صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: خاطرات دژکوبی ;)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Post خاطرات دژکوبی ;)

سلام به همگی

دیدم این تاپیک جاش خیلی خالیه زدم

لطفا خاطرات خوبو بد خودتون رو از بازی دژکوب بنویسید

اول از خودم شروع میکنم بنده به شخصه هیچ خاطره خوبی از دژکوب ندارم جز اعتیادو شب بیداری و بد بختی :d چیزی برام نداشته تنها حاصلش چند تا رفیق خوب و با مرام هست که باهاشون اشنا شدم

لطفا شما هم اگه خاطره ایی از دژکوب دارید بنویسید

2. تشکر zeus, K_I_N_G# تشکر نمود
    پسندیدن zeus, K_I_N_G# پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Im Failing نمایش پست ها
    سلام به همگی

دیدم این تاپیک جاش خیلی خالیه زدم

لطفا خاطرات خوبو بد خودتون رو از بازی دژکوب بنویسید

اول از خودم شروع میکنم بنده به شخصه هیچ خاطره خوبی از دژکوب ندارم جز اعتیادو شب بیداری و بد بختی :d چیزی برام نداشته تنها حاصلش چند تا رفیق خوب و با مرام هست که باهاشون اشنا شدم

لطفا شما هم اگه خاطره ایی از دژکوب دارید بنویسید

چشم بسته غیب گفتی

دژکوب پر از خاطرس

تلخ - شیرین - مرام - نامردی - خیانت - دوستی - دشمنی

من بخوام تعریف کنم یه کتاب باید بنویسم

یه خاطره از اینجا بگم : اولای این سایت که اومدیم یه مورد پیش اومد که تهمت زدیم به تیم مدیریت که شما دارین رو فلان اکانت بازی میکنید

یادش بخیر وقتی جوابشونو خوندیم چقد خجالت کشیدیم

فک کنم امید بود چقد عصبانی شده بود هنوز تکسایی که داده رو یادمه مشخص بود با چه حرصی تایپ کرده بود

حق داشت آش نخورده و دهن سوخته

البته اول بازی بود کم کم شناخت کافی پیدا کردیم ازشون و همین الان اینقد مطمئنم ازشون که خدا شاهده این دوستان به حدی بی طرف هستن که توی هیچ سروری از دات کام تا دات آی آر مثلشون ندیدم

هیچوقت مغرور نشوید برگها وقتی میریزند که فکر میکنند طلا شده اند !

هیچ سروری در حال حاضر بازی نمیکنم

انجمن در خدمتتون هستم

4. تشکر Im Failing, Omid, moderator, zeus, DROGBA تشکر نمود
    پسندیدن Im Failing, zeus, NOT AGAIN پسندید
    نپسندیدن _ARTEMIS_ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SECTOR نمایش پست ها

چشم بسته غیب گفتی

دژکوب پر از خاطرس

تلخ - شیرین - مرام - نامردی - خیانت - دوستی - دشمنی

داداش ما که نگفتیم خاطره نداریم متاسفانه خاطراتمون از این بازی زیاد جالب نیست شما اشتباه برداشت نکن
    ویرایش توسط Im Failing : 05-23-2014 در ساعت 10:17 AM

6. تشکر zeus تشکر نمود
    پسندیدن zeus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداشای گلم توی دژکوب انقدر خاطره دارم که موندم ازدوم سرور از کدوم اکانت و از کیا بگم
    از سرور 1 ایران بگم که نزدیک 1سال و نیم طول کشید؟؟؟؟از افشین و اشکان بگم که اتحاد آذر رو یه شبه توی اولین اسپید ایران حذف کردن!
    از سرور 7 ایران بگم و راند 1 که اکانت 2funو بازیکن های کسری و ارمان لیدر های کل سرور بودن و جدایی بازیکن های افسانه ای 2funیا همون ubuسرور اسپید
    از سرور 2 اسپید بگم از برنده شدن seو تشکیل شدن اتحاد های پرشین و تن و تاپ ارمی
    از سرور 3 اسپید و برنده شدن seو رتبه 1 شدن اکانتkazem2و حذف قدرت های neیعنی اکانت های خان خوله-کینگ توتنز
    از کدوم سرور بگم کل سرور های ایران خاطره هست خاطره ای از دوران جوانی که همیشه توی ذهن ها میمونه
    هر کسی میتونه بازی کنه ولی هرکسی بازیکن نمیشه
    قدرت نژاد ها به بازیکن هاشون بستگی داره

8. تشکر moderator, Im Failing, zeus, meel تشکر نمود
    پسندیدن zeus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من بخوام بگم خاطره دارم از سرور 4 ایران حدود 6 سال قبل
    دوستم Ser pico رنک یکه سرور بود ه به خاطر مشکلات زناشویی حذف کرد

10. تشکر zeus, Im Failing, DROGBA تشکر نمود
    پسندیدن zeus, Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    والا بذار بریم اون اوایل که ما کوچولو بودیم. تو یاهو تبلیغ دژکوب دات کام رو دیدم و رفتم توش. اول تو همونجا بازی کردم و مدتی بعد دیدم که ایرانی اش زده شد. رفتم ثبت نام کردم و یه مدتی بازی کردم و دیگه بی خیال دژکوب شدم. حدود 6 ماه بعد دوبازه کرمش افتاد تو کونم که بازی کنم. اومدم دیدم سرور 4 ، دو ماه بود شروع شده بود. رجیستر کردم و بازی کردم و یه هفته بعد سرور 5 استارت خورد. میتونم بگم اونجا اصل بازی من شروع شد و اونجا پا به دنیای حرفه ای گذاشتم. یه مدتی بازی کردم دیدم تنهایی نمیشه. اومدم به همکلاسی هام معرفی کردم سایت رو گفتم من یه اتحاد دارم به اسم karkasa ( کرکسا = کرکس ها ) و اسم خودم که لیدر بودم هم گذاشته بودم golden karkas
    هیچی دیگه من بچه های کلاس رو هم مثل خودم معتاد کردم و اتحاد شاخ NE شده بودیم ولی یه اتحاد بود که شاخ تر از ما یود یه اسم skype NE و ما با اون ها متحد شده بودیم. من اون موقع با dial up نت میومدم. ( فک کن خخخخخ ). دیگه کار به جایی رسید که مدرسه داشت فحشم میداد که تو باعث شدی پدر ما در بیاد. بچه ها درس نمیخونن. نمره هاشون ریده . مامان باباهاشون زنگ میزنن مدرسه میگن بجه هامون از راه به در شدن همش میرن اینترنت...بیچلرم کردن ))

خلاصه یه روز لیدر اون ها گفت بیا اسکایپ صحبت کنیم. آخه اون موقع هنوز رایدکال کشف نشده بود. منم پشمام ریخت. گفتم من خلاف سنگینم yahoo massenger و yahoo 360 بود، اینو کجای دلم بذارم؟؟
    خلاصه با بدبختی یارو آوردم تو مسنجر و کلی شاخ بازی در آوردم و نتیجش این شد که همه ما رو فارم کردن. که واستون بگم مجید bismarck و محمد x_Ashil_x و خیلی های دیگه که اون دعوا باعث شد رفیق شیم با هم. ینی بگم یکم قبل کتیبه ها 4تا ساید با هم متحد بودن )))
    اتحاد شاخ ساید skype بود و در همه ساید ها شعبه داشت ))

دیگه من بی خیال بازی شدم تا چندی بعد به مجید گفتم دادا رفتی رو اکانتی بگو ما بیایم ازت بازی یاد بگیریم که رفتیم و خم و چم کار رو یاد گرفتیم و با این همه سال تجربه هنوز هم میگم که دژکوب خیلی پلن های پیچیده ای میتونه داشته باشه و میشه گفت اگه کسی ادعایی کنه تو دژکوب ، هنوز بلد راه نیست. و من هم گفتم بازی رو چجوری یاد گرفتم و دیدین ملت میان میگن فلان ویسار ما الیم ما بلیم؟؟؟ حال آدم رو به هم میزنن. بالاخره تو هم از یکی یاد گرفتی بازی روو دیگه. عجبا

اینم بگم من بعدش رفتم سرور 6 و عجب حالی داد. با این که دیدیم ساید دف کم داره و تصمیم بر این شد که من همر دفاعی بسازم ولی خیلی سرور شیرینی بود. ما NE بودیم و با SE متحد شدیم. بعد کتیبه ها فاتحه غرب رو خوندیم. همگی همر های بچه ها ترشی افتاد ولی یادم نمیره شبایی رو که با اون دوستان عزیز تو راید کال گذروندیم. چه شب هایی که رفتیم فرحزاد و قلیون کشیدیم و خندیدیم.(آخه اون موقع پاتوق دژکوب باز ها فرحزاد بود) از اینجا یادشون میکنم و بدونن تا آخر عمر اون خاطرات از ذهن من نمیرن...
    حاجی mantanha که سرور ما بود. بیش از 50 سال سن داشت و آخر سر نفهمیدیم تو جبهه چندتا عزیز از دست داده بود
    علی leopard که سلطان چرت و پرت گفتن بود و همه دوسش داشتن
    حسینx-men که با اون لهجه ی زیبای ترکیش دل همه رو شاد میکرد
    علی و محمد maldini که دوقلو بودن و گل بودن
    محمد F6Q که دیگه پروفایلش جا نداشت مدال هاشو بچینه. از بچه های گل شیراز بود و بلیت گرفت اومد تهران به عشق بچه ها....
    و....
    .
    .
    .
    .

خدایی ریاده بخوام بگم از دژکوب. چون باهاش زندگی کردم... بخشی از عمرم رو گذاشتم پاش و تا حد زیادی پشیمونم. و حد کمی خوشحال

مخلص همگی

علی ژنرال

12. تشکر zeus, Im Failing, DROGBA, Spartacus تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من فقط جز خیانت تو دژکوب چیز دیگه ای ندیدم من از دشمنام هیچ وقت نخوردم و نمیخورم تا اینکه 18 سرور پشت سر هم از رفیق خوردم و خسته شدم بای دژکوب دادم فقط و فقط 500 بازی میکردم و تا چی میشد میرفتیم با بچه ها 1000 بازی میکردیم من تو bax ara3h بودم و فعالیت هایی کنار mehran linchan داشتم
    منو واندرمو رو سطح 99 یه نفر ادم بی فرهنگ که به قول خودش هم محلی و رفیق من بود به خاطر دین که اون زرتشتی بود من مسلمون واندر منو زد و فشار زیادی که به من وارد شد باعث شد که من بای بدم و برای همیشه برم
    بنده matin_zeus هستم و فعالیت خودمو تو اتحاد versace شروع کردم و تو اتحاد dejkoob yy تموم کردم

از جله دشمنای من جواد the wall تو سرور 1000 بود و انوش تو سرور 500

14. تشکر Im Failing تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من فقط پکیدم بعد یه روز بازی میرفتم تو لیست فارم بقیه و 4و3 نفر میومدن غارتم میکردن

16. تشکر Im Failing, YAS1717, Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن Im Failing, YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من یه بار یه اسم دختر برا خودم برداشتم بعد جنسیتمم زدم زن
    پسرا پیام میدادن سره کارشون میزاشتم میگفتن شمارتو بده شماره نونوا سره کوچمون که افقانیه رو بهشون میدادم ای حال داد ای حال میداداد خیلی حال کردم

18. تشکر Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن DROGBA, meel پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خاطرات خوب و بد زیاده. دژکوب برا خودش دنیاییه. ولی نمیدونم بگم بد یا خوب؟!
    بیشتر خاطرات من از این بازی مربوط میشه به اون وقتایی که با اسم morteza2001 بودم تو دژکوب. البته بعد اون دیگه جدی بازی نکردم. ولی لیدری و در کنارش صد کردن واندر اونم تو پونصد و هزار اصن یادم نمیره اون شب. سردرد وحشتناکی گرفته بودم. مونیتورو نیگاه میکردم چشام سیاهی میرفت ولی نمیتونستم ولش کنم. آخه اون هفته هم تو پونصد و هم تو هزار بودم و تو هردو هم اتحاد زده بودم و مثلا رییس اتحاد بودم. تو هردو هم باهم همزمان داشتم واندر آپ میکردم. کلا هم یه دوست خوب کمکی داشتم که الان هم هست. منظورم داداش سیناس. اینم بگم که تو هردو صفحه نامه های رسیده و فرستاده شدم به شیشصد هفتصد صفحه رسیده بود. یعنی اینقد نامه نگاری کرده بودم. دوستانی که لیدر بودن و هستن میدونن چی میگم. و اینقد نامه نوشتن و جواب دادن چه پدری در میاره؟!!!
    خلاصش اینکه تو هزار تونستم صد کنم. ولی سرور قاطی کرد و شگفتی هی میرفت بالا بدون اینکه برنده مشخص بشه. تا رو دویست و پنجاه و دو وایستاد. تو پونصد شانس نیوردم. البته دلیل اصلیش این بود که دیگه بریده بودم. تو هزار مولتی دوباره وندرارو صفر کرد و بعد نمیدونم بعد چند مدت گفت دوباره شروع کنید. ولی اون موقع نامش برا من نیومد. در حالی که برا همه فرستاده شده بود. تا اینکه یکی از بچه ها گفت واندرا داره دوباره میره بالا. ولی دیگه نشد و عقب موندیم و یکی دیگه واندرشو صد کرد!
    یکی دیگه از خاطراتم هم مربوط به سرور هزاره. اون دفه هفتاد میل دف داشتم تو واندرم. اولش که کسی بالا نمیبرد. همه منتظر بودن که یکی بکشه بالا که دنبالش برن. من کشیدم بالا. ولی تو اون سرور هرچی همر تو سرور بود خورد به ما. شیش دفه از بالای نود واندرم صفر شد. دیگه خسته شده بودم. ولی با این حال از هفتاد میل دف نصف بیشترش مونده بود. دفه هفتم رسوندم به شصت و سه. ساعت هم فک کنم حدود چهار اینا بود. گفتم بذا یکی دیگه ببره بالا اونو زدن دوباره میکشم بالا. ولی نمیدونم اون که بالا برد هیچکی نزدش؟!! یا اینکه شاید همرای سرور تموم شده بود. هیچی دیگه اون صد کرد. گرچه من فک کنم رکورد امتیاز دف سرورو شکستم. یادش بخیر.

20. پسندیدن NOT AGAIN پسندید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع