صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: خاطرات دژکوبی ;)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_Matrix نمایش پست ها
    سلام به همه
    ابوذر یک کیلو تو دیگه چرا؟ رفاقت و معرفت و گه زدی توش
    اینجوری رفاقت میکنید؟ دمتون گرم که با نامردی بازی میکنید
    اکانت xXx رو همرشو زدید به اینو اون کتیبه شو بردید کاری کردید اکانت بن بشه
    فقط میگم دم همتون گرم که زحمت یه عده رو اینجوری به باد میدید
    حالا پرچم رفاقت رو که کردید تو گه حداقل مردونگی رو به جا میاوردید
    ina ke edeashon sar be falak mikeshid moji
    damesh garm
    hame bamarama
    nim kilu bash vali mard bash

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من از دژکوب خاطره بد زياد دارم همش نامردي همش كلك
    خاطره خوبمم آشنايي با دوست خوبم مجيد بود
    خاطره اونايي كه تو اين سروراي اخير روزاي آخر اتحاد تشكيل ميدادنو واندر 100 ميكردن اما تا قبل از اون چادر سرشون بود
    يادمه با همينا هم اتحاد بوديم كمك كه خواستم هيچكدومشون به من كمك نكردن خودتون بهتر ميدونيد كيا رو ميگم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من با دژکوب یه خاطره سه ماهه قشنگ دارم با لیدری ایدین
    اوایل تو سرور 6 دو ماه بازی کردم کلی اطلاعات یاد گرفتم و از نوب بودن اومدم بیرون
    تو سرور 7 شروع کردم با نژاد گول، اخه زیاد وقت نداشتم و نمیخواستم فارم بشم
    با اینکه تجربه زیاد نداشتم اما دف خوبی بدست اوردم
    اخرای بازی بود قبل از ازادی کتیبه بود که رفتم تو یکی از زیر شاخه های اتحادی تو se که ایدین لیدر اصلیش بود
    هر دفعه گزارشای دیوار شدن سه ساید دیگه و دزدین کتیبه های اونا توسط اتحاد ما برای بچه های اتحاد میومد(اخه با معرفتها 3 به یک ساید ما رو میزدن) منم کلی با لیدری ایدن حال کردم اخرشم واندر ما زودتر 100 شد

چنان جو گیر بودم که اگر پیام میومد که فلان جا دف میخواد شده بود 10 تا پیاده بدم ارسال میکردم
    برای همینم همیشه se رو انتخاب میکنم با اینکه معمولا بدترین ساید هست
    فقط بعدا فهمیدم ایدین یکی از پلیر های حرفه ای دژکوب هست که هرز گاهی تو یک سرور میاد

4. پسندیدن NOT AGAIN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط white wolf نمایش پست ها
    من با دژکوب یه خاطره سه ماهه قشنگ دارم با لیدری ایدین
    اوایل تو سرور 6 دو ماه بازی کردم کلی اطلاعات یاد گرفتم و از نوب بودن اومدم بیرون
    تو سرور 7 شروع کردم با نژاد گول، اخه زیاد وقت نداشتم و نمیخواستم فارم بشم
    با اینکه تجربه زیاد نداشتم اما دف خوبی بدست اوردم
    اخرای بازی بود قبل از ازادی کتیبه بود که رفتم تو یکی از زیر شاخه های اتحادی تو se که ایدین لیدر اصلیش بود
    هر دفعه گزارشای دیوار شدن سه ساید دیگه و دزدین کتیبه های اونا توسط اتحاد ما برای بچه های اتحاد میومد(اخه با معرفتها 3 به یک ساید ما رو میزدن) منم کلی با لیدری ایدن حال کردم اخرشم واندر ما زودتر 100 شد

چنان جو گیر بودم که اگر پیام میومد که فلان جا دف میخواد شده بود 10 تا پیاده بدم ارسال میکردم
    برای همینم همیشه se رو انتخاب میکنم با اینکه معمولا بدترین ساید هست
    فقط بعدا فهمیدم ایدین یکی از پلیر های حرفه ای دژکوب هست که هرز گاهی تو یک سرور میاد
    کدوم اکانت بودی؟
    همه ی آیدینای دژکوب ماشالله پلیرای حرفه ای هستن مهمتر از اون همشون با اخلاق ان
    ولی این آیدینی که شما میگی باید بگم فقط همون سرور se بازی میکرد :دی تو هر 4تا ساید ام توتال لیدری کرده بعد اون سرور 9(توتال ج.غ) سرور 12(توتال ش.غ) سرور 14(ماه دوم پیچوند مارو) بازی کرد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بهترین خاطرم مال سرور 9 بود رو واندر کار میکردیم واقعا بهترین سرور عمرم بود واندرم تا 99 بردیم بعد زدنمون ولی آخرم se صد کرد ..
    SeZaRiSm

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    واقعا دژکوب جزو خاطرات خوب زندگی من بوده و دوستان بسیار زیادی پیدا کردم خیلیا مقطعی که همیشه یادشون میکنم گاهی و دلتنگشون میشم و خیلیا هم هنو ادامه داره رفاقت و پلی کردنمون.

اولین خاطره بسیار تلخی که یادم میاد مربوط به چندین سال پیشه. یادش بخیر اون روزایی که هر پلیری اصلا نمیتونست اکانتش رو به جمعیت 100 هم برسونه و با کوچیکترین اشتباه در لول کردن ساختمان ها خودش خودشو کراپ لاک میکرد.و اکانت قفل میشد و تموم !

خلاصه اولین خاطره تلخ ما ازین بازی این بود که با داداشم اکانت زده بودیم هر کدوم سوا و بعد از چند وقت تمرین و ازمون خطا با هزار بد بختی تونسیم اکانتهامون بالا بیاریم و اک قفل نشه و چند تا نیرو با هزار بدبختی و مکافات بسازیم که کمتر از 10 تا دونه میشد چون مثل الان نبود. خشت خشت اکانت رو دونه دونه با بدبختی باید میساختی و سنگ رو سنگ میذاشتی تا اک بالابیاد جمعیت 3 رقمی شه.
    خلاصه اقا بعد که چندتا دونه نیرو ساختیم یکی از اکانتهای نزدیکمون رو با داداشم خواسیم که فارم کنیم. دوتایی همزمان هر چی نیرو داشتیم زدیم به یارو و عاقا گزارشا رو باز کردیم دیدیم زکی !
    داداشما بجاییکه اتک بده اومده پشتیبانی داده بود اونجا و نیروهای ما هم خورده بود تو نیروهای اون. یکدونه نیرو برگشت. اقا بحدی عصبانی ناراحت شدم و چه قشقرقی راه انداختم . و با همه قهر کردم و گفتم دیگه دژکوب بازی نمیکنم. سه روز با همه قهر بودم و نه خوراک داشتم نه حرف میزدم. سه روز به داداشم داد هوار میکردم فقط

8. تشکر saeed تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, NOT AGAIN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور 7 راند دو رو اکنت سزار
    سرور تو فروردین شروع شد و آرش یه هفته اول رو اک نبود
    بازی رو که شروع کردیم اولین سرور ورژن 4 بود (فک کنم آرش سرور 9 هم بازی میکرد منم قبلا پیش نمایش خارجیش رو دیده بودم )
    یه مدت گزشت و بازی جدی شد
    نمیدونستیم که هیرو به صورت نامحدود انبار ایتم داره
    یک روز کامل باهم نامه نگاری میکردیم(یا پای تلفن یادم نیست دقیقا) که کدوم آیتم هارو نگه داریم به درد میخورن و کدوم ایتم هارو بفروشیم چون جای بی خود میگیرن

یه مقدار گذشت و بعد متوجه شدیم انبارش نامحدوده
    اونروز تا ته سرور رو برنامه چیده بودیم که به چی ها نیاز داریم
    Oops

10. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

12. تشکر saeed تشکر نمود
    پسندیدن saeed پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خاطره از نوب بازی ها بگیم از موقعی که نمیدونستیم چجوری بازی تموم میشه ؟؟!
    یا از وقتی که واندر 100 میکردیم یا باگ و طلا بدون طلا و کلوپ میجنگیدیم ؟!

من بیشترین خاطراتمو از یه سایت دارم. تو آی آر ییکی مونده به آخرین سرور ایکس 3 اولین بازی من بود. پسر خالم تو اکانت King of Se بود. اون موقع برای شروع بازی معمولا 4 5 تا مولتی حداقل رو شاخش بود. من هیچی بازی بلد نبودم و 5 تا مولتی داد دستم گفت بکش بالا. ما هم از خدا بی خبر و با این حال که کمی علاقه داشتم شروع کردم.

به جز اونا خودم 2 اک دیگه ساختم و باشون پلی میدادم. خلاصه گذشت و 1 هفته ای شد گفتم ببینم بازی چه خبره دیدم پسر خالم مولتی هارو گذاشته رو حذف. یکیشون که خیلی بش رسیده بودمو برداشتم پسش رو عوض کردم و برداشتم. حالا 3 تا اک داشتم. شروع کردم به بازی تا وقتی که دیگه خونمون رو عوض کردیم و اینور دیگه آنتن اینترنت نبود و ناچارا کنمار کشیدیم. سال بعدش تابستون اومدیم دیدیم سایت کلا بسته شده و ادرسش رو که میزنیم میره دات کام. بیخیال شدیم تا هفته بعدش که یهو دیدم اسم سایت .... هست. رفتم اونجا. سرور X20 بود که اولین سرور اونجام بود. ادامه دادم و با اینکه 10 روز گذشته بود ولی خوب خودمو کشیدم بالا ( البته نه در حد لشکر مشکر اینا ) تا اینکه یه اشتباه کردم و اونی که بهم کمک کرد خودمو بکشم بالارو زدم. چون فکر می کردم دیگه پلی نمیده. بعد یهو همه نیرو هام و سزار هام دیوار شدن. بعد یارو با کمال آرامش بقیه نیرو هامو هم 0 کرد. دیگه نرفتم تو اکم تا ببینم پاپ 0 کرده یا نه ؟!!!!!

فردا یه خاطره دیگه مینوسم. شب خوش !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

بزار منم یه خاطره بگم که هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشه

تو یکی از سرور های .آی آر با نژاد توتن طبق معمول جنوب غرب بازی میکردیم ورژن 3.6 بود خلاصه افتاده بودیم تو مرز شمال غربی , از شانس بد یه بازیکن خوب به اسم اکانت xperia (نمیدونم تو مهاجمین یا غارتگر ها بود یا نه ) هم بود افتاده بود درست چند خونه بالاسرم , خیلی اعصاب منو , هم بازیم خورد شده بود که چیکارش کنیم از طرفی هم سخت بود منجنیق تحقیق کردن و از طرفی هم درگیر میشدیم اوضاع قاریشمیش میشد و از بازی کلی عقب می افتادیم بلخره تصمیم گرفتیم حواسمون بیشتر بهش باشه , ولی قرار نبود همینطوری ولش کنیم
    یه چند روزی گذشت یادم نمیاد سر چی باهاش تو نامه بحث و گفتگو کردیم ولی مطمئنم که بهش پیشنهاد همکاری داده بودم

ایشون به ما حمله کردن با مقداری گرزی , تو سرور های ورژن 3.6 دلاور خیلی نیرو با ارزش بود چون هم میشد دفاع کرد هم کانتر کرد , یعنی هر کسی دلاور بالای 50 تا داشت خدا بود برا خودش ؛ خلاصه این حمله کرد بهش نامه زدم داداش نزن هم تو عقب میفتی هم من جوابی نداد .
    یه نکته تا جای که بلدم , نباید تو دژکوب مخصوصا" ورژن 3.6 به کسای که دارن بازی میکنن چند هفته اول بازی حمله کرد چون منجنیق نیست و راحت میتونن جاخالی بدن و امار شما در بیاد.

خلاصه ایشون حمله کردن و منم جاخالی دادم با 400 تا گرزدار بود فکر کنم , امارش برام در اومد , به هم بازیم گفتم دلاور ها رو نفرست غارت , یادمه دقیقا" 120 تا دلاور داشتیم منتظر موندیم xperia دوباره حمله کنه و حمله کرد تایم ها رو در اوردم و وقتی حمله ی اون نشست بعدش منم با اختلاف زمانی که وجود داشت دقیقا" موقعی لانچ کردم که 1 ثانیه بعد اینکه نیرو های اون مینشست تو دهش دلاور های من میرسید , هیچی دیگه حمله رو زدم بعد چند مین رفتم نامه بدم به طرف که دیدم چند تا فحش به خودش تو پروفایل نوشته و حذف اکانت نوشته ! نامه دادم که خودت خواستی و یه جمله معروف که همه حذف میکنن و شما چطور رو بهش گفتم بعدش هیچ دیگه حذف کرد و رفت ما هم به خوبی و خوشی بازی کردیم :ایکس

اون موقع فروم خیلی جای باحالی بود :دی یادش بخیر

اینم عکس

sss.jpg

پ.ن: چقدر جالبه ادم تعداد نیرو ها یادش میمونه ولی سرور نه ! با اینکه هر دو موضوعشون مشترک هست !!!
    پ.ن: چقدر حرف زدم :|
    پ.ن : بای :دی
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

15. تشکر WondeR, ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن M.Reza, NOT AGAIN, ** NAZI ** پسندید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع