صفحه 7 از 26 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام

برای انالیز این سرور خیلی زوده ولی میشه یه انالیزه کوچیکی با توجه به پاپ سایدها انجام داد

حداقل برای شکستن یخ فروم

این جدول مربوط به تعداد پلیرهای رتبه ی 1 تا 100 سرور

اینهم جدول مربوط به اتحادهای رتبه 1 تا 16 سرور

فعلا" که شمالشرق از لحاظ کمیت و کیفیت پلیرها با فاصله از بقیه سایدها جلوست
    طبق پست بالایی که محمدرضای عزیز فرمودن وضعیت لیدری این ساید هنوز مناسب به نظر نمیرسه
    براشون آرزوی موفقیت میکنم و با توجه به اینکه جمع کردن سایدهای قدرتمند کاره هر کسی نیست امیدوارم اون جای خالی لیدر کلی شون با نام مناسبی پر بشه.

از لحاظ جمع آوردی پلیرها ساید شمالغرب بهترین عملکرد رو داشته و ساید جنوب شرق بدترین عملکرد...باید ببینیم در ادامه تیم لیدری جنوب شرق کاری در این مورد صورت خواهند داد یا خیر...پیشنهاد میکنم به این مسئله بیشتر اهمیت بدن.

البته بازم میگم هنوز برای قضاوت خیلی زوده.

ارادت

سلام
    مرسی که استارت آنالیز و بحث فنی و زدین، فک میکنم یه مورد و تو آنالیزتون جا انداختین، مسئله تاپ غارت برای اتحادها مسئله کم اهمیتی نیست، با توجه به جدول تاپ غارت کنندگان شمال غرب و شمال شرق هر کدوم 3تا اتحاد توی تاپ دارن، و دو ساید دیگه هر کدوم دو تا اتحاد دارن، تا اونجاییم که من از فرم پلیر های اتحادهای پایینتر شمال غرب دیدم و توی یکی از اتحاد هاشون بودم، فاصله زیادی با تاپ ندارن
    آخرین باریم که مجموع رید ساید و از اتحاد های تاپ جمع زدم شمال غرب بیشترین رید و داشت
    فک میکنم از نظر غارت کردن پلیر های شمال با مشکل بیشتری مواجه باشن تا جنوب، چون تا اینجای کار به نظر می رسه ریدر های شمال از جنوب بیشتر باشه

پ.ن: امیدوارم توی فروم هر روز بحث های جذاب و فنی داشته باشیم تا انتهای سرور

موفق باشید

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط need4relax نمایش پست ها
    سلام

برای انالیز این سرور خیلی زوده ولی میشه یه انالیزه کوچیکی با توجه به پاپ سایدها انجام داد

حداقل برای شکستن یخ فروم

این جدول مربوط به تعداد پلیرهای رتبه ی 1 تا 100 سرور

اینهم جدول مربوط به اتحادهای رتبه 1 تا 16 سرور

فعلا" که شمالشرق از لحاظ کمیت و کیفیت پلیرها با فاصله از بقیه سایدها جلوست
    طبق پست بالایی که محمدرضای عزیز فرمودن وضعیت لیدری این ساید هنوز مناسب به نظر نمیرسه
    براشون آرزوی موفقیت میکنم و با توجه به اینکه جمع کردن سایدهای قدرتمند کاره هر کسی نیست امیدوارم اون جای خالی لیدر کلی شون با نام مناسبی پر بشه.

از لحاظ جمع آوردی پلیرها ساید شمالغرب بهترین عملکرد رو داشته و ساید جنوب شرق بدترین عملکرد...باید ببینیم در ادامه تیم لیدری جنوب شرق کاری در این مورد صورت خواهند داد یا خیر...پیشنهاد میکنم به این مسئله بیشتر اهمیت بدن.

البته بازم میگم هنوز برای قضاوت خیلی زوده.

ارادت

مرسی بابت آنالیز دقیقت

البته همین طور ک خودتون گفتین الان یکم زوده واسه آنالیز

خیلی از اکانت ها هستن هنوز جمعیت قابل توجهی ندارن ولی خب غارت و تروپ خوبی دارن(نمونش اکانت بنده اگه ریا نشه :دی)

در هر صورت همیشه ساید ne از لحاظ تعداد تعداد پلیر و دف و همر نسبت ب بقیه ساید ها برتری داره

ولی مهم داشتن همر نیست مهم طرز استفاده از اون همره

پ.ن:خیلی وقتا با 2تا دمپایی کاری میشه کرد که دوستان با سوپر همر نمیتونن انجام بدن
    Say To God of death: Not Today

4. تشکر ** NAZI **, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود
    ممنون بابت آنالیزی که کردی و فروم رو از یخ زدگی نجات دادی

در مورد جنوب شرق هیچ وقت این ساید رو پر از پلیر تو عمرم ندیدم ولی تا جایی که تو این کوارتر بازی کردم میدونم که بازیکناش همگی با تجربه هستن و بیگ پلیر های زیادی تو این ساید خفته
    به قول یکی از دوستان هر بیشه گمان مبر که خالیست
    همین جنوب شرق که میگی پلیر کم داره کار لیدرهاش راحت تر هست و میتونن با برنامه برن جلو و کار برای بازیکنان بزرگش راحت تر از لیدرها
    اگه دهکده هاشون رو طوری بچینن که تخم ریزی ناتار بالا باشه و پیکسل های نقشه رو پر بکنه وضعیت غارتشون بالا میره و همین باعث میشه اکانت های غارت گر بدون دردسر بالا بیان و ساید از لحاظ منابع کم نیاره
    که این مسئله برای کوارتر های شمالی یکم سخت به نظر میاد چون بازیکن غارتگر زیاد دارن و همین امر باعث میشه
    یک سری از دوستان غارت کمی داشته باشن و دهکده هاشون رو به صورت کلونی بزنن و فرصت پیشرفت رو به ده های ناتار بدن
    سلام

بله حرفتون رو تایید میکنم ولی پراکنده گرفتن دهکده ها باعث میشه بازی برای پلیر سخت و کسل کننده باشه...نیازمنده یک نوع جهاد درون سایدیه که اونجوری که بنده متوجه شدم تو این سرورها کسی حال و حوصله اینجور دردسرهارو نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط 3KaLe Po0oK نمایش پست ها
    سلام
    مرسی که استارت آنالیز و بحث فنی و زدین، فک میکنم یه مورد و تو آنالیزتون جا انداختین، مسئله تاپ غارت برای اتحادها مسئله کم اهمیتی نیست، با توجه به جدول تاپ غارت کنندگان شمال غرب و شمال شرق هر کدوم 3تا اتحاد توی تاپ دارن، و دو ساید دیگه هر کدوم دو تا اتحاد دارن، تا اونجاییم که من از فرم پلیر های اتحادهای پایینتر شمال غرب دیدم و توی یکی از اتحاد هاشون بودم، فاصله زیادی با تاپ ندارن
    آخرین باریم که مجموع رید ساید و از اتحاد های تاپ جمع زدم شمال غرب بیشترین رید و داشت
    فک میکنم از نظر غارت کردن پلیر های شمال با مشکل بیشتری مواجه باشن تا جنوب، چون تا اینجای کار به نظر می رسه ریدر های شمال از جنوب بیشتر باشه

پ.ن: امیدوارم توی فروم هر روز بحث های جذاب و فنی داشته باشیم تا انتهای سرور

موفق باشید
    بله درست میفرمایید غارت خیلی مهمه ولی بهتره اینکار چند هفته بعد انجام بشه چون هنوز صورت وضعیت تیم ها مشخص نیست و به طور حتم اکانتهایی اضافه خواهند شد و اکانتهایی هم حذف میشند،البته سعی میکنم فردا یه جمع بندی هم از غارتگران بزارم که حداقل برای مقایسه ی مقطعی تو آرشیو تاپیک سرور داشته باشیم و پیشرفت و پس افت هارو فنی تر مقایسه کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahiN نمایش پست ها
    مرسی بابت آنالیز دقیقت

البته همین طور ک خودتون گفتین الان یکم زوده واسه آنالیز

خیلی از اکانت ها هستن هنوز جمعیت قابل توجهی ندارن ولی خب غارت و تروپ خوبی دارن(نمونش اکانت بنده اگه ریا نشه :دی)

در هر صورت همیشه ساید ne از لحاظ تعداد تعداد پلیر و دف و همر نسبت ب بقیه ساید ها برتری داره

ولی مهم داشتن همر نیست مهم طرز استفاده از اون همره

پ.ن:خیلی وقتا با 2تا دمپایی کاری میشه کرد که دوستان با سوپر همر نمیتونن انجام بدن
    مشکلی که اکثرا" در ساید شمالشرق بوده حتی در سرورهای آی آر این ساید رهبری مقتدری نداشته و به دلیل کثرت پلیر خوب در میدگیم به مشکل داخلی خورده...البته بودن سرورهایی هم که شمالشرق تونسته به همبستگی برسه و مقتدرانه بازی کنه.

پ.ن:دوست عزیزم یک سوپر همر کوچک ترین کاری که میتونه انجام بده دیوار کردن 2تا لنگه دمپایه!!!

ارادت

6. تشکر 3KaLe Po0oK, .SpaRtaN., Knig}{T, ShahiN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود بر علیرضای عزیز خوش اومدی امید وارم سرو به کام باشد

دوستان یه سوال فنی داشتم
    شورای لیدری در شمال شرق انتخاب شده ولی یه نکته جالبی هست که در عکس زیر مشاهده میکنید

قدیم الایام ما 3یا5نفر رو انتخاب میکردیم و نهایتش7
    دلیلشم رای فرد هست که در رای گیری مساوی نباشن
    و همین طور یک اکانت ممکنه5تا بازیکن داشته باشه اینجا اسمی از هیچ بازیکنی برده نشده یعنی کل یک اکانت با بازیکن هاش عضو شورا هست؟!!

و البته جای لیدر کل هم خالی هست

دوستان شمال شرق خواهش میکنیم اینو توضیح بدن شاید یه چیزی باشه که ما ازش بی اطلاع هستیم و یاد بگیریم

با تشکر محمدرضا
    SpaRtaN
    والا ما تازه اومیدیم این شمال شرق ولی مطمعینا با این وضع لیدری کمی پیش بره به مشکل خواهیم خورد در شمال شرق!!!
    حالا امیدوارم یکم رسیدگی کنن!
    ولی تعداد پلیر خوبی داریم تو شمال شرق که با برنامه دادن باید جلوگیری کرد از ریزش پلیر...
    امیدوارم بتونن ساید رو جمع کنند!

8. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من موندم دوستان شمال شرق یه لیدر نداره یعنی واقعا؟؟؟؟؟ من از الان نگران سرور فینال تو تابستوونم!!!
    فکر میکردم مهدی ( uk uk) بتونه اونجا ne رو جمع کنه!!!!!
    دوستان جموب شرق هم لطفا تو این سرور ابروداری کنید!!! والا نه به تعداد پلیر هست نه تعداد همر!!!! فقط یه مدیریت میخواد تا موفق باشین تو بازی!!!
    من به عنوان سرباز همیشگی se میگم جوری که بوش میاد ne به مشکل میخوره!!!sw هم اگه کسی سنگ جلو پا سامان بد بوی نندازه موفقه ولی اگه سنگ یندازین عصبانی شه اونم به بن بست میخوره! البته قول میدم تا نصف سرور حذف نکنه نمیره مطمئنم!
    حالا میمونه nw که دوستانه خوبه من عطا و محمد رضا قبول زحمت کردن!!!این یه ساید خطرناکه!!
    ولی جنوب شرق!!!! عشقه من!!!!! ابرو داری کنید دوستان فقط همین!!! واسه سرور فینال هم از الان اماده شید که بهتون نیاز داریم تو تابستون!!!!

اردتمند شما
    mehdi lucifer

10. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    من موندم دوستان شمال شرق یه لیدر نداره یعنی واقعا؟؟؟؟؟ من از الان نگران سرور فینال تو تابستوونم!!!
    دوستان جموب شرق هم لطفا تو این سرور ابروداری کنید!!! والا نه به تعداد پلیر هست نه تعداد همر!!!! فقط یه مدیریت میخواد تا موفق باشین تو بازی!!!
    من به عنوان سرباز همیشگی se میگم جوری که بوش میاد ne به مشکل میخوره!!!sw هم اگه کسی سنگ جلو پا سامان بد بوی نندازه موفقه ولی اگه سنگ یندازین عصبانی شه اونم به بن بست میخوره! البته قول میدم تا نصف سرور حذف نکنه نمیره مطمئنم!
    حالا میمونه nw که دوستانه خوبه من عطا و محمد رضا قبول زحمت کردن!!!این یه ساید خطرناکه!!
    ولی جنوب شرق!!!! عشقه من!!!!! ابرو داری کنید دوستان فقط همین!!! واسه سرور فینال هم از الان اماده شید که بهتون نیاز داریم تو تابستون!!!!

اردتمند شما
    mehdi lucifer
    دروود
    مهدی جان نه تنها من و بلکه بزرگانی منو جلو فرستادن که درخواست کنم ازت که حتما بیای این سرور کنارمون بازی کنی
    منتظر حضورت در شمال غرب هستیم

12. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود ممد جان راستش من همین e1 روجمع کنم بعدم برم تو فینال بسمه!! خدایی ممد انرژی ندارم ولی کمکی خودت خواستی با دوال خواستی در خدمتت هستم حتما

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها

اردتمند شما
    mehdi lucifer
    درود بر مهدی جان
    شما به ما لطف داری عزیز

جی وان شمال غرب منتظر حضورتون هستیم سرورe1 دیگه جمع شده رفته اونجا چاره ای نیست بازی تحت هیچ شرایطی به حالت هیجانی نمیرسه

شما خودت حسابت رو بکن جنگ آموز بزرگ رو جابجا کردم رو اکانت مولتی جایی که اصلا روش لاگین نکنم بلکه حرکتی از ساید های دیگه دیدم

چراغ اون اکانت زرد شد خبری نشد
    قرمز شد باز خبری نبود
    امروز خاکستری بود گفتم حیفه برم روش حداقل چراغش سبز بشه

شما حسابت رو بکن اکانتی که دارای جنگ آموز بزرگ هست چراغش خاکستری بشه ولی روش فیک نیاد به نظرت ارزش بازی رو داره؟ نه خداییش داره!

در مورد سرورe1 فقط یه چیز میتونم بگم
    صدق الله العلي العظيم

یعنی سرورe1 تموم شد

ولی خوشحال میشیم با حضورتون در ساید شمال غرب افتخار بازی کردن در کنارتون رو به ما بدین

قربونت محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

15. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ShahiN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

محمد جان من کوچیکتم هستم ولی میخوایم با بچه ها یه استراحتی بکنیم تا تابستون. اونجا فینال با قدرت هستیم در خدمتت. انشالاه این سرور حداقل بهتون بچسبه اونجا که زود تموم شد

17. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Lightbulb

با سلام خدمت دوستان

در مورد بحث کنونی سرور برای شروع ارزیابی ساید ها

بنظر بنده که البته جلوی دوستان نوب هستم خیلی زوده که بشه حتی در مورد تعداد پلیرها صحبتی کرد چون خیلی از دوستانی که امروز در رتبه های ۱ تا ۲۰ هستند تا چند ماه دیگه هیچ اثری ازشون باقی نخواهد موند.

پس در مورد غارتگرها و موضوعاتی شبیه به این هم نظر دادن چیزی جز اتلاف وقت نیست. کما این که سایدی که الان من درونش هستم در این مورد موقعیت خوبی داره. (این رو عرض کردم که یه وقت در ادامه ی نوشته هام سوء برداشت نشه و یه وقت انگ جبهه دار بودن بهش نچسبه اگر اسمی از بازیکنی هم برده میشه صرفا جهت تحلیل از شرایط کنونی بازیه.)

اما چیزی که بنظر در مکان کنونی قابل بحث هستش بحث پلیرهای بزرگیه که کم کم باید با القابی مثل توتال لیدر - پیشوا - ريس کل یا هر چیز دیگه ای باهاشون روبه رو بشیم

هر کس که این بازیکنارو بدون اهمیت بدونه بازیکن با فکری نیست. تایین کننده شکل نهایی بازی و حتی تعداد پلیرهای اکتیو بازی بر دوش کاریزمای توتال لیدر هر ساید. مشخصا شناخت تاریخچه بازیکنا و شکل خلقو خوی اونها نشوندهنده نسبی شرایط بازی با اون سایدهاست.

متاسفانه شناختی قبلی از بازیکنایی که امروز در پست توتال لیدری سایدهای این سرور هستند ندارم.

اما اتفاق جالبی افتاد که خیلی زود با یکیشون آشنا شدم (باز هم عرض می کنم که این نوشته ها برای تحلیل بازیه ونکته دیگه ای توش نیست )

دیوجان پیشوای جنوب غرب

بازیکنی که ظاهرا رتبه قابل قبولی توی سرورهای قبل داره
    توی هفته دوم یه سری به تاپ غارتگران زده و الان میدون تمرینش لول شیشه (بنظر از بازی کمی عقبه. البته بسته به بازیکنان پیشتاز دیگه این مساله قطعی نیست)

خلاصه داستان از اینجا شروع شد که یه نامه ی خیلی عجیب دریافت کردم. فرستنده نامه پیشوای جنوبی از منطقه ی غرب بود.

فایل پیوست 1143

خیلی عجیب بود
    تا حالا این شکلیشو ندیده بودم ( حقیقتا دو نقطه خط شده بودم )

شناختی از پلیر نداشتم با یه نیم نگاه متوجه شد که برای شمال غرب نیست و برای همتای جنوبیه.
    بلافاصله جواب دادم.

Untitled1.۵.png

سرعت عمل بالا بود سریع جواب پس گرفتم.

Untitled1.jpg

اِ
    مگه داریم؟
    آخر جملت سوالی باشه بعد طرفو بلاک کنی؟
    متا؟
    هفته سومی میخوای صفرم کنی؟ اونم از ای فاصله؟
    من سرور اولیم اونوقت شما میگی من از شمال برات نیرو دفایی بفرستم؟
    لنگ ۴۰ تا نیرو دفایی؟ ۴۰ تا؟ به بقیه سایدا و بقیه پلیرها هم نامه زدی دف بگیری ازشون؟
    نماد جنوب غربی شما؟
    همینطوری این سوالات تو ذهنم بود که یهوو!!!!

Untitled3.png

صفر شدم

اگر ایشون پیشوای من بود من تکلیفم رو خوب میدونستم.
    هیچ حرف و حدیث و بحثی هم در مورد آینده سایده جنوب غرب ندارم

کاشکی مینوشتم بدون شرح کلا فقط عکسارو آپ می کردم

ولی حالا که این همه نوشتم بزارید یه چندتا سوال بپرسم

۱. اولین پرسش این که آیا واقعا اینجای بازی متایی هست؟
    ۲. آیا اگر متایی بشه من باید برای ایشون همینطوری بی خودی دف بفرستم؟
    ۳. ۴۰ تا؟
    ۴. ساید ما واقعا حاضر به بستن متا با ساید مذکور با وجود همچین توتال لیدری هست؟
    ۵. اگر متایی نیست چطور ممکنه که توتال لیدر یه ساید برای ۴۰ تا دف بیاد همچین حرفی بزنه؟

پ.ن : خیلی عجیب بود که تا فهمیدم که کسی که این شوخی عجیب رو با اکانت ما کرد توتال لیدر یک ساید هستش متای ۳ به ۱ از ذهنم رد شد.

با احترام و تشکر
    یک سرور اولی

صفحه 7 از 26 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع