صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: شروع سرور با سرعت 10 در روز 13 خرداد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من برداشتن فارمیاب کار کاملا عاقلانه ای بود .... دوستان باید توجه داشته باشن که سرور باید پیرو سروهای دات کام باشه .... هرچی باشه سرورهای دات کام سابقش بیشتره و یه تیم شاید چند صد نفری روی کیفیت بازیشون کار می کنن.... اگه گذاشتن فارمیاب به جذابیت بازی کمک می کرد شما شک نکنین که توی دات کام هم استفاده می کردن
    دوستان مدیریت سرور یه فکری هم برای این ناتار ها بکنن خیلی خوب میشه.... هرکی از راه میرسه 200تا گلد میده واسه فارمیاب گزینه ی ناتارو انتخاب می کنه... ناتارو اد میکنه میشه 7 تیر کش سرور ( مخاطب خاص ) ... قربونش برم ناتار هم که نیرو نمی سازه تلفات بده یکمی مو به تنش سیخ بشه .... شده هلو بپر تو گلو =))

قابل توجه دوستانی که فکر می کنن فقط باید با غارت منابع نیروسازی رو تامین کنن !!! .... 23تا فیدر کامل یه نان کپ ( هر 5تا ساختمون نیروسازی ) رو 24 ساعته روشن نگه می داره ... پس بهتره بهونه نیارین حداقل واسه حذف فارمیاب ... اینجوری شاید فرق کسایی که با برنامه بازی می کنن با بقیه روشن بشه

به امید روزی که سرور به یه بالانس کیفیتی برسه که ما هم دوباره برگردیم سراغ این بلای قرن 21

شما که به امید روزی موندی که سروربه بالانس کیفیتی برسه و بازی نمیکنی پس فکرنمیکنم نظرت هم چندان مهم باشه

کسی که بازی نمیکنه چیکاربه بازی داره

بعدشم شما روزی که شروع میکنی 23 تا فیدرت از کجا میان؟؟؟

منابع از کجا میخوای بیاری برا ساختن فیدر؟

دژکوب دات کام فارم یاب نداره ولی فکر کنم 10 هزار مدل انواع بات و اسپریپت داره !! غیر از اینه؟؟

یه چیزی که مورد نیازه وقتی قانونیش نباشه غیر قانونیش زیاد میشه

وقتی فارمیاب نباشه متخصصان داخلی دست به کار میشن و غیر قانونیش رو میسازن و یه منبع درامد خوبی هم میشه براشون
    هیچوقت مغرور نشوید برگها وقتی میریزند که فکر میکنند طلا شده اند !

هیچ سروری در حال حاضر بازی نمیکنم

انجمن در خدمتتون هستم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    بقیه هم ادد کنن ، خیلی سخته ؟

داداش شما متوجه منظور من نشدید من میگم با شما موافقم اگه فارمیاب برداشته بشه ی سریها دست به برنامه نویسی میکنن ک باعث میشه خیلیها ضرر ببینند
    حالا من اینجا متوجه جمله شما نشدم
    ویرایش توسط mr.3x : 05-27-2014 در ساعت 11:52 PM

3. پسندیدن SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اول بازی که 23تا فیدر نداریم میشه توضیح بدین چطور بدون فارمیاب قراره نیرو سازی داشته باشیم؟
    سلام
    دوست عزیز من گفتم که واسه یه نان کپ کامل و 5 تا ساختمون ( حوصله تایپ کردن نداشتم ولی چون متوجه نشدی مجبورم واست تایپ کنم : سربازخونه + سربازخونه بزرگ + اصطبل + اصطبل بزرگ + کارگاه ) 23 تا فیدر واسه روشن نگه داشتن 24 ساعته کافیه که طبیعتا واسه اول بازی نیست .... البته اگه شما از همون هفته ی اول بازی این 5تا ساختمون شارژ می کنی حرف من غیر منتقی میشه ... اگر هم مثل اکثر پلیرها باشی تا هفته ی 5 الی 12 بازی ( بستگی به خودت داره ) می تونه این تعداد فیدر رو آماده کنی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    دوست عزیز من گفتم که واسه یه نان کپ کامل و 5 تا ساختمون ( حوصله تایپ کردن نداشتم ولی چون متوجه نشدی مجبورم واست تایپ کنم : سربازخونه + سربازخونه بزرگ + اصطبل + اصطبل بزرگ + کارگاه ) 23 تا فیدر واسه روشن نگه داشتن 24 ساعته کافیه که طبیعتا واسه اول بازی نیست .... البته اگه شما از همون هفته ی اول بازی این 5تا ساختمون شارژ می کنی حرف من غیر منتقی میشه ... اگر هم مثل اکثر پلیرها باشی تا هفته ی 5 الی 12 بازی ( بستگی به خودت داره ) می تونه این تعداد فیدر رو آماده کنی
    میدونم چی میگی
    ببین شما میگی برداشتن فارمیاب خوبه واگه23تا فیدر داشته باشی میشه نیروسازی کنی .حرف شما درست
    سوال من اینه ک شمای ک میگی فارمیاب برداشته بشه چجوری میتونی نیروسازی داشته باشی؟بنظرتون دستی جواب میده با این تعداد کمه پلیرها؟(البته اول بازی رو میگم)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

نگران نباشید دوستان، سعی میکنیم تمام بات های فارم یاب رو روی سرور ببندیم

7. نپسندیدن Ali, Hadi, amoo, mr.3x, ZartVam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    داداش شما تو جوی هنوز ، ۱سرور ثبت نام کن ببین سیستم ضد پوش داره این سایت :| ضد مولتی شم قویه تا همه هی نیان بگن طرف پوشر و مولتی و این حرفا
    واسه فیدر هم باید از ۱جایی بیاری تا فیدر بکشی یا نه ؟
    دات کام ۳۰۰۰۰ تا کاربر داره اینجا ۱۵۰۰تا :|
    میشه عادلانه مقایسه کنین ؟
    من متوجه حرفتون نشدم ... یعنی شما می گی ملت بی کارن می شینن 400 میلیون منابع پوش می کنن؟ .... متوجه نشدم اون جمله ی اولت چه ربطی به حرفای من داره....
    اگه نحوه فیدر زدن رو بلد نیستی می تونی تو یه پست دیگه بخوای تا برات توضیح بدن ... کار چندان سختی نیست .... منابع زیادی هم نمی خواد

فرقی هم نمی کنه 20000تا کاربر بازی کنن یا 1500تا !!! .... تولید منابع سرور که بیشتر از نیاز بازیکناش باشه سرور خود به خود نا متوازن می شه ( می شه بزن بزن چندتا اکانت که این منابع بیش از اندازرو مثل آب خوردن غارت می کنن )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SECTOR نمایش پست ها

شما که به امید روزی موندی که سروربه بالانس کیفیتی برسه و بازی نمیکنی پس فکرنمیکنم نظرت هم چندان مهم باشه

کسی که بازی نمیکنه چیکاربه بازی داره

بعدشم شما روزی که شروع میکنی 23 تا فیدرت از کجا میان؟؟؟

منابع از کجا میخوای بیاری برا ساختن فیدر؟

دژکوب دات کام فارم یاب نداره ولی فکر کنم 10 هزار مدل انواع بات و اسپریپت داره !! غیر از اینه؟؟

یه چیزی که مورد نیازه وقتی قانونیش نباشه غیر قانونیش زیاد میشه

وقتی فارمیاب نباشه متخصصان داخلی دست به کار میشن و غیر قانونیش رو میسازن و یه منبع درامد خوبی هم میشه براشون
    سلام عزیزم
    باید خدمت شما بگم که شما در حد یه کاربر تو این انجمن هستی و نمی تونی در مورد نظر دادن کاربراش اظهار نظر کنی ..... بعدشم من این نظر هارو برای بالانس شدن سرور گفتم ولی اگه شما از این وضعیت سرور خوشت میاد و داری پادشاهی می کنی واسه خودت دیگه نمی تونم نظری بدم !!! ... فقط می تونم بهت قول بدم که تا 1-2سال آینده خیلی ها نمیان طرف این سرور با خیال راحت پادشاهی کن
    در مورد فیدر زدن هم یه مختصر توضیحی دادم .... 2 -3 تا فیدر که آپ بشن ( با منابع اول بازی که از آبادی به دست میاد ) بقیه فیدر هام خیلی زود راه می افتن اگه راحش رو بلد باشی
    در مورد اون ربات های قیر قانونی که می گی , مثلا دژکوب تاکتیکس (dejkoobtactic) تا اونجا که یادمه به این راحتی فارم یاب های سرور نبود .... خیلی وقت واسه ادد کردن واسه سرور می گرفت .... البته اونم اگه وسط کار stop نمی شد .... بعد باید خدمدت بگم که زدن ناتار سخت بود به خاطر تلفات ..... آبادی هم تلفات داشت ( البته با برنامه ی موش تا حدی تلفاتش کم می شد ولی بازم تلفات می داد و کلا ارزش غارت کردن نداشت ) .... اکانتای منابع ساز هم که با ربات آپ می شدن همیشه دیوار و اقامتگاه سطح داشتن و اگه تخریب می کردی تا 10 روز دوباره آپ می کردن و واسه غارتشون باید همیشه وقت صرف می کردی ... می موند اکانتای سیلور ساز که اونارم کل سرور می زدن :|.... فارم هم که جای خودش .... پس می بینی که الان خیلی راحتر شده و اگه قرار باشه غیر قانونیش بیاد به این راحتیه فارمیاب ها نیست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    میدونم چی میگی
    ببین شما میگی برداشتن فارمیاب خوبه واگه23تا فیدر داشته باشی میشه نیروسازی کنی .حرف شما درست
    سوال من اینه ک شمای ک میگی فارمیاب برداشته بشه چجوری میتونی نیروسازی داشته باشی؟بنظرتون دستی جواب میده با این تعداد کمه پلیرها؟(البته اول بازی رو میگم)
    واسه اول بازی نیازی نیست حتما منابع آنچنانی تو سرور باشه تا بتونی نیروسازی کنی .... می تونی از منابع آبادی ها استفاده کنی واسه آپ کردن فیدرهات و با آپ شدن 2 تا از فیدرهات دیگه مشکلی واسه فیدر زدن ( نه نیروسازی از اوله بازی ) نداری .... فیدر هات که آماده شدن می تونی از هفته 5 یا 6 ( حداقل ) و حداکثر 12یا بعد کتیبه ها شروع به نیرو سازی کنی ( با توجه به مقدار گندم خوری که می تونی ساپورت بدی ).... اینجوری دیگه همر های عجیب و غریب تو هفته ی 4 بازی رو نمی بینی .... همر های سنگین در حد 200- 250 کی گندم خور تو هفته ی 15 - 20 بازی ساخته می شن نه قبا از آزادسازی کتیبه ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من متوجه حرفتون نشدم ... یعنی شما می گی ملت بی کارن می شینن 400 میلیون منابع پوش می کنن؟ .... متوجه نشدم اون جمله ی اولت چه ربطی به حرفای من داره....
    اگه نحوه فیدر زدن رو بلد نیستی می تونی تو یه پست دیگه بخوای تا برات توضیح بدن ... کار چندان سختی نیست .... منابع زیادی هم نمی خواد

فرقی هم نمی کنه 20000تا کاربر بازی کنن یا 1500تا !!! .... تولید منابع سرور که بیشتر از نیاز بازیکناش باشه سرور خود به خود نا متوازن می شه ( می شه بزن بزن چندتا اکانت که این منابع بیش از اندازرو مثل آب خوردن غارت می کنن )
    کلا اومدی اینجا کل کل کنی بگی منم هستم ؟ خواهشا فقط کسانی که بازی میکنن نظر بدن ، بقیه فقط نگاه کنن ، ممنون میشم
    شما که کلا بازی نمیکنی لازم نیست اصلا نظر بدی
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    نگران نباشید دوستان، سعی میکنیم تمام بات های فارم یاب رو روی سرور ببندیم
    همونطوری که بات های فارمر رو رو سرور بستین دیگه ؟ :|
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...