صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 113

موضوع: پیشنهادات و انتقادات درباره فروم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    درود
    مشکل اصلی بیشتـر کاربرها اینه که یه سری مسائل رو نمیدونید.

وظایف مدیران دستـه بندی شده و هر مدیری به هر تاپیکی دسترسی ویرایش نداره مثلا همین علی آقای گل توی بخش آموزش فقط دسترسی به ویرایش و کلا کارهای مدیریتی داره و توی بخش سیاست دیپلماسی دسترسی اکانتشون با شما هیچ فرقی نداره.

فقط مدیران ارشد هستند که توی تمام بخش ها دسترسی دارند ، که باز اون هم تقسیم وظایف شده، برامون که هر کدوم کجا رو نظارت کنیم، فقط یه استثنا اینجا هست که بنده چون توی سرور فینال بازی نمیکنم توی این قسمت هم به این علت که بعضی از مدیران بازی میکنن ، مدیریت میکنم.

منتهای مراتب بعضی از دوستان کم لطف هستند و هر اعمال قانونی رو جانبدارانه فرض میکنن.

سلام شرمنده وسط بحثتون اومدیم
    اما دیدم جالبه گفتیم ادامه اش رو اضافه کنیم
    سرور فینال اخرین پستی که گذاشتم رو مطالعه کنین مربوط به جواب پست نیما بود فکر کنم برای شما بود که توی سرور جایزه گذاشتین
    دو تا ایراد اساسی دارین که شاید قابل باور نباشه
    اول اینکه اتفاقاتی که توی سرور میافته باید توی همون تاپیک اعلام کنیم و بچه های سرور هم توقع دارن که جوابشون رو بگیرن اما مدیرهای فروم (نمیخواهم بگم که از طرف شخص یا کوارتری ساپورت میشن یا رفیقشون هستن و....) پستهایی که بخواهن رو حذف میکنن و بعدش یه علت میارن و اگه خیلی هم اضافه باشه طرف رو بن میکنن و بعد در جواب توی فروم یه چیزی مینویسن
    اگه مدیر درست میگه اول طرف رو بن نکنین جوابتون رو بگین بعد از این که جواب مخاطب رو شنیدین بنش کنیند نه اینکه اول بن میکنن که طرف چیزی نگه بعدش هرچی می خواهن مینویسن کسی هم نیست که دیگه جواب بده
    دومین مطلب هم شما میگین مولتی هانتر ها و خودتون هم بحث پنل رو گفتین ما تجربه این رو توی ای ار داشتیم که ان دبلیو حمله میزد به اس ای بعد امار حمله ها رو به اس ای میگفتن چرا چون پنل دست کسی بود که رفیق بچه های اس ای بود حالا ما صد بیاییم و اینجا پلن اجرا کنیم چه فایده ایا مولتی هانتر که شما بحثش رو میکنین مورد اعتماد سروره
    این مولتی هانتری که ما الان توی فینال دیدیم فکر نکنم بحثهای پایه ای دژکوب رو هم بدونه چون وقتی میگیم دارن پوش میکنن با سند و مدرک میگه کار تیمیه این یعنی که خلاف اگه تیمی باشه و جمعی موردی نداره اما اگه تکی باشه ایراد داره مگه پوش کردن تکی هم میشه , بحث خرید و فروش کتیبه رو هم که ماشاالله دیدیم توی سرور اما اگه همین کار رو یه کوارتر دیگه انجام میداد همینجور رفتار میکردین و اید های رو بن میکردین و اصلا محل نمیزاشتین چی شده و چی نشده بقول معروف مرگ خوبه برای همسایه موضوع همینه
    با تشکر
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

2. تشکر MOD AdMirAl تشکر نمود
    پسندیدن MOD AdMirAl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    مشکل اصلی بیشتـر کاربرها اینه که یه سری مسائل رو نمیدونید.

وظایف مدیران دستـه بندی شده و هر مدیری به هر تاپیکی دسترسی ویرایش نداره مثلا همین علی آقای گل توی بخش آموزش فقط دسترسی به ویرایش و کلا کارهای مدیریتی داره و توی بخش سیاست دیپلماسی دسترسی اکانتشون با شما هیچ فرقی نداره.

فقط مدیران ارشد هستند که توی تمام بخش ها دسترسی دارند ، که باز اون هم تقسیم وظایف شده، برامون که هر کدوم کجا رو نظارت کنیم، فقط یه استثنا اینجا هست که بنده چون توی سرور فینال بازی نمیکنم توی این قسمت هم به این علت که بعضی از مدیران بازی میکنن ، مدیریت میکنم.

منتهای مراتب بعضی از دوستان کم لطف هستند و هر اعمال قانونی رو جانبدارانه فرض میکنن.
    خب متاسفانه برعکسشم هست که شما یک سری موارد درمورد کاربرا نمیدونید! اینکه خود من هم مدیریت فروم در جای دیگه هستم و میتونم تشخیص بدم کی اینجا به کجاها دسترسی داره یا حتی اینکه مشخص نباشه که کسی به بخشی دسترسی داره یا فراتر از این حرفا که توی فروم فعلی که فعالیت میکنم هم همین الان هست پسوورد اکانت مدیریت بخش دیگه از فروم که دسترسی خود اکانت نیست بواسطه داشتن پسووردش دسترسی داره.

الان مگه بغیر اینکه شما همدیگرو میشناسید نشناسید هم حداقل حرفتون پیش هم برو داره! خب ایشون دسترسی به اونجا نداره به شما پیام بده فلان پستو ویرایش یا حذف کنید چی میشه؟؟! عزیز لقمه دور سرتون نچرخونید مطمعن باشید بازم لقمه چه بچرخونید چه مستقیم میتونید نوش جان کنید این حرفی که زدم طی 10 سالی که مدیریت فروم داشتم بارها تجربه کردم!

اینکه بعضی ها هم به اشتباه فرض بر جانبداری میکنن باید بگم هر علتی یک معلولی داره و علت چنین رفتاری برخواسته از همینه که خب ایشون (ودیگر مدیرانی که چنین وضعیتی دارن) اکانت تو سرور دارن و علنی هم اعلام میکنن بعد انتظار دارین چنین کاربری فکر نکنه جانبدارنه اعمال قانون میشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام شرمنده وسط بحثتون اومدیم
    اما دیدم جالبه گفتیم ادامه اش رو اضافه کنیم
    سرور فینال اخرین پستی که گذاشتم رو مطالعه کنین مربوط به جواب پست نیما بود فکر کنم برای شما بود که توی سرور جایزه گذاشتین
    دو تا ایراد اساسی دارین که شاید قابل باور نباشه
    اول اینکه اتفاقاتی که توی سرور میافته باید توی همون تاپیک اعلام کنیم و بچه های سرور هم توقع دارن که جوابشون رو بگیرن اما مدیرهای فروم (نمیخواهم بگم که از طرف شخص یا کوارتری ساپورت میشن یا رفیقشون هستن و....) پستهایی که بخواهن رو حذف میکنن و بعدش یه علت میارن و اگه خیلی هم اضافه باشه طرف رو بن میکنن و بعد در جواب توی فروم یه چیزی مینویسن
    اگه مدیر درست میگه اول طرف رو بن نکنین جوابتون رو بگین بعد از این که جواب مخاطب رو شنیدین بنش کنیند نه اینکه اول بن میکنن که طرف چیزی نگه بعدش هرچی می خواهن مینویسن کسی هم نیست که دیگه جواب بده
    دومین مطلب هم شما میگین مولتی هانتر ها و خودتون هم بحث پنل رو گفتین ما تجربه این رو توی ای ار داشتیم که ان دبلیو حمله میزد به اس ای بعد امار حمله ها رو به اس ای میگفتن چرا چون پنل دست کسی بود که رفیق بچه های اس ای بود حالا ما صد بیاییم و اینجا پلن اجرا کنیم چه فایده ایا مولتی هانتر که شما بحثش رو میکنین مورد اعتماد سروره
    این مولتی هانتری که ما الان توی فینال دیدیم فکر نکنم بحثهای پایه ای دژکوب رو هم بدونه چون وقتی میگیم دارن پوش میکنن با سند و مدرک میگه کار تیمیه این یعنی که خلاف اگه تیمی باشه و جمعی موردی نداره اما اگه تکی باشه ایراد داره مگه پوش کردن تکی هم میشه , بحث خرید و فروش کتیبه رو هم که ماشاالله دیدیم توی سرور اما اگه همین کار رو یه کوارتر دیگه انجام میداد همینجور رفتار میکردین و اید های رو بن میکردین و اصلا محل نمیزاشتین چی شده و چی نشده بقول معروف مرگ خوبه برای همسایه موضوع همینه
    با تشکر
    درود
    خیلی ممنون آقا سید بزرگوار

ببینید الان چقدر خوب دارید نقد میکنید و درجای مناسب و کسی هم پستتون رو پاک نمیکنه و بن نمیکنه چون اینجا ایجاد شده واسه همینن کار ولی وقتی توی سروری که جای نقد و بررسی هست میاد کار دیگه میکنید خوب برخوردد میشه.

حرفهایی که اینجا زدید منطقی بود یه بخشش مربوط به من میشه پاسخ میدم و بخش دیگرش به تیم مولتی هانتری .

اما اونجا که مربوط به من هست بحث جایزه هست که به یه نفرکه خفت کرد وساید مقابل شما بود جایزه دادم و به یه نفر دیگه گویا از ساید شما بود خفت کرد جایزه ندادم ؛ باز هم ندونسته و نا خواسته تهمت زدید به من .

ببینید داستان گلد یه عیـدی بود به درخواست کاربر ها و من براش بازه زمانی تعیین کرده بودم از هفدهم اسفند تا روز عیـد.

درود

با توجه به درخواست کاربران جهت گرفتن عیدی تیم مدیریتی تصمیم گرفت به بازیکنان فعال با شرایط ویژه عیدی بده.

قرار شد از این تاریخ یعنی هفدهم اسفند ماه تا شب عید در هر سرور به بهترین پلنی که اجـرا میشه گلد تعلق بگیره به اینصورت که اگر پلنی اجرا شد و موفقیت آمیز بود به تیم پلنری 500تا گلد و اکانت هایی که در پلن شرکت کردند هم در مجموع 750 گلد تعلق بگیره.

اگر پلن با شکست مواجه بشه به اکانت (ها) مدافع : 750 تا گلـد و دفکوردینیتور منطقه 500تا گلد تعلق میگیره.
    شرایط کسب جایـزه.

1- پلن اجرا شود و نه یک تک حمله.

2- بعد از اجرای پلن اهداف خود از اجرای پلن را به طور کامل در فروم تشریح نماید.

3- مناسب بودن نوع پلن با زمان سرور مثلا اگر 2ماه از کتیبه ها گذشته پلن کراپلاکد کردن 2زار نمی ارزه چون هم منابع زیاده هم با گلد کراپ ها برمیگرده سرجاش.

4- در صورت دفاع شدن پلن ؛ تیم دفاعی باید چگونگی تشخیص تارگت اصلی رو توی فروم توضیح بدن.

توضیح: پلن= ارسال یک فیک لیست یا چندین فیک لیست منظمم در بازه زمانی مشخص روی چندین تارگت دست کم 6تارگت و زدن یک یا دو تارگت واقعی در نتیجه جایزه به تیمی تعلق میگیره با پلن کار انجام داده باشن و این که بیاید یه لینک تک اتک بدید مورد قبول نیست.

یه تشکر ویژه هم میکنم از مدیریت کل انجمن و مدیریت کل سرورها که این پست من رو حمایت کردند . جایزه رو 10برابر کردند.

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشیـد.
    خوب دوست شما چه زمانی خفت کرد ؟ غیـر از اینه که توی عیـد بود دوست عزیزم؟ البته من میخواستم ادامه بدم داستان جایزه ها رو منتها دیدم داره داستان میشه ؛ هم جایزه میدم هم حرف میخورم بی خیال شدم فعلا دست کم تا آخر عید که این تعطیلات که خونه هستم اعصابم خرد نشـه.

اگه عمـری بود بعد از عید باز هم این کار رو انجام میدم.

با تشکـر

5. تشکر Need4Relax, SHovalie Sefid, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن Need4Relax پسندید
    نپسندیدن Glory OF Roman نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها

با تشکر
    سلام

اول بگم من اصلا نمیدونم کی رو میگید که داره پوش میکنه ولی از همینجا باید از اون مولتی هانتر تقدیر و تشکر کرد که درک درستی از کاره تیمی دارن

احتمالا این دوستان که میفرمایید چند نفری اومدن و به تعداد زیاد اکانت ساختن و کپهاشون رو بالا بردن و این شکلی دارن اکانت اصلیشون رو تغذیه میکنند
    وقتی یک تیمی از اول سرور به صورت هماهنگ حاضر میشند چندین قدم از بقیه جلوترند،تعاریف تامین منابع و تامین دفاع برای خودشون دارند و طبق قوانین دژکوب هیچ مانعی نداره
    اگر این کار مشکل داشت پس وقتی کل یک ساید برای یک اکانت دفاع ارسال میکنند هم میتونه مشکل داشته باشه.

البته این پست ارتباطی به این تاپیک نداشت ولی محض روشن شدن ذهنیت شما گذاشتم و از مدیرها عذر خواهی میکنم

7. تشکر SHovalie Sefid, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بهتر نیست به این مدیر که مسئول مولتی هانتر است بگید بیاد کمی بحرفه کمی شفاف سازی داخل بازی رو انجام بده
    سکوت اسپمر ، مرگ اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    خب متاسفانه برعکسشم هست که شما یک سری موارد درمورد کاربرا نمیدونید! اینکه خود من هم مدیریت فروم در جای دیگه هستم و میتونم تشخیص بدم کی اینجا به کجاها دسترسی داره یا حتی اینکه مشخص نباشه که کسی به بخشی دسترسی داره یا فراتر از این حرفا که توی فروم فعلی که فعالیت میکنم هم همین الان هست پسوورد اکانت مدیریت بخش دیگه از فروم که دسترسی خود اکانت نیست بواسطه داشتن پسووردش دسترسی داره.

اینکه بعضی ها هم به اشتباه فرض بر جانبداری میکنن باید بگم هر علتی یک معلولی داره و علت چنین رفتاری برخواسته از همینه که خب ایشون (ودیگر مدیرانی که چنین وضعیتی دارن) اکانت تو سرور دارن و علنی هم اعلام میکنن بعد انتظار دارین چنین کاربری فکر نکنه جانبدارنه اعمال قانون میشه.
    درودی دگر بار
    ایشون با پسورد اکانت مدیریتی که وارد میشن فقط توی بخش آموزش دسترسیشون باز هست در بقیه انجمن مثل کاربر عادی هستند.

من از شما یه سوال دارم. آیا ما که مدیر این انجمن هستیم حق بازی داریم یا نه؟

بعید میدونم کسی بتونه حق بازی رو از ما بگیره ولی طبق قانون توی سروری که بازی میکنیم مدیریت نمیکنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix

الان مگه بغیر اینکه شما همدیگرو میشناسید نشناسید هم حداقل حرفتون پیش هم برو داره! خب ایشون دسترسی به اونجا نداره به شما پیام بده فلان پستو ویرایش یا حذف کنید چی میشه؟؟! عزیز لقمه دور سرتون نچرخونید مطمعن باشید بازم لقمه چه بچرخونید چه مستقیم میتونید نوش جان کنید این حرفی که زدم طی 10 سالی که مدیریت فروم داشتم بارها تجربه کردم!
    من نمیدونم شما چند سالتونه که 10 سال سابقه مدیریت فروم دارید اما من کمتر از 2ماه دیگه 36 سالم تموم میشه و وارد 37 مین سال زندگیم میشم و دیگه توی این سن وجدانم اجازه نمیده به خاطر یه ویرایش پست اعتبار و شخصیت خودم رو زیر سوال ببرم .

حالا اگه شما میگی توی 10 سالی که در انجمن دیگری دارید مدیریت میکنید و به نفع دوستانتون کاری انجام دادی بحثش جداس.

برام مهم نیست که حرفهای من رو باور کنیـد یا نکنید، بنـده هیچ وقت توی انجمن جانبدارانه مدیریت نکردم؛ حتی زمانی که با اکانت معمولی خودم توی سروری که بازی میکنم پست میذارم و به قول معروف کل میکنم با رقبا شده که بهم توهین آمیز جواب دادن ولی هرگز با اکانت مدیریتیم ویرایش نکردم هیچ پستی رو و صبر کردم مدیر مربوطه بیاد اگه صلاح دونست ویرایش کنه.

10. تشکر MOD Ali_Poaro تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درودی دگر بار
    ایشون با پسورد اکانت مدیریتی که وارد میشن فقط توی بخش آموزش دسترسیشون باز هست در بقیه انجمن مثل کاربر عادی هستند.

من از شما یه سوال دارم. آیا ما که مدیر این انجمن هستیم حق بازی داریم یا نه؟

بعید میدونم کسی بتونه حق بازی رو از ما بگیره ولی طبق قانون توی سروری که بازی میکنیم مدیریت نمیکنیم.

من نمیدونم شما چند سالتونه که 10 سال سابقه مدیریت فروم دارید اما من کمتر از 2ماه دیگه 36 سالم تموم میشه و وارد 37 مین سال زندگیم میشم و دیگه توی این سن وجدانم اجازه نمیده به خاطر یه ویرایش پست اعتبار و شخصیت خودم رو زیر سوال ببرم .

حالا اگه شما میگی توی 10 سالی که در انجمن دیگری دارید مدیریت میکنید و به نفع دوستانتون کاری انجام دادی بحثش جداس.

برام مهم نیست که حرفهای من رو باور کنیـد یا نکنید، بنـده هیچ وقت توی انجمن جانبدارانه مدیریت نکردم؛ حتی زمانی که با اکانت معمولی خودم توی سروری که بازی میکنم پست میذارم و به قول معروف کل میکنم با رقبا شده که بهم توهین آمیز جواب دادن ولی هرگز با اکانت مدیریتیم ویرایش نکردم هیچ پستی رو و صبر کردم مدیر مربوطه بیاد اگه صلاح دونست ویرایش کنه.
    نظر من تاکیدی اینه شما به عنوان مدیری که توی انجمن رسمی سایت فعالیت میکنی حق بازی نداری. مدیرای اینجا بایستی اشخاصی باشن که کارشون صرفاً مدیریت فروم باشه. اون شخصی میتونه اینجا مدیر فروم باشه که:

1- بین پلیرها شناس نباشه
    2- خودش بازی نکنه
    3- تجربه ی مدیریت فروم داشته باشه
    4- مدیریت کل سایت بشناستش

منم 30 سالمه حدوداً یک ماه دیگه میشم 31 ساله

موضوع اصلاً بحث وجدان و بی وجدانی مدیر نیستاااا هرچند که مدیریت بخش های فروم باید شخص با وجدانی باشه، منم تو مدیریت فروم هیچوقت ویرایش یا حذف بدون دلیل نکردم با این حال کلی حرف از خیلی ها شنیدم بحث سر اینه که یک کاربر فکر کنه جانبدارانه داره فروم مدیریت میشه علتشم اینه که وقتی مدیرای انجمن و مولتی هانتر خودشون شخصاً تو سرور بازی بکنن همین آش و همین کاسس مگر اینکه اون 4 موردی که گفتم رعایت بشه.

عدم رعایت اون 4 مورد کلی هرکدومش باعث ایجاد تنش بین بازیکنان سرور و مدیریت فروم میشه
    ویرایش توسط kingphoenix : 03-27-2015 در ساعت 03:23 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    لطف کنین اینجارو باز کنین
    بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a
    مردم لینک هاشونو بزارن مردیم از فضولی :دی
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    نظر من تاکیدی اینه شما به عنوان مدیری که توی انجمن رسمی سایت فعالیت میکنی حق بازی نداری. مدیرای اینجا بایستی اشخاصی باشن که کارشون صرفاً مدیریت فروم باشه. اون شخصی میتونه اینجا مدیر فروم باشه که:

1- بین پلیرها شناس نباشه
    2- خودش بازی نکنه
    3- تجربه ی مدیریت فروم داشته باشه
    4- مدیریت کل سایت بشناستش

منم 30 سالمه حدوداً یک ماه دیگه میشم 31 ساله

موضوع اصلاً بحث وجدان و بی وجدانی مدیر نیستاااا هرچند که مدیریت بخش های فروم باید شخص با وجدانی باشه، منم تو مدیریت فروم هیچوقت ویرایش یا حذف بدون دلیل نکردم با این حال کلی حرف از خیلی ها شنیدم بحث سر اینه که یک کاربر فکر کنه جانبدارانه داره فروم مدیریت میشه علتشم اینه که وقتی مدیرای انجمن و مولتی هانتر خودشون شخصاً تو سرور بازی بکنن همین آش و همین کاسس مگر اینکه اون 4 موردی که گفتم رعایت بشه.

عدم رعایت اون 4 مورد کلی هرکدومش باعث ایجاد تنش بین بازیکنان سرور و مدیریت فروم میشه
    این فقط مولتی هانتر ها هستند که حق بازی ندارند و بازی هم نمی کنند چون از بین افرادی انتخاب شدند که در دنیای حقیقی برای مدیریت بازی ها شناخته شده اند و علاقه ای به بازی های آنلاین ندارند بلکه برای این کار استخدام شده اند.
    متاسفانه امکان استخدام نیرو برای مدیریت فروم وجود نداشته و از آنجا که مدیریت فروم امکان دخل و تصرف در بازی رو نداره اجازه داده شده از بین پلیرهای علاقه مند به بازی انتخاب بشوند.
    اما در مورد ویرایش و حذف مطالب طوری صحبت میکنید انگار کسی که مطالبش ویرایش و حذف شده تخلفی نکرده!
    الان اعتراض شما به این هست که پست های بدون ایراد حذف و ویرایش شده یا احساس میکنید فقط پست های یک طرف بازی حذف و ویرایش می گردد و طرف دیگر مشغول تخلف در انجمن هست و کسی جلو دارش نیست؟
    • در حالت اول لطف کنید لینک پست و مطلبی که تخلفی درش صورت نگرفته رو اعلام کنید تا با مدیر متخلف برخورد بشه.
    • در حالت دوم لطف کنید لینک پست و مطلبی که تخلف درش هست و هنوز ویرایش و حذف در موردش صورت نگرفته اعلام کنید تا اقدام بشه.

• اما حالت سومی هم هست اینکه توقع دارید تخلف صورت بگیره و قوانین انجمن زیر پا گذاشته بشه اما چون ممکنه شائبه جانب داری از سمت مدیریت فروم بره مدیر فروم دست روی دست بذاره و اقدامی صورت نگیره تا خدای نکرده این احتمال که مدیر فروم با ساید یا تیم شما مشکل داره نره؟

لطفا مواضع خودتون رو روشن کنید. اعتراض شما جز در این سه قالب اگر حالت دیگری داره بفرمائید.

- - - Updated - - -

و در مورد پوش منابع و یا فارم بودن هیچ یک تخلف نمی باشد. پس لطفا با جو سازی سعی نکنید قوانین را به نفع خود شکسته یا خم کنید!

استعلام فارم بودن از دات کام!

14. تشکر MOD CorLeone, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن MOD CorLeone, MOD Ali_Poaro پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    این فقط مولتی هانتر ها هستند که حق بازی ندارند و بازی هم نمی کنند چون از بین افرادی انتخاب شدند که در دنیای حقیقی برای مدیریت بازی ها شناخته شده اند و علاقه ای به بازی های آنلاین ندارند بلکه برای این کار استخدام شده اند.
    متاسفانه امکان استخدام نیرو برای مدیریت فروم وجود نداشته و از آنجا که مدیریت فروم امکان دخل و تصرف در بازی رو نداره اجازه داده شده از بین پلیرهای علاقه مند به بازی انتخاب بشوند.
    سلام علیکم

درمورد مولتی هانتر که مطمعن نیستم هنوز بازی میکنه یا نه بابت اون زیاد فوکوس نکردم چون اکانت ایشون توی اینجا علی الحساب فعالیتی نداره و صرفاً تمامی فعالیتاش توی سرور بازیه. شایدم پیشتر اعلام کرده داره بازی میکنه (به هرحال من درمورد مولتی هانتر مطمعن نیستم)

ولی بطور کلی پست های منو درست مطالعه نکردین درنتیجه اشتباهاً سوالاتی پرسیدین.

اما حالت سومی هم هست اینکه توقع دارید تخلف صورت بگیره و قوانین انجمن زیر پا گذاشته بشه اما چون ممکنه شائبه جانب داری از سمت مدیریت فروم بره مدیر فروم دست روی دست بذاره و اقدامی صورت نگیره تا خدای نکرده این احتمال که مدیر فروم با ساید یا تیم شما مشکل داره نره؟
    اگر درست پستای قبلی منو مطالعه کرده بودین چنین چیزی نمیگفتین! ارجاع به پستای قبلی که من تخلفی که توسط کاربرا صورت میگیره پذیرفتم اما گفتم این تخلفا بی علت نیست ، علتم اینه که تا وقتی مدیر فروم توی بازی باشه غیر ممکنه کاری که میکنه توسط کاربر ساید دیگر جانبدارانه فرض نشه.

لطفا مواضع خودتون رو روشن کنید. اعتراض شما جز در این سه قالب اگر حالت دیگری داره بفرمائید.
    موضع من کاملاً مشخصه اگر زحمت بکشید پستای قبلی منو مطالعه کنید. یا حداقل همین مدیر ارشدی که از اول باهاش مکاتبه داشتم ایشون ادامه میدادن. من نیومدم چنگ و دعوا که! به یک مدیر مکاتبه کنم از چند نفر جواب بشنم.

موفق باشی

16. نپسندیدن Turbo, SHovalie Sefid نپسندید
صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین