صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 113

موضوع: پیشنهادات و انتقادات درباره فروم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    سلام علیکم

درمورد مولتی هانتر که مطمعن نیستم هنوز بازی میکنه یا نه بابت اون زیاد فوکوس نکردم چون اکانت ایشون توی اینجا علی الحساب فعالیتی نداره و صرفاً تمامی فعالیتاش توی سرور بازیه. شایدم پیشتر اعلام کرده داره بازی میکنه (به هرحال من درمورد مولتی هانتر مطمعن نیستم)

ولی بطور کلی پست های منو درست مطالعه نکردین درنتیجه اشتباهاً سوالاتی پرسیدین.

اگر درست پستای قبلی منو مطالعه کرده بودین چنین چیزی نمیگفتین! ارجاع به پستای قبلی که من تخلفی که توسط کاربرا صورت میگیره پذیرفتم اما گفتم این تخلفا بی علت نیست ، علتم اینه که تا وقتی مدیر فروم توی بازی باشه غیر ممکنه کاری که میکنه توسط کاربر ساید دیگر جانبدارانه فرض نشه.

موضع من کاملاً مشخصه اگر زحمت بکشید پستای قبلی منو مطالعه کنید. یا حداقل همین مدیر ارشدی که از اول باهاش مکاتبه داشتم ایشون ادامه میدادن. من نیومدم چنگ و دعوا که! به یک مدیر مکاتبه کنم از چند نفر جواب بشنم.

موفق باشی
    خوب خوشبختانه مولتی هانتر در سرور بازی نمیکنه. می دونید ماهانه چند میلیون برای سرورها هزینه تبلیغات و دیتاسنتر و ... میشه؟ به نظرت اعتباری که با این همه هزینه و زحمت بدست اومده به خاطر دل یه مولتی هانتر که به نظر شما دوست داره بازی کنه! میشه خدشه دار کرد؟
    کافی کمی منطقی باشید. بازی کردن مولتی هانتر به منزله بی اعتباری کلیه سرورهاست. بی اعتباری می دونید یعنی چی؟ یعنی اینکه شما زحمت بکشید هزینه کنید وقت بذارید و ماشین فراری تولید کنید و بعد روش آرم سایپا بزنید! مطمئن باشید مولتی هانتر اگه دلش بازی بخواد هزار تا بازی آنلاین و غیر آنلاین هست که وقت خودشو پر کنه و مدیریت سرورها اجازه نمیده هزینه های میلیونی که ماهانه داره برای اعتبار سرور ها خرج میشه به خاطر یه دست بازی مولتی هانتر از بین بره!
    در ضمن شما تا نشانه و یا مدرکی ندیده باشید اجازه ترویج این تفکر دروغ رو ندارید که این هم یک نوع لطمه زدن به اعتبار سرور هاست. لطفا اگه مدرک و یا نشانه ای دیدید که این حس در شما القا شده بفرمائید در غیر اینصورت ادعاتون رو در دل خودتون نگه دارید و نشرش ندید.
    ویرایش توسط Turbo : 03-27-2015 در ساعت 12:07 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    خوب خوشبختانه مولتی هانتر در سرور بازی نمیکنه. می دونید ماهانه چند میلیون برای سرورها هزینه تبلیغات و دیتاسنتر و ... میشه؟ به نظرت اعتباری که با این همه هزینه و زحمت بدست اومده به خاطر دل یه مولتی هانتر که به نظر شما دوست داره بازی کنه! میشه خدشه دار کرد؟
    کافی کمی منطقی باشید. بازی کردن مولتی هانتر به منزله بی اعتباری کلیه سرورهاست. بی اعتباری می دونید یعنی چی؟ یعنی اینکه شما زحمت بکشید هزینه کنید وقت بذارید و ماشین فراری تولید کنید و بعد روش آرم سایپا بزنید! مطمئن باشید مولتی هانتر اگه دلش بازی بخواد هزار تا بازی آنلاین و غیر آنلاین هست که وقت خودشو پر کنه و مدیریت سرورها اجازه نمیده هزینه های میلیونی که ماهانه داره برای اعتبار سرور ها خرج میشه به خاطر یه دست بازی مولتی هانتر از بین بره!
    در ضمن شما تا نشانه و یا مدرکی ندیده باشید اجازه ترویج این تفکر دروغ رو ندارید که این هم یک نوع لطمه زدن به اعتبار سرور هاست. لطفا اگه مدرک و یا نشانه ای دیدید که این حس در شما القا شده بفرمائید در غیر اینصورت ادعاتون رو در دل خودتون نگه دارید و نشرش ندید.
    من هیچی برای گفتن با شما ندارم! باید توی او ن4 مورد شرایط مدیر انجمن بایستی شماره 5ئی هم میزاشتم اونم داشتن اعصابه.

الان به این تند صحبت کردنتون به کجا میخوایین برسین؟

مدرک! یعنی شما قبول ندارین مدیرای انجمن توی بازی هم هستن!

یعنی من بخوام حرفی توی این انجمن بزنم اجازه ی من هم دست شماس؟ یا این تاپیک جای خاله بازیه و من اجازه نقد کردن ندارم باید میومدم خاله بازی!

توی همین تاپیک اینجا یکی از مدیرای بخش اومده اعلام کرده و همچنین همه میدونن مدیرای اینجا توی بازی هستن من چیو برای شما اثبات کنم؟ درمورد مولتی هانتر هم توی پست قبلی گفتم مطمعن نیستم نکنه برای چیزی که مطمعن نیستم باید عدم اطمینانمو مدرک براش رو کنم! اینقدر براتون سنگینه شنیدن این حرفا که چشاتون بستین و با پرخاش جواب منو میدین؟

از مدیر ارشد قبلی یاد بگیرین دیشب کلی مکاتبه کردیم نه ایشون ناراحت شده نه من چون در حد نقد من و پاسخگویی ایشون بوده.

موفق باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من هیچی برای گفتن با شما ندارم! باید توی او ن4 مورد شرایط مدیر انجمن بایستی شماره 5ئی هم میزاشتم اونم داشتن اعصابه.

الان به این تند صحبت کردنتون به کجا میخوایین برسین؟

مدرک! یعنی شما قبول ندارین مدیرای انجمن توی بازی هم هستن!

یعنی من بخوام حرفی توی این انجمن بزنم اجازه ی من هم دست شماس؟ یا این تاپیک جای خاله بازیه و من اجازه نقد کردن ندارم باید میومدم خاله بازی!

توی همین تاپیک اینجا یکی از مدیرای بخش اومده اعلام کرده و همچنین همه میدونن مدیرای اینجا توی بازی هستن من چیو برای شما اثبات کنم؟ درمورد مولتی هانتر هم توی پست قبلی گفتم مطمعن نیستم نکنه برای چیزی که مطمعن نیستم باید عدم اطمینانمو مدرک براش رو کنم! اینقدر براتون سنگینه شنیدن این حرفا که چشاتون بستین و با پرخاش جواب منو میدین؟

از مدیر ارشد قبلی یاد بگیرین دیشب کلی مکاتبه کردیم نه ایشون ناراحت شده نه من چون در حد نقد من و پاسخگویی ایشون بوده.

موفق باشی
    بنده پاسخ شما رو در مورد ایجاد شبه در مورد بازی کردن مولتی هانتر دادم نه بازی کردن مدیران فروم. اگر متن های بنده رو که زحمت کشیده برای مطالعه شما گذاشتم مطالعه می کردید متوجه می شدید که قبلا گفته بودم مدیران انجمن اجازه بازی در سرورها رو دارند! و بحث بنده در مورد مولتی هانتر بود نه مدیر انجمن.
    در مورد ارائه مدرک در تمامی سیستم های حقوقی جهان! فرد مدعی برای اثبات حرف خود باید مدرک ارائه کنه، نه اینکه بدون مدرک اتهام بزنه و از متهم بخواد بی گناهی خودشو رو ثابت کنه! اگر دوست وکیل یا قاضی دارید می تونید در مورد این رویه قانونی جهانی سوال بپرسید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده پاسخ شما رو در مورد ایجاد شبه در مورد بازی کردن مولتی هانتر دادم نه بازی کردن مدیران فروم. اگر متن های بنده رو که زحمت کشیده برای مطالعه شما گذاشتم مطالعه می کردید متوجه می شدید که قبلا گفته بودم مدیران انجمن اجازه بازی در سرورها رو دارند! و بحث بنده در مورد مولتی هانتر بود نه مدیر انجمن.
    در مورد ارائه مدرک در تمامی سیستم های حقوقی جهان! فرد مدعی برای اثبات حرف خود باید مدرک ارائه کنه، نه اینکه بدون مدرک اتهام بزنه و از متهم بخواد بی گناهی خودشو رو ثابت کنه! اگر دوست وکیل یا قاضی دارید می تونید در مورد این رویه قانونی جهانی سوال بپرسید.
    منم بلدم قرمز کنم
    درمورد مولتی هانتر هم توی پست قبلی گفتم مطمعن نیستم نکنه برای چیزی که مطمعن نیستم باید عدم اطمینانمو مدرک براش رو کنم!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منم بلدم قرمز کنم
    در صورتی که مطمئن نیستید لطف کنید از ابراز تهمت هایی که براش مدرک و دلیلی ندارید خود داری کنید. چهار نفر می خونند باور می کنند. تشکر.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در صورتی که مطمئن نیستید لطف کنید از ابراز تهمت هایی که براش مدرک و دلیلی ندارید خود داری کنید. چهار نفر می خونند باور می کنند. تشکر.
    نمیدونم سر چی با من سرناسازگاری پیدا کردین پشت هم هرچی که میخوایی میزاری کف فروم.

همون پست اولی که من از شما رپیلای کردم بخونید اینجا ، شما فرق تهمت یا شک هنوز نمیدونید! تهمت اینه که من صریحاً بگم مطمعنم درصورتیکه بابت مولتی هانتر من شک دارم.

من به عنوان ارباب رجوع سایت ترااویاان اینجا هستم و شما پاسخگو ، من میرم گوشی Z3 میخرم حق اینو دارم شک کنم این گوشی زد آب هست یا نه و فروشنده اجازه اینو به من میده جلوی خودش گوشی بکنم توی لیوان آب تا شک من برطرف بشه.

یک مقدار آب خنگ میل کنید شاید مقداری توی مکاتباتتون تاثیر بزاره.

7. نپسندیدن Turbo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نمیدونم سر چی با من سرناسازگاری پیدا کردین پشت هم هرچی که میخوایی میزاری کف فروم.

همون پست اولی که من از شما رپیلای کردم بخونید اینجا ، شما فرق تهمت یا شک هنوز نمیدونید! تهمت اینه که من صریحاً بگم مطمعنم درصورتیکه بابت مولتی هانتر من شک دارم.

من به عنوان ارباب رجوع سایت ترااویاان اینجا هستم و شما پاسخگو ، من میرم گوشی Z3 میخرم حق اینو دارم شک کنم این گوشی زد آب هست یا نه و فروشنده اجازه اینو به من میده جلوی خودش گوشی بکنم توی لیوان آب تا شک من برطرف بشه.

یک مقدار آب خنگ میل کنید شاید مقداری توی مکاتباتتون تاثیر بزاره.
    دوست عزیز کمی مودبانه تر پست بگذارید ، من این بحث شما رو با یه مثال میخوام تموم کنم.

محمد مایلی کهن و علی دایی رو هممون میشناسیم، چند وقته پیش به همین سبک شما محمد مایلی کهن به علی دایی تهمت زد و علی دایی ازش شکایت کرد؛ همه میدونیم تهش چی شد چونن مایلی کهن مدرکی برای اثبات ادعاش نداشت سر از اوین در آورد.

الان وضعیت شما هم همینه بدون مدرک دارید به تیم مدیریتی و مولتی هانتری دژکوب تهمت میزنید (یا به قول خودتون شک کردین و دارین جوری به خوانندگان القا میکنید که شک شما واقعیته) و میشه اکانت شما رو توقیف کرد. البته اینجا آزادی بیان برقرارهست و تا الان اجازه داده شده به شما که اگر مدارکی دارید این تهمتتون رو ثابت کنید. اگر مدارکی ندارید این بحث رو ادامه ندهید در غیر این صورت علی رغم میل باطنیم مجبور میشم به خاطر نشـر اکاذیب اکانت شما رو توقیف کنم.

از بازی و فروم با رعایت قوانین لذت ببرید

9. تشکر Turbo تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    دوست عزیز کمی مودبانه تر پست بگذارید ، من این بحث شما رو با یه مثال میخوام تموم کنم.

محمد مایلی کهن و علی دایی رو هممون میشناسیم، چند وقته پیش به همین سبک شما محمد مایلی کهن به علی دایی تهمت زد و علی دایی ازش شکایت کرد؛ همه میدونیم تهش چی شد چونن مایلی کهن مدرکی برای اثبات ادعاش نداشت سر از اوین در آورد.

الان وضعیت شما هم همینه بدون مدرک دارید به تیم مدیریتی و مولتی هانتری دژکوب تهمت میزنید (یا به قول خودتون شک کردین و دارین جوری به خوانندگان القا میکنید که شک شما واقعیته) و میشه اکانت شما رو توقیف کرد. البته اینجا آزادی بیان برقرارهست و تا الان اجازه داده شده به شما که اگر مدارکی دارید این تهمتتون رو ثابت کنید. اگر مدارکی ندارید این بحث رو ادامه ندهید در غیر این صورت علی رغم میل باطنیم مجبور میشم به خاطر نشـر اکاذیب اکانت شما رو توقیف کنم.

سلام

میشه لطفاً محبت کنید توی این پست بگید کجاش تهمته؟(مطمعن هستم فرق شک و تهمت حداقل شما میدونید)

دیشب من و شما مکاتباتمون به تندی حرف زدن کشید؟ نکشید دیگه چون هم شما مودبانه صحبت میکردین و به طبع منم هم همینطوری . پست ایشون ببینید اینجا. قضاوت با خودتون یعنی من هیچ تهمتی نزدم که هیچ ایشون به من تهمت میزنه که دارم پیگیری میکنم و این پیگیری به تهمت زدن تعبیر میکنن.

تا اینجا من به مولتی هانتر تهمتی نزدم فقط شک دارم! که خب وقتی پست ایشون گذاشته شده نوشتم فوکوس من روی مولتی هانتر نیست چون مطمعن نیستم ، بیشتر پیگیر بازی مدیریت های بخش و .. انجمنو دارم که نبایستی توی بازی باشن همین!

11. نپسندیدن Turbo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

دوست عزیز وقتی شما توی یه مکان عمومی شک های درون دلتون رو بیان میکنید 4نفر که میخونن میگن تا نباشد چیزکی مردمم نگویند چیزها، پس حتما یه چیزی هست که این داره میگه مولتی هانتر بازی میکنه و اونها هم شک میکنه از قدیم هم شک تخم نفاق بوده، میدونید روزانه چند قتل ناموسی توی کشور اتفاق میافته فقط به خاطر شک بی مورد؟

در مورد تیم مدیریتی انجمن هم، توی دژکوب سابق هم تیم مدیریتی بازی میکردن و هیچ شائبه ای ایجاد نمیشد چون هم میانگین سنی پلیرها بالا بود هم 90% پلیرها حرفه ای بودن و میدونستن که تیم مدیریتی توی بازی یا فروم جانبداری نمیکنن و هم این که به قدری فروم نویس حرفه ای بودن کوچکترین بهانه ای به تیم مدیریتی جهت ویرایش پست نمیدادن.

این بحث رو برای بار آخر خواهش میکنم تموم کنید در غیر اینصورت علی رغم میل باطنیم و فقط جهت حفظ آرامش بازی و جلوگیری از ایجاد شک و تردید بین پلیرها اکانت شما رو به مدت محدود مسدود میکنم.

13. تشکر Turbo, kingphoenix تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در تایید حرف های مدیر خوبمون : شما حق ندارید مثلا جرم یا صفت زشتی رو به کسی نسبت بدهید و برای فرار از مجازات بگوید البته شک دارم.
    اینکه یه نفر ادعا کنه گوشی ضد آب هست یه مزیت برای گوشی هست. که توسط مدعی (فروشنده) باید ثابت بشه. اما اگه شما به فروشنده بگید دزد و البته بگید تردید دارید، یه تهمته که باید توسط شما ثابت بشه نه فروشنده گوشی! چه یقین داشته باشید چه شک!
    شک داشتن دلیل خوبی برای ابراز تهمت/ناسزا و ... نیست. مثل این جمله که انسانی به انسان دیگر بگوید : «شک دارم که انسان باشی». از نظر بار منفی فرقی با «تو انسان نیستی» ندارد.
    این بحث همینجا تمومه لطفا در صورتی که تردیدی در کلام باقی ماند در پیام خصوصی به من اعلام کنید تا توضیح بدم و از ادامه این بحث در اینجا خودداری کنید.

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین