صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 113

موضوع: پیشنهادات و انتقادات درباره فروم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون اخه جواب نمیده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

متاسفانه مدیران اینجا یک رفتار کاملا طلب کارانه دارند و جوری رفتار می کنند که ادم یاد دیکتاتوری می افتد هر زمان که دل شون بخواد و به سلیقه شخصی پستی رو ویرایش و یا پاک و یا تاپیکی رو می بندن... من فکر کردم اینجا برای پاسخ گوی و رفع ابهام و مشکلات ایجاد شده ولی چیزی که می بینم اینجا فقط برای ظاهر سازی ایجاد شده مدیران هر جا بخوان نظر شخصی خودشون اعمال می کنن و هر جا که بخوان بدون دلیل تاپیک می بندن قانون های رو هر جور که بخوان تفسیر می کنند و خیلی وقت ها سفسطه می کنند هر کاربری رو هم که میل شون بکشه بن می کنند و اخراجش می کنن.... اصلا لهن خوبی ندارند...

3. تشکر alex_pk, MOD AdMirAl, GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن alex_pk, GREEN MAN, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سوشیانت نمایش پست ها
    متاسفانه مدیران اینجا یک رفتار کاملا طلب کارانه دارند و جوری رفتار می کنند که ادم یاد دیکتاتوری می افتد هر زمان که دل شون بخواد و به سلیقه شخصی پستی رو ویرایش و یا پاک و یا تاپیکی رو می بندن... من فکر کردم اینجا برای پاسخ گوی و رفع ابهام و مشکلات ایجاد شده ولی چیزی که می بینم اینجا فقط برای ظاهر سازی ایجاد شده مدیران هر جا بخوان نظر شخصی خودشون اعمال می کنن و هر جا که بخوان بدون دلیل تاپیک می بندن قانون های رو هر جور که بخوان تفسیر می کنند و خیلی وقت ها سفسطه می کنند هر کاربری رو هم که میل شون بکشه بن می کنند و اخراجش می کنن.... اصلا لهن خوبی ندارند...
    درود
    دوست عزیز الان دقیقا شما با کدوم قسمت مشکل دارید؟ کجا با شما بد صحبت شده؟ کدوم تاپیک باید باز می مونده ، بستـه شده؟ کدوم مدیر با شما با لحن بد صحبت کرده؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mod admiral نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز الان دقیقا شما با کدوم قسمت مشکل دارید؟ کجا با شما بد صحبت شده؟ کدوم تاپیک باید باز می مونده ، بستـه شده؟ کدوم مدیر با شما با لحن بد صحبت کرده؟
    سلام

من بابت نحوه ی برخورد با مورد تاپیک فینال (خرید و فروش) اینکه صحبتی نشه توی تاپیک با شما موافقم ولی عملکردتون نپسندیدم. اگر پست mr.president پاک شد فوراً بایستی اطلاعیه فعلی میرفتین نه اینکه با پاک کردن پشت هم پست ها اذهان عمومی ترقیب به ادامه ی روند بکنید! که کار به گفتن الفاظ نامناسب بکشه هرچند که گفتن الفاظ ناشایست هم اشتباهه.

بنظر من اگر حرفی ناشایستی در مورد مدیریت یا هرکسی در ادامش زده شده مقصر خود شما بودین که بدون هیچ اطلاعیه اقدام به پاک کردن پستهاشون کردین.

درمورد پانیش اصلاً موافق نیستم باید کل اکانت دخیل در این موضوع حذف بشن اگر اینا پانیش بخورن یعنی همچنان هستن تا تخلفاتشون ادامه بدن بایستی هم فروشنده هم خریدار بعد از محرز شدن تخلفشون در تاپیک اعلام کنید تا در ادامه بازی در سرورهای بعدی دیگران در ایجاد رابطه با این افراد احتیاط لازمه داشته باشن و در گروهشون راه ندن. این اشخاص هم پلن تیمی میفرشون هم کتیبه هم خودشون . عدم اعلام این اشخاص (اگر اتفاق بیفته) بدترین کاری که شما در قبال دیگر کاربرا انجام میدین.

موفق باشین

6. تشکر MOD AdMirAl, SHovalie Sefid تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    مدیرهای محترم فروم هر وقت توان پاسخ گویی رو ندارن تاپیک فینال رو میبندن.
    به هرحال حقایق رو باید پذیرفت هر چه قدر تلخ!(مثلا کسی که شده اسطورتون یهویی بره کتیبه بخره)
    مدرکش هم موجود به مدیریت هم ارایه شده.

8. تشکر MOD AdMirAl تشکر نمود
    نپسندیدن BariSH_N, MOD AdMirAl نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    سلام

من بابت نحوه ی برخورد با مورد تاپیک فینال (خرید و فروش) اینکه صحبتی نشه توی تاپیک با شما موافقم ولی عملکردتون نپسندیدم. اگر پست mr.president پاک شد فوراً بایستی اطلاعیه فعلی میرفتین نه اینکه با پاک کردن پشت هم پست ها اذهان عمومی ترقیب به ادامه ی روند بکنید! که کار به گفتن الفاظ نامناسب بکشه هرچند که گفتن الفاظ ناشایست هم اشتباهه.

بنظر من اگر حرفی ناشایستی در مورد مدیریت یا هرکسی در ادامش زده شده مقصر خود شما بودین که بدون هیچ اطلاعیه اقدام به پاک کردن پستهاشون کردین.

درمورد پانیش اصلاً موافق نیستم باید کل اکانت دخیل در این موضوع حذف بشن اگر اینا پانیش بخورن یعنی همچنان هستن تا تخلفاتشون ادامه بدن بایستی هم فروشنده هم خریدار بعد از محرز شدن تخلفشون در تاپیک اعلام کنید تا در ادامه بازی در سرورهای بعدی دیگران در ایجاد رابطه با این افراد احتیاط لازمه داشته باشن و در گروهشون راه ندن. این اشخاص هم پلن تیمی میفرشون هم کتیبه هم خودشون . عدم اعلام این اشخاص (اگر اتفاق بیفته) بدترین کاری که شما در قبال دیگر کاربرا انجام میدین.

موفق باشین
    سلام

بنده به صورت خصوصی با یکی از اکانتهای متخلف مکاتبه کردم و راهنمایشون هم کردم و پذیرفتند ولی متاسفانه موضوع بحثشون رو به اهانت به مدیریت سروردر قالب انتقاد از مسائل جزیی تغییر دادند که باعث به حد نصاب رسیدن تخلفات و بازداشت اکانتشون شد

به ضرس قاطع خدمتتون عرض میکنم که هیچ یک از مدیران از بازداشت اکانتها و بسته شدن تاپیکها استقبال نمیکنند و بنا به قراری که بین خودشون گذاشتند تا جایی که امکان داره با کاربران متخلف مدار کرده اند و در اخطارها و تذکر ها هم حداقل هارو منظور کردند و در مقابل هم از کابران توقع همکاری و رعایت قوانین رو داشته اند که اکثر دوستان هم همکاری کرده اند ولی استثناعاتی هم بوده که با عدم مراعات مارو بر خلاف میل باطنیمون مجبور به منظور امتیازات منفی و بازداشت اکانتهاشون کردند.

10. تشکر MOD CorLeone, MOD AdMirAl تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    مدیرهای محترم فروم هر وقت توان پاسخ گویی رو ندارن تاپیک فینال رو میبندن.
    به هرحال حقایق رو باید پذیرفت هر چه قدر تلخ!(مثلا کسی که شده اسطورتون یهویی بره کتیبه بخره)
    مدرکش هم موجود به مدیریت هم ارایه شده.
    سلام

اتفاقات شبیه به این از دژکوب قدیم تا به حال چندین مورد رخ داده
    نمیدونم چرا دوستان فکر میکنند با طرح این مباحث در فروم انتظار دارند از طرف مدیران فروم به این تخلفات رسیدگی میشه

این فرهنگ باید جا بیوفته که مدیران انجمن تنها حوزه ی مدیریتیشون داخل فروم هست و در تصمیم گیریهای مربوط به بازی هیچ نقشی ندارند و مرجع رسیدگی به این تخلفات تیم مدیریت و مولتی هانتری سایته که این فرهنگ سازی هم بدونه حمایت و همکاری کاربران غیر قابل انجامه.

12. تشکر MOD CorLeone, MOD AdMirAl, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن MOD CorLeone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی از ایرادات فروم الان نداشتن اقتدار مدیریت است
    البته شاید خود مدیریت باعث بوجود اومدن این برخورد شده است البته سیاست مدیریت که با کاربران مدارا شود کمی برای من مبهم است اگر پلیس اجتماع بخواد با دزدی های کوچک مدارا کند می شود همان تخم مرغ دزد شترمرغ دزد می شود
    یکی از موارد دیگه ای که من خیلی جاها دیدم اینه که یک مدیر میاد تاپیک رو قفل میکنه و میبنده ، مدیر دیگری حالا بالاتر یا پایین تر میاد دوبارهدر مورد تخلفات پست میزاره و توضیح میدهد
    این دوتا اشکال داره
    1- وقتی مدیر محترم میاد و تاپیک رو مینده یعنی تاپیک رو بسته و کسی نباید پست بزارد ولی خیلی جاها دیدم که مدیر بعدی میاد و پست میزاره و اقتدار مدیر قبلی رو زیر سوال می بره
    2- مگر شما ها ( مدیران محترم ) قبل از بستن تاپیک مورد نظر در قسمت مدیریت مشورت نمیکنید ( با مدیر ارشد یا مدیرهای قسمت های دیگر که تاپیک به اونها مربوط می شود ) که بعد ازپست مدیر که تاپیک رو بسته مدیر بعدی میاد باز توضیح میدهد که چرا فلان کار شده است
    کمی هماهنگ بودن و کمی ابهت فروم از لحاظ نظم و رشد بهتر خواهد شد
    سکوت اسپمر ، مرگ اوست

14. تشکر MOD AdMirAl, MOD S^À^W, BariSH_N تشکر نمود
    پسندیدن MOD AdMirAl, MOD S^À^W پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

سلام به همه

ما تا اونجا که بشه میخواییم مدارا کنیم و کنار بیاییم با کاربران. وگرنه میشه قوانین محض رو اجرا کرد نشه نفس اضافه کشید تو فروم .اگر طلبه به این نوع برخوردین ما هم بدمون نمیاد.

بنده تا الان همیشه حق رو به کاربر دادم حتی اگر بد بیراه به کل مدیریت گفته شده با بقیه مدیران مشاجره کردم که گیر ندین به کاربران اما مثل اینکه درست نیست و ما ایرانی جماعت یخوده عادت داریم به قوانین رو تو مغزمون کردن هر جور شده. و ازین ببعد من یکی از همه مدیران بابت ملایمت هام عذر خواهی میکنم و تمام و کمال قوانین اجرا میکنیم و وسلام. دوست داشتین خودتون وفق میدین با قوانین.

مخلص همگی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD Winter نمایش پست ها
    سلام

اتفاقات شبیه به این از دژکوب قدیم تا به حال چندین مورد رخ داده
    نمیدونم چرا دوستان فکر میکنند با طرح این مباحث در فروم انتظار دارند از طرف مدیران فروم به این تخلفات رسیدگی میشه

این فرهنگ باید جا بیوفته که مدیران انجمن تنها حوزه ی مدیریتیشون داخل فروم هست و در تصمیم گیریهای مربوط به بازی هیچ نقشی ندارند و مرجع رسیدگی به این تخلفات تیم مدیریت و مولتی هانتری سایته که این فرهنگ سازی هم بدونه حمایت و همکاری کاربران غیر قابل انجامه.
    100%بیشتر از اینجا هم بوده.
    این مطالب رو برای مدیر فروم نمیزنن بلکه برای ادمین و پلیر ها با هم میزنن که مدیران فروم لطف میکنن وهمش رو پاک میکنن و نقش فیلتر رو دارن!

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین