

لینک هم دوستان خواستن :

چکمه کوچیک ش.ش :

http://up6.ir/5rZC

جنگ آموز کوچیک ش.ش :

http://up6.ir/5rZE

مرتاض کوچیک ش.ش :

http://up6.ir/5rZD

قبل از حذف، واندر ج.غ هم خالی کردم ... ایشالا ادامه سرور، برای همه جذاب باشه

http://up6.ir/5rZF

پدرام
    نوین وب ساز.ای ار :دی

9. تشکر se7en تشکر نمود
    پسندیدن se7en, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram نمایش پست ها
    سلام

خوب سرور دیگه هیچ جذابیتی نداشت، از این رو تصمیم گرفتم که اکانت رو حذف کنم ....

این سرور آخرین تجربه دژکوبی ما بود (کاری به این ندارم که اومدن به این سرور، از اول یک اشتباه بود :دی ).... اما همین مدت کوتاه، بازی کنار دوستان خیلی خوش گذشت .... امیدوارم همتون تو زندگیتون موفق باشید

در جواب دوستان ش.ش هم بگم ... اول بازی زیاد تو فروم دشمن تراشی نکنید :دی ... چون تنها دلیل تارگت شدنتون این سرور همین کل کل ها بود ... که مجبور نشید این جوری حذف کنید و برید .

لینک هم دوستان خواستن :

چکمه کوچیک ش.ش :

http://up6.ir/5rZC

جنگ آموز کوچیک ش.ش :

http://up6.ir/5rZE

مرتاض کوچیک ش.ش :

http://up6.ir/5rZD

قبل از حذف، واندر ج.غ هم خالی کردم ... ایشالا ادامه سرور، برای همه جذاب باشه

http://up6.ir/5rZF

پدرام
    نوین وب ساز.ای ار :دی
    سلام داداش. خوبی؟

بذار یک چیزیو که 1000 بار گفتم 2 باره بگم. شما برو ببین این کل کل ها بجایی رسید که ب بنده توهین شد که حتی آخرش خوده من تمومش کردم. که حتی در آخرین پست های منم شما میتونی مشاهده کنی که از همه گی عذر خواهی کردم. بلکه تموم بشه. نگو تازه فیتیله ی بعضی بچه ها روشن شده . که این مضوع ایرانی بودن مارو نشون و ثابت میکنه.

طبقه صحبت هایی که سپهر عزیز کرد ما بودیمو 30 تا اکانت. البته پدرام و سپهر بیشترین زحمت رو کشیدن. من کارایه اکانترو میکردم. انقدر بحث لیدری نکنید . ام ام زده میشد هیشکی نمیدونست گارنا چیه یا این که وقت نداشتن. این اکانت هایی که شما زدی روزی 1بار سر میزدن. ولی منکر نمیشم که کارت خوب بود. ایول .

ما همر زدیم تو دیواره ناتار که بازی کسی خراب نشه. حالا شما میگید ترسیدیم؟ باشه ترسیدیم . کاتا هم ب مقدار لازم بود ( پیشرو حرف اون دوستمون که گفت NE مشکلش اینه که کاتا کم داره. که پیشنهاد میکنم این حرف رو جایه دیگه نزنه که میخندن )

شما هم موفق باشی رفیق.

بچه هایی که هستن بهتره به ادامه ی بازی فکر کنن. ما هم دیگه پست نمیزاریم.

یا علی آقا

LuCkY BoY
    ویرایش توسط MoTaFaKeRaN : 01-04-2015 در ساعت 02:52 AM دلیل: اشتباه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MoTaFaKeRaN نمایش پست ها
    سلام تو هنوز دنبال بحث میگردی ؟

شما لطف کن برو پست های منو کامل بخون که متوجه بشی منظور منو . ن اینکه آخرین پست منو بخونی . راجعبه کل کل اول سرور هم توضیح دادم که هر بی احترامی بود کردید آخرم بنده خودم جمو جورش کردم . پس برو بخون .

صحبت از SW رو خوب اومدی خوشم اومد و اینکه شما هم 10 نفر هستید .

( شک نکن اگه میموندیم نمیذاشتم اون قدر راحت بازی کنید )

وحید جان ( فکنم اسمت وحید بود ) موشکل سایده ما فقط اون 10 نفری که 5 نفرشون هم وقت پلی نداشتن نیست . موشکل این بود که بقیه بچه ها وقتی MM کتیبرو زدم نامه میدادن که کتیبه چیکار میکنه . خودت تا تهشو بخون...

شما میخوای بگی ما مدیریت نداریم درسته ؟ 1 اکانت همین الان بهت میدم تو NE برو ببینم با این وضعیت چطوری میخوای مدیریت کنی . البته 1کم دیر جوابتو میدن بچه ها . روزی 1.2 بار سر میزنن به اکانتشون . لول

وقتی طرف روی اکانت نیست مدیریت چیه ؟ شما خودتو به اون راه زدی ؟ با 5تا اتک 5تا کتیبه بردید . این چه ربطی به مدیریت داره ؟ منم میتونستم قبل حذف اکانت 5صبح اتک لانچ کنم 2.3 تا همر بپرونم . بحث نکنیم راجعبش بهتره .

سرور هایی که پشت هم استارت میشه باعث همین مشکل میشه .

1سری برنامه میریزن برای سرور جدید که داره میاد . همه هماهنگ میشن برای ثبتنام ( SW ) . برای همینم یهو میشه مثل همین سرور . 3ساید در مقابل 1 ساید کم میارن . که همه دنبال متا هستن با SW . این خنده داره . نباید اینطور باشه .

موفق باشی . یا علی

LuCkY BoY

BaD ZaT TeaM
    امیر جان شما همش گفتی اگر بودم اگر میموندم اگر ... شما که اگر این همه داشتی پس چرا حذف کردی؟؟؟ می شه بگید که شما خودتون چیکار کردید؟!! شما این همه اکانت بودید حتی یکیتون نکرد دف بسازه که از یکی از کتیبهاتون دفاع کنه!!! پس همه چیز رو گردن کسی نندازید قبول کنید که مدیریت خیلی بدی داشتید!!! ما پلیر داشتیم که تا زمان کتیبه ها نمی دونست کتیبه هم هست و چی هست اما 100 ک دفاع ساخته بود!!!

توهین نباشه ولی شما فقط فروم نویس خوبی هستید!!!

ببخشید من خیلی روک هستم!!!! اگر چیزی گفتم که باعث ناراحتی شده ببخشید.
    ویرایش توسط AM_TeeM : 01-04-2015 در ساعت 10:41 AM

12. تشکر se7en تشکر نمود
    پسندیدن se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط King-ST نمایش پست ها
    به به به به به علی آقای گل از بزرگان جنوب غرب

ماهان همیشه کارش 20 بوده من تو اولین سرور تو اولین نامه ها که بینمون رد و بدل شد فهمیدم بازیکن بزرگی هست . البته وحید خودتو دست کم نگیرررر ...

حیف آخرین اسپیدی که بازی کردیم و همه فروختند اکانتهاشون رو مارو هم که 120% پانیش زدند هی میگفت مولتی اکانتی و بات داری 5% حالا 10% فردا باز هم همون حکایت از بازی دژکوب کلا زده شدیم ) اما حال داد کلا هر چند این آخرها اصلا فرصت بازی نداشتم .

راستی سرور Voice کجا میرید ؟ آدرس بدید سر میزنیم

با آرزوی موفقیت روز افزون برای تمامی دوستان گل جنوب غرب
    فدای تو ایلیاد عزیز جنوب غرب همیشه به داشتن بزرگانی چون شما افتخار میکرده

گارنا دانلود کن اینم ادرس روم جنوب غرب
    http://t.garena.com/1682794
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

14. تشکر ALI WHISKY تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

از حذف بازیکنهای خوب شمال شرق ناراحت شدم اما خوب دژکوب همینه و بازی کردن در چنین سطحی واقعا سخته ( منظورم سطح پایین هست ) سطح پایین سرور انگیزه رو از ادم میگیره

خطاب به بازیکنهای جنوب غرب هم بگم که گول این حرفها و قدرت خودتون رو نخورید هیچ دلیلی وجود داره سایدی که قویترین هست برنده سرور هم باشه پس بشدت بازی رو جدی بگیرید و تازه سرور شروع شده و اونجاست که باید قدرت خودتون رو نشون بدید .

سرورهای حرفه ایی ادمین حرفه ایی هم میخاد که متاسفانه این سرورها ادمینش خیلی ضعیفه و از دژکوب چیزی بلد نیست ... ران کردن پشت سر هم سرورها اونهم اسپید یه کار بسیار اشتباهه که فقط پلیر از دست میدید و سطح سرورتون میشه اینی که الان میبینیم .

:: ایلیاد کارت بیسته لوووول
    :: وحید m.a.v دست از سر فروم بردار شدی جانشین حمید دلستر لووول

موفق باشید
    علی ویسکی

16. تشکر AnTi, se7en تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سابولیکو

خب بچه ها الان سرور دقیقا کجای داستانه سرور d3 هر چی قتل و قار کردیم حریف پشت حریف صاف و صیف نمودیم بسه. قول دادن بچه های خوبی باشن دیگه!

حالا این سرور سرور شاخ هس یا نه بیخود الافمون نمودین

کسی یک دوال خوب که مال خانوم دکتر بوده باشه و فقط از خونه تا رو تخت مطب همینجووو رفته و اومده ( در حد صفر)نمیخواد

18. پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین