نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: چونه نزن دیگه!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Exclamation چونه نزن دیگه!!!

من یه درخواست دارم که تو حرا جی زیادی چونه نزنید از هر کودوم ازاون وسایلا نزدیک10تا هست اگه دیدید یه نفر ی پیشنهاد بالاتر داد فوقش یه پیشنهاد بد ین شاید طرف سکه نقره نداشته باشه ولی اون وسیله رو نیاز داشته باشه یکیشون خودمم که طرف داره واسه یه شمشیر باهام چونه میزنه پیشنهاد داده 2000منم سکه ندارم
    لطفا به دیگران هم فکر کنید انقدر خودخواه نباشید
    ویرایش توسط pouya_b : 02-02-2015 در ساعت 07:30 PM دلیل: داشتن غلط املاءی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب برادره من اینم یک رقابت میتونه باشه تا تو حراجی هم کل بندازین و کل همو بخوابونین!
    درخواستتم که اصلا بجا نیست ولی بهتره بگی که تو حراجی تکی تکی چکش نزنین آخ رو اعصابمه این حرکت وقتی یکی تک تک چکش میزنه

- - - Updated - - -

در ضمن اگه تو به اون جنس نیاز داری حتما طرف مقابل هم نیاز داره که داره باهات چکش میزنه دیگه!

کسی هم که بخواد بز خر کنه هیچ وقت باهات چکش نمیزنه

3. پسندیدن PiChPiChI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نظر من اینه هر کی تو حراجی باهات کل کل کرد برو صفرش کن جواب میده امتحان کردم خیلیم کیف میده حتی اگه اون بابام نیاز داشته باشه میفته دسته تو ولی اگه نیروت زیاد باشه مثلا اگه سرور 1000s برا 500 یا کمتر نه فقط 1000s رو میگم باید اگه توتنی 2 میل گرزدار 1 شوالیه توتن داشتی بزن به اونی باهات کل کل مینکه اگه گولی 1/5 میل شمشیرزن 700ک رعد خب اگه اون دو نژاد نبودی روم که هستی 2 میل شمشیر زن
    700ک شوالیه سزار البته دیدی اوشونی که باهات کل کل میکنه مدال داره یا گول تشریف داره نزن اینا فقط برا سرور 1000s میباشد نه پایین تر
    یک راه مناسبم هست بدون حمله عصاب یارو رو خورد کن تک تک مثلا اگه اون 10 زد تو 11 بزن کردش 15 تو16 بزن یارو عصابش خورد میشه ولی مناسب نیست چون در بعضی مواقع تو 450 میزنی اون 1000 تا میزنه تا نتونی بزنی یا در بعضی دیگر صفر میشی روش اول بهتر است
    تاکید میکنم این روش اول برا سرور 1000s میباشد
    ویرایش توسط 4567 : 02-03-2015 در ساعت 07:07 PM