صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: خاطرات دژکوبی ;)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    سرور 7 راند دو رو اکنت سزار
    سرور تو فروردین شروع شد و آرش یه هفته اول رو اک نبود
    بازی رو که شروع کردیم اولین سرور ورژن 4 بود (فک کنم آرش سرور 9 هم بازی میکرد منم قبلا پیش نمایش خارجیش رو دیده بودم )
    یه مدت گزشت و بازی جدی شد
    نمیدونستیم که هیرو به صورت نامحدود انبار ایتم داره
    یک روز کامل باهم نامه نگاری میکردیم(یا پای تلفن یادم نیست دقیقا) که کدوم آیتم هارو نگه داریم به درد میخورن و کدوم ایتم هارو بفروشیم چون جای بی خود میگیرن

یه مقدار گذشت و بعد متوجه شدیم انبارش نامحدوده
    اونروز تا ته سرور رو برنامه چیده بودیم که به چی ها نیاز داریم
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

2. تشکر saeed تشکر نمود
    پسندیدن saeed پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور 7 راند 3 من و امير و سعيد رو اكانت schizophrenia بازي ميكرديم (راند 2 هم رو اكانت سزار همين سه نفر بوديم)
    يكماه از بازي گذشته بود
    امير قهرمان را زده بود به جايي كه باعث شده بود قهرمان بميره
    نامه داده بود كه منابع را مصرف نكنيد تا قهرمان را زنده كنيم
    بهش نامه دادم كه سطل داريم (خيلي سطل داشتيم)
    چرا باسطل زندش نميكني؟
    گفت منابع كمه
    بهش زنگ زدم و گفتم قهرمان را چه جوري با سطل زنده ميكني؟
    گفت اول با منابع دستور زنده شدنش را ميدم.
    بعد واسه اينكه سريع زنده بشه سطل استفاده ميكنم.
    بهش گفتم از كي تا حالا اينجوري زندش ميكني؟
    گفت از اول سرور قبل (سرور 7 راند 2)
    هيچي ديگه
    بهش گفتم احتمالا علت اينكه اكانت سزار پاپش پايين بوده تو بودي
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

4. تشکر saeed تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    دژکوب بیشتر برام خاطراتی داشته از دوستای خوبی که پیدا کردم
    چاکر اقا ارش
    سوتی که زیاده اما مسیله ای که این سرور دیگه شورشو برام در اورده رو تعریف میکنم
    سومین سروری که بازی میکردم کم کم داشتم میفهمیدم چکاره ام،اخرش شدم هولدر واندر جنوب شرق سرور۳ راند دوم،ولی بهم میگفتن جاسوس تا اواخر بازی،الان فهمیدم چرا
    این اکانت من افتاده بود روی نقطه صفر مرز جنوب شرق با شمال شرق،من ۳ ماه اول لیدر اتحاد شمال شرق بودم،بقیش لیدر اتحاد دیگه ای در جنوب شرق،خخخخخ
    اقا دعوام شد سر یکی بچه ها با اک دوم جنوب شرق،گفتم میزنمت
    تا شب جلسه گرفتن که الان کویر به شمالیا گفته بیان این اکو بزنن چون اوضاعشو میدونه
    سرور ۷ راند دوم وقتی نامه عمومی میدادم برای کل ساید،روزانه ۲۰۰ نامه ج میدادم،اقا من توی یکیش بجای جنوب غرب نوشتم جنوب شرق،عمومی فرستادم همه جا،گفتن این جنوب شرق بازی میکنه و جاسوسه،خخخخ
    سرور بعد لیدرکل که بودم ۷ راند سوم
    بازی سه به یک بود،من روابط پنهانی داشتم با نصف شمال غرب،یه کتیبه با اینکه گفته بودم اتک نره،زدیم من پس دادم،شدم جاسوس شمال غرب خخخ
    این سرور ای۱ هم الان هستیم اول سرور شدم یاغی الانم شنیدم که کتیبه فروختم به علی اشرفی توی سرور ۷ راند سوم خخخخ
    خلاصه نمیدونم چه سیستمیه

6. پسندیدن MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

ارش حرف سرور 7 زد راند دو و خاطرات ما رو زنده کرد. حالا میخوام یکی از بزرگترین سوتی هاییکه علنی دادم بگم

تو همون سرور که عرض شد با احسان اُرلیوس لیدر یکی از اتحادهای ج.غ بودیم و نمیدونم چی شد که از اکانت تام و جری جاسوسی زدم دیدم 40-50 تا اینا فیل تو دهشه. ام ام زدم به اتحاد همه بچه ها هر چی قفس دارن بدن به هیرو به این مختصات حممله کنن که فیل توشه.
    قابل توجه دوستان که اون موقه ها شاید دوتا سرور میگذشت شما فیل نمیدیدی. شاید آناکاندا یا حتی خرس قطبی میدی فیل نچ

8. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن M.Reza, ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از اول نسخه کلاسیک دژکوب بودم تا اخرش که دژکوب پوکید و ف**ی***ل**ت**ر شد کلی خاطره خوب و بد دارم از این بازی

دوستای خوبی پیدا کردم توی این بازی مثل سعید اسکانیا..نازی..مریم بانو...و.................

بدترین خاطرم روزی بود که فرشید بهترین پلیر دژکوب فوت کرد هیچ وقت یادم نمیره سره یه سیب زمینی سرخ کرده چ دعوایی باهم کردیم چند روز بعدش فوت کرد روحش شاد

10. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, ArTaM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMBI نمایش پست ها
    از اول نسخه کلاسیک دژکوب بودم تا اخرش که دژکوب پوکید و ف**ی***ل**ت**ر شد کلی خاطره خوب و بد دارم از این بازی

دوستای خوبی پیدا کردم توی این بازی مثل سعید اسکانیا..نازی..مریم بانو...و.................

بدترین خاطرم روزی بود که فرشید بهترین پلیر دژکوب فوت کرد هیچ وقت یادم نمیره سره یه سیب زمینی سرخ کرده چ دعوایی باهم کردیم چند روز بعدش فوت کرد روحش شاد

(
    یادش بخیر
    خدا بیامرزتش
    با علی چیفر دعوا میکرد میومد میگفت نازی یه چی به این پسرت بگو دیگه (
    منم همیشه طرف علی رو میگرفتم
    یادم میوفته حالم خراب میشه
    درسته خیلی روزای خوبی داشتیم ولی روزای بد هم کم نداشتیم

12. پسندیدن ArTaM, ZAMBI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یادش بخیر

اولین سرور ران شده دژکوب که تستی بود پشت بندش هم یدونه کامل ران شد که کتیبه نداشت! بله اکانت GOD آقا افشین ، Prana ، aghrab ghermez و Pesarshikamo و کلی اکانت دیگه یادم نمیاد

اون موقع ardeshir2000 و Wildox و تری دات یکطرف بودن و judges و War Gods یک طرف قضیه ( judges و War gods اختلافاتی با هم داشتن لیدشون Azar نامی بود و از اینطرف GOD و Prana از judges ولی هردوتاشون تقریباً جلوی تری دات اون موقع بودن)

از اینا بگذریم اون زمان نوبی بودم برای خودم دمخور یکی مثل خودم بودم . یه روزی اکانت Wildox از تری دات اومد توی جنوب غربی یدونه 15کراپ گرفت آقا من با یک نفر دیگه قشنگ فکرامون کردیم دودوتا چهارتا بله جمع نیروهای ما میشه مثلاً 15 کیلو دقت کنید جمع نیروهامون! اون یک اکانت جدا بود من هم جدا

عاغا که شما باشید اتکامون زدیم و دقیقاً سیم سکند شد اونم با دایل آپ چون اون موقع ADSL نبود، خوشحال خوشحال رفتیم خوابیدیم تا فردا بیاییم ببینیم دهکده 0 شده تا مهاجر بفرستیم اونجا مال خودمون بشه ، بیدار شدیم دیدیم به به کلاً رفتیم تو دیوار! اخه فکر میکردیم اگر نیروهامون توی یه تایم دقیق همزمان حملش برسه دوتا نیروهامون با هم جمع میشه

یکسری هم اتک چیف زدیم رفتیم خوابیدیم ( کرممون گرفت بود اون ده حتماً بگیریم ) هیچی صبح بلند شدیم مجدد دیدیم به به اتک رفیقمون چیف کرده اتک پشت بند من با کلی تلفات چیف رو چیف شده و درنهایت خود wildox چیفرش زده بوده رو ما چیف کنه که خب دمش گرم چیف کرده بود و دهکدشو پس گرفته بود.

مجدد دهکده دست خودش مونده بود ولی بالاخره فکر کنم لیدرمون که توی اون شاخه بودیم agrab ghermez که تجربه بازیش خیلی بیشتر از ما بود زد دهکدشو تنهایی 0 کرد تا یکی از ما اونجارو بگیریم.

آها افشین نمیدونم یادش باشه یا نه توی همون سرور از تری دات اتک روی دهکدش بود برای 0کردنش که درخواست نیرو پشتیبانی MM زدن که قبل فلان تایم نیروهاتون اونجا باشه من نیروهامو فرستادم نوب بازیم گرفت یدفعه بک زدم نیروهارو داشت میرفت که تا برگشت ارسال کردم ، هیجی این ارسال من کمک بشیار شایانی برای ده افشین شد چون منکه نمیدونستم اون موقع اینزرت چیه دفاعی من فکر کنم 500 تا محافظ یا لژیون بود لابلای اتکای تری دات اینزرت شد و این باعث شد تیمی که برای ارتقای ساختمان و ... روی اکانت GOD بودن بتونن چنتا ارتقا انجام بدن که دهکده 0 نشه و بالاخره جمعیتو تونستن برسونن به نزدیکای 0 ولی 0 نشد.

خاطره زیاد هست ولی خب حسش نیست میفهمی!! حسش نیست

14. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, MOD S^À^W پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ** NAZI ** نمایش پست ها

(
    یادش بخیر
    خدا بیامرزتش
    با علی چیفر دعوا میکرد میومد میگفت نازی یه چی به این پسرت بگو دیگه (
    منم همیشه طرف علی رو میگرفتم
    یادم میوفته حالم خراب میشه
    درسته خیلی روزای خوبی داشتیم ولی روزای بد هم کم نداشتیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMBI نمایش پست ها
    عجب بحثی شد:|
    منم آخرین خاطره ای که دارم از فرشید مال بعد رفتن محمدعلی از سرور 14 بود(تو همون سرور با فرشید آشنا شدم) که فرشید شد توتال و با ج.ش متا بستن ولی اکثریت پلیرای ش.غ که سرورای قبل با ما بازی کرده بودن ناراضی بودن و تحت پلن ما که تنها اکانت باقیمونده ش.ش بودیم بازی میکردن و قرار بود متا رو بهم بزنن فرشید فهمید با ناراحتی چندتا پیام فرستاد و حرفمون شد :| از هم دلگیر شدیم که یکماه ام نشد که بعدش اون اتاف افتاد

یادش خالی نباشه

16. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن ZAMBI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یادش بخیر بعد از سرور تست ، فکرش رو هم نمیکردم که اولین واندر ایران تو اکانت من 100 بشه و بعد از اون صدها خاطره و 100 ها دوست و دشمن برای خودم بسازم!

yxrpywrskm2d8molxdz8.jpg

Rise of nation

18. تشکر kingphoenix تشکر نمود
    پسندیدن kingphoenix پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کسی از اینجا سرور 4 و 6 راند اخر هست؟ اخرین سرور ایران
    ---
    بهترین خاطره ام اشنای با کسانی بود که فکر نکنم تا اخر عمرم فراموششون کنم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع