صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 113

موضوع: پیشنهادات و انتقادات درباره فروم

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    100%بیشتر از اینجا هم بوده.
    این مطالب رو برای مدیر فروم نمیزنن بلکه برای ادمین و پلیر ها با هم میزنن که مدیران فروم لطف میکنن وهمش رو پاک میکنن و نقش فیلتر رو دارن!
    هرگونه خرید و فروش امتیازت بازی (بر طبق قانون شماره 5 بازی تبادل پول) تخلف بوده و با اکانت های متخلف برخورد صورت میگیره. اما باید این تخلف برای مولتی هانتر محرز باشه در غیر این صورت میشه دخالت در روند بازی. متاسفانه قانونی جهت الزام به عدم همکاری ساید های مختلف در دژکوب وجود نداره و مجازات کاربرانی که در ساید های مختلف با هم همکاری می کنند توسط مولتی هانتر می تونه به دخالت در بازی تعبیر بشه.
    اما راهکار در این موارد چه خواهد بود؟ در صورتی که همکاری (مثل رد و بدل شدن کتیبه) انجام بشه و مولتی هانتر دخالت کنه و سند و مدرکی من باب رد و بدل شدن پول نداشته باشه کسی که با این انتقال موافق هست به مولتی هانتر برچسب دخالت در بازی خواهد زد و در صورتی که مولتی هانتر دخالت نکنه باقی کاربران که با این انتقال مخالف هستند برچسب عدم برخورد مولتی هانتر رو خواهند زد. اما واقعا راه حل چیه؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ُSHovalie Sefid نمایش پست ها
    یکی از ایرادات فروم الان نداشتن اقتدار مدیریت است
    البته شاید خود مدیریت باعث بوجود اومدن این برخورد شده است البته سیاست مدیریت که با کاربران مدارا شود کمی برای من مبهم است اگر پلیس اجتماع بخواد با دزدی های کوچک مدارا کند می شود همان تخم مرغ دزد شترمرغ دزد می شود
    یکی از موارد دیگه ای که من خیلی جاها دیدم اینه که یک مدیر میاد تاپیک رو قفل میکنه و میبنده ، مدیر دیگری حالا بالاتر یا پایین تر میاد دوبارهدر مورد تخلفات پست میزاره و توضیح میدهد
    این دوتا اشکال داره
    1- وقتی مدیر محترم میاد و تاپیک رو مینده یعنی تاپیک رو بسته و کسی نباید پست بزارد ولی خیلی جاها دیدم که مدیر بعدی میاد و پست میزاره و اقتدار مدیر قبلی رو زیر سوال می بره
    2- مگر شما ها ( مدیران محترم ) قبل از بستن تاپیک مورد نظر در قسمت مدیریت مشورت نمیکنید ( با مدیر ارشد یا مدیرهای قسمت های دیگر که تاپیک به اونها مربوط می شود ) که بعد ازپست مدیر که تاپیک رو بسته مدیر بعدی میاد باز توضیح میدهد که چرا فلان کار شده است
    کمی هماهنگ بودن و کمی ابهت فروم از لحاظ نظم و رشد بهتر خواهد شد
    به نظره من سیاست فعلی مدیران از جهاتی هم درسته
    درسته که گاهی اوقات تهمت هایی متوجه مدیران شده
    درسته که برخی این سیاست هارو اشتباه میدونند
    درسته که با این سیاست کار برای مدیران سخت تره
    ولی به عینه میشه شاهد پیشرفت فرهنگ پست گذاشتن ها هم بود(میتونید 2-3 صفحه آخر تاپیک جی1 رو مشاهده کنید)

با این حال برخی دوستان شکایت دارند که مدیران بازداشت میکنند و تاپیک هارو میبندند،ولی فکر میکنم این انجمن دموکراسی ویژه ای رو دنبال میکنه

شما خودتون فروم دژکوب قدیم حضور داشتید،حتم دارم هنوز یادتون هست که هرگونه صحبت در مورد مدیریت انجمن ممنوع بود،کافی بود نبویسید "مدیر عزیز حالت چطوره" در لحظه اکانتتون بازداشت میشد" ولی اینجا میتونید به راحتی از مدیران انتقاد کنید،ما هم همیشه از انتقادات استقبال کردیم و جوابگو بودیم ولی قبول کنید برخی انتقادات نا منصفانه بوده و حتی به ضرر خود کاربران هست.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    100%بیشتر از اینجا هم بوده.
    این مطالب رو برای مدیر فروم نمیزنن بلکه برای ادمین و پلیر ها با هم میزنن که مدیران فروم لطف میکنن وهمش رو پاک میکنن و نقش فیلتر رو دارن!
    ارجاتون میدم به این پست که دلایل این حذفها گفته شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    [B]
    بحث در مورد این موضوع در تاپیک عمومی که از تمام رده های سنی دارای مخاطب میباشد در پی اولین ناهنجاری باعث ترویج این فرهنگ زننده و در ناهنجاری دوم در تبادلات پستها بین دو طرف میتونه افترا و تهمتهای نا روای احتمالی هم زده بشه که این امر موجب تخریب شخصیتی افراد در تاپیک عمومی و در معرض دید جمع خواهد شد.
    بنا بر عرف جامعه و قوانین این فروم این نوع مباحث فاقد صلاحیت بحث عمومی هستند و مدیران انجمن طبق وظایفشون در راستای سالم سازی تاپیکها برای عموم کاربران موظف به حذف این پستها میباشند.
    برای ارتباط با ادمین هم میتونید از داخل بازی باهاشون مکاتبه داشته باشید

قبول کنید که گذاشتن مکاتبه های خصوصی کف فروم کاره پسندیده ای نیست و اگر این روال باب بشه عواقب بسیار بدی خواهد داشت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

سیاست اصلی فروم ای ار مشخص و کلی بود
    بسته شدن تاپیک هم اون چند موردی که من یادم هست
    یکیش فحش رکیک به ادمین بود !
    مورد بعدیش دف ناتار تو سرور یک راند سوم خیلی زیاد بود کل همرها رفت تو دیوار !
    بعدش که بک شد نا متناسب بک شد اونجا هم بسته شد
    ولی اینجا بارها ما شاهد بسته شدن تاپیک بودیم به دلیل اینکه اختیاری که به مدیر فروم داده میشه اختیار زیادی نیست ، همونطور که اختیار زیادی به مولتی هانترها دیده نمیشه !
    بحث خیلی ساده هست
    اینجا پلیرهای زیادی دیده نمیشن تقریبا هم همه همدیگه رو میشناسن
    داغترین فروم این سرور d3 بود گرمترین سرور هم d3 بود اون همه همر خورد شد رفت تو دیوار اون همه هم کتیبه تک قهرمان رفت این ور اون ور نه تو بازی برخوردی شد نه تو فروم !
    یه پیگیری خیلی ساده هست اکانتهایی که با بدترین لحن پست میذارن ، دائم معترضن ! چند بار اکانت هاشون توقیف شده با اکانت سوم یا چهارمشون دارن تو فروم پست میذارن وقتی کاربر بدونه نهایتش اکانتش بن دایم میشه با یه ایمیل دیگه میتونه همون رویه رو ادامه بده ! چه کاری رعایت کردن قوانین !
    این همه شلوغ کاری سر یه احمق منحصر هست که تک قهرمان رفته جنوب شرق چون نفعی برای عده خاص نداشته ولی چکمه منحصر یا چکمه بزرگ که میره هیچ مشکلی نداره
    در پایان مدیر محترم لطف کن تاپیک سرور فینال رو باز کن !
    10 تا لینک میخوایم بذاریم فروم بسته است هرکس هم مشکلی راجع به خرید و فروش داشت تاپیک جدا بزنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    هرگونه خرید و فروش امتیازت بازی (بر طبق قانون شماره 5 بازی تبادل پول) تخلف بوده و با اکانت های متخلف برخورد صورت میگیره. اما باید این تخلف برای مولتی هانتر محرز باشه در غیر این صورت میشه دخالت در روند بازی. متاسفانه قانونی جهت الزام به عدم همکاری ساید های مختلف در دژکوب وجود نداره و مجازات کاربرانی که در ساید های مختلف با هم همکاری می کنند توسط مولتی هانتر می تونه به دخالت در بازی تعبیر بشه.
    اما راهکار در این موارد چه خواهد بود؟ در صورتی که همکاری (مثل رد و بدل شدن کتیبه) انجام بشه و مولتی هانتر دخالت کنه و سند و مدرکی من باب رد و بدل شدن پول نداشته باشه کسی که با این انتقال موافق هست به مولتی هانتر برچسب دخالت در بازی خواهد زد و در صورتی که مولتی هانتر دخالت نکنه باقی کاربران که با این انتقال مخالف هستند برچسب عدم برخورد مولتی هانتر رو خواهند زد. اما واقعا راه حل چیه؟
    ببینید مولتی هانتر سرورای شما اگر اگر و تنها اگر و کاملاً تاکیدی، یکبار دژکوبو به عنوان بازی تجربه کرده باشن خیلی راحت میتونن از روی زمان لاگین و اتکی که مدافع( یا کلینر کتیبه) مشاهده کرده و از هم اتحادی ها درخواست نیرو (یا برداشتن کتیبه از ناتار) نکرده ، خزانه دیگری داشته ولی جابجا نکرده و ... راحت تشخیص بده آیا هماهنگ شده این کتیبه رفته یا نه!
    وقتی حتی قرار نباشه چنین اتفاقی بیفته (هرچند الان مطمعنم میایین میگید من از کجا میدونم که شما اینکارو نمیکنید باید بگم اگر اینکارو میکردین میگفتین) من هزارتا فکر میتونم بکنم! اینکه اون اکانتی که کتیبه داشته از خود مسئولین سرور بوده و با فروختن کتیبه 100 هزارتومان اینطوری برای خودش پول درآورده یا ...( قضیه تهمت نیستااا بلکه میخوام بگم اگر شما کارتون درست انجام ندین انتظار نداشته باشین اذهان کاربرا مثل این مواردی که گفتم مخدوش نشه)

any way امیدوارم درست و حسابی بدون درنظر گرفتن اینکه اون اکانتا برای سرور سودآور بودن یا نه قانون اجرا کنید و 100 البته اگر تخلف محرز شد نام کاربران خاطی( نام اکانتشون در سرور نه نام شخص) قید کنید ، بالاخره اونایی که میخوان متخلفارو بشناسن از روی نام اکانت میتونن بفهمن کیا بودن.

اینم بگم مولتی هانتر و مدیرای انجمن نبایستی توی سرور اکانت داشته باشن هرچقدر هم شما بگید بودنشون موردی نداره ولی 100% مورد داره بالاخره یه کوچیک هم شده اگر ساید خودشون و دوستایی که پیدا کرده همراهی میکنه میتونه از اختیاراتی که داره برای سایدش استفاده بکنه . مولتی هانتر به واسطه ی دسترسی به پنل و مدیر فروم به واسطه دسترسی هاش توی فروم.

با تشکر

6. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید
    نپسندیدن Yo_Yo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^-A-^W نمایش پست ها
    سلام به همه

ما تا اونجا که بشه میخواییم مدارا کنیم و کنار بیاییم با کاربران. وگرنه میشه قوانین محض رو اجرا کرد نشه نفس اضافه کشید تو فروم .اگر طلبه به این نوع برخوردین ما هم بدمون نمیاد.

بنده تا الان همیشه حق رو به کاربر دادم حتی اگر بد بیراه به کل مدیریت گفته شده با بقیه مدیران مشاجره کردم که گیر ندین به کاربران اما مثل اینکه درست نیست و ما ایرانی جماعت یخوده عادت داریم به قوانین رو تو مغزمون کردن هر جور شده. و ازین ببعد من یکی از همه مدیران بابت ملایمت هام عذر خواهی میکنم و تمام و کمال قوانین اجرا میکنیم و وسلام. دوست داشتین خودتون وفق میدین با قوانین.

مخلص همگی

داداش یعنی چی یه جور صحبت میکنید انگار نون ما از فروم در میاد یا مثلا مجبوریم بیایم اینجا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Thumbs up اسپم همیشه یک اسپم هست چه اینجا چه تاپیک دیپلماسی

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^-A-^W نمایش پست ها
    سلام به همه

ما تا اونجا که بشه میخواییم مدارا کنیم و کنار بیاییم با کاربران. وگرنه میشه قوانین محض رو اجرا کرد نشه نفس اضافه کشید تو فروم .اگر طلبه به این نوع برخوردین ما هم بدمون نمیاد.

بنده تا الان همیشه حق رو به کاربر دادم حتی اگر بد بیراه به کل مدیریت گفته شده با بقیه مدیران مشاجره کردم که گیر ندین به کاربران اما مثل اینکه درست نیست و ما ایرانی جماعت یخوده عادت داریم به قوانین رو تو مغزمون کردن هر جور شده. و ازین ببعد من یکی از همه مدیران بابت ملایمت هام عذر خواهی میکنم و تمام و کمال قوانین اجرا میکنیم و وسلام. دوست داشتین خودتون وفق میدین با قوانین.

مخلص همگی
    خوب دقیقا من منظورم همینه پیمان جان
    قوانین میزارید باید رعایت بشه اگر کاربر بدونه پستی که میزاره باید قبل از ارسالش دوباره بخونه که مشکل قوانین نداشته باشه اینکار رو میکنه
    اینجا نگاه کنی میبینی خیلی از کاربران بصورت مهمان میان چون ببخشید ها ولی فروم بی در رو پیکره به صورت مهمان پست رو میخونه
    کاربران راحت پست میزاره و بن نمیشند
    خود مدیران یک جورایی که کاملا محسوس میشه بدون هماهنگی هستند
    الان خود تو بدون هیچ مشورتی با ادمین میای میگی من از این به بعد اینجوری مدیریت میکنم و وسلام .
    من بازی نمیکنم ولی اگر توی بازی هم بخواد مولتی هانترها هم همینجوری برخورد بکنند میشه دعواهایی سر یک کتیبه و ...
    به نظز من باید کمی تغییرات در فروم و بازی بشه
    اگر بخواهید یک تاپیک داغ بسته بشه بایستی از یک مدیر ارشد که کاربران از اون حساب می برند انجام بشه یا خود ادمین تاپیک رو ببنده .
    فروم دژکوب قبلی خیلی وقتها که دعوا بالا میگرفت خود ممدرضا می اومد دخالت میکرد یا از مدیر ارشدی مثل کیندر استفاده می شد .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD Winter نمایش پست ها
    به نظره من سیاست فعلی مدیران از جهاتی هم درسته
    درسته که گاهی اوقات تهمت هایی متوجه مدیران شده
    درسته که برخی این سیاست هارو اشتباه میدونند
    درسته که با این سیاست کار برای مدیران سخت تره
    ولی به عینه میشه شاهد پیشرفت فرهنگ پست گذاشتن ها هم بود(میتونید 2-3 صفحه آخر تاپیک جی1 رو مشاهده کنید)

با این حال برخی دوستان شکایت دارند که مدیران بازداشت میکنند و تاپیک هارو میبندند،ولی فکر میکنم این انجمن دموکراسی ویژه ای رو دنبال میکنه

شما خودتون فروم دژکوب قدیم حضور داشتید،حتم دارم هنوز یادتون هست که هرگونه صحبت در مورد مدیریت انجمن ممنوع بود،کافی بود نبویسید "مدیر عزیز حالت چطوره" در لحظه اکانتتون بازداشت میشد" ولی اینجا میتونید به راحتی از مدیران انتقاد کنید،ما هم همیشه از انتقادات استقبال کردیم و جوابگو بودیم ولی قبول کنید برخی انتقادات نا منصفانه بوده و حتی به ضرر خود کاربران هست.
    سیاست زمانی جوابگو هست که با یک شیب ملایم برود و بهصورت نامرئی باشد ( امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی )
    ولی موقعیکه که قانون دارید نباید خود مجری قانون اون رو زیر پا بزاره و مدارا کنه
    البته هنوز دژکوب جدید نوپا است و جای کار کردن روی اون هست
    من دقیقا فروم قبلی که در حال نابود شدن بود رو یادمه
    از زمانی که ممدرضا ازدواج کرد و مدیریت فروم رو حدودا ول کرد و ادمین های مختلف اومدن و با سیاست های دیگه فروم رو به نابودی گزاشت
    اونجا هم از مدیران انتقاد میشد ولی وسط فروم نبود من خودم یادمه با یکی از مدیران خانوم اون زمان به مشاجره افتادم که دقیقا تا موقعیکه من به پشت پرده ( فسمت مدیران ) نرفته بودم از بحث در مورد اون مدیر آگاه نشده بود
    البته نتیجه به این شد که مدیر اخطار منو برگشت زد ولی ابهت مدیرشون رو نگه داشتن و بعد مدتی کنار گزاشتن
    اخرش هم بگم میگن باید عربا ها رو سیر نگه داشت و ایرانی ها رو گشنه تا بشه بهشون حکومت کرد

- - - Updated - - -

این هم بگم بستن تاپیک یعنی ضعف مدیریت
    ترس از کاربران
    ( ویرایش توسط MOD AdMirAl)
    بهتره تاپیک ها باز بمونه
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-27-2015 در ساعت 01:25 AM دلیل: خارج از قوانین کشــــور
    سکوت اسپمر ، مرگ اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

سلام
    با اجازتون چندتا مطلب کلی هم بنده کمترین عرض کنم خدمتتون نه به عنوان یکی از مدیرا به عنوان یکی از بازیکنایی که داره تو سرور فینال بازی میکنه

مولتی هانتر تو تموم سرورها دارای چارچوب و قوانین خودش بوده و طبق اون ضوابط و چارچوب باید عمل کنه ، اینکه بعضی دوستان توقع دارن سلیقه ای در مورد اکانتی و یا اتفاق ثابت نشده ای اقدام بشه نادرست هست،( تا حالا کتیبه بی دفاع ندیدن !!!)

مطلب بعدی اینکه تو گارنا بیاییم جو بدیم ، که برین از اکانتاتون تو تعداد زیاد نامه بزنین به مولتی که فلان کس پوشر فلان کس مولتیه ، یا بریزیم فروم اینکار کنیم ، جز اینکه داریم از هدفمون دورتر میشیم نفع خاصی نداره ، دوستان میدونن و بعضی ها هم دیدین ، ولی برا کسانی که در جریان نیستن عرض می کنم مولتی هانتر واسه خودش پنل داره با 3 تا کلیک میتونه کل سرور از لحاظ مختلف چک کنه (از مقدار منابع خارج شده از اکانت ها تا ایپی و ....) و برحسب دستورالعملش هم اعمال قانون میکنه ، مدیرهای فروم هم تمام تلاششون رو دارن میکنن تا حدالمقدور باعث پاگرفتن و جذاب شدن این بازی بشن و نه تو بازی دخل و تصرف دارن و نه سعی در هدایت فروم دارن و اگه پستی حذف میشه مدیر مربوطه معظف هست تو علت اون یکی از بندهای قوانین فروم رو ، که پست به دلیل نقض اون قانون حذف شده رو ذکر کنه و همونطور هم که تو توضیحات ارائه شده barish وجود داره همه پست های حذف شده در راستای قوانین فروم بوده ، قوانینی که موقع ثبت نام تیک قبولش و زدیم
    بیایان تو سال جدید کمی منصف تر باشیم و ایرادهای خودمون رو هم ببینیم

علی

10. پسندیدن MOD Winter, BariSH_N پسندید
    نپسندیدن kingphoenix نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mod ali_poaro نمایش پست ها
    سلام
    با اجازتون چندتا مطلب کلی هم بنده کمترین عرض کنم خدمتتون نه به عنوان یکی از مدیرا به عنوان یکی از بازیکنایی که داره تو سرور فینال بازی میکنه

مولتی هانتر تو تموم سرورها دارای چارچوب و قوانین خودش بوده و طبق اون ضوابط و چارچوب باید عمل کنه ، اینکه بعضی دوستان توقع دارن سلیقه ای در مورد اکانتی و یا اتفاق ثابت نشده ای اقدام بشه نادرست هست،( تا حالا کتیبه بی دفاع ندیدن !!!)

مطلب بعدی اینکه تو گارنا بیاییم جو بدیم ، که برین از اکانتاتون تو تعداد زیاد نامه بزنین به مولتی که فلان کس پوشر فلان کس مولتیه ، یا بریزیم فروم اینکار کنیم ، جز اینکه داریم از هدفمون دورتر میشیم نفع خاصی نداره ، دوستان میدونن و بعضی ها هم دیدین ، ولی برا کسانی که در جریان نیستن عرض می کنم مولتی هانتر واسه خودش پنل داره با 3 تا کلیک میتونه کل سرور از لحاظ مختلف چک کنه (از مقدار منابع خارج شده از اکانت ها تا ایپی و ....) و برحسب دستورالعملش هم اعمال قانون میکنه ، مدیرهای فروم هم تمام تلاششون رو دارن میکنن تا حدالمقدور باعث پاگرفتن و جذاب شدن این بازی بشن و نه تو بازی دخل و تصرف دارن و نه سعی در هدایت فروم دارن و اگه پستی حذف میشه مدیر مربوطه معظف هست تو علت اون یکی از بندهای قوانین فروم رو ، که پست به دلیل نقض اون قانون حذف شده رو ذکر کنه و همونطور هم که تو توضیحات ارائه شده barish وجود داره همه پست های حذف شده در راستای قوانین فروم بوده ، قوانینی که موقع ثبت نام تیک قبولش و زدیم
    بیایان تو سال جدید کمی منصف تر باشیم و ایرادهای خودمون رو هم ببینیم

علی
    نپسندیدم بخاطر اینکه با اکانت مدیریتی فروم پست گذاشتین ، تشکر کردم چون حرف درست زدین.

بابت حرف درست که بحثی نیست ولی درمور نپسندیدن الان اگر امثال من بدونم بطور مثال شما توی ne رجیستر کردی شاید مکاتبه ای توی گرنا یا توی بازی با شما داشته باشم درخواست کنم تو فروم برای من پست یک کاربریو ویرایش کنید ، حالا شما میگید نه اونوقت میونتون با پلیر داخل بازی خراب میشه ، میگید باشه میشه سوء استفاده از دسترسی فروم. پس وقتی میگم هیچ مدیر فرومی و مولتی هانتر نباید حضورش توی بازی باشه حرف بی ربطی نیست. خود من وقتی دژکوب بازی میکردم اون موقع خیلی داغ بودم بابت بازی همیشه دنبال یه نفر تو فروم میگشتم برام کاری بکنه که نشد ولی بواسطه ی یه نفر تونستم چندین بار کاری بکنم که خب الان فکرشو میکنم درست نبوده ، الانم هستن کسائی که دنبال چنین چیزی هستن و حاضرن حتی بابتش پول هم بدن!(باورش سخته! ولی باور کن)

الان انتظار داری با دونستن اینکه شما توی سرو فینال هستی ویرایش(حذف) پست هم اتحادی خودت توی فروم و یا ویرایش(حذف) پلیرهای دیگر ساید دردسر ایجاد نکنه؟

12. تشکر MOD AdMirAl تشکر نمود
    پسندیدن seyyed پسندید
    نپسندیدن MOD AdMirAl نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها

الان انتظار داری با دونستن اینکه شما توی سرو فینال هستی ویرایش(حذف) پست هم اتحادی خودت توی فروم و یا ویرایش(حذف) پلیرهای دیگر ساید دردسر ایجاد نکنه؟
    درود
    مشکل اصلی بیشتـر کاربرها اینه که یه سری مسائل رو نمیدونید.

وظایف مدیران دستـه بندی شده و هر مدیری به هر تاپیکی دسترسی ویرایش نداره مثلا همین علی آقای گل توی بخش آموزش فقط دسترسی به ویرایش و کلا کارهای مدیریتی داره و توی بخش سیاست دیپلماسی دسترسی اکانتشون با شما هیچ فرقی نداره.

فقط مدیران ارشد هستند که توی تمام بخش ها دسترسی دارند ، که باز اون هم تقسیم وظایف شده، برامون که هر کدوم کجا رو نظارت کنیم، فقط یه استثنا اینجا هست که بنده چون توی سرور فینال بازی نمیکنم توی این قسمت هم به این علت که بعضی از مدیران بازی میکنن ، مدیریت میکنم.

منتهای مراتب بعضی از دوستان کم لطف هستند و هر اعمال قانونی رو جانبدارانه فرض میکنن.

14. تشکر MOD Winter تشکر نمود
    پسندیدن MOD Winter پسندید
    نپسندیدن kingphoenix نپسندید
صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین