صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 71

موضوع: بحث پیرامون سرور g50.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran.Black_war نمایش پست ها
    سلام به همه
    واقعا خیلی نوب زیاد شده
    http://upload7.ir/uploads//0b38d2954...b5d5c42ce4.jpg
    ما با همر جلو زن ناتارو زدیم
    همر اصلی تو راه بوده که بیاد کتیبه رو ورداره بره یارو اومده با تلفات کم کتیبه رو زده حالا بش نامه میزنیم جواب نامه نمیده
    واقعا اگه اینطوری بعضیا با کتیبه حرومی بزرگ میشن نوش جونشون
    خبرای بزرگی در راهه منتظر باشین
    سلام دوست من

شما 50 درصد دفاعی رو زدی و اگر با پلن بوده و همر اصلیت پشت این بوده باید جفت با این میخورد
    پس با این تفاصیر میشه فهمید که شما چشم بسته زدی و دیوار شدی . و نفر بعدی اگر با کاتا لانچ کرده بوده کتیبه برا اون هست.

شما حتی اگر کامل کلین میکردی و خزانه نمیزدی و نفر پشت شما خزانه میزد کتیبه برا اون بود.

قانون میگه کتیبه برای کسی هست که خرانه میزنه.. در صورتی که لینک اصلی همر دوم شما که بعداین خورده رو بدی تا تایم محاسبه بشه که لانچ شده بوده قبل اینکه همر شما برخورد بکنه..
    من نه رهبرم نه سرباز ، اما ؛ امروز میجنگم.
    من کسی نیستم که بیهوده دل به دریا بزند.

سکوت لطفا ثبت نام کنید. ، مرگ اوست

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لینکو ببین میفهمی که بنده خزانه رو زدم
    بعدشم بنده (ویرایش توسط MOD AdMirAl) ندارم که بیام همرمو الکی بزنم
    من 15 مین فاصلم بوده تا کتیبه مورد نظر
    همر اول خورده
    سطل زدم قهرمانو زنده کردم که شیپور قهرمان تلفات همر اصلیمو کم کنه

شمام که داری میگی قانونو من طبق قانونی که شما میگی خزانه رو خالی کردم و تقریبا 70% دف رو کشتم
    ولی متاسفانه یسری هستن که پاپ بازن و جرات جواب پیام دادنم ندارن چ ببرسه به پس دادن کتیبه
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-01-2015 در ساعت 04:10 PM دلیل: از الفاظ مناسبتری استفاده شود.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Lightbulb

بعدشم بنده (ویرایش توسط MOD AdMirAl) ندارم که بیام همرمو الکی بزنم
    من 15 مین فاصلم بوده تا کتیبه مورد نظر
    همر اول خورده

شمام که داری میگی قانونو من طبق قانونی که شما میگی خزانه رو خالی کردم و تقریبا 70% دف رو کشتم
    ولی متاسفانه یسری هستن که پاپ بازن و جرات جواب پیام دادنم ندارن چ ببرسه به پس دادن کتیبه
    عذر میخوام که من تو سرور نیستم اینجا پست میزارم اما برا روشن شدن موضوع هست

اولا شما 70 درصد نزدی همون 50 درصد که گفتم زدی

0b38d295431b3fc30950ea05d6464bb5d5c42ce4.jpg
    50%.jpg

بعدشم شما در جبران تلفات نفر بعد که زده چه کاری میکنید؟ ( هر چند که ممکن هست اصلا باهاتون کنار نیاد)

در ضمن برای زدن کتیبه حالا در سرور اسپید اینگونه، اکانت برای خودش پلن ریزی میکنه..
    مطمئنا اون طرف زمان گذاشته همر با کاتا لانچ کرده تا برسه به این کتیبه.
    شما میخواستی همر اصلیت آسیب کمتری ببینه همر اول هم با قهرمان زدی.

با هم عذر میخوام که به این بحث شما ورودکردم اما از اونجایی که طرف مقابلتو نوب خطاب کردی خواستم بگم کارش کاملا درست هست و روش کتیبه زدن شما نا درست بوده.

سرور قبل که خودم حضور داشتم سر کتیبه احمق منحصر یه موضوعی با اکانت ما به وجود اومد که طرف تقریبا پلیر خوبی هم بود اما من کتیبه بهش ندادم( در حالی که کاملا کلین کرده بودن ).. نه که کتیبه برام ارزش داشته باشه اما خواستم یه چیزایی از بازی رو یاد بگیره..

از دوستانی که تو بخش آموزش زحمت میکشن و این پست رو میخونن خواهش میکنم اینگونه مسائل رو توی فروم بیشتر توضیح بدن..
    ( هر چند بیشتر در خود بازی باید قوانین طرح بشه )

با تشکر
    من نه رهبرم نه سرباز ، اما ؛ امروز میجنگم.
    من کسی نیستم که بیهوده دل به دریا بزند.

سکوت لطفا ثبت نام کنید. ، مرگ اوست

5. پسندیدن M3nTaL, Mehran.Black_war پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود دوست عزیز من جسارت میکنم دخالت میکنم ولی شما که توتن هستـید بهتر نبود برای این که تلفاتتون بیاد پاییـن وقتی قرار بود پشت شما یکی دیگه هم بره شما قهوه خونتون رو روشن کنید تا تلفاات بیاد پایین؟

البته با توجه به پست شما من احتمال میدم همر بعدی اگر واقعا همری بوده بعد شما بدون کاتا رفته که کلین کنه بعد شما با تک هیرو بردارید اگه فرض رو بر این هم بگیریم باز ترتیب لانچ اشتباه بوده اول ایشون باید میومد دفاع رو سبک میکرد و بعد شما میزدین روی دفاع کمتر کلین میشد کتیبه رو هم بلند میکردید

در ضمن فکر میکنم که اسلحه نیروهای شما هم 20 نیست چون این چیزی که من میبینم اگه 20 بود تلفات به جای 52% میشد 70 %

نکته دیگه ای که به چشم میاد عدم تناسب سواره و پیاده اکانت شماس فکر نمیکنید 100کی گرزی نیاز به 33کی شوالیه داشته باشه؟
    به هرحال یه سری مسائل توی بلند کردن یک کتیبه دخیل هستند و نیاز داره که شورای لیدری منطقه برای کتیبه های روی ززمین پلن جامع داشته باشن . توصیه اکید ما توی سرورهایی که خودمون بازی میکنیم این هست که پلیرها توی کارنا قبلش با ما هماهنگ باشن تا بگیم چه کسی روی چه کتیبه ای لانچ کنه.

این پستی که من گذاشتم صرفا بیان نکاتی در مورد جمع کردن کتیه از ناتار هست و قصد زیر سوال بردن کسی و یا تایید رفتار اکانت دیگه ای رو ندارم.
    موفق باشید و از بازی لذت ببرید.

پی نوشت : ممکنه این پست ایراداتی داشته باشه چون سرکار هستم و این پست کوتاه حدود 1ساعت طول کشید تا تکمیل شه پیشاپیش پوزش میخوام.
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-01-2015 در ساعت 04:56 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEIN نمایش پست ها
    عذر میخوام که من تو سرور نیستم اینجا پست میزارم اما برا روشن شدن موضوع هست

اولا شما 70 درصد نزدی همون 50 درصد که گفتم زدی

0b38d295431b3fc30950ea05d6464bb5d5c42ce4.jpg
    50%.jpg

بعدشم شما در جبران تلفات نفر بعد که زده چه کاری میکنید؟ ( هر چند که ممکن هست اصلا باهاتون کنار نیاد)

در ضمن برای زدن کتیبه حالا در سرور اسپید اینگونه، اکانت برای خودش پلن ریزی میکنه..
    مطمئنا اون طرف زمان گذاشته همر با کاتا لانچ کرده تا برسه به این کتیبه.
    شما میخواستی همر اصلیت آسیب کمتری ببینه همر اول هم با قهرمان زدی.

با هم عذر میخوام که به این بحث شما ورودکردم اما از اونجایی که طرف مقابلتو نوب خطاب کردی خواستم بگم کارش کاملا درست هست و روش کتیبه زدن شما نا درست بوده.

سرور قبل که خودم حضور داشتم سر کتیبه احمق منحصر یه موضوعی با اکانت ما به وجود اومد که طرف تقریبا پلیر خوبی هم بود اما من کتیبه بهش ندادم( در حالی که کاملا کلین کرده بودن ).. نه که کتیبه برام ارزش داشته باشه اما خواستم یه چیزایی از بازی رو یاد بگیره..

از دوستانی که تو بخش آموزش زحمت میکشن و این پست رو میخونن خواهش میکنم اینگونه مسائل رو توی فروم بیشتر توضیح بدن..
    ( هر چند بیشتر در خود بازی باید قوانین طرح بشه )

با تشکر
    70 درصد رو تخمینی گفتم من
    ببین دوست عزیز من با اون اقا مشکلی ندارم
    کلا این سرورای دژکوب مثل سرورای .ir نیستن که لیدر میدر توش بخواد کاری کنه
    80% پلیرا زیر 18 سالن و اصلا نمیدونن بازی یعنی چی
    بهش پیام دادم حتی جواب نداده بگه نمیدم
    وقتی شما به کسی پیام میدی و جواب نمیده خداییش خیلی زشت و زنندست مخصوصا تو اینجور موارد

من خیلی ا زنامه جواب ندادن بدم میاد
    دو سرور پیش سر همین کار واندر 99 رو 0 کردم
    کلا بدم میاد نامه بزنم و جواب نیاد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    درود دوست عزیز من جسارت میکنم دخالت میکنم ولی شما که توتن هستـید بهتر نبود برای این که تلفاتتون بیاد پاییـن وقتی قرار بود پشت شما یکی دیگه هم بره شما قهوه خونتون رو روشن کنید تا تلفاات بیاد پایین؟

البته با توجه به پست شما من احتمال میدم همر بعدی اگر واقعا همری بوده بعد شما بدون کاتا رفته که کلین کنه بعد شما با تک هیرو بردارید اگه فرض رو بر این هم بگیریم باز ترتیب لانچ اشتباه بوده اول ایشون باید میومد دفاع رو سبک میکرد و بعد شما میزدین روی دفاع کمتر کلین میشد کتیبه رو هم بلند میکردید

در ضمن فکر میکنم که اسلحه نیروهای شما هم 20 نیست چون این چیزی که من میبینم اگه 20 بود تلفات به جای 52% میشد 70 %

نکته دیگه ای که به چشم میاد عدم تناسب سواره و پیاده اکانت شماس فکر نمیکنید 100کی گرزی نیاز به 33کی شوالیه داشته باشه؟
    به هرحال یه سری مسائل توی بلند کردن یک کتیبه دخیل هستند و نیاز داره که شورای لیدری منطقه برای کتیبه های روی ززمین پلن جامع داشته باشن . توصیه اکید ما توی سرورهایی که خودمون بازی میکنیم این هست که پلیرها توی کارنا قبلش با ما هماهنگ باشن تا بگیم چه کسی روی چه کتیبه ای لانچ کنه.

این پستی که من گذاشتم صرفا بیان نکاتی در مورد جمع کردن کتیه از ناتار هست و قصد زیر سوال بردن کسی و یا تایید رفتار اکانت دیگه ای رو ندارم.
    موفق باشید و از بازی لذت ببرید.

پی نوشت : ممکنه این پست ایراداتی داشته باشه چون سرکار هستم و این پست کوتاه حدود 1ساعت طول کشید تا تکمیل شه پیشاپیش پوزش میخوام.
    عزیز بنده 6 روز دیر ثبت نام کردم
    و تو خیلی از موارد حساس نبودم فقط سریع کراپ بالا کشیدم و تو ده همر gb gs کشیدم بالا واسه همر سریع بالا بیاد
    همر بعدی با فاصله چند دقیقه تو راه بوده
    سطح گرزی 20 بوده و سطح شوالیه 15 بوده چون ده همر اصلی نبوده تا ته ارتقاش ندادم
    این همر واسه این نامتناسب بوده که همر روزای اول اکانت بوده و صرفا فقط واسه غارت بوده
    پس همر هجومی یا اصلی نبوده که روش کار بشه و tk همزمان بالا بیاد چونکه ده همر اصلی جای دیگه بوده
    ما توی اتحادی نیستیم که با کسی هماهنگ کنیم . بعدشم این سرورا تیم لیدری و اتحاد قوی و مشخصی نداره که با توجه به اونا ادم کار کنه
    توی این سرورا همه تکرو هستن

8. تشکر MOD AdMirAl تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    حالا کتیبه چی بوده ؟؟
    ما که امروز قبل کتیبه ها یه بزن بزن کردیم . دیگه نایی واسمون نمونده
    باس اک دفساز کنیم بدیم بره )
    ارباب جون . سرور بی پایان چه خبره . چرا بچه ها رفتن از اتحاد ؟
    افشین بی پایان که میدونی بچه ها کوفی هستن لنگه گلدن
    اتحادارو ادغام کرده بودن
    منتها من یکم تایم گزاشتم ساید دوباره منظم شد برگشتیم رنک 1
    I,m always BLACKHAND

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

دوست عزیز از اونجا که من هم تو این سرور پلی میکنم برام مسائلی که عنوان کردید جالب بود

1-مطمئنا روش کتیبه زدن شما اشتباه بوده و کسی که کتیبه رو برداشته هم مطمئنا با کاتا لانچ کرده پس اون اقا هم کتیبه رو حق خودش میدونه و شما بر اساس نوع به دست اوردن کتیبه کمی بد شانس بودید و اون دوستمون هم خوش شانس

2-اگر تو ساید خودتون کتیبه زدید که میگید کتیبه با شما 15 مین فاصله داشته پس او شخصی هم که کتیبه رو زده هم سایدی شما به حساب میاد و اگر شما تو اتحاد ساید خودتون بودید می تونستید به لیدر های داخل بازی نامه بزنید به هر حال اون ساید و اتحاد که بی صاحب نیست اما باز هم در کل اون اقا هم لینک لانچ کردنش رو میذاشت و همه چی مشخص می شد

3- من که یه نوب بیشتر نیستم اما این سرور 50 با بقیه سرور ها که فقط یه مشت نوب مولتی اکانت بالا میکشیدن و بدون درد سر واندر 100 میکردن فرق داره بازیکنهای خوب و بزرگی تو این سرور هستن که تیم خوبی هم تشکیل دادن

موفق باشید
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

12. تشکر MOD AdMirAl, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

I,m always BLACKHAND

14. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز از اونجا که من هم تو این سرور پلی میکنم برام مسائلی که عنوان کردید جالب بود

1-مطمئنا روش کتیبه زدن شما اشتباه بوده و کسی که کتیبه رو برداشته هم مطمئنا با کاتا لانچ کرده پس اون اقا هم کتیبه رو حق خودش میدونه و شما بر اساس نوع به دست اوردن کتیبه کمی بد شانس بودید و اون دوستمون هم خوش شانس

2-اگر تو ساید خودتون کتیبه زدید که میگید کتیبه با شما 15 مین فاصله داشته پس او شخصی هم که کتیبه رو زده هم سایدی شما به حساب میاد و اگر شما تو اتحاد ساید خودتون بودید می تونستید به لیدر های داخل بازی نامه بزنید به هر حال اون ساید و اتحاد که بی صاحب نیست اما باز هم در کل اون اقا هم لینک لانچ کردنش رو میذاشت و همه چی مشخص می شد

3- من که یه نوب بیشتر نیستم اما این سرور 50 با بقیه سرور ها که فقط یه مشت نوب مولتی اکانت بالا میکشیدن و بدون درد سر واندر 100 میکردن فرق داره بازیکنهای خوب و بزرگی تو این سرور هستن که تیم خوبی هم تشکیل دادن

موفق باشید
    مطمئنا اینکه من اتک دوممو با فاصله لانچ کردم اشتباه بوده و درش هیچ شکی نیست
    و اینکه شما میگی ساید شما برو رو اتحادا پلیرا رو باز کن ببین که تو اتحادا از همه سایدا پلیر هست .بنده از ساید خودم اتک دادم و با بچه های ی اتحاد رفیقم که پلیرشون توی ساید خودمه ولی کسی که کتیبه رو زده از ساید و اتحاد دیگه بوده
    و در جواب اینکه میگی شما نوبی اینطور نیست و شما استاد و بزرگ مایی
    ولی شما یه دوری توی سرور بزنی و بیشتر با بقیه اشنا بشی میفهمی شاید همون 10% که گفتم بالای 18 سال باشن
    دیگه خوده مام یه زمانی نوب بودیم و تازه کار درکشون میکنیم . ما مث خیلیا ادعا نداریم از روز اول فاتح ترا بودیم مام نوب بودیم و هستیم و خواهیم بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BLACKHAND نمایش پست ها
    این دوست عزیزمون کلا تشرف آورد توی دیوار ما و بعدش هم که ما زدیمش با 190 کی گرزی دفاع کرد !
    اگه میدونستم اینقدر پتانسیل همر سازی و زدن داره . شخصا میشدم دفسازش !

راستی ، اصلا گولش رو نخورین و نزنیدش دف سنگینی داره . خیلی سنگین

17. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید
صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین