صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 113

موضوع: پیشنهادات و انتقادات درباره فروم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    دوست عزیز Mod Admiral دیدی دیدگاهت راجع به فروم و ادمین بودن و مدیریت کاملا بچه گانس؟ قبلا بهانت این بود که من باهات مشکل شخصی دارم . ولی الان فکر کنم عدم پختگی کافی شما و عدم لیاقت شما صدای خیلی از کاربرا رو دراورده که هر پستی که باب میلیت نیست رو پاک و سانسور میکنی!
    قدیما مدیرا مولتی هانترا و ساپورتا کسایی بودن که حداقل یه ذره بازی کردن هم بلد بودن !

پ.ن : به دلیل عدم داشتن جنبه کافی 99درصد احتمال پاک شدن کامنت من وجود داره الان
    اینجا داریم نظر خودمونو میدیم پستمونو به دلیل اسپم پاک میکنن
    شک نکن الان پستت حذف میشه
    اینجا حق نظر دادن نداری پستت حذف به دلیل اسپم
    نظر شخصی ما میشه اسپم لوووول
    راستی بچه ها کلمه فازت چیه میشه فحش توجه داشته باشین
    منتظر هستم اکانتم مسدود شه :دی

2. تشکر Shaniz, Hellseeker, se7en تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, Hellseeker, se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا مدت هاست این بحثو ماهان من کردم چندین بار به خود امید پیام دادم به خودشون تذکر دادم اما جو گیر شدن

طرف میگفت من مدیره بخش اموزشم نمیتونم تو سرورا دخالت کنم بد بیشتر ویرایش و حذف پستو خودش داشت تو سرورا :d

اصلا معنی* و مفهوم کل کل رو متوجه نشدن هر حرفی* رو میگن توهین

حالا ما چیمون سر جاشه که همیشه اصرار دارن هر پستی باید سر جاش باشه خیلی* وقتا یه انتقاد یه حرف که به ظاهر مربوط به اون سرور نیست ولی* خیلی* مربوطه اتفاقا اما چون مدیرا تو جریان اصلا نیستن فکر می*کنن مربوط نیست

مدیرا اصلا نباید انقد دخالت کنن تو کار بازیکنا جز اینکه بخوان قدرت خودشونو نشون بدن اما با این شرایط آقا درشو تخته کنید

sepehr
    green man
    JUST NE

4. تشکر Hellseeker, Shaniz, AXE-MAN, se7en تشکر نمود
    پسندیدن Hellseeker, Shaniz, AXE-MAN, se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    متاسفانه شما پست رو کامل نذاشتید و قسمت نامناسبش رو سانسور کردید و بنده هم طبق قوانین فروم از گذاشتن اون بخش معذورمم اگه مناسب بود که پاک نمیکردم و چون نامناسبه نمیتونم اینجا تکرارش کنم+ لینک هایی که اونجا قرار داده شده مربوط به سرور فینال نیست . هست؟ اگه هست برگردونم.

اما در مورد این اکانت ها این که شد یه اکانت مدیریت و یه اکانت کاربری عادی که همه جا هست و تا زمانی که ایشون مدیر هستند مولتی اکانت حساب نمیشه اکانت مولتی ایشون و بنده رو بفرمایید لطفا.
    فازت خوبه رو شما جر الفاظ نامناسب میدونی ؟
    من دیگه حرفی ندارم بقیه رو از طریق مدیریت پیگری میکنم
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

6. تشکر Shaniz, AXE-MAN, se7en تشکر نمود
    پسندیدن AXE-MAN, se7en, Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    دوست عزیز Mod Admiral دیدی دیدگاهت راجع به فروم و ادمین بودن و مدیریت کاملا بچه گانس؟ قبلا بهانت این بود که من باهات مشکل شخصی دارم . ولی الان فکر کنم عدم پختگی کافی شما و عدم لیاقت شما صدای خیلی از کاربرا رو دراورده که هر پستی که باب میلیت نیست رو پاک و سانسور میکنی!
    قدیما مدیرا مولتی هانترا و ساپورتا کسایی بودن که حداقل یه ذره بازی کردن هم بلد بودن !
    چرا اکانت mr-president بن نمیشه به خاطر پوش؟ دلیلش کاملا واضحه : علی چیفر یکی از مدیران انجمن و مولتی هانتراست که روی اکانت سهیل داره بازی میکنه
    پ.ن : به دلیل عدم داشتن جنبه کافی 99درصد احتمال پاک شدن کامنت من وجود داره الان
    درود

همیشه هرجایی چه مجازی چه دنیای واقعی وقتی مدیری کار رو جدی میگیره و قوانین رو اجرا میکنه 90% آدمها باهاش مشکل پیدا میکنن ، این برمیگرده به ذات ما که کلا دوست داریم یلخی و باری به هر جهت زندگی کنیم.

بابت توهین هایی که به بنده شخص شما میکنی چون حق شخصی خودم هست اعمال مدیریت نمیکنم.

علی آقای چیفر هم یه زمانی مدیر بودن و گذشت دیگه مدیر فروم نیستن و اما مولتی هانتر بودن ایشون شما مطمعن هستید یا شما هم شک دارید؟

دیگه دلیلی نمیبینم بحث رو در این مورد با کاربران ادامه بدم در صورت ادامه نارضایتی از اینجانب میتونید به مدیریت کل انجمن و مدیریت کل سرورها نامه بدید تا بنده رو عزل کنند.

اما تا زمانی که بنده مدیر ارشد انجمن هستـم اجازه نمیدمم توهین و فحاشی و تمسخر حریف توی این انجمن نرواج داشته باشه. از نظر شخصی بنده یک انجمن متروکه بهتـر از یه انجمن سرشار از فحاشی میباشد.

8. تشکر Knig}{T, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Yo_Yo, Knig}{T, Sir-Evil پسندید
    نپسندیدن Shaniz, AXE-MAN, se7en نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود

همیشه هرجایی چه مجازی چه دنیای واقعی وقتی مدیری کار رو جدی میگیره و قوانین رو اجرا میکنه 90% آدمها باهاش مشکل پیدا میکنن ، این برمیگرده به ذات ما که کلا دوست داریم یلخی و باری به هر جهت زندگی کنیم.
    دقیقا مساله اینه که شما زیادی بیش از حد جدی گرفتی

بابت توهین هایی که به بنده شخص شما میکنی چون حق شخصی خودم هست اعمال مدیریت نمیکنم.
    لازم نیست حتما با فحاشی و توهین به کسی بی احترامی بشه شما هم به روش خودت داری این کار رو میکنی

علی آقای چیفر هم یه زمانی مدیر بودن و گذشت دیگه مدیر فروم نیستن و اما مولتی هانتر بودن ایشون شما مطمعن هستید یا شما هم شک دارید؟
    آدم بیکار باشه هر کاری انجام میده دیگه کف خواب فروم نبود که بلافاصله ریپلای نمیداد پستمو

دیگه دلیلی نمیبینم بحث رو در این مورد با کاربران ادامه بدم در صورت ادامه نارضایتی از اینجانب میتونید به مدیریت کل انجمن و مدیریت کل سرورها نامه بدید تا بنده رو عزل کنند.
    مشخصه مشکل از کجاست کاری کردی که ماهان هم شاکی شده

اما تا زمانی که بنده مدیر ارشد انجمن هستـم اجازه نمیدمم توهین و فحاشی و تمسخر حریف توی این انجمن نرواج داشته باشه. از نظر شخصی بنده یک انجمن متروکه بهتـر از یه انجمن سرشار از فحاشی میباشد
    شما خودت باعث بدتر شدن جو انجمنی در کل خسته نباشی
    ویرایش توسط Shaniz : 03-28-2015 در ساعت 02:58 AM دلیل: اشتباه تایپی
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

دوستان مثلیکه اینجا رو دوباره با چت روم اشتباه گرفتین. نخواستم پست هاتون حذف کنم. لطفا تمومش کنین ممنون. مرتبط با موضوع تایپیک بحث بشه لطفا

با تشکر

11. تشکر prince hamid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^-A-^W نمایش پست ها
    دوستان مثلیکه اینجا رو دوباره با چت روم اشتباه گرفتین. نخواستم پست هاتون حذف کنم. لطفا تمومش کنین ممنون. مرتبط با موضوع تایپیک بحث بشه لطفا

با تشکر
    داداش موضوع تایپیک چیه خوب؟
    خوب یکی بیاد تکلیفمونو مشخص کنه یعنی چی میگیم فازت چیه میگه فحش دادی شما خودت بگو این کجاش فحشه که برداشته پست رو پاک کرده؟
    لطفا به جای بستن تایپیک و این جور کارا جواب درست و حسابی بدین.
    الان شما رئیس جمهور بودین کسی میومد اعتراض میکرد اعدامش میکردین؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^-A-^W نمایش پست ها

با تشکر
    پس لطفاً اگر بعد پست شما مدیر دیگری هم اومد چه ارشد چه بخشی ، زیر بخشی و ... جواب کسیو داد و این حقو به شخص کاربر مخاطبش هم بدین که بیاد جواب بده ، مثل امروز من نشه ، البته من به احترام خود مدیر ارشد MOD AdMirAl اون موقع ادامه ندادم.

قانون هم برای همه هست!

شما میتونید پست منو پاک کنید به شرط اجراش
    باتشکر

14. تشکر se7en تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AXE-MAN نمایش پست ها
    داداش موضوع تایپیک چیه خوب؟
    خوب یکی بیاد تکلیفمونو مشخص کنه یعنی چی میگیم فازت چیه میگه فحش دادی شما خودت بگو این کجاش فحشه که برداشته پست رو پاک کرده؟
    لطفا به جای بستن تایپیک و این جور کارا جواب درست و حسابی بدین.
    الان شما رئیس جمهور بودین کسی میومد اعتراض میکرد اعدامش میکردین؟
    واقعا سُخنت اینقدر کامل و به جا هست که دیگه حرفی نمیمونه!
    موضوع هست پیشنهاداتو انتقدات بعد حرف که میزنیم میگن اینجارو کردی چت روم!
    ...
    before you start anything , learn how to finish it

16. تشکر AXE-MAN, Glory OF Roman تشکر نمود
    پسندیدن AXE-MAN, Glory OF Roman پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

لطفا" با رعایت قوانین انتقادات خود را ارائه کنید.

تاپیک باز شد.

باتشکر
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-28-2015 در ساعت 03:39 AM

18. تشکر prince hamid تشکر نمود
    پسندیدن prince hamid پسندید
    نپسندیدن AXE-MAN, se7en, Shaniz نپسندید
صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین