صفحه 14 از 26 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hawk نمایش پست ها
    درود عرض ادب

شرمنده دوستان وسط بحث تون اومدم
    دژکوب ایران سال 2004 راه اندازی شده است
    به کپی رایت پایین تصویر دقت فرمایید

شما به جامعه دژکوب ایران و به پیشکسوتان توهین کردید
    اینم فراموش نکنید پیشکسوتان دژکوب ایرانو به اینجایی که هست رسوندن
    سلام
    دوست عزیز هیچ بی احترامی به کسی نکردم ممکنه اشتباه کرده باشم که در اون صورت معذرت خواهی میکنم
    به قول محمدرضا خان انسان جایزالخطاست

ولی این عکس شما کنار تاریخ نوشته بازی دژکوب از سال 2004 که من خلاف این امر صحبتی نکردم

این تنها بخش باقیمونده از دژکوب .آی آر به کپی رایت نگاه کنید
    فایل پیوست 1206
    http://answers.dejkoob.ir/

طبق صحبت شما دژکوب ایران ورژن های 1-2-3 داشته؟
    تاریخ اولین سرور ایران سرور 1 راند 1 ایران سال 2009 بود یا 2004؟

این عکسی که شما گذاشتین مال قبل 2009؟یا 2010-2011؟
    پ ن:احتمال اشتباه منم هست ولی ...
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-07-2015 در ساعت 08:35 PM دلیل: درخواست کاربر

2. پسندیدن mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiN LeO نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اولش باید بگم مازیارتنها یک سرور رو اکانت لئو ران کرد. من و هادی سیستم و نیما که 1 سرور بازی کرد بودیم. البته بعدها علی هم اضافه شد. بازی رو هم از اردشیر یادگرفتم که البته هنوز یه پلیر خیلی معمولی در حد فارم هستم. این از این. اتحاد های 3 دات کابوس کل سرور بودن و فکر نمیکنم هیچ پلیری شاهکارهای اون اتحاد رو فراموش کنه. اگر دقت داشته باشید عرض کردم شمالشرق همیشه پلیرهای بزرگی داشته منتهی هیچ وقت 2 پادشاه در یک اقلیم نمیگنجند... یعنی همه ادعای لیدری دارن و خودشون رو خدای دژکوب میدونن. و باز هم خواهید دید که به چه روزی خواهند افتاد. اینکه شما پلیر بزرگی هستید جای بحث نداره بحث من حال و روز اینروزهای شمالشرق هست و بس. سرور 1 ورژن 4 که توتال لیدر شمالشرق علی جامپر بود کتیبه یونیک مرتاض داشت ما هم لیدر شمالغرب بودیم و کتیبه رو بصورت امانت ازش گرفتیم تا بعد 100 شدن واندرمون بهش پس بدیم اما نمیدونم چرا حذف کرد. شیرینی این بازی به همین زد و خوردها و کل کل کردنش هست و هیچوقت یه ساید با 4 تا پلیر خوب بجایی نمیرسه اما یه پلیر خوب میتونه یه اتحاد نوب رو لیدری کنه و در آخر هم نتیجه بگیره. این دقیقا منظور منه چرا که معمولا همیشه شمالشرق و حتی جنوب غرب از نظر پلیر بسیار غنی بودن ولی لیدری خوبی نداشتن که باعث بروز این اتفاقات شده. هرچند این وسط اوضاع جنوبی ها به مراتب بهتر بوده و همیشه یه رقیب جدی بودن . سرور 13 و سرور 14 هم دقیقا نمود همین بحث بود و شمالغرب تونست پیروز بشه.فقط و فقط بخاطر لیدریه خوبی که شمالغرب داشت. رمز موفقیت این بازی هم همینه. امیدوارم هر جا که هستید موفق و پیروز باشین.

سلام بر همه
    هادی سیستم با اون کوچلوش
    امین جان من کوچیک شمام منظورم این نبود که شما رو اکانت LEO نبودی گفتم که من متاسفانه افتخار اشنایی نداشتم
    (مازیارم فکر کنم س2 راند اخر بود که اک لو توسط حسین داغون زده شده از اونجا میشناسمش که SE واندرو 100 کرد .)
    اما یه مثال در مورد NE . واقعا حضور ممد موکسی تو NE به عنوان CDR هر چندتا پادشاه رو تو یه نیمچه اقلیم می گنجونه ولی مشخصا سایدهایی که پلیرای خوب بیشتری دارن درگیر توشون زیاد مگر اینکه رفیقای قدیمی باشن مثلا سS14 اتحاد کلاسیک تو SE یا T2.5 سال 83 با حضور خود افشین تبریزی

محمد رضا جان شبیه دژکوب هست اما اسمشو نمیشه گذاشت دژکوب و افراد کمی بازی می کردن
    من خودم به شخصه تجربه نداشتم ولی پسر عموم گمون کنم بازی کرده اونم با دایل اپ

خوب به احترام MOD عزیز از این بحث خارج میشیم . و به این بحث می پردازیم که ایا میدانستید که تو این دژکوب هیچ وقت ناتار برنده بازی نمیشه حتما باید یه پلیر باشه که بازی رو تموم کنن حتی اگه 10 سالم بگذره

شاد زی مهر افزون
    ویرایش توسط Reza.Khan : 03-07-2015 در ساعت 08:00 PM

4. تشکر mamad.nervermore, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود

دوستان این بحث رو خواهش میکنم ادامه ندید در غیر این صورت مجبور میشم تمام پست هایی که در این رابطه هست رو پاک کنم و اخطار بدم.

همونجور که محسن عزیز گفتند دژکوب ایران قدیمی تر از سال 86 هست و بنده به عنوان نوبترین آدم این بازی یادمه که سال 86 توی جنوب شرق لیدری میکردم سرورش یادم نیست 4یا 5راند 1 بود که تری دات شمال غرب لود و اوژن شمال شرق.

مهم نیست که چه زمانی شروع شده و ما از چه زمانی توش بودیم مهم اینه که چه قدر استعداد داشتیم واسه یادگیری یه نفر 6سال بازی میکنه تهش هم یه پلیر معمولی میشه با یه همر معمولی یه نفر بعد از یه سرور کامل از سرور دومش میشه پلنر وتاپ لیدر ،این بازی رابطه مستقیم با هوش واستعداد داره .

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    -شایان-

6. تشکر saiwnaay, mamad.nervermore, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن saiwnaay, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kasraparsa نمایش پست ها
    سلام مجدد

به نظرم شما روو سلام کردن هم یکم کار کنی بازیتم بهتر میشه !!!!

شما از دیشب که راجع به میدون تمرین حرف زدیم خوب پیشرفت کردید و معلومه روو میدونتون خوب کار کردید !!!!

راجع به غارت ابادیهای ما شما یه نگاهی به مختصات ده هایی که زدین بندازین میبینین که این حرفتون که اباده های ساید مارو میزنید فقط یک مضاح میتونه باشه !!!!!!

به دوستانتون سلام *گرمه مارو برسونید !!!!

کسرا
    adolf
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همهٔ دوستان عزیز

من بازم عذر میخوام به چند نفر دیگه گفتم خیلی وقتا سلام یادم میره بازم امیدوارم این موضوع بد برداشت نشه

چرا مزاح باشه من ۵۵۰۰ تا اتک در حال رفت دارم ۶۰۰۰ تا درحال برگشت نسبتا نزدیکم به مرکز از sw هم حتی آباده تو فارم لیستم هست نمیدونم شاید این منطقهای که تو عکس هست nw نباشه
    http://8pic.ir/images/nke09raqynyx9ssyj4xg.png

چشم سلام شما رو میرسونم

ولی دیگه بحثو ادامه نمیدم چون شما اصلا توجه نمیکنین میخاین یه نظر بدم که یه نظر بدین (مثلا بگین کلات کوو و غیره)

مدرکشم اینکه یا نمیدونین نیزهدار سرعتش با گرزی برابره یا اینکه کلا نخوندین چی نوشتم که با این حساب بهتره وقتمو حروم نکنم

از سایت

http://behnevis.com/

که استفاده میکنین تو نوشته هاتون *** میاد یه بار ویرایش کنین که قشنگتر باشه

یاد eyedin افتادم که منو با این سایت آشنا کرد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_pk نمایش پست ها
    سرور همینطور خلوت هست ساید ne هم به اندازه کافی قوی هست نیاز به مولتی اکانت نیست والا.
    دوست عزیز نمی دونم شما چرا خودتون رو می زنید به اون راه
    اخه مرد حساب کدوم ادم... میاد رو یه شمشیر این همه چکش بزنه تو برو اون اکانت رو نیگا کن ببین دو هزار می ارزه کل اکانت این همه چکش زده
    بزرگترین چکش کل این سرورها دست عمو عطا هستش 100 سال به همچین جنسی اینجوری پول نمی ده اخه یچیزی می گی زور داره به مولا
    می زنید بزنید نوش جونتون زرنگید ولی انکار کردن و ... فرض کردن ملت دیگه چرا؟؟؟

9. تشکر Need4Relax تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    دوست عزیز نمی دونم شما چرا خودتون رو می زنید به اون راه
    اخه مرد حساب کدوم ادم... میاد رو یه شمشیر این همه چکش بزنه تو برو اون اکانت رو نیگا کن ببین دو هزار می ارزه کل اکانت این همه چکش زده
    بزرگترین چکش کل این سرورها دست عمو عطا هستش 100 سال به همچین جنسی اینجوری پول نمی ده اخه یچیزی می گی زور داره به مولا
    می زنید بزنید نوش جونتون زرنگید ولی انکار کردن و ... فرض کردن ملت دیگه چرا؟؟؟
    اقا جسارتا من اصلا نفهمیدم چی گفتید!
    الان طرف حسابت منم؟
    من که دارم این عمل مولتی اکانت بودن و چکش بیخودی زدن رو تقبیه میکنم...!
    چی شد یدفعه اصلا منو هل دادین این وسط ، من نمیدونم چی رو دارم انکار میکنم؟

11. تشکر Need4Relax تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_pk نمایش پست ها
    اقا جسارتا من اصلا نفهمیدم چی گفتید!
    الان طرف حسابت منم؟
    من که دارم این عمل مولتی اکانت بودن و چکش بیخودی زدن رو تقبیه میکنم...!
    چی شد یدفعه اصلا منو هل دادین این وسط ، من نمیدونم چی رو دارم انکار میکنم؟
    جمله بندیتون یه جور بود منم دفعه اول همین برداشت اقای mamad.nervermore رو کردم :دی دفعه ی دومی که خوندم فهمیدم چی گفتین :دی
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

13. تشکر alex_pk, Need4Relax تشکر نمود
    پسندیدن mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saiwnaay نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همهٔ دوستان عزیز

من بازم عذر میخوام به چند نفر دیگه گفتم خیلی وقتا سلام یادم میره بازم امیدوارم این موضوع بد برداشت نشه

چرا مزاح باشه من ۵۵۰۰ تا اتک در حال رفت دارم ۶۰۰۰ تا درحال برگشت نسبتا نزدیکم به مرکز از sw هم حتی آباده تو فارم لیستم هست نمیدونم شاید این منطقهای که تو عکس هست nw نباشه
    http://8pic.ir/images/nke09raqynyx9ssyj4xg.png

چشم سلام شما رو میرسونم

ولی دیگه بحثو ادامه نمیدم چون شما اصلا توجه نمیکنین میخاین یه نظر بدم که یه نظر بدین (مثلا بگین کلات کوو و غیره)

مدرکشم اینکه یا نمیدونین نیزهدار سرعتش با گرزی برابره یا اینکه کلا نخوندین چی نوشتم که با این حساب بهتره وقتمو حروم نکنم

از سایت

http://behnevis.com/

که استفاده میکنین تو نوشته هاتون *** میاد یه بار ویرایش کنین که قشنگتر باشه

یاد eyedin افتادم که منو با این سایت آشنا کرد
    سلام به عزیزای سرور

دوست خوبم اگر شما به گفته خودتون ۵۵۰۰تا تو راید و ۶۰۰۰تا تو برگشت داشته باشین ک جمعاً می*شه ۱۱۵۰۰ و این برنامه ریزی دقیقو انلینیتون الان باید الیسا رو راحت بگیرید ولییییی ... شاید بخاطر اینه ک گلد مصرف نمیکنیدو روزی ۳ساعت آنلاین هستید و نصف اونو واسه لییست فارم صرف می*کنید ( والا ما ی لیست فارم اول سرور زدیم تا الان نگاشم نکردیم :د)

راجع سایتی که گفتید نه من از یه سایت دیگه*ای استفاده می*کردم (فارسی نداره مک) ولی* ممنپن از سیتی ک پیشنهاد کردی خیلی* اوکیه از این به بد حتما ازش استفاده می*کنم

کسرا

adolf

15. تشکر mamad.nervermore, Need4Relax تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kasraparsa نمایش پست ها
    سلام به عزیزای سرور

دوست خوبم اگر شما به گفته خودتون ۵۵۰۰تا تو راید و ۶۰۰۰تا تو برگشت داشته باشین ک جمعاً می*شه ۱۱۵۰۰ و این برنامه ریزی دقیقو انلینیتون الان باید الیسا رو راحت بگیرید ولییییی ... شاید بخاطر اینه ک گلد مصرف نمیکنیدو روزی ۳ساعت آنلاین هستید و نصف اونو واسه لییست فارم صرف می*کنید ( والا ما ی لیست فارم اول سرور زدیم تا الان نگاشم نکردیم :د)

راجع سایتی که گفتید نه من از یه سایت دیگه*ای استفاده می*کردم (فارسی نداره مک) ولی* ممنپن از سیتی ک پیشنهاد کردی خیلی* اوکیه از این به بد حتما ازش استفاده می*کنم

کسرا

adolf
    با سلام
    به نظر من همه چیز بستگی به نیرو داره نیرور بیشتر غارت بیشتر

17. تشکر Need4Relax تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر من همه چیز بستگی به نیرو داره نیرور بیشتر غارت بیشتر
    به نظر من همه چیز به چکمه منحصر به فرد بستگی داره مگه نه الی؟؟؟

19. تشکر eli, Need4Relax, lucifer, saiwnaay تشکر نمود
    پسندیدن Need4Relax, lucifer پسندید
صفحه 14 از 26 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع