صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: بی انگیزه شدن تعداد زیادی از بازیکنان لیگ پادشاهان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بی انگیزه شدن تعداد زیادی از بازیکنان لیگ پادشاهان

با سلام خدمت ادمین عزیز.
    و تشکر بخاطر پاسخ دادن به تمام نظرات.
    از ادمین محترم خواهش میکنم برای کمک به جذابتر شدن سرور و اهمیت دادن به نظرات پلیرها
    از هر ساید 2لیدر رو انتخاب کنید و یه جلسه با لیدرها ترتیب بدید.قطعا نظر این بازیکنان میتونه خیلی به شما کمک کنه.
    بنظر میرسه این سبک عمارتها خیلی به بازی کمک نکرد و تاثیر چندانی در نوع بازی نداشته.
    باتشکر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط deadlock نمایش پست ها
    با سلام خدمت ادمین عزیز.
    و تشکر بخاطر پاسخ دادن به تمام نظرات.
    از ادمین محترم خواهش میکنم برای کمک به جذابتر شدن سرور و اهمیت دادن به نظرات پلیرها
    از هر ساید 2لیدر رو انتخاب کنید و یه جلسه با لیدرها ترتیب بدید.قطعا نظر این بازیکنان میتونه خیلی به شما کمک کنه.
    بنظر میرسه این سبک عمارتها خیلی به بازی کمک نکرد و تاثیر چندانی در نوع بازی نداشته.
    باتشکر
    پیشنهادات خود بنده

1 - امتیاز ارسال منابع و نیرو به عمارت دانش بیشتر شه و تاثیر ارسال منابع یا نیرو در امتیاز پیروزی فرد دیده بشه.
    2 - به جز بازیکنان ، ناتارها نیز به عمارتها حمله کنند.
    3 - امکان ارسال و بازگشت قهرمان به عمارت اضافه بشه
    4 - هر لیگی برای خودش عمارتهای چارگانه داشته باشه تا بازیکنان دیگر لیگها نیز تشویق به ایجاد اتحاد و با انگیزه بیشتری بازی کنن.
    5 - فاصله بین لیگها بیشتر شه.پیشنهاد بنده اینه که بازیکنان از لحاظ میانگین کل نیروهای موجود در سرور دسته بندی شن.یعنی اگر در کل سرور 10میلیون نیرو هس.این عدد تقسیم بر کل بازیکنان بشه و رقم بدست آمده معیاری برای تقسیم بندی بازیکنان باشه(بر حسب فاصله از میانگین)

پیشنهاد ویژه : ایجاد عمارت جادیی
    عمارتی در مختصات (0.0) قرار داده بشه و به این نحو برنامه ریزی بشه:
    ابتدا داخل عمارت تعداد نسبتا زیادی ناتار وجود داره.بعد هر سایدی که بتونه عمارت رو صفر کنه صاحب اون عمارت میشه.و میتونه از امتیاز بسیار ویژه اون عمارت برخوردار شه(مثلا امتیاز یک کتیبه یا مثلا امتیاز پیروزی بازیکنان اون ساید به نسبت خاصی بالا بره یا مثلا به بالا رفتن هرچه سریعتر عمارت اون ساید کمک کنه )و باید از عمارت جادوییش دفا کنه
    حالا بقیه سایدها باید به عمارت جادویی حمله کنن و اونو صفر کنن و عمارتو صاحب شن و به همین ترتیب ...
    میشه برای عمارت جادویی هم سطح در نظر گرفت و با ارسال منابع اونو ارتقا بدی

2. تشکر Ma.Ho تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Ma.Ho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منم یه پیشنهاد دارم بیایم تمام اتحاد های سرور رو به چهار تا کم کنیم یعنی مثلا شمال شرقی یه اتحاد داشته باشه بعد یه نژآد ازافه کنین مثل تاتار ها که مثل ناتار ها باشن با فرق اینکه به بازیکنان با 10 تا 15 حمله کنن و تو شهرهاشون نیرو باشه بعد اگه اتحاد هر قسمت بتونه حداقل 250000 هزار ازشون رو بکشه جایزه ویژه دریافت کنه مثل 25000 امتیاز پیروزی یا برای هر نژاد مثلا رومن 2500محافظ جایزه باشه و کتیبم باشه با فرق اینکه کتیبه یکی باشهو در هر روز فقط یعنی هر 24 ساعت یکبار 500امتیاز پیروزی بدن و هرکس بتونه این کتیبه رو در یافت کنه باید هزینه بده یعنی این کتیبه حداقل 750تا نیرو باید ببره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

تو رو خدا تعداد حملات رو بیشتر کنین

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

در مورد افزایش امتیاز ارسال پشتیبان و منابع به عمارت دانش چون هنوز سرور تازه شروع شده و کاربران کمتر نیرو و منابع دارند اجازه بدید مقداری زمان بگذره و نتیجه شو ببینیم چشم اگه به همین منوال بود افزایش پیدا میکنه.
    در مورد حمله ناتار ها فکر نمی کنم نیازی باشه همین الان هم داره دهکده های عمارت دانش کلین میشه.
    ارسال قهرمان اگه با امکان بازگشت باشه پوینتی برای کاربر نخواهد داشت.
    عمارت های دانش برای همه لیگ هاست اگه برای هر لیگ عمارت دانش مجزایی باشه به ناچار باید تاثیراتشم مختص همون لیگ باشه. در حال حاضر به نظر نمیرسه به جذابیت بازی اضافه کنه. اتفاقا این عمارت دانش پیوندی بین لیگ ها ایجاد میکنه که اگه بخواهیم برای هر لیگ یه عمارت دانش بذاریم سرور کاملا تفکیک میشه بین لیگ ها.
    در مورد فاصله بین لیگ ها متوجه منظورتون نشدم اگه منظورتون اینه که تعداد پادشاهان کمتر بشه اینکار باعث میشه که بازی برای پادشاهان از جذابیت کمتری برخوردار بشه چون به تعداد کمتری پلیر می تونند حمله بزنند.
    و اما عمارت دانش نقطه 0 و 0 فرقی با عمارت های دانش کنونی نداره اونطور که من متوجه حرفاتون شدم.
    در مورد افزایش نژاد با توجه به تغییرات عمده در تمامی بخش های بازی حداقل نیاز به یک ماه برنامه نویسی مداوم جهت افزایش نژاد هست که عملا مقدور نیست.

6. تشکر deadlock تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

افزایش نژاد بازی رو جذاب تر میکنه خیلیم بهتره اگه نمیشه حداقل دهکده های ناتار به جز عمارت دانش وپیاتختشون رو نیرو دار کنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عمارت (00)چون میتونه هی بین ساید ها دست به دست شه انگیزه ارسال پشتیبانی و دفاع و حمله سایدهای دیگه به عمارت جادویی رو زیاد میکنه و میتونه خیلی به جذابیت کمک کنه.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

متاسفانه به علت اشتراک پسورد کسی که عمارت دانش رو تسخیر میکنه بین سایر اعضای ساید و خرابکاری های حاصل از این اتفاق امکان تسخیر عمارت دانش در این سرور برداشته شده.

10. نپسندیدن deadlock نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور بی پایان محشره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه عیب بزرگ به نظر من اینه که الان این سرور خوراک پاپ بازاست کسیم نمیتونه اتک بزنه . چون طرف نیازی به نیرو سازی نمیبینه میتونه تا یه مدت طولانی فقط پاپ بازی کنه کلی منابع جمع کنه.حتی میتونه یه دهکده بغل دهکده شما بزنه و شمام کاری نمیتونی بکنی.

13. تشکر Ma.Ho تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

موافقم من دارم هینکارو میکنم کسیم منو نمیزنه خیلیک با حاله ولی برا بقیه که پاپ نیستن سخته

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین