صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: شروع سرور با سرعت 10 در روز 13 خرداد

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

شروع سرور با سرعت 10 در روز 13 خرداد

انشالله در روز 13 خرداد سرور با سرعت 10 شروع خواهد شد. لینک ثبت نام در هفته آینده در سایت قرار خواهد گرفت.
    به دوستان خود اطلاع رسانی کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این سرور فارم یاب نداره ؟
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سروری که فارمیاب نداشته باشه حس و حال بازی توش نیست

آخه باید یه افغانی اجاره کنیم شب و روز هی آبادی و ناتار بزاره تو لیست فارم
    هیچوقت مغرور نشوید برگها وقتی میریزند که فکر میکنند طلا شده اند !

هیچ سروری در حال حاضر بازی نمیکنم

انجمن در خدمتتون هستم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آره یه تجدید نظری بکنید به قول رفیقمون باید یه افغانی اجاره کنیم آبادی وارد کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط SECTOR نمایش پست ها

سروری که فارمیاب نداشته باشه حس و حال بازی توش نیست

آخه باید یه افغانی اجاره کنیم شب و روز هی آبادی و ناتار بزاره تو لیست فارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

همه شما اشتباه میکنید

میدونید چرا؟

چون بجای اینکه موقع کتبیه مثل سرورهای کنونی که 100 تا 150 اکانت باهم درگیر میشن سر کتیبه ها (توی سرورهای اسپید البته نه سرور یک ایکس)، و موقع عمارت دانش کلا 40 یا 50 نفر باشند واسه بالابردنش (جایی که باید اوج رقابت و هیجان بازی باشه)، تو سرورهایی که فارم یاب ندارند تضمین میدم چند برابر پلیر فعال باشه این مواقع

حالا یک سرور فارم یاب محدود رو ثبت نام کنید و بازی نکنید، فقط ببینید حرفمون درست در میاد یا نه

جذابیت سرور بخاطر وجود کاربران بیشتر مواقع کتیبه ها و عمارت دانش چندین برابر خواهد شد، و لذت بازی رو همگی حس میکنید

6. تشکر Omid تشکر نمود
    نپسندیدن SohraBR, Ali, Hadi, amoo, mr.3x, ZartVam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    همه شما اشتباه میکنید

میدونید چرا؟

چون بجای اینکه موقع کتبیه مثل سرورهای کنونی که 100 تا 150 اکانت باهم درگیر میشن سر کتیبه ها (توی سرورهای اسپید البته نه سرور یک ایکس)، و موقع عمارت دانش کلا 40 یا 50 نفر باشند واسه بالابردنش (جایی که باید اوج رقابت و هیجان بازی باشه)، تو سرورهایی که فارم یاب ندارند تضمین میدم چند برابر پلیر فعال باشه این مواقع

حالا یک سرور فارم یاب محدود رو ثبت نام کنید و بازی نکنید، فقط ببینید حرفمون درست در میاد یا نه

جذابیت سرور بخاطر وجود کاربران بیشتر مواقع کتیبه ها و عمارت دانش چندین برابر خواهد شد، و لذت بازی رو همگی حس میکنید

دوست عزیز من میدونم که نظر های ما کلا بی فایدست و ادمین ها فکر میکنین راه درست رو فقط خودشون میدونن
    اما قبلا هم گفتم ، فارمیاب که برداشته بشه پای نرم افزار فارمیاب باز میشه و سرور کلا تو بازار سیاه قرق میشه
    چون یکعده فارمیاب رو پیدا میکنن و به کسایی که ندارن میفروشن
    الان فارمیاب در اختیار همه هست و هر کس بخواد راحت استفاده میکنه ، من قبول دارم که همر ها زیاد شدن اما این همر ها در اختیار همست ، ولی وقتی که فارمیاب رو ور دارین دیگه این اختیار فقط دست کسی هست که این نرم افزار رو داره
    اونوقت دیگه پلیر هایی که این نرم افزار رو ندارن هر کاری میکنن بازم نمیتونن برسن به بقیه و کلا زده میشن
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    فارمیاب که برداشته بشه پای نرم افزار فارمیاب باز میشه و سرور کلا تو بازار سیاه قرق میشه
    الان فارمیاب در اختیار همه هست و هر کس بخواد راحت استفاده میکنه ، من قبول دارم که همر ها زیاد شدن اما این همر ها در اختیار همست ، ولی وقتی که فارمیاب رو ور دارین دیگه این اختیار فقط دست کسی هست که این نرم افزار رو داره
    اونوقت دیگه پلیر هایی که این نرم افزار رو ندارن هر کاری میکنن بازم نمیتونن برسن به بقیه و کلا زده میشن
    100 درصد موافقم

یه سری نرم افزار های فارم یاب و ارسال غارت رو همین الان اطلاع موثق دارم که کد هاشو تغییردادن روی این سایت دارن استفاده میکنن

اگه فارمیاب خود سایت برداشته بشه خب طبیعیه کاربرها دنبال فارم یاب غیر قانونی برن

حالا ممکنه هر سرور 10 نفر استفاده کنن ازاین نرم افزارهای فارمیاب

و بقیه هم محدود
    ویرایش توسط SECTOR : 05-22-2014 در ساعت 04:54 AM
    هیچوقت مغرور نشوید برگها وقتی میریزند که فکر میکنند طلا شده اند !

هیچ سروری در حال حاضر بازی نمیکنم

انجمن در خدمتتون هستم

9. پسندیدن SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    دوست عزیز من میدونم که نظر های ما کلا بی فایدست و ادمین ها فکر میکنین راه درست رو فقط خودشون میدونن
    اما قبلا هم گفتم ، فارمیاب که برداشته بشه پای نرم افزار فارمیاب باز میشه و سرور کلا تو بازار سیاه قرق میشه

منم موافقم فارم یاب دوباره باید فعال بشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببین ناتار امادست با حذف فارم یاب فقط یه ادم بیکار لازم همشو ادد کنه.
    یا کلا منابع ناتار رو صفر کنید یا اینکه فارم یاب و بزارید با وضعیت قبلی.
    اگه قرار مثل سرور های دات کام باشه خب دیگه باید سرور های دیگه رو هم کم کنید پلیر تو سرور ها زیاد بشه اینجور سرور زیاد پلیر ها توش پخش شدن.
    فارم یاب نباشه هیجان بازی خیلی کمتر میشه الان دلیل کم بودن پلیر ها تو سرورتون سرور های مختلف با اسپید های بالاست که باعث پخش شدن پلیر ها میشه.پس این فارم یاب بنده خدا بی گناهه:d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    انشالله در روز 13 خرداد سرور با سرعت 10 شروع خواهد شد. لینک ثبت نام در هفته آینده در سایت قرار خواهد گرفت.
    به دوستان خود اطلاع رسانی کنید.

13. تشکر SohraBR تشکر نمود
    پسندیدن SohraBR پسندید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین